هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

خدا هميشه با ماست

5 مشترك
نويسندهپيام
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

تعداد پستها : 489
Registration date : 2008-01-02

خدا هميشه با ماست Empty
پستعنوان: خدا هميشه با ماست   خدا هميشه با ماست Icon_minitimeالأحد يونيو 08, 2008 12:41 pm

خدا هميشه با ماست

خدا هميشه با ماست 4thqru10

شبی مردی خوابی دید:

در خواب دید که در ساحلی راه می رود و حضور خدا را نزد خود بیش از پیش حس کرد.

او می توانست با نگاهی به آسمان صحنه هایی از زندگی اش را ببیند.

او با هر صحنه دو رد پا را روی ماسه های ساحل می دید یکی متعلق به خود و دیگری رد پایی که نشانگر حضور خدا بود.

وقتی آخرین صحنه زندگی اش در برابرش نمایان گشت او به ماسه های ساحل نگاهی انداخت و متوجه شد که در بسیاری از مواقع در طول راه زندگی اش فقط یک رد پا روی ماسه ها دیده می شود.

همچنین متوجه شد که در اوقاتی فقط یک رد پا دیده می شود که نا هموارترین و بحرانی ترین اوقات زندگی اش محسوب می شدند.

او که به شدت غمگین شده بود از خدا پرسید:

باریتعالی خودت فرمودی که وقتی تصمیم بگیرم از تو دنباله روی کنم و مطیعت باشم در تمام طول زندگی ام همراهم خواهی بود.

ولی متوجه شده ام که در طول بدترین و بحرانی ترین اوقات زندگی ام فقط یک رد پا وجود دارد.

نمی فهمم چرا زمانی که بیشتر از همیشه به تو نیاز داشتم مرا به حال خود رها کردی و تنهایم گذاشتی؟

خداوند یکتا پاسخ داد :

ای بنده عزیز و ارزشمندم من به تو عشق می ورزم و هرگز تو را به خود رها نمی کنم و تنهایت نگذاشته ام.

درمواقعی که با رنج و دشواری زیاد دست و پنجه نرم میکردی یعنی زمانیکه فقط یک رد پا دیده ای من تو را روی شانه های همراهی خود حمل می کردم .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
maryashena
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
maryashena

تعداد پستها : 1153
Registration date : 2007-12-05

خدا هميشه با ماست Empty
پستعنوان: رد: خدا هميشه با ماست   خدا هميشه با ماست Icon_minitimeالإثنين يونيو 09, 2008 6:02 am

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

تعداد پستها : 2958
Registration date : 2007-12-18

خدا هميشه با ماست Empty
پستعنوان: رد: خدا هميشه با ماست   خدا هميشه با ماست Icon_minitimeالثلاثاء يونيو 10, 2008 5:31 am

مرسي ارغوان جون خيلي قشنگ بود مثل هميشه....
واقعا هم همينه ...اگر دقت كنين خوب خوب....هميشه حضور خدا رو كنارتون حس ميكنين.... flower
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

تعداد پستها : 489
Registration date : 2008-01-02

خدا هميشه با ماست Empty
پستعنوان: رد: خدا هميشه با ماست   خدا هميشه با ماست Icon_minitimeالأربعاء يونيو 11, 2008 9:18 am

yasamiin نوشته است:
مرسي ارغوان جون خيلي قشنگ بود مثل هميشه....
واقعا هم همينه ...اگر دقت كنين خوب خوب....هميشه حضور خدا رو كنارتون حس ميكنين.... flower

خواهش می کنم عزیزم Smile
ليلا
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
ليلا

تعداد پستها : 1095
Registration date : 2007-12-21

خدا هميشه با ماست Empty
پستعنوان: رد: خدا هميشه با ماست   خدا هميشه با ماست Icon_minitimeالأربعاء يونيو 11, 2008 6:30 pm

من این جمله رو بارها درک کردم و لمس کردم Smile
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

خدا هميشه با ماست Empty
پستعنوان: رد: خدا هميشه با ماست   خدا هميشه با ماست Icon_minitimeالخميس يونيو 12, 2008 10:34 am

حقيقت محض و انكار ناپذير Razz

خدا هميشه با ماست
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-