هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

عکس ترجمه شده

2 مشترك
نويسندهپيام
SaSaN
میهمان
میهمان
SaSaN

تعداد پستها : 78
Registration date : 2007-12-05

عکس ترجمه شده Empty
پستعنوان: ترجمه عکس   عکس ترجمه شده Icon_minitimeالأربعاء ديسمبر 12, 2007 11:51 am

عکس ترجمه شده 105Al-Shabaka_Stosawer-Talat-E3lanat
هر کی این نوشته تو عکس رو ترجمه کنه ممنون می شم.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
dianahaddad
رهگذر
رهگذر
dianahaddad

تعداد پستها : 4

عکس ترجمه شده Empty
پستعنوان: عکس ترجمه شده   عکس ترجمه شده Icon_minitimeالسبت ديسمبر 15, 2007 3:09 pm

ستاره هنری ،نانسی، سه آگهی تبلیغاتی را اجرا کرده است

خبرگزاری الشبکه: با وجود اوضاع سیاسی متشنج و حالت کسالت باری که در لبنان حاکم است، تصویر برداری سه آگهی تبلیغاتی برای نمایندگی شرکت کوکاکولا توسط ستاره هنری ،نانسی عجرم،در چند منطقه لبنان انجام شد. با وجود اینکه تصویر برداری در خارج امکانپذیر بود ولی به اصرار نانسی،در لبنان انجام شد، بدین ترتیب مسئولین شرکت کوکاکولا و بروموسفن از بحرین و دبی و مصر برای نظارت بر تصویر برداری به لبنان آمدند.
تویر برداری درهتل الکومودور در بیروت و یکی از ویلاهای بزرگ در منطقه عین در بخش شمالی انجام شده است. و در تصاویر به نظر می آید نانسی از انجام کار زیر نظر کارگردان ایتالیایی منفریدو لیتیو راضی است، او همان کسی است که به حضور نانسی با شکلی زیبا همانند آگهی قبلی اصرار داشته است.
قابل ذکر است که ایده آگهی های سه گانه توسط شرکت بروموسفن مطرح شده است.این آگهی ها پس از همکاری مستمر بین نانسی و کوکاکولا برای دومین سال متوالی بوجود آمده و هر سال تجدید ساخت می شوند.و نانسی همچون سال گذشته ترانه ای را که برای مدم جدید است خواهد خواند و پخش آن در تلویزیونها از سال جدید آغاز خواهد شد.

ساسان جان امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم. نظرتون رو بگید!
SaSaN
میهمان
میهمان
SaSaN

تعداد پستها : 78

عکس ترجمه شده Empty
پستعنوان: رد: عکس ترجمه شده   عکس ترجمه شده Icon_minitimeالسبت ديسمبر 15, 2007 3:17 pm

واقعا ممنونم.
خیلی لطف کردی.
انشاالله بتونم جبران کنم.
هر کاری داشتی به من بگو. Very Happy Very Happy Very Happy

عکس ترجمه شده
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-