هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

**جشن با هم بودن بچه هاي فروم**

+7
amin
MajidDiab
G H A Z A L
دلارام
magnoon diab
بهاره
yasamiin
11 مشترك
نويسندهپيام
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

تعداد پستها : 2958
Registration date : 2007-12-18

**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Empty
پستعنوان: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالخميس سبتمبر 25, 2008 9:56 am

**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt10**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt10**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt10**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt10**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt10**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt11**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt11**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt11

سلاااااااااااام سلاااااااااااااااااااام
سلام به سلامتي تمام دوستاي خوبم.
چند وقت پيش بود داشتم به اين موضوع فكر ميكردم كه دوستي ما بچه هاي فروم چند ساله شده؟
ميدونم كه بيشتريامون بيشتر از 2 ساله...يا شايد 3 سال
و چقدر قشنگ......
چه دوستاي مهربون و چه دوستي ماندگاري.....
وقتي خوب به خودمون نگاه كنيم ميبينيم كه ما بچه هاي فروم با اينكه همديگرو نديديم(البته غير از
بچه هايي كه تو نمايشگاه همديگرو ديديم)ولي چقدر خوب و صميمي هستيم با هم و من خيلي خوشحالم.
و وقتي بعضي از بچه هاي فروم و ديدم...واقعا مهربون و صميمي بودند.

گاهي با هم دردودل ميكنيم.
گاهي از هم كمك ميگيريم.
گاهي با هم دعواي الكي ميكنيم.
و بيشتر وقتها دلمون براي هم ديگه تنگ ميشه.

يادمه 2 يا 3 سال پيش كه عضو سايت شدم از بچه هاي فروم الان، خيلي كم، عضو بودن.

ولي الان كه جمعيتمون زياد شده خوبه كه قدر باهم بودنو بدونيم.

شايد خيلي دير به دير بعضيامون به فروم سر بزنيم ولي يادمون هست كه بالاخره بايد بيايم.

به قول معروف anyway Wink . به هر حال گفتم خيلي خوبه كه باهم بودنمون رو جشن بگيرين.
من كه قدر همه دوستامو ميدونم....شما هم بايد قدر هم و بدونين...وگرنه با ماراي محبوبه طرفين و من.....

**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 211

**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt11**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt11**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt11**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt11**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt11**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt11**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt11**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 14w6pt11
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالخميس سبتمبر 25, 2008 10:32 am

ياسي خوب و مهربون ممنون lol! lol! lol! flower flower flower
ا
ينجا بهترين فروم دنياست ..

همتونو دوست دارم .. تقديم به همه

مجازي دوست شديم و به اين دوستي رنگ واقعي داديم..

همه بدون اينكه همديگه رو ببينيم با خلق و خوي هم آشنا شديم .. drunken

**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 2uogvps

**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 24uwxlj**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 24uwxlj**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 24uwxlj**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 24uwxlj**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 24uwxlj**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 24uwxlj**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 24uwxlj**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 24uwxlj**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 24uwxlj**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 24uwxlj

اين مطلب آخرين بار توسط بهاره در الخميس سبتمبر 25, 2008 10:41 am ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالخميس سبتمبر 25, 2008 10:33 am

قربون تو آبجی گلم بشم
که دل بزرگی داره
flower flower flower flower

من خیلی خوشحالم که با شماها آشنا شدم
اصلا بزارید بدون هیچ رودربایسی حرف دلم رو بزنم
من عاشق مهربونی بهارشدم آبجی بهار درست مثل اسمش می مونه واقعا مثل بهار پاک و مهربونه
سوتی ندادم بهار مهربونه چون اگه بهار نبود زمین خدا همیشه اسیر غول برفا بود
بهار گلم خیلی دوستت دارم
من عاشق مظلومیت دلارام شدم درسته من دلارام ندیدم اما از حرفای قشنگش میشه فهمید چقدر مظلوم مهربونه چقدر واسه ی بچه ها احترام قائله
آبجی دلارام دوستت دارم
من عاشق صداقت عمه یاسی شدم من یکی عمه بیشتر ندارم خیلی هم عمه م دوست دارم اما از وقتی یاسی بهم گفت می تونم عمه صداش بزنم اون روز بهتریم روز زندگیم بود می خواستم بال دربیارم پرواز کنم واقعا عمه خوبیه
عمه گلم خیلی خیلی دوستت دارم
من عاشق یاسمین دوست داشتنی شدم درسته دل آدما کوچیکه اما یاسمین من ثابت کرد دل بزرگی داره
یاسمین جون دوستت دارم
من از آنیکا چون مادر فداکاریه از مریم اشنا چون گلی مثل اسمش از ارغوان عزیز چون حرفاش با داستانهاش ثابت کرد چقدر به فکر همگیمونه چقدر سرنوشت تک تکمون واسه ش مهمه همگیتون رو دوست دارم
من از میثم سلمان مجید امین نوید میلاد ممنونم چون من به داشتن همیچین داداشای گلی افتخار می کنم داداشایی که شرنوست آبجی هاشون واسه شون مهمه داداشایی که مثل کوه پشت خواهراشون هستم داداشایی که تو شادی و غم خواهراشون شریکن داداشایی وجودشون واسه ی خواهراشون عزیزه
داداشای گلم همیشه عزیز این آبجی کوچیکه بودید هستید تا ابد هم خواهید ماند

امیدوارم دوباره روزی بیاد که خونه دوم همگیمون مثل گذشته شلوغ باشه
اگه اسم بقیه نگفتم اصلا فکر نکنید فراموشتون کردم چون همیشه جای همگیتون تو قلبم محفوظه
غزل عسل خاله طناز که امیدوارم به حال و هوای گذشته ش برگرده طناز جون بی خیال اینقدر به خودت سخت نگیر امیدوارم تو کنکور زندگیت سربلند باشی از الهام گلم از صبا هستی درسته دیگه پیش ما نیستن اما همیشه با یادشون هستم
از اینجا جا داره از زحمات بی دریغ هلنا و رضا عزی تشکر کنم و تمامی گل های عالم پیشکش شون کنم چون اگه این دوتا گل نبودم من هیچ شما ها رو پیدا نمی کردم

قربون همگیتون بشم خیلی خیلی واسه م عزی و مهربون هستید همگیتون مثل مرجان, واسه م عزیز و دوست داشتنی هستید (این نکته هم بگم تمام زندگی من مرجانه)
امیدوارم دوباره روزی بیاد که همگیمون دور هم جمع بشیم و تو شادی هم شریک بشم

موفق باشی
دوستدارتون محبوبه farao farao farao
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالخميس سبتمبر 25, 2008 10:46 am

magnoon diab نوشته است:
قربون تو آبجی گلم بشم
که دل بزرگی داره

من عاشق مهربونی بهارشدم آبجی بهار درست مثل اسمش می مونه واقعا مثل بهار پاک و مهربونه
بهار گلم خیلی دوستت دارم

farao farao farao

Sad Crying or Very sad قربون دل پاك و مهربونت برم محبوبه عزيزم كه مثل محبوبه شب خوش عطر و خوش نوازي و آرامبخش .. باور كن وقتي نوشته هات رو واسه بچه ها خوندم اشك تو چشام جمع شد

خوبي و مهربوني و پاكي تو دل همه بچه هاي فروم جمع شده كه تونستن اينطور با صداقت و راستي دور هم جمع بشن و استوار پشت هم باشن

اميدوارم اين جمع هيچوقت از هم نپاشه و ساليان سال با هم دوست باشيم flower lol! flower flower lol! flower

اين مطلب آخرين بار توسط بهاره در الجمعة سبتمبر 26, 2008 6:40 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالخميس سبتمبر 25, 2008 1:15 pm

ممنون ازت بهار جون
شاید باور نکنید من یکی خیلی کله شقم
محاله گریه کنم حتی مواقعی عزیزانم رو از دست داده بودم هیچوقت گریه نمی کردم
به خودم می گفتم گریه یعنی چه چرا باید گریه کنم
همیشه به خودم می گفتم اگه گریه کنم پیر می شم اصلا رابطه م با گریه گریه کردن خوب نیست
هیچوقت هم دوست ندارم گریه کنم
اما وقتی امروز نوشته یاسمین دیدم ناخودآگاه زدم زیر گریه
داشتم می ترکیدم واسه ی همین گفتم نویسم احساسم نسبت به همگیتون بگم شاید ارون بشم
به حرمت این ماه عزیز سبک سبک شدم
امیدوارم دوباره مثل اون قدیم قدیما دور هم جمع بشیم
I love you I love you I love you I love you I love you I love you

quote="بهاره"]
magnoon diab نوشته است:
قربون تو آبجی گلم بشم
که دل بزرگی داره

بهار گلم خیلی دوستت دارم

farao farao farao

Sad Crying or Very sad قربون دل پاك و مهربونت برم محبوبه عزيزم .. باور كن وقتي نوشته هات رو واسه بچه ها خوندم اشك تو چشام جمع شد

خوبي و مهربوني و پاكي تو دل همه بچه هاي فروم جمع شده كه تونستن اينطور با صداقت و راستي دور هم جمع بشن و استوار پشت هم باشن

اميدوارم اين جمع هيچوقت از هم نپاشه و ساليان سال با هم دوست باشيم flower lol! flower flower lol! flower
[/quote]
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالخميس سبتمبر 25, 2008 8:01 pm

معاشران گره از زلف یار باز کنید
شبی خوش است بدین قصه​اش دراز کنید
حضور خلوت انس است و دوستان جمعند
و ان یکاد بخوانید و در فراز کنید
رباب و چنگ به بانگ بلند می​گویند
که گوش هوش به پیغام اهل راز کنید
به جان دوست که غم پرده بر شما ندرد
گر اعتماد بر الطاف کارساز کنید
میان عاشق و معشوق فرق بسیار است
چو یار ناز نماید شما نیاز کنید
نخست موعظه پیر صحبت این حرف است
که از مصاحب ناجنس احتراز کنید
هر آن کسی که در این حلقه نیست زنده به عشق
بر او نمرده به فتوای من نماز کنید
وگر طلب کند انعامی از شما حافظ
حوالتش به لب یار دلنواز کنید

یاسمین عزیزم مثل همیشه گل کاشتی flower
داریم به سالگرد تاسیس فروم هم نزدیک می شیم و باید واسش تولد بگیریم
راستش من اکثر اوقات احساساتم رو راحت بیان می کنم ولی در مورد بعضی چیزای خاص، کلمه ها واقعا عاجز و ناتوان میشن برای به دوش کشیدن بار احساس
یکی از اون چیزای خاص، علاقه و احساس من نسبت به تک تک شماست
نمی تونم بگم چقدر دوستتون دارم، و نمی تونم بگم هر کدومتون چه جایگاهی در قلب من دارین و چه احساسی بهتون دارم
نمی تونم به کلمه بگم که چقدر برام عزیزید و چقدر از اینکه اینجا و کنار شما هستم خدا رو شکر می کنم
نمی تونم بگم برای هر کدومتون چقدر آرزوی خوب دارم و چقدر دعاتون می کنم
و نمی تونم بگم، که شادی شما رو به اندازه شادی خودم دوست دارم و برای غصه هاتون به اندازه غصه های خودم ناراحت می شم
فقط ازتون می خوام که من و کلمه ها رو ببخشید و از من این رو قبول کنید که از فطرتی که خدا در وجودم گذاشته، نه حتی از قلب خودم که گاهی به خطا میره، از فطرتی که خدامون در وجودمون گذاشته دوستتون دارم
بهاره، یاسمین، محبوبه، مرجان، عسل، الهام، مریم، یاسمن، هلنا، آنیکا خانوم، مبینا، هستی، صبا، مونا، شیرین، ارغوان، نسیم، لیلا، امین، مجید، سلمان، میثم، نوید، میلاد، آقا رضا و همه دوستان خوبم که اسمشون رو فراموش کردم، همتون رو دوست دارم و امیدوارم خدا به این جمع نظر کنه و تا همیشه دوستان خوب همدیگه باقی بمونیم

فروم جان پیشاپیش تولدت مبارکLaughing lol!

**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Sx18x1

**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 10xrfh3

اين مطلب آخرين بار توسط دلارام در الجمعة سبتمبر 26, 2008 6:19 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالخميس سبتمبر 25, 2008 8:09 pm

magnoon diab نوشته است:
قربون تو آبجی گلم بشم
که دل بزرگی داره

بهار گلم خیلی دوستت دارم
من عاشق مظلومیت دلارام شدم درسته من دلارام ندیدم اما از حرفای قشنگش میشه فهمید چقدر مظلوم مهربونه چقدر واسه ی بچه ها احترام قائله
آبجی دلارام دوستت دارم
من عاشق صداقت عمه یاسی شدم من یکی عمه بیشتر ندارم خیلی هم عمه م دوست دارم اما از وقتی یاسی بهم گفت می تونم عمه صداش بزنم اون روز بهتریم روز زندگیم بود می خواستم بال دربیارم پرواز کنم واقعا عمه خوبیه
من عاشق یاسمین دوست داشتنی شدم درسته دل آدما کوچیکه اما یاسمین من ثابت کرد دل بزرگی داره
یاسمین جون دوستت دارم
من از آنیکا چون مادر فداکاریه از مریم اشنا چون گلی مثل اسمش از ارغوان عزیز چون حرفاش با داستانهاش ثابت کرد چقدر به فکر همگیمونه چقدر سرنوشت تک تکمون واسه ش مهمه همگیتون رو دوست دارم
من از میثم سلمان مجید امین نوید میلاد ممنونم چون من به داشتن همیچین داداشای گلی افتخار می کنم داداشایی که شرنوست آبجی هاشون واسه شون مهمه داداشایی که مثل کوه پشت خواهراشون هستم داداشایی که تو شادی و غم خواهراشون شریکن داداشایی وجودشون واسه ی خواهراشون عزیزه

اگه اسم بقیه نگفتم اصلا فکر نکنید فراموشتون کردم چون همیشه جای همگیتون تو قلبم محفوظه
غزل عسل خاله طناز که امیدوارم به حال و هوای گذشته ش برگرده طناز جون بی خیال اینقدر به خودت سخت نگیر امیدوارم تو کنکور زندگیت سربلند باشی از الهام گلم از صبا هستی درسته دیگه پیش ما نیستن اما همیشه با یادشون هستم
از اینجا جا داره از زحمات بی دریغ هلنا و رضا عزی تشکر کنم و تمامی گل های عالم پیشکش شون کنم چون اگه این دوتا گل نبودم من هیچ شما ها رو پیدا نمی کردم

قربون همگیتون بشم خیلی خیلی واسه م عزی و مهربون هستید همگیتون مثل مرجان, واسه م عزیز و دوست داشتنی هستید (این نکته هم بگم تمام زندگی من مرجانه)

موفق باشی

قربون تو محبوبه خوبم بشم
تو مهربون ترین و خوبترین محبوبه دنیایی
محبوب قلب منی I love you
منم تو رو خیلی دوست دارم عزیز دلم
خیلی خیلی زیاد دوستت دارم
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 26, 2008 5:59 am

قربون تو آبجی گلم بشم flower
از قدیم میگن که دله که به دل راه داره I love you I love you
تو بهترین آبجی دنیایی Wink

="دلارام"]
magnoon diab نوشته است:
قربون تو آبجی گلم بشم
که دل بزرگی داره

بهار گلم خیلی دوستت دارم
آبجی دلارام دوستت دارم
یاسمین جون دوستت دارم

موفق باشی

قربون تو محبوبه خوبم بشم
تو مهربون ترین و خوبترین محبوبه دنیایی
محبوب قلب منی I love you
منم تو رو خیلی دوست دارم عزیز دلم
خیلی خیلی زیاد دوستت دارم[/quote]
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 26, 2008 6:14 am

magnoon diab نوشته است:
قربون تو آبجی گلم بشم
که دل بزرگی داره

یاسمین جون دوستت دارم

farao farao farao

قربونه تو محبوبه دلم ... كه انقدر حرفات نازه و به دل ميشينه.....
كسي كه دل بزرگي داره تويي كه انقدر به ما محبت داري گلم flower
نبينم اشكاتو....بخند هميشه عزيزم... flower
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 26, 2008 6:34 am

**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Taj6811
**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Taj6811**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Taj6811
**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Taj6811**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Taj6811**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Taj6811
حافظ انديشه كن از نازكي خاطر يار
برواز درگهش اين ناله و فرياد ببر

تولد با هم بودنمون مبارك
از خدا بهترينها رو براي همه آرزو دارم
ايشالله جمعمون پاينده باشه و دلمون شاد و لبمون خندون

G H A Z A L
میزبان
میزبان
G H A Z A L

تعداد پستها : 125
Registration date : 2008-06-30

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 26, 2008 8:37 am

**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** DSC05347w

**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Begonia-flowers

تبريك ميگم اميدوارم كه اين فروم هميشه با حضور سبز شما پايدار باشه

محبوبه جون منم همه بچه هاي اين فروم رو دوست دارم و همين جور تو رو عزيزم حالا اين كيكك تقديم به همه اميد دارم هميشه شيرين كام باشين

**جشن با هم بودن بچه هاي فروم** 2r7vodt
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 26, 2008 12:48 pm

سلام
منم هستماااااا Laughing Laughing Laughing
من هم به داشان دوستانی خوب چون شما افتخار میکنم
راستی این اولین پست من از دانشگاهمونه Laughing
http://www.a-d-w.blogfa.com
amin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
amin

تعداد پستها : 2691

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 26, 2008 4:13 pm

منم تبریک میگم flower
دستت درد نکنه یاسمین برای یادآوری قشنگت
انشالا که این جمع خوب و صمیمی هیچوقت از هم نپاشه cheers
منم به وجود دوستای خوبی مثل شما افتخار می کنم و همتونو دوست دارم
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالسبت سبتمبر 27, 2008 3:40 pm

فداي تو ياس خودم
خيلي گلي خانومم
ياسي مثبت پر انرژي.

جشن بزرگ و قشنگي گرفتي.

منم وقتي نوشته هاي شما رو خوندم تموم لحظه ها جلوي چشام رد شد.
روزايي كه با هم خنديدم
روزهايي كه دلم گرفته بود و مي خواستم برم و شما دوستاي گلم باهام بودين
وقتي دخر خالم مريض بود تك تك تون تنهام نذاشتين و با دعاهاي قشنگتون مريمم رو برگردوندين
و ...
به زحمت ميتونم دكمه هاي كيبردم رو از پشت اشكام ببينم
خيلي دوستون دارم خيلي زياد I love you

ان شاالله كه هميشه دور هم باشين و خندون
اميدوارم كه هلنا و آقا رضا هم زودتر به خونه ي خودشون برگردن.
http://www.yassesefid.blogfa.com
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالسبت سبتمبر 27, 2008 3:43 pm

magnoon diab نوشته است:
قربون تو آبجی گلم بشم
که دل بزرگی داره

بهار گلم خیلی دوستت دارم
آبجی دلارام دوستت دارم
یاسمین جون دوستت دارم

موفق باشی

محبوبه ي عزيزم
خانوم گل عمه
تو خودت خوب و با محبتي فدات شم.
ممنونم از محبتت...خيلي خوشحالم كردي
اگه الان پيشم بودي محكم بغلت ميكردم و مي بوسيدمت
دوست دارم عزيزم I love you
http://www.yassesefid.blogfa.com
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 29, 2008 7:40 am

magnoon diab نوشته است:

دلارام نوشته است:

بهاره، یاسمین، محبوبه، مرجان، عسل، الهام، مریم، یاسمن، هلنا، آنیکا خانوم، مبینا، هستی، صبا، مونا، شیرین، ارغوان، نسیم، لیلا، امین، مجید، سلمان، میثم، نوید ، میلاد، آقا رضا و همه دوستان خوبم که اسمشون رو فراموش کردم، همتون رو دوست دارم و امیدوارم خدا به این جمع نظر کنه و تا همیشه دوستان خوب همدیگه باقی بمونیم

آقاااااااااااااااااا ...

اینا همش من بودمااااااااااا ... lol!

خداییش چقدر طرفدار دارم من ... Laughing Razz

خب ..

مممممممممم ...

چیز خاصی نمیخوام بگم ...
چون نمیتونم بعدش خودم رو کنترل کنم ...

فقط میخوام بگم از وقتی با این فروم آشنا شدم زندگیم به کل عوض شد ...
یعنی اگه با اینجا آشنا نمیشدم ، به خیلی از موفقیت ها نمیرسیدم ، به این حد نمیرسیدم ، اینطوری رشد نمیکردم ...
خلاصه ، خیلی مدیون اینجام ...

همه تون برام عزیز هستین ...
با تک تک شماها بودم ..

برای همه تون هم بهترین ها رو آرزو دارم ...

البته به غیر از دلارام جان ... براش هیچ آرزویی نمیکنم ... Twisted Evil Razz

شوخی میکنم ...

همه تون موفق باشید ... Smile
http://www.werfriends.blogfa.com
MILAD
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MILAD

تعداد پستها : 1601
Registration date : 2008-02-14

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالأربعاء أكتوبر 01, 2008 3:31 am

خب ...
اول از همه از همتون تشکر می کنم ....
خیلی لطف دارید ....

وقتی که نوید بهم این فروم رو معرفی کرد ، هیچ وقت فکر نمی کردم تا این حد خوب و با حال باشه .
فکر می کردم فضاش مثل فضای فروم....... باشه Suspect
اما خب ، اصلا اونجوری نبود .
نوید گفت که تو این فروم در یه سری مسائل رشد کرده .... این موضوع برای من هم صدق می کنه ... من هم تو این فروم به رشد فکری رسیدم .
و واقعا بچه های این فروم رو دوست دارم ... و تو خیلی از مسائل کمکم کردن ...
cheers

از این که منو به عنوان داداشتون قبول کردید ممنونم ( کودک بی سرپرست - کمیته امداد امام خمینی (ره) ) Laughing
lol!
http://www.kyokushinmatsui.mihanblog.com
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالأربعاء أكتوبر 01, 2008 8:15 am

nAvId نوشته است:
magnoon diab نوشته است:

دلارام نوشته است:

بهاره، یاسمین، محبوبه، مرجان، عسل، الهام، مریم، یاسمن، هلنا، آنیکا خانوم، مبینا، هستی، صبا، مونا، شیرین، ارغوان، نسیم، لیلا، امین، مجید، سلمان، میثم، نوید ، میلاد، آقا رضا و همه دوستان خوبم که اسمشون رو فراموش کردم، همتون رو دوست دارم و امیدوارم خدا به این جمع نظر کنه و تا همیشه دوستان خوب همدیگه باقی بمونیم

آقاااااااااااااااااا ...

اینا همش من بودمااااااااااا ... lol!

خداییش چقدر طرفدار دارم من ... Laughing Razz

خب ..

مممممممممم ...

چیز خاصی نمیخوام بگم ...
چون نمیتونم بعدش خودم رو کنترل کنم ...

فقط میخوام بگم از وقتی با این فروم آشنا شدم زندگیم به کل عوض شد ...
یعنی اگه با اینجا آشنا نمیشدم ، به خیلی از موفقیت ها نمیرسیدم ، به این حد نمیرسیدم ، اینطوری رشد نمیکردم ...
خلاصه ، خیلی مدیون اینجام ...

همه تون برام عزیز هستین ...
با تک تک شماها بودم ..

برای همه تون هم بهترین ها رو آرزو دارم ...

البته به غیر از دلارام جان ... براش هیچ آرزویی نمیکنم ... Twisted Evil Razz

شوخی میکنم ...

همه تون موفق باشید ... Smile

Laughing
آره نويد جان اين جورياست...... lol!
منم از بچه ها چيزاي زيادي ياد گرفتم....
خوبيم هممون خوبيم..... lol!
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالأربعاء أكتوبر 08, 2008 6:55 am

من دوباره اومدم هورررررا به خودم lol! lol! lol!
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالأربعاء أكتوبر 08, 2008 7:15 am

یه آشی واسه ت پختم که صد وجب روش روغنه
نگو هورا باید واسه ی خودت گریه کنی

مجنون شانت I love you I love you I love you I love you

"]من دوباره اومدم هورررررا به خودم lol! lol! lol![/quote]
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالأربعاء أكتوبر 08, 2008 7:50 am

magnoon diab نوشته است:
یه آشی واسه ت پختم که صد وجب روش روغنه

"]من دوباره اومدم هورررررا به خودم lol! lol! lol!
[/quote]

albino albino
l منو می خواهی بزنی ؟؟
مگه گناه ندارم lol!
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالأربعاء أكتوبر 08, 2008 2:31 pm

اصلا هم گناه نداری Mad
من باید تو رو مجازات کنم تا درس عبرتی باشه واسه ی دیگران affraid pale

"]یه آشی واسه ت پختم که صد وجب روش روغنه

"]من دوباره اومدم هورررررا به خودم lol! lol! lol![/quote][/quote]

albino albino
l منو می خواهی بزنی ؟؟
مگه گناه ندارم lol![/quote]
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

تعداد پستها : 1395
Registration date : 2007-12-03

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالخميس أكتوبر 09, 2008 1:15 am

سلام بر همگی شما خوبان. من خیلی دیر متوجه این تاپیک شدم .کلا زیاد نمی شد بیام
او همه ی مطالب رو ببینم .خلاصه بازم دیر رسیدم! و از این بابت متاسفم. منم به اتفاق دخترم از آشنایی
با شما دوستان خوب و صمیمی خوشحالم. امیدوارم همیشه و در همه حال شاد و موفق باشید
از محبوبه جون و دلارام عزیز و یاسمین جون و... تشکر مضاعف دارم همیشه لطف داشتند و اگر تا کنون
متوجه بعضی از تاپیکها نشدیم باید ببخشید و اگه می شه یادآوری کنید چنانچه در جایی ،مطلبی مربوط به
من و دخترم می شده و ما متوجه نشدیم( همانطور که می بینید خیلی کمتر از قبل به فروم می تونیم بیاییم)

این هم تقدیم به همتون! flower flower flower flower flower flower flower flower
flower farao
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: **جشن با هم بودن بچه هاي فروم**   **جشن با هم بودن بچه هاي فروم** Icon_minitimeالخميس أكتوبر 09, 2008 6:48 am

Anika نوشته است:
سلام بر همگی شما خوبان. من خیلی دیر متوجه این تاپیک شدم .کلا زیاد نمی شد بیام
او همه ی مطالب رو ببینم .خلاصه بازم دیر رسیدم! و از این بابت متاسفم. منم به اتفاق دخترم از آشنایی
با شما دوستان خوب و صمیمی خوشحالم. امیدوارم همیشه و در همه حال شاد و موفق باشید
از محبوبه جون و دلارام عزیز و یاسمین جون و... تشکر مضاعف دارم همیشه لطف داشتند و اگر تا کنون
متوجه بعضی از تاپیکها نشدیم باید ببخشید و اگه می شه یادآوری کنید چنانچه در جایی ،مطلبی مربوط به
من و دخترم می شده و ما متوجه نشدیم( همانطور که می بینید خیلی کمتر از قبل به فروم می تونیم بیاییم)

این هم تقدیم به همتون! flower flower flower flower flower flower flower flower
flower farao

خوش اومدی مامان نمونه lol! lol! lol!

**جشن با هم بودن بچه هاي فروم**
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-