هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!!

+3
Jany
Saghar
بهاره
7 مشترك
نويسندهپيام
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!! Empty
پستعنوان: 30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!!   30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!! Icon_minitimeالجمعة يناير 23, 2009 1:19 pm

راستش هميشه اخبار فجيع و وقايع ناگوار زيادي رو ميبينيم و ميشنويم ..
اين خبر مال انگيليسه اما متأسفانه از اين نوع خبرها در ايران خودمون هم ديده و شنيده ام ..
ارتباط من با بهزيستي و شنيدن سرنوشت هر كدوم از بچه هاي اونجا مهر تأييدي بود بر اخباري كه گاه و بيگاه ميبينم و ميشنوم Rolling Eyes
اتفاقاً امروز هم به دو تا مركزشون سر زدم .. بعضي از بچه ها رفته بودن و جاشون بچه هاي جديدتر اومده بودن .. هر كدوم با سرنوشتي اسف بار تر از نفرات قبلي Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

به اميد روزي كه تو هيچ جاي دنيا نه مركز تربيتي باشه و نه نواخانه اي cheers cheers cheers همه بچه ها زير سايه پدر و مادر و با تربيتي صحيح بزرگ بشن cheers cheers cheers

پدري انگليسي که از دو دخترش 9 فرزند دارد و به تجاوز به دختران خود در طول 30 سال اعتراف نموده است به حبس ابد محکوم شد.

به گزارش سرويس بين‌الملل «فردا»، پايگاه اينترنتي مجله تايمز لندن خبر از بازداشت اين فرد سنگدل توسط پليس داده است. اين فرد يک بازرگان اهل شفيلد انگلستان است که 19 بار دختران خود را باردار کرده و 9 فرزند از آنها به دنيا آمده‌اند و اکنون 7 تن از اين فرزندان زنده مي‌باشند.

چندي پيش نيز جوزف فريتزل اتريشي به جرم حبس و تجاوز به دخترش به مدت 24 سال بازداشت شد که تاثير زيادي بر جامعه اروپا داشت. او از دختر خود 7 فرزند داشت.

اين بازرگان انگليسي، که به دليل حفظ آبروي فرزندانش نام وي فاش نشده است، براي اولين بار زماني که دخترش تنها 8 سال داشت به او تجاوز کرده بود. او دائما محل زندگي خود را تغيير مي‌داده است تا فرزندانش با ديگران دوست نشده و راز خود را برملا نکنند.

اقوام اين مرد 45 ساله مدعي شده‌اند پس از به دنيا آمدن اولين فرزند به پليس مراجعه کرده‌اند، اما آنها هيچ اقدامي ننموده‌اند. حتي عليرغم حساسيت مدرسه دختر بزرگتر اين فرد نسبت به نحوه تربيت او و کبودي‌هايي که در سن 10 سالگي بر روي بدن او بوده است، پليس اقدامي نمي‌کند و پدر مزبور دخترش را از آن مدرسه منتقل مي‌کند.

به گزارش اين منبع، وي دختر بزرگترش را اولين بار در پنج سالگي مورد تجاوز قرار داده است. همسر اين مرد نيز به دليل خشونتهاي وي و ضرب و شتم از سوي او از وي جدا شده بود. وي در خصوص نه بار تجاوز و دو بار اعمال خشونت عليه فرزند اول و شانزده بار تجاوز به فرزند دوم خود محکوم شده است
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

پستعنوان: رد: 30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!!   30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!! Icon_minitimeالسبت يناير 24, 2009 5:26 am

خیلی تاسف باره Sad
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

پستعنوان: ميخواهم يك فاحشه شوم !!!!!!!!!!!!!!!!   30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!! Icon_minitimeالثلاثاء يناير 27, 2009 4:50 pm

مسلما این موضوع انشاء بارها تکرار شده ، فقط برای اینکه تغییری ایجاد شود موضوع را این جوری پای تخته نوشتم " می خواهید در آینده چه کاره شوید . الگوی شما چه کسی است ؟ " و برایشان توضیح دادم الگو یعنی اینکه چه کسی باعث شده شما تصمیم بگیرید این شغل را انتخاب کنید . انشاء ها هم تقریبا همان هایی بود که هزار ها بار تکرار شده اند ، با این تفاوت که چند تا شغل جدید به آن ها اضافه شده " مهندس هوا و فضا " ، " پدرم می گوید الان ام وی ام بهترین رشته ی دنیا است و خیلی پول دارد (منظورش ام بی ای است) " " دوست دارم مهندسی اتم بخوانم ولی پدرم دوست ندارد می گوید اگر آشپزی بخوانم بیشتر به دردم می خورد " و ... .
ولی از همه تکان دهنده تر این یکی بود" می خواهم فاحشه شوم " شاید اولین باراست که یک دختر بچه ده ساله چنین شغلی را انتخاب کرده .
" _خوب نمی دانم که فاحشه ها چه کار می کنند ... ( معلومه که نمی دانی ) ولی به نظرم شغل خوبی است . خانم همسایه ما فاحشه است .این را مامان گفت . تا پارسال دلم می خواست مثل مادرم پرستار بشوم . پدرم همیشه مخالف است . حتی مامان هم دیگر کار نمی کند .من هم پشیمان شدم . شاید اگر مامان هم مثل خانم همسایه بشود بهتر باشد او همیشه مرتب است . ناخن هایش لاک دارند و همیشه لباس های قشنگ می پوشد . ولی مامان همیشه معمولی است . مامان خانم همسایه را دوست ندارد . بابا هم پیش مامان می گوید خانم خوبی نیست . ولی یک بار که از مدرسه بر می گشتم بابا از خانه آن خانم بیرون آمد . گفت ازش سوال کاری داشته . بابای من ساختمان می سازد . مهندس است . ازش پرسیدم یعنی فاحشه ها هم کارشان شبیه مهندس های ساختمان است ؟ خانم همسایه هنوز دم در بود . فقط کله اش را می دیدم . بابا یکی زد در گوشم ولی جوابم را نداد . من که نفهمیدم چرا کتکم زد . بعد من را فرستاد تو و در را بست .
... من برای این دوست دارم فاحشه بشوم چون فکر می کنم آدم های مهمی هستند . مامان همیشه می گوید که مردها به زن ها احترام نمی گذارند .ولی مرد ها همیشه به خانم همسایه احترام می گذارند مثلا همین بابای من . زن ها هم همیشه با تعجب نگاهش می کنند ، شاید حسودی شان می شود چون مامانم می گوید زنها خیلی به هم حسودی می کنند . خانم همسایه خیلی آدم مهمی است . آدم های زیادی به خانه اش می آیند . همه شان مرد هستند . برای من خیلی عجیب است که یک زن رئیس این همه مرد باشد . بعضی هایشان چند بار می آیند . بعضی وقت ها هم این قدر سرش شلوغ است که جلسه هایش را آخر شب ها تو خانه اش برگزار می کند . همکار هایش اینقدر دوستش دارند که برایش تولد گرفتند . من پشت در بودم که یکی از آنها بهش گفت تولدت مبارک . بابا می خواست من را ببرد پارک ، بهش گفتم امروز تولد خانم همسایه است . گفت می دانم . آن روز من تصمیم گرفتم فاحشه بشوم چون بابا تولد مامان را هیچ وقت یادش نمی ماند .
تازه خانم همسایه خیلی پول در می آورد . زود زود ماشین هایش را عوض می کند . فکر کنم چند تا هم راننده داشته باشد که می آیند دنبالش . این ور و آن ور می برند .
من هنوز با مامان و بابا راجع به این موضوع صحبت نکردم . امیدوارم بابا مثل کار مامان با کار من هم مخالفت نکند
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

تعداد پستها : 2939
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: 30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!!   30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!! Icon_minitimeالأربعاء يناير 28, 2009 11:11 am

واااااااااااای
معلوم نیست چند سال بعد که بزرگتر شد و به انشایی که
نوشته بود فکر کرد چه حالی پیدا میکنه و چه نظری در مورد پدرش و مردا
پیدا میکنه..من تا حدی با مادرش موافقم...تعداد کمی از مردا میدونند چطور به
یک زن احترام بذارن
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: 30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!!   30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!! Icon_minitimeالأربعاء يناير 28, 2009 11:48 am

Shocked Shocked

حیوون هم همچین کاری نمی کنه affraid
http://www.a-d-w.blogfa.com
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: 30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!!   30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!! Icon_minitimeالجمعة يناير 30, 2009 4:37 am

No
http://www.werfriends.blogfa.com
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: 30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!!   30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!! Icon_minitimeالجمعة يناير 30, 2009 5:51 am

Neutral Neutral Neutral
Crying or Very sad
http://www.yassesefid.blogfa.com
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: 30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!!   30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!! Icon_minitimeالجمعة يناير 30, 2009 5:52 am

Neutral Neutral Neutral
Crying or Very sad
http://www.yassesefid.blogfa.com
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

پستعنوان: رد: 30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!!   30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!! Icon_minitimeالخميس فبراير 12, 2009 7:42 pm

No No No Sad
Ali
میزبان
میزبان
Ali

تعداد پستها : 293
Registration date : 2007-12-06

پستعنوان: رد: 30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!!   30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!! Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 9:10 am

واقعا که..... Neutral Crying or Very sad

30 سال تجاوز پدر به دو دخترش !!!!!
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1