هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

ماجراي رُز قرمز

3 مشترك
نويسندهپيام
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

تعداد پستها : 489
Registration date : 2008-01-02

ماجراي رُز قرمز Empty
پستعنوان: ماجراي رُز قرمز   ماجراي رُز قرمز Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 26, 2008 1:42 pm

ماجراي رُز قرمز

ماجراي رُز قرمز 2exnih10

مردی جلوی فروشگاه گل فروشی با ماشین ایستاد تا دسته گلی را برای ارسال به مادرش سفارش دهد.

زمانی که از ماشین پیاده شد دختر جوانی را دید که در پیاده رو نشسته و در حال گریه کردن است. رو به دختر کرد و گفت مشکلی پیش آمده؟ دختر جوان پاسخ داد؛ بله آقا. من می خواستم برای مادرم یک شاخه رُز قرمز بخرم و گران تر از پولی است که دارم.

مرد لبخندی زد و گفت؛ با من بیا من پولش را پرداخت می کنم. بعد یک گل رُز قرمز خرید و به دختر داد. دسته گلی هم برای ارسال برای مادرش سفارش داد.

زمانی که داشت سوار ماشینش می شد رو به دختر کرد و گفت؛ اگر تمایل دارید تا خانه شما را برسانم.دختر هم با خوشحالی قبول کرد. با هم به قبرستان رفتند و دختر گل را روی قبر مادرش گذاشت.

مرد کمی اندوهگین شد و سریع به فروشگاه گل برگشت و سفارش ارسال را لغو کرد و دسته گل را گرفت و ۳۰۰ کیلومتر را تا خانه مادرش رانندگی کرد و گل را شخصاً به او داد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

تعداد پستها : 2939
Registration date : 2007-12-05

ماجراي رُز قرمز Empty
پستعنوان: رد: ماجراي رُز قرمز   ماجراي رُز قرمز Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 26, 2008 3:09 pm

کاش قدر اونایی رو که داریم قبل از از دست دادنشون بدونیم
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

تعداد پستها : 2958
Registration date : 2007-12-18

ماجراي رُز قرمز Empty
پستعنوان: رد: ماجراي رُز قرمز   ماجراي رُز قرمز Icon_minitimeالسبت سبتمبر 27, 2008 8:21 am

Jany نوشته است:
کاش قدر اونایی رو که داریم قبل از از دست دادنشون بدونیم

موافقم...........
مرسي ارغوان جون flower

ماجراي رُز قرمز
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-