هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

باز هم نانسي....

2 مشترك
نويسندهپيام
G H A Z A L
میزبان
میزبان
G H A Z A L

تعداد پستها : 125
Registration date : 2008-06-30

باز هم نانسي.... Empty
پستعنوان: باز هم نانسي....   باز هم نانسي.... Icon_minitimeالخميس نوفمبر 27, 2008 11:22 am

ویدیو لمسه اید در روز ۱۸و ۱۹ نوامبر به اتمام رسید و فیلم برداری آن پایان یافت. در این کلیپ که مربوط به آهنگ سوم آلبوم ۲۰۰۸ نانسی "بتفکر فی ایه" می باشد نانسی با ظاهری کلاسیک و متفاوت بر روی صحنه آمده است.

این کلیپ در ساختمان وزارت امور خارجه لبنان در شهر بیروت فیلم برداری شده است. موضوع این کلیپ رمانتیک است و نانسی خود گفته است به مراتب از کارهایی که در ۱ سال اخیر انجام داده ام قوی تر می باشد. نانسی گفت: به جز لمسه اید قصد دارم ۶ کلیپ دیگر نیز از این آلبوم طی ۱ سال آینده تهیه نمایم.کارگردانی این کلیپ بر عهده لیلی کنعان بود.

نانسی کلیپ لمسه اید را به همسرش فادی تقدیم کرده و گفته است: از این طریق می خواهم به گونه ای از زحماتش در این چند ماهه قدردانی کنم

باز هم نانسي.... 9ga4cw
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
G H A Z A L
میزبان
میزبان
G H A Z A L

تعداد پستها : 125
Registration date : 2008-06-30

باز هم نانسي.... Empty
پستعنوان: رد: باز هم نانسي....   باز هم نانسي.... Icon_minitimeالخميس نوفمبر 27, 2008 11:24 am

نانسی اعلام کرد در چند ماه آینده قرار است آهنگهایی به زبان های مختلف بخواند.با توجه به اینکه طرفداران نانسی در ایران و روسیه نسبت به بقیه کشورها بیشتر است ابتدا آهنگهایی به زبان فارسی و روسی خواهد خواند.

نانسی اعلام کرد: من می دانم طرفداران بسیار زیادی در ایران دارم و وبسایتهایی وجود دارد که اخبار و آهنگهای مرا قرار می دهند به همین دلیل برای تشکر از این زحمات و محبتها قصد دارم آهنگی فارسی بخوانم که به احتمال زیاد آهنگ انت ایه؟! به زبان فارسی خواهد بود. همچنین با این کار می توانم دروغین بودن توهینی که پارسال به ایرانیان شد را ثابت کنم و نشان دهم که به آنان علاقه بسیار زیادی دارم.

باز هم نانسي.... Bgcmrcr41s3tixg6blud
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

باز هم نانسي.... Empty
پستعنوان: رد: باز هم نانسي....   باز هم نانسي.... Icon_minitimeالخميس ديسمبر 11, 2008 8:06 am

Laughing Laughing Laughing
اين مدل مو اصلا بهش نمياد
http://www.a-d-w.blogfa.com

باز هم نانسي....
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-