هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

راهیان دانشگاه !

4 مشترك
نويسندهپيام
MILAD
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MILAD

تعداد پستها : 1601
Registration date : 2008-02-14

راهیان دانشگاه ! Empty
پستعنوان: راهیان دانشگاه !   راهیان دانشگاه ! Icon_minitimeالسبت سبتمبر 20, 2008 10:52 pm

سلام به همه cheers

من تو این تاپیک می خوام از دانشجو های فروم یه درخواستی بکنم .
Arrow
شما همتون کنکور سراسری رو پشت سر گذاشتید و به احتمال زیاد هم تو کنکور دانشگاه آزاد شرکت کردید .
می خوام اگر سال اول قبول نشدید ، دلایل عدم موفقیتتون و اگر هم سال اول قبول شدید ، دلایل موفقیتتون رو بنویسید .

چون شما همتون شرایط کنکوری ها رو داشتید ، پیشنهاداتتون می تونه خیلی مفید باشه .

من حرفای شما رو بدون ذکر اسم و هیچ اطلاعات دیگه ای از شما ، در اختیار چند تا از دوستام و یه مشاور قرار میدم ( البته بیشترین سودش برای خودمه. ) bom

اگر خواستید رشته دانشگاهیتون ، رتبه هر دو کنکورتون ، و این که سال چندمی هستید رو هم بگید . ( اگه خواستید ) Surprised

اگر هم انقدر کنکور رو بد دادید که روتون نمیشه جلوی بچه های فروم بگید ، پی ام بزنید ( قابل توجه تنبل های فروم )
Twisted Evil

منتظرما

خیلی ممنون
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.kyokushinmatsui.mihanblog.com
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639
Registration date : 2007-12-02

راهیان دانشگاه ! Empty
پستعنوان: رد: راهیان دانشگاه !   راهیان دانشگاه ! Icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 23, 2008 3:58 pm

میلاد جان
من و یاسمین و بهاره و مجید واست جواب نوشتیم
اتفاقا جواب من خیلی هم طولانی بود Neutral
ولی نمی دونم چی شد که شانسکی یه تعداد از تاپیک ها و پست ها پاک شد که جوابهای ما هم جزوشون بود
موفقیتت واسه ما مهم هست و چیزایی که می دونستیم رو نوشتیم ولی سرور که از این چیزا حالیش نمی شه Mad
ایشاا... سر فرصت میام و اون چیزایی که قبلا نوشته بودم رو تا جایی که یادم باشه بازنویسی می کنم
موفق باشی
MILAD
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MILAD

راهیان دانشگاه ! Empty
پستعنوان: رد: راهیان دانشگاه !   راهیان دانشگاه ! Icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 23, 2008 10:29 pm

بله دلارام جان می دونم ....
خودم هم خیلی ناراحت شدم Crying or Very sad

اول از همه از شما ، یاسمین ، بهاره و مجید تشکر می کنم .
مثل این که قسمت اینجوری بوده .
اون لحظه که فروم قاطی کرد من داشتم پست هاتون رو می خوندم که اینجوری شد . Neutral

فقط می تونم تشکر کنم Neutral
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

راهیان دانشگاه ! Empty
پستعنوان: رد: راهیان دانشگاه !   راهیان دانشگاه ! Icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 23, 2008 10:47 pm

قابل نداشت میلاد جان
موفقیتت آرزوی ماست
http://www.a-d-w.blogfa.com
MILAD
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MILAD

راهیان دانشگاه ! Empty
پستعنوان: رد: راهیان دانشگاه !   راهیان دانشگاه ! Icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 23, 2008 11:10 pm

MajidDiab نوشته است:
قابل نداشت میلاد جان
موفقیتت آرزوی ماست

خیلی ممنون مجید جون
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411

راهیان دانشگاه ! Empty
پستعنوان: رد: راهیان دانشگاه !   راهیان دانشگاه ! Icon_minitimeالسبت سبتمبر 27, 2008 3:18 pm

من الان سال سوم زبان و ادبيات انگليسي هستم. روزانه ، دولتي.
سال دوم قبول شدم.
رشته ي دبيرستانم علوم تجربي بود كه بي نهايت ازش بدم ميومد، خودم گرافيك دوست داشتم اما متاسفانه چون دبيرستان نمونه دولتي بودم و اونجا فقط رياضي و تجربي داشت بابا نذاشت برم هنرستان. بعد از سال سوم رو لج و لجبازي مراحل تغيير رشته رو انجام دادم و ديپلم انساني رو هم گرفتم اما دوباره پيش دانشگاهي تو همون مدرسه موندم و رشته تجربي رو تموم كردم.
موقع كنكور نميدونستم چه رشته اي رو امتحان بدم، كاملا سر در گم بودم، دلم ميخواست باستان شناسي بخونم اما خوندن كتابهاي رشته انساني سخت بود. اونم با وقت كم آخه تو دوران تحصيل مجبور بودم مدام تجربي بخونم و تست تجربي بزنم مدرسه ازمون ميخواست و مدام امتحان مي گرفت.
خيلي بچه بازي درآوردم و يه تصميم درست نگرفتم، موقع ثبت نام همون تجربي و زبان رو انتخاب كردم، ولي اصلا راضي نبودمو به پيشنهاد مامانم دو هفته آخر رو وقت گذاشتم و شب و روز زبان انگليسي خوندم. سر كنكور تجربي حاضر نشدم و رشته زبان هم شدم پنج هزار!!! آخرين حد مجازي هشت هزار بود Embarassed همه جا رو زدم جز سيستان و بلوچستان. البته اون موقع (1384) بوشهر رشته زبان نمي گرفت. طبيعتا هيج جا رو نياوردم.
متاسفانه سال بعدش هم وضعم بهتر نشد، هنوز تو همون سردرگمي بودم، بين رشته نمايش و باستان شناسي مردد بودم بالاخره تصميم گرفتم رشته انساني رو امتحان بدم كه باستان شناسي بخونم. همون موقع ها دوستم خبرم كرد كه براي تئاتر تست ميگيرن. توي تست قبول شدم و در كنار درس هاي انساني تئاتر هم كار ميكردم.
تا اينكه قرار شد براي چند ماه برم شيراز. اونجا موضوع ازدواج من مطرح شد و خب مسلما نمي تونستم رشته باستان شناسي رو انتخاب كنم چون از نظر شغل دچار مشكل مي شدم.
دوباره همون آش و همون كاسه تا اينكه از 19 فروردين شروع كردم به زبان خوندن. و اون سال (85) با رتبه 601 قبول شدم.
ولي بايد اين رو بگم كه خدا خواست و اگه تشويق هاي نامزدم نبود و همين طور انگيزه هاي كه اون بهم ميداد هيچ وقت موفق نمي شدم.
از صبح ساعت 7 يا 7 و نيم مي رفتم كتابخونه گاهي ناهار ميومدم خونه گاهي هم نه. بعد از ناهار هم تا ساعت 7 يا 8 مي خوندم.
بيشترين وقتم رو گذاشتم روي ادبيات چون هم علاقه داشتم و ادبياتم بدك نبود هم اينكه ضريبش چهار بود! و نتيجه هم داد نود درصد زده بودم Laughing

Shocked Shocked Shocked چقدر نوشتم!!!
ميلاد جان به نظر من واسه كنكور انگيزه خيلي مهمه. وقتي انگيزه و علاقه داشته باشي كارا خيلي راحت ميشه.
همين طور زمان. بعضي وقتا بينش واقعا كلافم ميكرد و هي مي ذاشتمش كنار. موقع امتحان هم تنها كتابي كه نگرانش بودم همون بينش بود...باورت نميشه تا قبل از شروع امتحان دستم بود و داشتم درس وصيت امام رو مي خوندم البته الان ديگه كتاب دين و زندگي هست نه بينش.
http://www.yassesefid.blogfa.com
MILAD
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MILAD

راهیان دانشگاه ! Empty
پستعنوان: رد: راهیان دانشگاه !   راهیان دانشگاه ! Icon_minitimeالأربعاء أكتوبر 01, 2008 2:56 am

Yasaman نوشته است:
من الان سال سوم زبان و ادبيات انگليسي هستم. روزانه ، دولتي.
سال دوم قبول شدم.
رشته ي دبيرستانم علوم تجربي بود كه بي نهايت ازش بدم ميومد، خودم گرافيك دوست داشتم اما متاسفانه چون دبيرستان نمونه دولتي بودم و اونجا فقط رياضي و تجربي داشت بابا نذاشت برم هنرستان. بعد از سال سوم رو لج و لجبازي مراحل تغيير رشته رو انجام دادم و ديپلم انساني رو هم گرفتم اما دوباره پيش دانشگاهي تو همون مدرسه موندم و رشته تجربي رو تموم كردم.
موقع كنكور نميدونستم چه رشته اي رو امتحان بدم، كاملا سر در گم بودم، دلم ميخواست باستان شناسي بخونم اما خوندن كتابهاي رشته انساني سخت بود. اونم با وقت كم آخه تو دوران تحصيل مجبور بودم مدام تجربي بخونم و تست تجربي بزنم مدرسه ازمون ميخواست و مدام امتحان مي گرفت.
خيلي بچه بازي درآوردم و يه تصميم درست نگرفتم، موقع ثبت نام همون تجربي و زبان رو انتخاب كردم، ولي اصلا راضي نبودمو به پيشنهاد مامانم دو هفته آخر رو وقت گذاشتم و شب و روز زبان انگليسي خوندم. سر كنكور تجربي حاضر نشدم و رشته زبان هم شدم پنج هزار!!! آخرين حد مجازي هشت هزار بود Embarassed همه جا رو زدم جز سيستان و بلوچستان. البته اون موقع (1384) بوشهر رشته زبان نمي گرفت. طبيعتا هيج جا رو نياوردم.
متاسفانه سال بعدش هم وضعم بهتر نشد، هنوز تو همون سردرگمي بودم، بين رشته نمايش و باستان شناسي مردد بودم بالاخره تصميم گرفتم رشته انساني رو امتحان بدم كه باستان شناسي بخونم. همون موقع ها دوستم خبرم كرد كه براي تئاتر تست ميگيرن. توي تست قبول شدم و در كنار درس هاي انساني تئاتر هم كار ميكردم.
تا اينكه قرار شد براي چند ماه برم شيراز. اونجا موضوع ازدواج من مطرح شد و خب مسلما نمي تونستم رشته باستان شناسي رو انتخاب كنم چون از نظر شغل دچار مشكل مي شدم.
دوباره همون آش و همون كاسه تا اينكه از 19 فروردين شروع كردم به زبان خوندن. و اون سال (85) با رتبه 601 قبول شدم.
ولي بايد اين رو بگم كه خدا خواست و اگه تشويق هاي نامزدم نبود و همين طور انگيزه هاي كه اون بهم ميداد هيچ وقت موفق نمي شدم.
از صبح ساعت 7 يا 7 و نيم مي رفتم كتابخونه گاهي ناهار ميومدم خونه گاهي هم نه. بعد از ناهار هم تا ساعت 7 يا 8 مي خوندم.
بيشترين وقتم رو گذاشتم روي ادبيات چون هم علاقه داشتم و ادبياتم بدك نبود هم اينكه ضريبش چهار بود! و نتيجه هم داد نود درصد زده بودم Laughing

Shocked Shocked Shocked چقدر نوشتم!!!
ميلاد جان به نظر من واسه كنكور انگيزه خيلي مهمه. وقتي انگيزه و علاقه داشته باشي كارا خيلي راحت ميشه.
همين طور زمان. بعضي وقتا بينش واقعا كلافم ميكرد و هي مي ذاشتمش كنار. موقع امتحان هم تنها كتابي كه نگرانش بودم همون بينش بود...باورت نميشه تا قبل از شروع امتحان دستم بود و داشتم درس وصيت امام رو مي خوندم البته الان ديگه كتاب دين و زندگي هست نه بينش.

خیلی ممنون یاسمن جان
می دونم سردر گمی اعصاب آدم رو خراب می کنه و فکر آدم درست کار نمی کنه .
خوشبختانه من هدفم معلومه و دارم برای رسیدن بهش تلاش می کنم اما همش می ترسم رشته ای که می خوام قبول نشم . confused

من هم زبان رو خیلی دوست دارم اما هر قدر فکر کردم دیدم زبان تو آینده شغلی به درد من نمی خوره . Suspect

باز هم ممنون
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411

راهیان دانشگاه ! Empty
پستعنوان: رد: راهیان دانشگاه !   راهیان دانشگاه ! Icon_minitimeالثلاثاء أكتوبر 07, 2008 1:11 pm

قابلي نداشت Wink

ان شاالله كه موفق باشي cheers
http://www.yassesefid.blogfa.com

راهیان دانشگاه !
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-