هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران

+4
Anika
Jany
MajidDiab
amir
8 مشترك
نويسندهپيام
amir
مشتاق
مشتاق
amir

تعداد پستها : 596
Registration date : 2008-06-10

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Empty
پستعنوان: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالخميس يونيو 11, 2009 3:30 am

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 844d0f3c397419c9c32351d4686e6c0a

نویسنده وبلاگ «تلویزیون مجازی» در مطلبی آورده است: بدبختانه عدم شناخت نسل امروز نسبت به تاریخ باشکوه ایران باعث شده است که بسیاری از داشته های خویش را در دستان دیگران ببینیم و لذت هم ببریم !

سریال افسانه جومونگ ( ساخته کشور کره جنوبی ) در واقع بخشی از تاریخ ایران را ربوده است . آنها نام ارمنستان را لاک گرفته و بر آن سرزمین بویو گذارده اند فرمانروایی ایران را هم سلسله هان نامیده اند . در تاریخ سلسله ( هان ) سواره نظام زره پوش وجود ندارد این سواره نظام بنا بر همه اسناد تاریخی مربوط به ارتش پارت ایران بوده است .

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
amir
مشتاق
مشتاق
amir

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالخميس يونيو 11, 2009 3:36 am

یکی از افسران سپاه آهنین ایران در دوران اشکانی (۱۲۳/۱۲۴ تا ۸۸/۸۷ پیش از میلاد) در پایین عکس دیده می شود

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران C9c5ddd9416b9fbd218c83b4e5929a8e
amir
مشتاق
مشتاق
amir

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالخميس يونيو 11, 2009 3:41 am

وقتی از درگیری دولت هان با یاغیان صحبت می شود و بدین خاطر بویو دست به حمله به مناطق اطراف خود می زند در واقع زمانی است که فرمانروایی ایران با یاغیان هوسپائوسینس ( شورشگر تازی ) و گوردی ین، آدیابن و اُسرائن در باختر و سکاییان در خاور مشغول جنگ است در ضمن مهمترین نکته آنکه گرفتن گروگان از خاندان نافرمان نسبت به فرمانروایی تنها در ایران باب بوده است مهرداد پادشاه اشکانی در ارمنستان ( بخاطر آنکه بی طرفی کشورش را زیر پا گذارده و از رومیان حمایت نمود ) وارد کارزار شده و آرتاواز شاه ارمنستان را فرمانبردار خویش نمود و تیگران پسر آرتاواز را به عنوان گروگان به پارت فرستاد.

رویدادهای بعدی باعث مداخله دوباره ایران شد و ارتش پارت، تیگران را به عنوان شاه بر صندلی پادشاهی به جای آرتاواز قرار داد . کشور بی ریشه کره با استفاده از تمثیل های ایرانی برای خود تاریخ می سازد در سریال یانگوم نخستین رستم زاد ( سزارین ) را به یانگوم منتسب کردند و حال در دل تاریخ اشکانی ما برای سرزمین چوسان خود هویتی حماسی می سازند . باید با هزار درد افسوس گفت به خاطر عدم توجه رسانه های مسئول نسبت به هویت و تاریخ ملی ایران کشورهایی نظیر کره بجای ما ، آنها را به نام خود نموده و در نهایت ما می مانیم و مشتی تاریخ غیر ایرانی !

بقول ارد بزرگ اندیشمند و متفکر ایرانی : سرزمینی که اسطوره های خویش را فراموش کند به اسطورهای کشورهای دیگر دلخوش می کند فرزندان چنین دودمانی بی پناه و آسیب پذیرند .

amir
مشتاق
مشتاق
amir

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالخميس يونيو 11, 2009 3:51 am

برای شناخت بیشتر و بهتر تاریخی که کشور کره جنوبی به یغما برده است نظر شما را به بخش های از تاریخ دودمان اشکانیان و پارت های ایران جلب می کنم :
به مهرداد دوم پادشاه ایران زمین گفتند در کشورداری صبوری کنید اردوان پدر شما و همین طور فرهاد پدر بزرگتان خیلی زود کشته شدند . مهرداد گفت در حالی که هوسپائوسینس ( شورشگر تازی ) و گوردی ین، آدیابن و اُسرائن در باختر و سکاییان در خاور به جان مردم ایران افتاده و کشتار می کنند سکوت و نرمش به چه معناست . کشته شدن در این شرایط بسیار با ارزش تر از زندگی در خفت و ننگ است .

شجاعت پادشاه ایران مهرداد اشکانی گویای این سخن ارد بزرگ است که : برآزندگان و ترس از نیستی؟! آرمان آنها نیستی برای هستی میهن است.

مهرداد دستور داد ارتش ایران بازسازی شود استراتژی نظامی خاص اشکانیان ، جنگهای نامنظم توسط کمانداران ورزیده بود که شالودهء ارتش اشکانی را تشکیل می دادند. گروههای سوارکار چالاک و کمانداران قابلی که می توانستند در حال سوارکاری ، از هر سویی، هر هدفی را نشانه روند .

علاوه بر این ، تمرینات گروهی پیوسته آنها ،در میدان نبرد ، الگوهای نامنظم ولی هدفمندی از حرکت اسبها را ایجاد می کرد، که به نحوه ای غیر قابل پیشبینی ،به هر سمت و سویی می تاختند و به طور فردی یا گروهی شلیک می کردند . بخش دیگر سپاه مهرداد دوم سواره نظام زره پوش ایران که در باختر به آن سوارکاران شوالیه و در خاور به آنها سوارکاران آهنین می گفتند تشکیل می داد تمام بدن آنها و حتی بدن اسبهایشان پوشیده از آهن بوده و بدین شکل هر سپاهی را شکافته و به تسلیم وادار می نمودند .

فرمانروای ایران یاغی های باختر و خاور را مطیع خویش نمود و با ووتی فغفور فرمانروای چین از سلسله هان (۱۴۱ تا ۷۸ پیش از میلاد) روابط سیاسی و بازرگانی برقرار نمود .
مهرداد دوم دوباره شکوه را به ایران بازگرداند ...

MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالخميس يونيو 11, 2009 6:57 am

عجب پیشرفتی کرده این جومونگ
ولی خودمونیم فکر کنم یکم داریم زیاده روی میکنیم
من که تا حالا یه قسمت از این افسانه رو دیدیم
ولی فکر نکنم کره ای ها هم اینقدرها هم بی انصاف باشند
شایدم باشند
اصلا اگه کره تو بازی آخر ایران رو ببره معلوم میشه خیلی بی انصاف هستند Laughing
http://www.a-d-w.blogfa.com
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

تعداد پستها : 2939

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالخميس يونيو 11, 2009 9:14 am

من گاهگداری این سریال رو میبینم و ازش بدم نمیاد ولی دائم دارم
ایراد میگرم که مگه خودمون تاریخ باستانی نداریم که بچه هامون توی مدارس باید
گروه دامول تشکیل بدن و جومونگ قهرمانشون باشه.
چیزی که برام خیلی دردناکه اینه که توی یکی از دبستانای شاهد پسرونه یزد یعنی بچه هایی که
به هر حال از خونواده ای هستن که وابسته به رزمندگان و جانبازان و شهدای جنگ هستند
این گروه تشکیل شده.
شما رو نمیدونم ولی برای من یکی قابل هضم نیست که یه جوون ایرونی به نقل از روزنامه ها به
خاطر سوسانا(نمیدونم اسمش رو درست گفتم یا نه)خودکشی کنه و عکسای این خانم همه
شهر من رو پر کرده باشه...
من جومونگ نمیخوام من کوروش و آرش و کاوه خودم رو میخوام
من بابا نوئل نمیخوام من عمو نوروز و حاجی فیروز خودم رو میخوام.
نمیخوام قرمزی لباس و کلاه بابا نوئل چشم بچه هامون رو پر کنه..میخوام نسل آینده م یاد بگیرند
که زیر صورت سیاه حاجی فیروز یه دنیا رنگ سفید قایم شده..
ارد بزرگ حق داره...
من فرهنگ و هویت گمشده ایرانی خودم رو میخوام.
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

تعداد پستها : 1395
Registration date : 2007-12-03

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالأحد أغسطس 23, 2009 5:38 am

Question Question bayad bishtar research konam flower farao
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالأحد أغسطس 23, 2009 1:05 pm

من این نظریه رو اصلا قبول ندارم
درسته شرگذشت کوروش کبیر و جومونگ یه جورایی شبیه به همه
من خودم یکی از طرفداران پرو پاقرص جومونگ هستم
اما مگه سرگذشت کوروش و داریوش ما کمتر از جومونگه
به خدا خیلی هم قشنگ تره
ایرانی که الان ایرانه حاصل شب بیداری ها و فداکاری های کوروشه
حاصل فداکاری های خشایار شاه داریوش و هزاران پادشاه دیگه
من واقعا متاسفم که جومونگ شده قهرمان بچه هامون
اگه از یه بچه سوال کنی کوروش کیه
حاضرم قسم بخورم اصلا کوروش رو نمی شناسه
برای مثال خواهر زاده های خودم جومونگ رو بیشتر از کوروش می شناسه
قهرمان خیالیش جومونگه من با شمشیر جومونگ فلان کار می کنم
می می خوام شمشیر پولادین بسازم
همیشه سر اینکه کدومشون جومونگ باشن دعواست همیشه لباس قرمز می پوشن
که جومونگ باشن
واقعا متاسفم که مردم کشورم به جای اینکه
قهرمانشون کوروش باشه جومونگه
تی پرت جومونگ می پوشن سینی جومونگ تو بازاره
خیلی جای تاسفه

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالأحد أغسطس 23, 2009 2:00 pm

به نظر من انسانها یکی هستند در تمام دنیاو واگر شخص خاصی
محبوبیت پیدا می کنه به خاطر خوبیهاش هیچ اشکالی نداره طرفدارش باشیم.
آدمهای خوب باید الگو باشند. وقتی تو جامعه ی ما یا به هنرمند و کسانی که به دلایلی محبوبیت پیدا کردند بها نمی دن و
به خاطر ستاره نشدن ، بهشون اهمیت نمی دن و حتی سنگ ها جلوی پاش می اندارند، نتیجه این می شه که از جاها و کشورهای دیگر
الگو پیدا کنند بچه ها و جوانها و بهشون علا قه مند بشن . البته من بد نمی دونم که انسانهای خوب رو باید شناخت و حتی ازشون تقلید مثبت کرد

به هر حال همه ی ما باید بدونیم همین که مثلا به خواننده ی به خصوصی علا قه داریم آیا کسی می تونه ازمون ایراد بگیره؟و
بگه چون ایرانی نیست پس ارزش نداره.اتفاقا کسانی که در سطح جهان طرفدار پیدا می کنن باارزش تر از آنهایی هستند که
فقط در محدوده ی جغرافیایی خاصی و تنها در بین قشر خاصی طرفدار دارند. مثلا همین که مرجان جون به وايل کفوری علاقه منده آیا کسی ازش ایراد می گیره؟
چون عربه؟ مرجان جون همین که شما الان آواتارتون وايل هست و با توجه به علاقمندی که به ترانه های وائل دارید
خود به خود تا حدی صحبت خودتون رو نقض می کنه. اینکه حالا بچه ها جومونگ رو دوست دارند چه اشکالی داره؟حتما جذابیتهایی داره که من و شما نمی بینیم. همینطور که مثلا من جذابیتی در آقا وائل نمی بینم! tongue Laughing باید آینده رو دید. از گذشته درس گرفت و جلو رفت. سنت خوبه ولی دست و پامون رو نباید ببنده. حاجی فیروز و ... خوبن ولی در جای خودشون. و طرفداری و علاقه مندی به شخصیتها ی خارجی (و حتی برخی آداب آنها ) هیچ ممنوعیتی نباید داشته باشه. ما باید یاد بگیریم که آزاد باشیم و عقاید دیگران رو بهشون احترام بگذاریم و با دیده ی حقارت نگاهشون نکنیم. در گذشته نباید توقف کرد.flower farao

اين مطلب آخرين بار توسط Anika در الإثنين أغسطس 24, 2009 6:02 am ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالأحد أغسطس 23, 2009 2:05 pm

راستی ممنون آقا امیر. می تونم بپرسم منبعتون رو معرفی بفرمایید؟ ایرانیها خیلی راحت علاوه بر دین؛
تاریخ رو هم تحریف می کنند. همیشه با این دید مطالب فارسی زبانها رو بخونید. البته متاسفانه! Smile
flower farao
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالإثنين أغسطس 24, 2009 4:56 am

Anika نوشته است:
به نظر من انسانها یکی هستند در تمام دنیاو واگر شخص خاصی
محبوبیت پیدا می کنه به خاطر خوبیهاش هیچ اشکالی نداره طرفدارش باشیم.
آدمهای خوب باید الگو باشند. وقتی تو جامعه ی ما یا به هنرمند و کسانی که به دلایلی محبوبیت پیدا کردند بها نمی دن و
به خاطر ستاره نشدن ، بهشون اهمیت نمی دن و حتی سنگ ها جلوی پاش می اندارند، نتیجه این می شه که ز جاها و کشورهای دیگر
الگو پیدا کنند بچه ها و جوانها و بهش علا قه مند بشن . البته من بد نمی دونم که انسانهای خوب رو باید شناخت و حتی ازشون تقلید مثبت کرد

به هر حال همه ی ما باید بدونیم همین که مثلا به خواننده ی به خصوصی علا قه داریم آیا کسی می تونه ازمون ایراد بگیره؟و
بگه چون ایرانی نیست پس ارزش نداره.اتفاقا کسانی که در سطح جهان طرفدار پیدا می کنن باارزش تر از آنهایی هستند که
فقط در محدوده ی جغرافیایی خاصی و تنها در بین قشر خاصی طرفدار دارند. مثلا همین که محبوبه جون به وايل کفوری علاقه منده آیا کسی ازش ایراد می گیره؟
چون عربه؟ محبوبه جون همین که شما الان آواتارتون وايل هست و با توجه به علاقمندی که به ترانه های وائل دارید
خود به خود تا حدی صحبت خودتون رو نقض می کنه. اینکه حالا بچه ها جومونگ رو دوست دارند چه اشکالی داره؟حتما جذابیتهایی داره که من و شما نمی بینیم. همینطور که مثلا من جذابیتی در آقا وائی نمی بینم! tongue Laughing باید آینده رو دید. از گذشته درس گرفت و جلو رفت. سنت خوبه ولی دست و پامون رو نباید ببنده. flower farao

من با نظر شما موافقم
آنیکا جان من محوبه هستم و آواتارت هم عمرو دیابه
اونیکه عکس آواتارتش وائل کفوریه خواهرم مرجانه

lol! lol! lol! lol!
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالإثنين أغسطس 24, 2009 6:13 am

magnoon diab نوشته است:
به خدا خیلی هم قشنگ تره
که جومونگ باشن
خیلی جای تاسفه

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

محبوبه جون من پست شما رو فکر کردم هر دو توسط خواهرتون مرجان جون نوشته شده!! و در نهایت هم اسم شما رو به جای مرجان جون نوشتم .ببخشید به هر حال.
ولی باورم نمی شد شماییکه طرفدار جومونگ هستی (مثل مبینا جون) چرا این صحبتها رو کردی؟؟! برام محرز بود که این شما نیستید. حالا با پستتون متوجه شدم مثل اینکه خودتونید.
من فکر می کنم ما اگر از قهرمانهای دینی مون هم الگو بگیریم خیلی عالی می شه. البته نه دین تحریف شده ی موجود. مثلا حضرت خدیجه و پیامبر گرامیمون و... flower farao
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالإثنين أغسطس 24, 2009 12:40 pm

Anika نوشته است:
magnoon diab نوشته است:
به خدا خیلی هم قشنگ تره
که جومونگ باشن
خیلی جای تاسفه

محبوبه جون من پست شما رو فکر کردم هر دو توسط خواهرتون مرجان جون نوشته شده!! و در نهایت هم اسم شما رو به جای مرجان جون نوشتم .ببخشید به هر حال.
ولی باورم نمی شد شماییکه طرفدار جومونگ هستی (مثل مبینا جون) چرا این صحبتها رو کردی؟؟! برام محرز بود که این شما نیستید. حالا با پستتون متوجه شدم مثل اینکه خودتونید.
من فکر می کنم ما اگر از قهرمانهای دینی مون هم الگو بگیریم خیلی عالی می شه. البته نه دین تحریف شده ی موجود. مثلا حضرت خدیجه و پیامبر گرامیمون و... flower farao

خواهش می کنم آنیکا جون
اشکالی نداره من خودم یکی از طرفداران پرو پاقرض جومونگ هستم
طوریکه بالغ بر 2000 عکسش رو دارم تو اتاقم گوشه و کنارش عکس جومونگه
ما این دلیل نمی شه که جومونگ بشه قهرمان ملی کشورم
lol! lol! lol!
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

پستعنوان: تاثیرات جومونگ در جامعه   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالإثنين أغسطس 24, 2009 1:29 pm

تاثیرات جومونگ در جامعه

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 23_8805270969_L600

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 2_8805270969_L600

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 3_8805270969_L600

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 4_8805270969_L600
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالإثنين أغسطس 24, 2009 1:30 pm

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 5_8805270969_L600

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 6_8805270969_L600

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 7_8805270969_L600

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 8_8805270969_L600
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالإثنين أغسطس 24, 2009 1:32 pm

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 10_8805270969_L600

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 12_8805270969_L600

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 13_8805270969_L600

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 15_8805270969_L600
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالإثنين أغسطس 24, 2009 1:33 pm

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 18_8805270969_L600

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 20_8805270969_L600

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران 24_8805270969_L600
MILAD
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MILAD

تعداد پستها : 1601
Registration date : 2008-02-14

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالإثنين أغسطس 24, 2009 9:03 pm

چه می کنه این جومونگ ........ Shocked

مرسی بهاره جان ... عکسا خیلی جالب بودن ...

اما ما ایرانیا چرا اینقدر غریب نوازیم ؟؟؟؟ Question
وقتی که یه سریال دینی مثل یوسف پیامبر ساخته میشه ، که از 95 % بقیه سریال های کشورمون از هر نظر بهتره ، همه آقایون و خانومایی که فقط از نظر خودشون منتقدان خوبی هستند ، میان و کلی ایراد می گیرن که چرا موهای یوسف تو این قسمت از دفعه قبل کمتر سفید شده بود ؟؟!!! چرا لباساشون این جوریه ؟ چرا صدای یوسف تو دماغیه ؟؟!! و کلی چیزه دیگه ... Neutral

در این که کیفیت یوسف پیامبر از جومونگ خیلی خیلی کمتر بود ، هیچ شکی نیست ... اما هر چی نباشه داستان زندگی یکی از پیامبران ما بود ...
http://www.kyokushinmatsui.mihanblog.com
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 25, 2009 4:57 am

چیکار می کنه این جومونگ و خودش خبر نداره
فکر نکنم اینقدر تو کره عکساش جومونگ باشه که تو ایران هست
سه شنبه شبا دفتر ما خلوته چون اکثر موکلامون دارن جومونگ میبینن
هر وقت زنگ می زنن که بهشون وقت بدیم میگن بعد از جومونگ بهمون وقت بدید

lol! lol! lol! lol!
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 25, 2009 10:29 am

من بدم میاد از این جومونگ
بکی منو درک کنه
من مامانم رو میخوام Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 25, 2009 1:44 pm

MajidDiab نوشته است:
من بدم میاد از این جومونگ
بکی منو درک کنه
من مامانم رو میخوام Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

آخی بیا عزیزم
بیا این پسونک رو بگیر پا مامانت بیاد
حالا از جومونگ من بدت میاد
بیام با اره شقه شقه ت کنم
هان Twisted Evil Twisted Evil
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 25, 2009 1:52 pm

با تبر هم دو نصفم کنی
داستان اسکندر ذوالقرنین رو که مامانم بچگی برام میخوند با 200 تا جومونگ و 400 تا سوسانو عوض نمی کنم
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

پستعنوان: رد: جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران   جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران Icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 7:59 am

Suspect Suspect Suspect

جومونگ و بخشي از تارِيخ ايران
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-