هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

آيا کاکا؟؟؟؟

+5
REZA RAYAN
Arakadrish
S H I R I N
amin
bita_forever
9 مشترك

چه کسي شايسته دريافت عنوان مرد سال فوتبال جهان است؟
1-کاکا
آيا کاکا؟؟؟؟ Vote_rcap69%آيا کاکا؟؟؟؟ Vote_lcap
 69% [ 9 ]
2-ميسي
آيا کاکا؟؟؟؟ Vote_rcap15%آيا کاکا؟؟؟؟ Vote_lcap
 15% [ 2 ]
3-کرستانو رونالدو
آيا کاکا؟؟؟؟ Vote_rcap15%آيا کاکا؟؟؟؟ Vote_lcap
 15% [ 2 ]
4- دروگبا
آيا کاکا؟؟؟؟ Vote_rcap0%آيا کاکا؟؟؟؟ Vote_lcap
 0% [ 0 ]
محموع راي ها : 13

نويسندهپيام
bita_forever
رهگذر
رهگذر
bita_forever

تعداد پستها : 34
Registration date : 2007-12-06

آيا کاکا؟؟؟؟ Empty
پستعنوان: آيا کاکا؟؟؟؟   آيا کاکا؟؟؟؟ Icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 18, 2007 8:50 am

كاكا ، بازيكن تيم ملي برزيل و تيم آث ميلان ايتاليا دوشنبه شب 17 دسامبر از سوي فدراسيون بين المللي فوتبال ، فيفا به عنوان بهترين بازیكن سال 2007 جهان انتخاب شد.
به گزارش خبرگزاري فرانسه ، كاكا ، هافبك تهاجمي 25 ساله با كسب 1047 امتياز به عنوان بهترين بازيكن سال 2007 جهان انتخاب شد. ليونل مسي آرژانتيني با 504 امتياز و كرستيانو رونالدو پرتغالي با 426 امتياز در مكان هاي دوم و سوم جاي گرفتند. ديديه دروگبا با 209 راي در رتبه چهارم قرار گرفت.
كاكا پيش از اين جايزه توپ طلاي بهترين بازيكن سال 2007 اروپا را كسب كرده بود.
و اما این کاکا اصلا کی هست:
ریکاردو ایزکسون داس سانتوز لیته ملقب به کاکا ،متولد ۲۲ آوریل ۱۹۸۲ در شهر برزیلیا،پایتخت کشور برزیل،دوره نوجوانی و جوانی خود را با عضویت در تیم باشگاهی سائوپائولو سپری کرد و از ابتدای سال ۲۰۰۱ عضو تیم بزرگسالان این باشگاه شد و در ۱۳۱ بازی رسمی ۴۸ گل برایشان زد.وی در ژوئن ۲۰۰۳ تیم خانگی اش یعنی سائوپائولو را ترک و به میلان،یکی از بهترین باشگاههای حال حاضر ایتالیا و اروپا پیوست.او توانست به سرعت خود را در ميان بازيكنان مطرح قرار دهد.كاكا در ميلان محبوب شد. آمارها نشان مي‌دهند كه او هم‌تراز (آندره شوچنكو) و (پائولو مالديني) هوادار داشته است.
و لقب کاکا:
وقتي (ريكاردو) كوچك بود صاحب برادري به نام (رودريگو) شد. رودريگو با زبان كودكانه‌اش نمي‌توانست به راحتي نام برادر بزرگ خود را كه (ريكاردو) بود، خطاب كند، لذا او را )Caca( مي‌ناميد. همين نام بر روي ريكاردو باقي ماند. او مي‌گويد: نام كاكا براي من خوش‌يمن بوده است.
اسلام:
به طور كلي مردم برزيل كه نژاد پرتغالي دارند، تعصب زيادي به اعتقادات خود دارند و كمتر پيش مي‌آيد كه رو به دين ديگري بياورند. ولي كاكا در سفري كه به كويت داشت مسلمان شدن خود را اعلام كرد. او اظهار داشت: مي‌خواهد رو به ديني بياورد كه پيام صلح و دوستي دارد. او گفت: هر انساني در زمينه انتخاب راه خود آزاد است و مسئله دين نيز يك امر شخصي است، از اين رو كسي حق دخالت در اين موضوع را ندارد. من هم با آگاهي كامل و مطالعه دقيق، تصميم به مسلمان شدن گرفتم و اميدوارم كه مسئولان و اعضاي باشگاه ميلان، تيم ملي برزيل، طرفداران و دوستانم نظرشان نسبت به من تغيير نكند! او حالا‌ نامش را عبدالرحمان گذاشته است.او مي‌گويد:مسلمان شدنم تاثيري در شيوه فعاليت من نگذاشته تنها ديدگاه من نسبت به جهان عوض شده و آگاهانه‌تر و هوشيارتر به دنيا نگاه خواهم كرد. گويا در خواب بودم و اكنون از يك خواب سنگين بيدار شدم و در دنياي روشن چشم باز كردم.
همچنین کاکا چندي پيش از طرف مجله "فرانس فوتبال" به عنوان بهترين بازيكن سال جهان شناخته شد و جايزه توپ طلايي جهان را نيز دريافت كرد.
.
.
.
و حالا یک سئوال:
خیلی از دوستان من معتقدند این حق لیونل میسی بوده که جایزه رو ببره.من خودم بازی میسی رو ستایش میکنم ولی در دو فصل قبل اون چندان تعریفی نداشته.شما چطور؟فکر می کنید این جایزه حق کی بوده؟کاکا؟میسی؟یا رونالدو؟خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم
با عشق،بیتا
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
amin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
amin

تعداد پستها : 2691
Registration date : 2007-12-02

آيا کاکا؟؟؟؟ Empty
پستعنوان: رد: آيا کاکا؟؟؟؟   آيا کاکا؟؟؟؟ Icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 18, 2007 9:21 am

من که طرفدار دو آتیشه برزیلم Laughing
ولی بدور از تعصب میگم
به نظرم حق کاکا بوده
چند فصل اخیر کاکا خیلی خوب بوده Wink

اين مطلب آخرين بار توسط در الثلاثاء ديسمبر 18, 2007 1:04 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
S H I R I N
میزبان
میزبان
S H I R I N

تعداد پستها : 322
Registration date : 2007-12-07

آيا کاکا؟؟؟؟ Empty
پستعنوان: رد: آيا کاکا؟؟؟؟   آيا کاکا؟؟؟؟ Icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 18, 2007 11:31 am

کاکا چند سال اخیر همیشه خوب بوده (البته با میلان،برزیل که ....)
کریس رونالدو و مسی به اندازه کاکا ریتم یکنواختی نداشتن و اوج و فرود داشتن.بخصوص مصدومیت مسی ،که فکر میکنم خیلی باعث عقب موندنش شد
و چون شخصا اصلا چلسی رو دوس ندارم دروگبا رو بیخیال میشم!!!

ضمنا،بازی های جام باشگاههای جهان هم میتونه نشونه امادگی کامل کاکا باشه
با این اوصاف....فکر کنم کاکا در چند سال اخیر بهترین انتخاب بوده
http://www.daneshju.ir/forum/
Arakadrish
مشتاق
مشتاق
Arakadrish

تعداد پستها : 986
Registration date : 2007-12-04

آيا کاکا؟؟؟؟ Empty
پستعنوان: رد: آيا کاکا؟؟؟؟   آيا کاکا؟؟؟؟ Icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 18, 2007 7:56 pm

بيتاي عزيز ...

دو تا مسافر بودند ، توي يك كاروان . كاروان راهي شنزارهاي مهيب و كوهستانهاي طويل .... مقصد سفر دور ، اما نه دورتر از سايه ي بالهاي انديشه !!

يكيشون ، با ديدن حتي يه مارمولك ، راهش رو از قافله جدا ميكرد ، ساعتها ، بدون هيچ دليل خاصي دنبالش ميدويد و بعد از هدر دادن وقت بقيه ، زماني

كه با زحمت زيادي ميتونست قافله رو پيدا كنه ، براي رفع عطشش ناگزير از خوردن آب جيره بندي شده ي بقيه بود !

مسافر ديگه ، غمگين و تنها بود اما با عزمي راسخ براي رسيدن به هدف . سخاوتمندانه آبي رو كه سهمش بود به بقيه ميبخشيد .

كمتر ميخورد و شبها براي نگهباني قافله ، بيشتر بيدار ميموند . زيباييهاي سفر رو ميديد اما چيزي كه بزرگ ميشد ، وسعت احساس قلبش بود نه ...

زحمت پيدا كردن يك مسافر گمشده !!

خوب ميدونست كوير هميشه اونقدر مهربون نيست كه رد پاي قافله رو روي سينه ي شنها باقي بذاره...

خطر دزدان و راهزناني رو كه ، نه خيلي دورتر ، در كمين نشسته بودن ، به خوبي احساس ميكرد.

اين داستان زندگي تك تك ما آدمهاست ... كدوم همسفر رو انتخاب ميكني ؟؟

تو نازنينم ، بگو ...

رد پاي قافله ، تا كي منتظر ما خواهد بود ؟!
REZA RAYAN
Admin
Admin
REZA RAYAN

تعداد پستها : 121
Registration date : 2007-11-27

آيا کاکا؟؟؟؟ Empty
پستعنوان: رد: آيا کاکا؟؟؟؟   آيا کاکا؟؟؟؟ Icon_minitimeالأحد فبراير 03, 2008 7:31 am

منم با اینکه یه اینتری دو آتیشه هستم

بنظرم حق کاکا ست
https://arabirayan.forumfa.net
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

آيا کاکا؟؟؟؟ Empty
پستعنوان: رد: آيا کاکا؟؟؟؟   آيا کاکا؟؟؟؟ Icon_minitimeالأحد فبراير 03, 2008 10:26 am

ای ولا من الان فهمیدم bounce bounce bounce
فقط کاکا
خدایی اث میلان رو فصل پیش به تنهای قهرمان کرد
http://www.a-d-w.blogfa.com
maryashena
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
maryashena

تعداد پستها : 1153

آيا کاکا؟؟؟؟ Empty
پستعنوان: رد: آيا کاکا؟؟؟؟   آيا کاکا؟؟؟؟ Icon_minitimeالأحد فبراير 03, 2008 10:58 am

من اطلاع خاصی ندارم

فکر کنم کا کا انتخاب شد

داداشی من که8 عاشقشه
MILAD
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MILAD

تعداد پستها : 1601
Registration date : 2008-02-14

آيا کاکا؟؟؟؟ Empty
پستعنوان: رد: آيا کاکا؟؟؟؟   آيا کاکا؟؟؟؟ Icon_minitimeالإثنين فبراير 18, 2008 2:35 pm

به نظر من حق کریس رونالدو بود نه کاکا... Crying or Very sad
http://www.kyokushinmatsui.mihanblog.com
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074

آيا کاکا؟؟؟؟ Empty
پستعنوان: رد: آيا کاکا؟؟؟؟   آيا کاکا؟؟؟؟ Icon_minitimeالإثنين فبراير 25, 2008 9:54 am

فقط فقط رونالدو
من امیدوارم رونالدو بشه
S H I R I N
میزبان
میزبان
S H I R I N

تعداد پستها : 322
Registration date : 2007-12-07

آيا کاکا؟؟؟؟ Empty
پستعنوان: رد: آيا کاکا؟؟؟؟   آيا کاکا؟؟؟؟ Icon_minitimeالإثنين فبراير 25, 2008 10:58 am

magnoon diab نوشته است:
فقط فقط رونالدو
من امیدوارم رونالدو بشه

محبوبه جان مراسم انتخاب بهترین بازیکن سال تموم شدااااااااااااا!
ایشالا سال دیگه Wink
http://www.daneshju.ir/forum/

آيا کاکا؟؟؟؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1