هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده

+3
h@sti
بهاره
MajidDiab
7 مشترك
نويسندهپيام
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده Empty
پستعنوان: تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده   تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده Icon_minitimeالإثنين يونيو 09, 2008 4:32 pm

برامون از معجزاتي كه احتمالا تو زندگيتون اتفاق افتاده بگيد
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.a-d-w.blogfa.com
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

پستعنوان: رد: تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده   تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده Icon_minitimeالإثنين يونيو 09, 2008 4:36 pm

____♥♥♥_____♥♥♥___ __♥_____♥_♥_____♥__ __♥______♥______♥__ ♥___
___♥___ _____♥_______♥_____ _______♥___♥_______ _________♥_________ ____♥♥♥_____♥♥♥
___ __♥_____♥_♥_____♥__ __♥______♥______♥__ ___♥___ ___♥___ _____♥_______♥_____ _______♥___♥_______ _________♥_________ :

مامانم گفته نگم .. معجزه رو نگي بهتره Wink geek

اين مطلب آخرين بار توسط بهاره در السبت يونيو 21, 2008 1:47 am ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
h@sti
میزبان
میزبان
h@sti

تعداد پستها : 426
Registration date : 2008-01-09

پستعنوان: رد: تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده   تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده Icon_minitimeالإثنين يونيو 09, 2008 5:19 pm

تغییر 180 درجه ای دیدم نسبت به زندگی و آدما و ....... Arrow Idea

خیلی نا امید و افسرده بودم ولی اون با قدرتش یه راهی تو زندگیم گذاشت که هیچ وقت لطف بزرگشو فراموش نمی کنم امیدوارم تو این راه به بهترینا

برسم ........... ایشالا cheers
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

تعداد پستها : 2958
Registration date : 2007-12-18

پستعنوان: رد: تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده   تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده Icon_minitimeالثلاثاء يونيو 10, 2008 5:44 am

هميشه...
من لحظه لحظه زندگيم معجزست....
نفس كشيدنم....راه رفتنم....ديدنم....بودنم.....
همين چيزايي كه فكر ميكنيم عاديه...همش براي من معجزست....
s@ba
مشتاق
مشتاق
s@ba

تعداد پستها : 700

پستعنوان: رد: تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده   تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده Icon_minitimeالأحد يونيو 15, 2008 7:45 am

من..............................راستش بچگیم به خاطر اینکه از پشتبون افتاده بودم................قرار بود بمیرم.............

ولی معجزه ی امام زمان بود که من الان اینجام............................خدا رو شکر..............................من اون دیدم با چشمای خودم و هنوز حرفاش توی ذهنمه.........
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

تعداد پستها : 1395
Registration date : 2007-12-03

پستعنوان: رد: تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده   تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده Icon_minitimeالجمعة يونيو 20, 2008 10:30 pm

بله به کرات اتفاق افتاده. یکی از بهترین معجزات برای من دخترمه که خدا بهترین فرزند عالم رو بهمون داد .واقعا همینطوره.همیشه باید شاکر خدا باشم.چند تا از معجزه هارو با هم تجربه کردیم.آخرین آنها در همین عاشورای امسال اتفاق افتاد. خیلی جالب بود. flower farao
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

تعداد پستها : 2958
Registration date : 2007-12-18

پستعنوان: رد: تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده   تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده Icon_minitimeالسبت يونيو 21, 2008 5:53 am

Anika نوشته است:
بله به کرات اتفاق افتاده. یکی از بهترین معجزات برای من دخترمه که خدا بهترین فرزند عالم رو بهمون داد .واقعا همینطوره.همیشه باید شاکر خدا باشم.چند تا از معجزه هارو با هم تجربه کردیم.آخرین آنها در همین عاشورای امسال اتفاق افتاد. خیلی جالب بود. flower farao

عاشوراي امسال؟
اي كاش دربارش توضيح بدين خيلي دوست دارم بدونم.....
s@ba
مشتاق
مشتاق
s@ba

تعداد پستها : 700

پستعنوان: رد: تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده   تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده Icon_minitimeالسبت يونيو 21, 2008 10:51 am

Anika نوشته است:

خدا خیلی بهتون نظر داره آنیکا خانوم............................
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314

پستعنوان: رد: تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده   تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده Icon_minitimeالسبت يونيو 21, 2008 11:14 am

معجزه منم قبول شدن تو آزمون فوق لیسانس بود که با این وضع درس خوندن من زایشگاه هم جام نبود Laughing Laughing Laughing
http://www.a-d-w.blogfa.com
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

تعداد پستها : 2939

پستعنوان: رد: تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده   تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده Icon_minitimeالخميس يونيو 26, 2008 3:22 pm

آقا مجيد دارم مشكوك ميشم.... scratch scratch scratch

تا حالا تو زندگيتون معجزه اتفاق افتاده
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-