هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

همسايه ها ياري کنيد

5 مشترك
نويسندهپيام
leila
میهمان
میهمان
leila

تعداد پستها : 88
Registration date : 2007-12-04

همسايه ها ياري کنيد Empty
پستعنوان: همسايه ها ياري کنيد   همسايه ها ياري کنيد Icon_minitimeالأربعاء يناير 14, 2009 11:39 am

با سلام به همه بچه ها....
راستش متن یه آهنگ قدیمیرو براتون مینویسم که نمیدونم خوانندش کیه ....

اگه کسی در این مورد اطلاعی داره یه نداییم به ما بده ...ثواب داره cheers
ممکنه تو متن یه اشتباهاتی باشه که امیدوارم خواننده گمنامش ببخشه ..چون بیشتر از این ذهنم یاری نمیکنه Embarassed

شب گذشت و روز گذشت و عمر رفته بر نگشت
نو بهاری تازه امد، داغ لاله تازه گشت

نم نم باران غباران هوا را شسته بود
با نم شبنم پر پروانه ها اغشته بود

بر حریر خاطره دست زوال سرنوشت
خاطرات تلخ و شیرینو کنار هم نوشت

تا نوشت از ره رسیدن ، راه خود بیراهه دیدم
با همه بشکسته بالی سر به زیر پر کشیدم

افتاده در بندم ...من اسیرم ...من اسیرم ...من اسیر
وامانده در راهم ..ای خدا دستم بگیر ...دستم بگیر

کشتی توانم را ...روزگار... ای روزگار .. ای روزگار
تنها به من دادی رنج دائم... یادگار ...این یادگار
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

پستعنوان: رد: همسايه ها ياري کنيد   همسايه ها ياري کنيد Icon_minitimeالأربعاء يناير 14, 2009 1:27 pm

leila نوشته است:
با سلام به همه بچه ها....
راستش متن یه آهنگ قدیمیرو براتون مینویسم که نمیدونم خوانندش کیه ....

اگه کسی در این مورد اطلاعی داره یه نداییم به ما بده ...ثواب داره cheers
ممکنه تو متن یه اشتباهاتی باشه که امیدوارم خواننده گمنامش ببخشه ..چون بیشتر از این ذهنم یاری نمیکنه Embarassed

شب گذشت و روز گذشت و عمر رفته بر نگشت
نو بهاری تازه امد، داغ لاله تازه گشت

نم نم باران غباران هوا را شسته بود
با نم شبنم پر پروانه ها اغشته بود

بر حریر خاطره دست زوال سرنوشت
خاطرات تلخ و شیرینو کنار هم نوشت

تا نوشت از ره رسیدن ، راه خود بیراهه دیدم
با همه بشکسته بالی سر به زیر پر کشیدم

افتاده در بندم ...من اسیرم ...من اسیرم ...من اسیر
وامانده در راهم ..ای خدا دستم بگیر ...دستم بگیر

کشتی توانم را ...روزگار... ای روزگار .. ای روزگار
تنها به من دادی رنج دائم... یادگار ...این یادگار
لیلا خانوم گل شرمنده تنها کمکی از دستم بر میاد اینه که سری به شبکه شب خیز بزنی واز ایلگار کمک بگیری یا بهش ایمیل بزن یا جمعه ها تو برنامش شرکت کن وجواب سوالتا بگیر lol!
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

تعداد پستها : 2939
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: همسايه ها ياري کنيد   همسايه ها ياري کنيد Icon_minitimeالأربعاء يناير 14, 2009 1:31 pm

چقدر ترانه ش قشنگه..من نمیدونم از کیه..ولی اگه شما
لینکش رو داری برامون بذار
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

پستعنوان: رد: همسايه ها ياري کنيد   همسايه ها ياري کنيد Icon_minitimeالأربعاء يناير 14, 2009 1:58 pm

اگه لينك آهنگش رو داري بذار .. پدر من استاد تشخيص صداي خواننده هاي قديميه Wink
leila
میهمان
میهمان
leila

تعداد پستها : 88

پستعنوان: رد: همسايه ها ياري کنيد   همسايه ها ياري کنيد Icon_minitimeالخميس يناير 15, 2009 12:03 pm

بهاره نوشته است:
اگه لينك آهنگش رو داري بذار .. پدر من استاد تشخيص صداي خواننده هاي قديميه Wink

فداتون بشم اگه لینکشو داشتم که دیگه قضیه حل بود عزیزانم
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240

پستعنوان: رد: همسايه ها ياري کنيد   همسايه ها ياري کنيد Icon_minitimeالجمعة يناير 30, 2009 11:32 am

نه

میبینم که شماها این کاره نیستین ...

برین کنار که من اومدم ... Laughing Razz

چند دقیقه فرصت بدین ببینم چی می یافم ... cyclops
http://www.werfriends.blogfa.com
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

پستعنوان: رد: همسايه ها ياري کنيد   همسايه ها ياري کنيد Icon_minitimeالجمعة يناير 30, 2009 12:23 pm

خب یه چیزایی یافیدم .... Suspect

پرواز پروانه ها

شب گذشت و تب گذشت و عمرِ رفته برنگشت

نوبهاری تازه آمد داغِ لاله تازه گشت

نم نمِ باران غبارانِ هوا را شسته بود

با نمِ شبنم پرِ پروانه ها آغشته بود

بر حریرِ خاطره دستِ توانِ سرنوشت

خاطراتِ تلخ و شیرین را كنار هم نوشت

تا نوشت از ره رسیدم راهِ خود بیراهه دیدم

با همه بشكسته بالی بالِ خود بر سر كشیدم

با همه بشكسته بالی سر به زیر پر كشیدم

افتاده در بندم من اسیرم من اسیرم من اسیرم

وا مانده در راهم ای خدا دستم بگیر دستم بگیر

كشتی توانم را ای روزگار ای روزگار ای روزگار

تنها به من دادی رنجِ دائم یادگاری یادگاری

دستِ فرمانِ طبیعت كشته من را با حقیقت

با همه نا مهربانی میدهد بر من نصیحت

از فضل الله توکل ...

فضل الله توکل در سال ۱۳۲۱ در تهران متولد گردید . پدرش افسر ارتش و مادرش دبیر ریاضی و فرانسه آموزش و پرورش بود . تحصیلات کودکستانی و دبستانی را در تهران مدرسه ایران طی کرد و ﺴﭙﺲ برای دوره دبیرستان ابتدا به دبیرستان پهلوی آن موقع و ﺴﭙﺲ در دوره دوم دبیرستان به دبیرستان مروی رفت و در سال تحصیلی ۳۹-۳۸ موفق به اخذ دﻴﭙﻟﻢ در رشته طبیعی از دبیرستان مروی گشت بعلت معاشرت نزدیکی که خانواده ﭙﺪربزرگ ﭙﺪرش با هنرمندان و اساتید بزرگ آنزمان داشتند در حدود سن ۶ یا ۷ سالگی شاگردی استاد حسین تهرانی را ﭙﻴﺪا کرد و نزد ایشان دوره تنبک نوازی را طی کرد در سن ۹-۸ سالگی ﭙﺪرش برایش سنتوری خرید و او نزد یکی از معلمان موسیقی مدارس آنموقع بنام آقای خاﺌﻔﻲ دوره ابتدایی سنتور نوازی را فرا گرفت . ﺴﭙﺲ بعلت ﻤﺄموریت ﭙﺪر در شیراز به شاگردی آقای بهادر نوذری در آمد و بعد در طی این دوره مدت ده سال دوره‌های مختلف ردیف نوازی ایران را با استاد علی تجویدی شروع کرد و همین دوستی شاگرد و استاد باعث گردید که او به دعوت استاد تجویدی در سال ۱۳۳۵ به عنوان نوازنده سنتور در ارکستر شماره ۲ رادیو آن زمان به سرﭙﺮستی استاد تجویدی ﭙﺬیرفته شود و بفاصله یکسال بعد در ارکستر شماره ۳ رادیو به سرﭙﺮستی استاد ﭙﺮویز یاحقی نیز به عنوان نوازنده ارکستر ﭙﺬیرفته شود . در سال ۱۳۳۷ به دعوت زنده یاد داوود ﭙﻴﺮنیا به عنوان تک نوازننده سنتور به برنامه گلها راه یافت و گلهای صحرایی شماره ۵ (دردستگاه شور) و برگ سبز شماره (۶۵) بهمراهی آواز زنده یاد محمودی خوانساری و تنبک ناصر افتاح اولین اجراهای تکنوازی او هستند که ﺴﭙﺲ در برنامه گلها به عنوان سولیست و تکنواز باقی ماند و آثار زیادی از ساز نوازی او در برنامه‌های مختلف گلها (گلهای جاویدان- برگ سبز- گلهای رنگارنگ و یک شاخه گل ) به جا مانده‌است بعد از اخذ دﻴﭙﻟﻢ به کشور انگلستان رفت و در دانشگاه ﻜﻤبریج موفق به اخذ فوق لیسانس در رشته اقتصاد گردید . از سال ۱۳۴۵ بعد از مراجعت از انگلستان مجدداً همکاریش را با رادیو آنموقع ادامه داد از سال ۴۶-۴۵ با ساختن آهنگ (قهر و ناز ) با صدای اکبر ﮔﻟﭙﺎیگانی به جرگه آهنگسازان ﭙﻴﻭست و در این رشته هم موفق بود . ﺴﭙﺲ در سالهای بعد با آهنگ‌های دل بی قرار (ابوعطا) نقش غم (سه گاه) آشیانه (شور) و مهربونی با همکاری آقای ﮔﻟﭙﺎﻴﮔﺎنی به آهنگ سازی و تکنوازی در رادیو ادامه داد . آهنگهای او بعلت ملودیهای تازه و نوین که خلق می‌کرد باعث گردید که خوانندگان دیگری هم برای همکاری با وی مشتاق باشند و حاصل این همکاری تعداد زیادی آهنگ با صدای خانم حمیرا به صورت صفحه و نوار کاست در اختیار همگان قرار گیرد ( ترسم فراموشم کنی – گذشتم – خواهم که رسوا بشی– یادم نمیره با صدای حمیرا ) . از سال ۱۳۵۷ که همکاری او با رادیو قطع و مجدداً در سال ۱۳۷۲ این همکاری شروع شد و او با همکاری شادروان اسدالله ملک ارکستر همنوازان را در صدا و سیما بنا نهادند که تکنوازی‌های بیشماری حاصل این همکاری است که نوارهایش در آرشیو صدا و سیما موجود می‌باشد . از سال ۱۳۷۲ همکاری او با آقای ﮔﻟﭙﺎیگانی با آهنگهای عشق و آهسته آهسته که به صورت نوار و کاست و CD در اختیار مرم قرار گرفت ، شروع شد و در سال ۱۳۷۴ آلبوم آوازه خوان را با ۸ ترانه جدید که کلیه آهنگها و اشعارش از خود فضل الله توکل است در اختیار عموم قرار گرفت که این آهنگ‌ها نیز مورد توجه و لطف مردم قرار گرفت . از سال ۱۳۷۸ضمن همکاری با آقای ﮔﻟﭙﺎیگانی و ارائه دو آلبوم ( مست عشق و عقیق ) همکاریش را با استاد عليرضا افتخاري شروع کرد و حاصل این همکاری دو آلبوم با ارزش به نامهای (خاطرات جوانی) و (غم زمانه) و (نواي اساتيد)است که این آلبومها نیز مورد توجه و عنایت مردم نیز قرار گرفت . او در نوختن سنتور و همچنین آهنگسازی دارای سبکی مخصوص به خودش است .

چنانچه به قول معروف تا مضرابش بر روی ساز می‌آید مشخص می‌شود که این سنتور فضل الله توکل است . در برنامه تکنوازان و همنوازان او پﻴﻭسته با تکنوازان و اساتید برجسته استادان حبیب الله بدیهی - پرویز یاحقی – همایون خرم و اسدالله ملک و دیگر اساتید همکاری داشته‌است . و حاصل این همکاری تعداد زیادی نوار است که در آرشیو‌های گوناگون موجود می‌باشد .

لینک : شرمنده ... هنوز هیچ لینکی از این ترانه یافیده نشد ... scratch
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: همسايه ها ياري کنيد   همسايه ها ياري کنيد Icon_minitimeالخميس فبراير 12, 2009 7:36 pm

nAvId نوشته است:
خب یه چیزایی یافیدم .... Suspect

پرواز پروانه ها

شب گذشت و تب گذشت و عمرِ رفته برنگشت

نوبهاری تازه آمد داغِ لاله تازه گشت

نم نمِ باران غبارانِ هوا را شسته بود

با نمِ شبنم پرِ پروانه ها آغشته بود

بر حریرِ خاطره دستِ توانِ سرنوشت

خاطراتِ تلخ و شیرین را كنار هم نوشت

تا نوشت از ره رسیدم راهِ خود بیراهه دیدم

با همه بشكسته بالی بالِ خود بر سر كشیدم

با همه بشكسته بالی سر به زیر پر كشیدم

افتاده در بندم من اسیرم من اسیرم من اسیرم

وا مانده در راهم ای خدا دستم بگیر دستم بگیر

كشتی توانم را ای روزگار ای روزگار ای روزگار

تنها به من دادی رنجِ دائم یادگاری یادگاری

دستِ فرمانِ طبیعت كشته من را با حقیقت

با همه نا مهربانی میدهد بر من نصیحت

از فضل الله توکل ...

فضل الله توکل در سال ۱۳۲۱ در تهران متولد گردید . پدرش افسر ارتش و مادرش دبیر ریاضی و فرانسه آموزش و پرورش بود . تحصیلات کودکستانی و دبستانی را در تهران مدرسه ایران طی کرد و ﺴﭙﺲ برای دوره دبیرستان ابتدا به دبیرستان پهلوی آن موقع و ﺴﭙﺲ در دوره دوم دبیرستان به دبیرستان مروی رفت و در سال تحصیلی ۳۹-۳۸ موفق به اخذ دﻴﭙﻟﻢ در رشته طبیعی از دبیرستان مروی گشت بعلت معاشرت نزدیکی که خانواده ﭙﺪربزرگ ﭙﺪرش با هنرمندان و اساتید بزرگ آنزمان داشتند در حدود سن ۶ یا ۷ سالگی شاگردی استاد حسین تهرانی را ﭙﻴﺪا کرد و نزد ایشان دوره تنبک نوازی را طی کرد در سن ۹-۸ سالگی ﭙﺪرش برایش سنتوری خرید و او نزد یکی از معلمان موسیقی مدارس آنموقع بنام آقای خاﺌﻔﻲ دوره ابتدایی سنتور نوازی را فرا گرفت . ﺴﭙﺲ بعلت ﻤﺄموریت ﭙﺪر در شیراز به شاگردی آقای بهادر نوذری در آمد و بعد در طی این دوره مدت ده سال دوره‌های مختلف ردیف نوازی ایران را با استاد علی تجویدی شروع کرد و همین دوستی شاگرد و استاد باعث گردید که او به دعوت استاد تجویدی در سال ۱۳۳۵ به عنوان نوازنده سنتور در ارکستر شماره ۲ رادیو آن زمان به سرﭙﺮستی استاد تجویدی ﭙﺬیرفته شود و بفاصله یکسال بعد در ارکستر شماره ۳ رادیو به سرﭙﺮستی استاد ﭙﺮویز یاحقی نیز به عنوان نوازنده ارکستر ﭙﺬیرفته شود . در سال ۱۳۳۷ به دعوت زنده یاد داوود ﭙﻴﺮنیا به عنوان تک نوازننده سنتور به برنامه گلها راه یافت و گلهای صحرایی شماره ۵ (دردستگاه شور) و برگ سبز شماره (۶۵) بهمراهی آواز زنده یاد محمودی خوانساری و تنبک ناصر افتاح اولین اجراهای تکنوازی او هستند که ﺴﭙﺲ در برنامه گلها به عنوان سولیست و تکنواز باقی ماند و آثار زیادی از ساز نوازی او در برنامه‌های مختلف گلها (گلهای جاویدان- برگ سبز- گلهای رنگارنگ و یک شاخه گل ) به جا مانده‌است بعد از اخذ دﻴﭙﻟﻢ به کشور انگلستان رفت و در دانشگاه ﻜﻤبریج موفق به اخذ فوق لیسانس در رشته اقتصاد گردید . از سال ۱۳۴۵ بعد از مراجعت از انگلستان مجدداً همکاریش را با رادیو آنموقع ادامه داد از سال ۴۶-۴۵ با ساختن آهنگ (قهر و ناز ) با صدای اکبر ﮔﻟﭙﺎیگانی به جرگه آهنگسازان ﭙﻴﻭست و در این رشته هم موفق بود . ﺴﭙﺲ در سالهای بعد با آهنگ‌های دل بی قرار (ابوعطا) نقش غم (سه گاه) آشیانه (شور) و مهربونی با همکاری آقای ﮔﻟﭙﺎﻴﮔﺎنی به آهنگ سازی و تکنوازی در رادیو ادامه داد . آهنگهای او بعلت ملودیهای تازه و نوین که خلق می‌کرد باعث گردید که خوانندگان دیگری هم برای همکاری با وی مشتاق باشند و حاصل این همکاری تعداد زیادی آهنگ با صدای خانم حمیرا به صورت صفحه و نوار کاست در اختیار همگان قرار گیرد ( ترسم فراموشم کنی – گذشتم – خواهم که رسوا بشی– یادم نمیره با صدای حمیرا ) . از سال ۱۳۵۷ که همکاری او با رادیو قطع و مجدداً در سال ۱۳۷۲ این همکاری شروع شد و او با همکاری شادروان اسدالله ملک ارکستر همنوازان را در صدا و سیما بنا نهادند که تکنوازی‌های بیشماری حاصل این همکاری است که نوارهایش در آرشیو صدا و سیما موجود می‌باشد . از سال ۱۳۷۲ همکاری او با آقای ﮔﻟﭙﺎیگانی با آهنگهای عشق و آهسته آهسته که به صورت نوار و کاست و CD در اختیار مرم قرار گرفت ، شروع شد و در سال ۱۳۷۴ آلبوم آوازه خوان را با ۸ ترانه جدید که کلیه آهنگها و اشعارش از خود فضل الله توکل است در اختیار عموم قرار گرفت که این آهنگ‌ها نیز مورد توجه و لطف مردم قرار گرفت . از سال ۱۳۷۸ضمن همکاری با آقای ﮔﻟﭙﺎیگانی و ارائه دو آلبوم ( مست عشق و عقیق ) همکاریش را با استاد عليرضا افتخاري شروع کرد و حاصل این همکاری دو آلبوم با ارزش به نامهای (خاطرات جوانی) و (غم زمانه) و (نواي اساتيد)است که این آلبومها نیز مورد توجه و عنایت مردم نیز قرار گرفت . او در نوختن سنتور و همچنین آهنگسازی دارای سبکی مخصوص به خودش است .

چنانچه به قول معروف تا مضرابش بر روی ساز می‌آید مشخص می‌شود که این سنتور فضل الله توکل است . در برنامه تکنوازان و همنوازان او پﻴﻭسته با تکنوازان و اساتید برجسته استادان حبیب الله بدیهی - پرویز یاحقی – همایون خرم و اسدالله ملک و دیگر اساتید همکاری داشته‌است . و حاصل این همکاری تعداد زیادی نوار است که در آرشیو‌های گوناگون موجود می‌باشد .

لینک : شرمنده ... هنوز هیچ لینکی از این ترانه یافیده نشد ... scratch
گل کاشتی جوون lol!
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

پستعنوان: رد: همسايه ها ياري کنيد   همسايه ها ياري کنيد Icon_minitimeالجمعة فبراير 20, 2009 11:49 am

Embarassed Embarassed

خواهش میکنم ... کاری نکردم ... Smile
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: همسايه ها ياري کنيد   همسايه ها ياري کنيد Icon_minitimeالأحد فبراير 22, 2009 5:51 pm

پاینده باشی lol!

همسايه ها ياري کنيد
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-