هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

آرزو

4 مشترك
نويسندهپيام
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

آرزو Empty
پستعنوان: آرزو   آرزو Icon_minitimeالثلاثاء يناير 20, 2009 4:21 pm

یك زوج در اوایل ۶۰ سالگی، در یك رستوران كوچیك رمانتیك سی و پنجمین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفته بودن. ناگهان یك پری كوچولوِ قشنگ سر میزشون ظاهر شد و گفت:چون شما زوجی اینچنین مثال زدنی هستین و درتمام این مدت به هم وفادارموندین ، هر كدومتون می تونین یك آرزو بكنین...

خانم گفت: اووووووووووووووووه ! من می خوام به همراه همسر عزیزم، دور دنیا سفر كنم. پری چوب جادووییش رو تكون داد و اجی مجی لا ترجی دو تا بلیط برای خطوط مسافربری جدید و شیك QM۲ در دستش ظاهر شد.حالا نوبت آقا بود، چند لحظه فكر كرد و گفت : خب، این خیلی رمانتیكه ولی چنین موقعیتی فقط یك بار در زندگی آدم اتفاق می افته ، بنابراین، خیلی متاسفم عزیزم ولی آرزوی من اینه كه همسری ۳۰ سال جوانتر از خودم داشته باشم.خانم و پری واقعا نا امید شده بودن ولی آرزو، آرزوه دیگه !!! پری چوب جادوییش و چرخوند و……… اجی مجی لا ترجی و آقا ۹۲ ساله شد
پیام اخلاقی داستان

مردها شاید موجودات ناسپاسی باشن، ولی پریها……………. مونث هستند !!!!!!!!
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.a-d-w.blogfa.com
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

تعداد پستها : 2939

آرزو Empty
پستعنوان: رد: آرزو   آرزو Icon_minitimeالأربعاء يناير 21, 2009 12:38 pm

دست پری درد نکنه ...
ولی این داستان یه درس اخلاقی دیگه هم داره...قابل توجه خانمها
خیلی تو این شرایط جوگیر نشید و اول آرزوتون رو ابراز نکنین
(بذارید اول آقا پیش قدم بشن.آخر بودن همیشه هم بد نیست.شانس موفقیت رو بیشتر میکنه
و بهتون اجازه حرکت بیشتری میده
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

آرزو Empty
پستعنوان: رد: آرزو   آرزو Icon_minitimeالأربعاء يناير 21, 2009 2:29 pm

MajidDiab نوشته است:
یك زوج در اوایل ۶۰ سالگی، در یك رستوران كوچیك رمانتیك سی و پنجمین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفته بودن. ناگهان یك پری كوچولوِ قشنگ سر میزشون ظاهر شد و گفت:چون شما زوجی اینچنین مثال زدنی هستین و درتمام این مدت به هم وفادارموندین ، هر كدومتون می تونین یك آرزو بكنین...

خانم گفت: اووووووووووووووووه ! من می خوام به همراه همسر عزیزم، دور دنیا سفر كنم. پری چوب جادووییش رو تكون داد و اجی مجی لا ترجی دو تا بلیط برای خطوط مسافربری جدید و شیك QM۲ در دستش ظاهر شد.حالا نوبت آقا بود، چند لحظه فكر كرد و گفت : خب، این خیلی رمانتیكه ولی چنین موقعیتی فقط یك بار در زندگی آدم اتفاق می افته ، بنابراین، خیلی متاسفم عزیزم ولی آرزوی من اینه كه همسری ۳۰ سال جوانتر از خودم داشته باشم.خانم و پری واقعا نا امید شده بودن ولی آرزو، آرزوه دیگه !!! پری چوب جادوییش و چرخوند و……… اجی مجی لا ترجی و آقا ۹۲ ساله شد
پیام اخلاقی داستان

دستت درد نکنه عمو مجید .ولی خانومه شانس اورده که مجاب کننده ی ارزوهاش یه پری بوده والا.........خیلی بلاهای دیگه امکان داشت سرش بیاد geek lol! geek
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074

آرزو Empty
پستعنوان: رد: آرزو   آرزو Icon_minitimeالأربعاء يناير 21, 2009 3:01 pm

MajidDiab نوشته است:

پیام اخلاقی داستان

آقا دم پریه گرم
عجب کاری کرد کارستون من اگه ب جای ا.ن پریه بودم
آقاهه هم پیر میکردم هم زشت و هم و هم خلاصه بلا ملایی سرش می اوردم که آرزوی مرگ بکنه
نه آرزوی یه زن جوون تر آخ کاشکی من به جای اون پریه بود تیکه تیکه ش میکردم قیمه قیمه ش میکردم
بعد می دادمش سلاخیش کنن بعد با پتک می کوبیدم تو سرش له ش میکردم
بعد آقا دیگه بسته من دیگه به فکر نمی رسه باید چیکار بکنم
scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314

آرزو Empty
پستعنوان: رد: آرزو   آرزو Icon_minitimeالأربعاء يناير 21, 2009 5:23 pm

کی می دونه شاید از بس عاشق زنش یوده خواسته پریه اون رو جوون کنه
آخه خانمها دوست دارند همیشه جوون باشند
چشمها را باید شست جور دیگر باید دید lol!
http://www.a-d-w.blogfa.com

آرزو
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-