هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

سلامي گرم از طرف يک عدد سامي...

+4
الهام
nAvId
Arakadrish
سامي
8 مشترك
نويسندهپيام
سامي
رهگذر
رهگذر

تعداد پستها : 8
Registration date : 2007-12-18

سلامي گرم از طرف يک عدد سامي... Empty
پستعنوان: سلامي گرم از طرف يک عدد سامي...   سلامي گرم از طرف يک عدد سامي... Icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 18, 2007 4:51 am

سلام دوستان...

من یه دفعه تو اون فروم قبلی خودم رو معرفی کرده بودم... دیگه حوصله اش رو ندارم که همه اونهمه روده درازی ها رو که کرده بودم، دوباره تکرار کنم! فکر نکنم شماها هم علاقه ای داشته باشید!!! اونائی که یادشون هست، به اونائی که یادشون نیست بگن!!! Very Happy فقط تنها فرقی که کرده اینه بنده فعلاً در مالزی به سر میبرم! همین ...

خوش و خرم باشید...

سامی
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.photoblog.com/samimojabi
Arakadrish
مشتاق
مشتاق
Arakadrish

تعداد پستها : 986
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: سلامي گرم از طرف يک عدد سامي...   سلامي گرم از طرف يک عدد سامي... Icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 18, 2007 6:51 pm

به به به به ... دوست عزيز و كم پيداي ما !

من يكي كه طالب شنيدنم .

راستي مطمئني كه خود داش سامي هستي ؟؟ آخه يه بنده خداي ديگه هم همين حرف رو گفته بود : اونائی که یادشون هست،

به اونائی که یادشون نیست بگن!!! Laughing Laughing

بابا ، جهت رو اشتباهي رفتي ديگه ، سر از مالزي در آوردي Shocked مگه نميخواستي بري سوريه ؟؟

خوش بگذره و روزاي خوبي داشته باشي

راستي بذار اولين نفري باشم كه بهت خوش اومد ميگه ... Smile

خيلي خوش اومدي .
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240

پستعنوان: رد: سلامي گرم از طرف يک عدد سامي...   سلامي گرم از طرف يک عدد سامي... Icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 18, 2007 7:48 pm

الان یکی بهم بگه دیگه ... !

Rolling Eyes
http://www.werfriends.blogfa.com
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

تعداد پستها : 2828
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: سلامي گرم از طرف يک عدد سامي...   سلامي گرم از طرف يک عدد سامي... Icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 18, 2007 8:23 pm

سلام سامی جان خوش اومدی اما من یادم نیست Rolling Eyes Rolling Eyes
http://toradoostdaram.blogfa.com
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639

پستعنوان: رد: سلامي گرم از طرف يک عدد سامي...   سلامي گرم از طرف يک عدد سامي... Icon_minitimeالأربعاء ديسمبر 19, 2007 2:45 am

علیک سلام از طرف یک عدد دلارام lol!
خوش اومدی
منم یادم نیست
amin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
amin

تعداد پستها : 2691

پستعنوان: رد: سلامي گرم از طرف يک عدد سامي...   سلامي گرم از طرف يک عدد سامي... Icon_minitimeالأربعاء ديسمبر 19, 2007 10:37 am

سلام
خوش اومدی سامی جان Very Happy
حالا که هیچکی یادش نیست من چطور یادم باشه scratch
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

تعداد پستها : 1395
Registration date : 2007-12-03

پستعنوان: رد: سلامي گرم از طرف يک عدد سامي...   سلامي گرم از طرف يک عدد سامي... Icon_minitimeالأربعاء ديسمبر 19, 2007 12:08 pm

سلام و خوش آمدید !
من که اصلا یادم نیست البته ببخشیدا! Question Question
farao flower
سامي
رهگذر
رهگذر

پستعنوان: عجب!!!   سلامي گرم از طرف يک عدد سامي... Icon_minitimeالأربعاء ديسمبر 19, 2007 3:19 pm

عجب!!! بابا دم شما ها گرم!!!

من همون مهندس شبکه ای ام که چهار تا ویدئو کلیپ عربی دیده بود، جو گرفته بودتش می خواست بره لبنان زن لبنانی بگیره (البته هنوز تو جو ام!!! Wink )، بعد بره قطر کار کنه!!! سوریه کدومه؟ گفته بودم امارات و سوریه و اینجا ها رو هم گشتم... همچنین گفته بودم یه عربی دست و پا شکسته ای هم صحبت می کنم، که تو سوریه و اینجا ها به دردم خورد...

این آقای آراکاردیش (یا یه همچین چیزائی) منو باید یادش باشه... (چون یادمه یه سری سوال شبکه ای از من داشت...)

مالزی اومدن ما هم داستان داره... ایران که فعلاً هوا کمی تا اندکی پسه و با گرد و غبار محلی همراهه! و جبهه سردی از سمت سردار رادان داره وارد کشور میشه!!! گفتم برم یه جا هوا یه ذره گرمتر باشه! بنده دیدم با این اوضاع لبنان رفتن یه اندکی جرات می خواد (سید حسن، کوتاه بیا عمو جون!)، تحقیق کردم دیدم کلی لبنانی تو سیدنی زندگی می کنن!!! گفتم خوب پس مهاجرت می کنم استرالیا!!! حالا فعلاً اومدم اینجا امتحان IELTS بدم و یه چند تا مدرک دیگه به کلکسیون اضافه کنم و به رانندگی از اون سمت هم عادت کنم (هنوز گه گاهی خیابونا رو اشتباهی خلاف جهت میرم!!!) و هم کمی کار کنم (فقط کمی!)، تا جواب مهاجرت بیاد ببینیم راهمون میدن تو استرالیا؟ یا همون باید خطراتش رو به جون بخریم (ارزشش رو که داره!) و بریم لبنان و بعد هم قطر... حداقل از قطر که خیالم راهته که راهم میدن! چون Job Offer از اونجا دارم.... راه ندادن هم به جهنم!!! همون لبنان می مونم!!! خودم شخصاً میرم جزو نیرو های طرفدار فواد سینیوره و سعد حریری (14 مارس) راهپیمائی می کنم!!! تصاویرش رو دیدم، آب و هواش خیلی خوبه!!! Wink Very Happy شاید همون تو راه پیمائی ها داماد شدیم به سلامتی رفت پی کارش!!!

به هر حال از همه کسانی که ندیده و نشناخته این یک عدد فرد حقیر سراپا تقصیر رو تحویل گرفتن (معمولاً من رو به جز نیروی انتظامی کسی تحویل نمیگیره!) و خوش آمد گفتن کمال تشکر رو دارم...

خوش و خرم باشید...

سامی
Arakadrish
مشتاق
مشتاق
Arakadrish

پستعنوان: رد: سلامي گرم از طرف يک عدد سامي...   سلامي گرم از طرف يک عدد سامي... Icon_minitimeالأربعاء ديسمبر 19, 2007 7:24 pm

آره اين آقاي آراكادريش حضرت والا رو خوب يادشونه . هم لحن كلام مبارك رو ... هم اون آواتار رويايي و خيال انگيز حضرتعالي رو Shocked Laughing

ديگه نميخواي دست تو دست بچه هاي سايت بذاري (البته با رعايت شئونات اسلامي Laughing ) و زنجيره ي انساني تشكيل بدي ؟؟ Twisted Evil

سامي جون ، سياسي كاري نكن برادر من !! 14 و 13 زياد توفيري با هم ندارن ، يهو ديدي نحوست 13 دامنگيرت شد و خوردي به اون پستي كه

نبايد ميخوردي ! Laughing

اين همه دنيا رو ميگردي ، يه سفرنامه رديف كن . ديدي بدرد مقيم هاي كوي خراباتي مثل ما هم خورد !! Smile

خوش باشي ، با قلب و روحت !!
سامي
رهگذر
رهگذر

پستعنوان: رد: سلامي گرم از طرف يک عدد سامي...   سلامي گرم از طرف يک عدد سامي... Icon_minitimeالخميس ديسمبر 20, 2007 8:42 am

دم شما گرم آقای آراکادریش (تو پست قبلی یه "ر" و "د" جا بجا گذاشتم، نه؟)

دم شما گرم که اون آواتار رو هم یادتونه! چون من خودم یادم نیست!!! اگر لطف کنید بگید چی بود، برم دوباره بزارم!!!

آقا 13و 14 چیه؟! وقتی بحث مزدوج شدن و سر و سامون گرفتن و "النکاح سنتي، فمن لم رغب من سنتي فلیس مني!" و از این حرفا پیش میاد، من حاضرم تا آخرین قطره خونم مایه بزارم!!! بابا 27 سالم شده، دیگه داره دیر میشه!!! زنگوله پای تابوت که نمی خوام که ؟!؟!؟! Laughing Laughing Laughing

جهانگردی که چه عرض کنم، ما شدیم عین یهودی سرگردان!!! خودمم نمی دونم بالاخره تو کدوم مملکت سر و سامون میگیرم!!! Wink

خوش و خرم باشید...

پ.ن : آقا این حرفا رو ول کنید، یه چند تا جوونمرد یه چند تا آهنگ ترجمه کنن روحیه مون باز شه!!! الله خلیک !!!
Arakadrish
مشتاق
مشتاق
Arakadrish

پستعنوان: رد: سلامي گرم از طرف يک عدد سامي...   سلامي گرم از طرف يک عدد سامي... Icon_minitimeالخميس ديسمبر 20, 2007 12:00 pm

آواتارت شكل يه توپ زرد رنگ با دو تا چشم قلمبه بود . يه چيزي تو مايه هاي ، بزرگ شده ي همين شكلكهاي خودمون . حالا واقعا يادت نمياد ؟؟!!

يا بحث سياه كاري و اين صحبت هاست ؟!!! Shocked

ترجمه ميخواي ؟؟؟ اون بيچاره (پيمان بيگي) كه همه ي فروم رو با آگهي دادن واسه وبلاگش پر كرده ، هفته ايي سه تا ترجمه ي درخواستي ميذاره !!

به وبلاگش سر بزن خب . خوبه !!

13 و 14 هم يه جورايي سياسي كاري بود Shocked ولش كن !!

يه وقت بحث اتهال و تاهل و ازدواج ، مزدواج و اين صحبت ها بود ، شيريني ملت يادت نره Twisted Evil Laughing

برقرار باشي Very Happy
سامي
رهگذر
رهگذر

پستعنوان: رد: سلامي گرم از طرف يک عدد سامي...   سلامي گرم از طرف يک عدد سامي... Icon_minitimeالخميس ديسمبر 20, 2007 2:40 pm

جداً آفرین به این حافظه... بحث سیاه کاری و اینا نیست... من واقعاً یادم نبود... (این داستان زن گرفتن حافظه نمیگذاره برا آدم!!! Wink )

آره، به وبلاگ این آقا پیمان هم سر زدم... بد نیست... به هر حال یه ذره روحمون تازه شد!

سیاسی کاری رو هم ول کن! مامانم از بچگی به من گفته کار سیاسی نکن! آخر و عاقبت نداره! حالا خودت به درک، زن و بچه ات چیکار کنن!!! و منم درسته که هنوز زن و بچه ندارم، ولی آرزوش رو که دارم!!! برای همین دور کار سیاسی رو خط کشیدم!!! اون راه پیمائی ها رو هم من فقط به حاشیه هاش علاقه مندم!!! والا من عضو حزب بادم!!!

بحث تاهل و اینا هم اگر انشاءالله جدی شد، شیرینی چیه؟ من شام میدم!!!

شاد باشی...

بای...
maryashena
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
maryashena

تعداد پستها : 1153
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: سلامي گرم از طرف يک عدد سامي...   سلامي گرم از طرف يک عدد سامي... Icon_minitimeالخميس ديسمبر 20, 2007 3:19 pm

یادمون نبود با یاداوری که کردید یادمون اومد

خوش اومدی
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240

پستعنوان: رد: سلامي گرم از طرف يک عدد سامي...   سلامي گرم از طرف يک عدد سامي... Icon_minitimeالخميس ديسمبر 20, 2007 4:24 pm

آخ جون ...

حرف شام اومد وسط ...

ایول ...

در چه صورتی شام تعلق میگیره ؟
آها ... در صورتی که شما صاحب همسری صاحب کمالات و جمالات بشین ...

خوبه خوبه ...
من خودم دفتر ازدواج دارم هااااااااااا ...
دلارام جان و داش امین میدونن ...

یه بار رفته بودیم برای امین خواستگاری که یهو برق رفت و همه چیز به هم ریخت ... Sad

ایشالا دفعه بعد به حساب امین هم میرسیم ...
اِ ... چیزه ...
منظورم اینه که کار ایشون رو هم راه میندازیم ... lol!

خب ...
شما چی ؟
شما چه کسی رو طلب کردین ؟
بگین تا سه سوت براتون ردیفش کنم ...
حالا سه سوت نشد ، دیگه خیلی خیلی 4 سوت ...
دیگه باز هم نه ، 5 سوت ...
ولی به 6 تا نمیرسه ... Razz

حالا کجایی باشه ؟
لبنانی ؟
خب ... از مدینة التفاح باشه خوبه ؟
همچین صاحب جمال هستن هاااااااااااا ... Shocked

شما بگو ...
شما بگو مال کجا باشه ...
شما فقط یه راهنمایی کوچولو بکن ... بقیه ش با من ...

فقط عزیز ... اون شام ما رو فراموش نکن ... ایول ... lol!

جاااااااااااااااان ... شااااااااااام ... به به ...
Razz
http://www.werfriends.blogfa.com

سلامي گرم از طرف يک عدد سامي...
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-