هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

خصوصیات دانشجویان ملل مختلف

5 مشترك
نويسندهپيام
Ali
میزبان
میزبان
Ali

تعداد پستها : 293
Registration date : 2007-12-06

خصوصیات دانشجویان ملل مختلف Empty
پستعنوان: خصوصیات دانشجویان ملل مختلف   خصوصیات دانشجویان ملل مختلف Icon_minitimeالأحد فبراير 08, 2009 7:23 pm

ژاپن: به شدت مطالعه می کند و برای تفریح ربات می سازد!

مصر: درس می خواند و هر از گاهی بر علیه حسنی مبارک، در و پنجره دانشگاهش را می شکند!

هند: او پس از چند سال درس خواندن عاشق دختر خوشگلی می شود و همزمان برادر دوقولویش که سالها گم شده بود را پیدا می کند. سپس ماجراهای عاشقانه واکشنی(ACTION) پیش می آید و سرانجام آندو با هم عروسی می کنند و همه چیز به خوبی و خوشی تمام می شود!

عراق: مدام به تیر ها و خمپاره های تروریست ها جاخالی می دهد ودر صورت زنده ماندن درس می خواند!

چین: درس می خواند و در اوقات فراغت مشابه یک مارک معروف خارجی را می سازد و با یک دهم قیمت جنس اصلی می فروشد!

اسرائیل: بیشتر واحدهایی که او پاس کرده، عملی است او دوره کامل آموزشهای رزمی و کماندویی را گذرانده! مادرزادی اقتصاد دان به دنیا می آید!

گینه بی صاحاب!: او منتظر است تا اولین دانشگاه کشورش افتتاح شود تا به همراه بر و بچ هم قبیله ای درس بخواند!

کوبا: او چه دلش بخواهد یا نخواهد یک کمونیست است و باید باسواد باشد و همینطور باید برای طول عمر فیدل کاسترو و جزجگر گرفتن جمیع روسای جمهوری امریکا دعا کند!

پاکستان: او بشدت درس می خواند تا در صورت کسب نمره ممتاز، به عضویت القاعده یا گروه طالبان در بیاید!

اوگاندا: درس می خواند و در اوقات بیکاری بین کلاس؛ چند نفر از قبیله توتسی را می کشد!

انگلیس: نسل دانشجوی انگلیسی در حال انقراض است و احتمالا تا پایان دوره کواترناری!! منقرض می شود ولی آخرین بازماندگان این موجودات هم درس می خوانند!

ایران: عاشق تخم مرغ است! سرکلاس عمومی چرت می زند و سر کلاس اختصاصی جزوه می نویسد! سیاسی نیست ولی سیاسی ها را دوست دارد. معمولا لیگ تمام کشورهای بالا را دنبال می کند! عاشق عبارت «خسته نباشید» است، البته نیم ساعت مانده به آخر کلاس! هر روز دوپرس از غذای دانشگاه را می خورد و هر روز به غذای دانشگاه بد و بیراه می گوید! او سه سوته عاشق می شود! اگر با اولی ازدواج کرد که کرد، و الا سیکل عاشق شدن و فارغ شدن او بارها تکرار می شود! جزء قشر فرهیخته جامعه محسوب می شود ولی هنوز دلیل این موضوع مشخص نشده که چرا صاحبخانه ها جان به عزرائیل می دهند ولی خانه به دانشجوی پسر نمی دهند! (فهمیدین به منم بگین) او چت می کند! خیابان متر می کند، ودر یک کلام عشق و حال می کند! همه کار می کند جز اینکه درس بخواند نسل دانشجوی ایرانی درسخوان در خطر انقراض است! از من می شنوین بی خیال دانشگاه بشین بهتره (تفریحات بهتر و کم دردسرتر هست)خود دانید.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: خصوصیات دانشجویان ملل مختلف   خصوصیات دانشجویان ملل مختلف Icon_minitimeالأحد فبراير 08, 2009 7:29 pm

نقل قول :
هر روز دوپرس از غذای دانشگاه را می خورد و هر روز به غذای دانشگاه بد و بیراه می گوید!

منو میگه ها خدایی خودتون شاهدید Laughing Laughing Laughing
http://www.a-d-w.blogfa.com
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074

پستعنوان: رد: خصوصیات دانشجویان ملل مختلف   خصوصیات دانشجویان ملل مختلف Icon_minitimeالإثنين فبراير 09, 2009 6:44 am

علی جان دست گلت درد نکنه
خیلی جالب بود flower flower flower
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

پستعنوان: رد: خصوصیات دانشجویان ملل مختلف   خصوصیات دانشجویان ملل مختلف Icon_minitimeالإثنين فبراير 09, 2009 7:19 am

واقعا همشا من به شخصه قبول دارم
واقعا یکی از کلماتی که دانشجویان ایرونی عاشقشن
گفتن خسته نباشید حالا یا از طرف استاد یا از طرف یکی از بچه های سرکلاس lol!
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: خصوصیات دانشجویان ملل مختلف   خصوصیات دانشجویان ملل مختلف Icon_minitimeالجمعة فبراير 20, 2009 5:30 pm

من یک ایرانی بیدم ... lol!
http://www.werfriends.blogfa.com
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: خصوصیات دانشجویان ملل مختلف   خصوصیات دانشجویان ملل مختلف Icon_minitimeالسبت فبراير 21, 2009 7:02 am

nAvId نوشته است:
من یک ایرانی بیدم ... lol!
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314

پستعنوان: رد: خصوصیات دانشجویان ملل مختلف   خصوصیات دانشجویان ملل مختلف Icon_minitimeالسبت فبراير 21, 2009 8:00 am

یکی از خصوصیات ایرانیا هم دنبال نمره بودنه
یکی دیگه اینکه سر کلاس نمی دونم چی میشه حس میکنند استاد هوس چایی شیرین و شیرین عسل کرده واسه اینکه ویار استاد رو تامین کنند چایی شیرین و شیرین عسل میشند Laughing ( فعل ویار چیه ؟ scratch من نمی دونستم نوشتم تامین کردن lol! )
http://www.a-d-w.blogfa.com
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: خصوصیات دانشجویان ملل مختلف   خصوصیات دانشجویان ملل مختلف Icon_minitimeالسبت فبراير 21, 2009 11:43 am

MajidDiab نوشته است:
یکی از خصوصیات ایرانیا هم دنبال نمره بودنه
یکی دیگه اینکه سر کلاس نمی دونم چی میشه حس میکنند استاد هوس چایی شیرین و شیرین عسل کرده واسه اینکه ویار استاد رو تامین کنند چایی شیرین و شیرین عسل میشند Laughing ( فعل ویار چیه ؟ scratch من نمی دونستم نوشتم تامین کردن lol! )

فکر کنم این میشه ...

ویاریزاسیون ... Laughing
http://www.werfriends.blogfa.com
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: خصوصیات دانشجویان ملل مختلف   خصوصیات دانشجویان ملل مختلف Icon_minitimeالأحد فبراير 22, 2009 5:50 pm

مثل اینکه اطلاعات همتون کافی و وافیه
دیگه نمیخواد آبروی دانشجویان ایرونی رو بیشتراز این ببرید
شاید اجانب ببینندابرویمان برود
برادران و خواهران خویشتن داری کنید Very Happy

خصوصیات دانشجویان ملل مختلف
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-