هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!!

4 مشترك
نويسندهپيام
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!! Empty
پستعنوان: دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!!   دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!! Icon_minitimeالإثنين يوليو 20, 2009 2:38 am

چند دستورالعمل ساده واسه بازي با اعصاب شوهر

دائما به شوهرتان بگویید : ولی خودمونیم ها ، تو بیریخت ترین خواستگارم بودی !

غذای شور و سوخته جلوی شوهرتان بگذارید و قبل از اینکه به غذا لب بزند بگویید : اینقدر بدم میاد از مردایی که از غذای زنشون ایراد می گیرن !

هروقت شوهرتان برای شما دسته گل خرید ، بگویید : اِ ، باغچه همسایه چه گلهای قشنگی داره ! چرا کندیشون ؟!

هر وقت شوهرتان برای شما حرفای عشقولانه زد ، به طرز فجیعی از ته حلق بگویید : هوووووووووووووووووق !

هر وقت دیدید شوهرتان مشغول تماشای مسابقه فوتبال می باشد ، به بهانه تماشای عمو پورنگ ، سریع کانال را عوض نمایید !

دائماً در حضور شوهرتان ، از عرضه و توانایی های مردان دیگر تعریف کنید !

اگه شوهرتان با کلی قرض و قوله و وام گرفتن ، برای کادوی تولدتان یک عدد پژو 206 آلبالویی خرید ، با دلخوری بگویید : اگه با خواستگار قبلیم ازدواج می کردم حتما برام یه ماکسیما می خرید !

هر وقت دیدید که شوهرتان با خیال راحت خوابیده است ، برای ضد حال زدن به او بگویید : عزیزم میدونی اگه الان مهریم رو مطالبه کنم باید بری گوشه زندان بخوابی ؟!

هر 5 دقیقه یکبار به محل کار شوهرتان زنگ بزنید و بگویید : عزیزم فقط می خواستم مطمئن بشم که تلفنت مشغول نیست و حواست جمع کارته !

هر سال در سالگرد ازدواجتان به همسرتان بگویید : عزیزم ، انگار همین چند سال پیش بود که در یک لحظه خل شدم و بله رو گفتم !

از همسرتان معنای عشق را بپرسید و بعد از اینکه 2 ساعت عشق را تفسیر کرد و برایتان داستان های عشقی تعریف کرد ، به او بگویید : ابله ! عشق یه چیزی مثل کشک و دوغه ، دروغه خُله ، دروغه !
هر وقت ، شوهرتان رازی را برایتان گفت و از شما خواست که پیش خودتان بماند و به کسی نگویید ، سعی کنید ، کسی از دوستان ، فامیل و همسایه ها نماند که این راز به گوشش نرسد !

و هر وقت به دلیل عمل به توصیه های بالا ، شوهرتان تصمیم به طلاق دادن شما گرفت ، با توجه به قحطی شوهر در جامعه ، با چشمانی پر از اشک به او بگویید : منو ببخش عزیزم. و بعد از اینکه کاملا رنگ شد ، عمل به توصیه های بالا را از نو تکرار نمایید !!!
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!!   دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!! Icon_minitimeالإثنين يوليو 20, 2009 7:22 am

شناسنامه تون رو دم دست نگه دارید
چون واسه دادگاه و محضر لازم میشه Laughing Laughing Laughing
http://www.a-d-w.blogfa.com
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!!   دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!! Icon_minitimeالإثنين يوليو 20, 2009 8:07 am

Laughing Laughing
آدم یاد اون دختره توی شبهای برره میفته، خواهر شیرفرهاد.. سحرناز بود فکر کنم affraid
Laughing lol!
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

تعداد پستها : 2939

پستعنوان: رد: دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!!   دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!! Icon_minitimeالإثنين يوليو 20, 2009 8:15 am

راست میگه داداش مجید با این جور رفتار کردن که باید همیشه شناسنامه دم دستمون باشه
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

پستعنوان: رد: دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!!   دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!! Icon_minitimeالإثنين يوليو 20, 2009 8:19 am

MajidDiab نوشته است:

ميگم خوبه نوشتيم دخترانه ..!! No
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!!   دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!! Icon_minitimeالإثنين يوليو 20, 2009 8:20 am

دلارام نوشته است:
Laughing Laughing
آدم یاد اون دختره توی شبهای برره میفته، خواهر شیرفرهاد.. سحرناز بود فکر کنم affraid
Laughing lol!

اون که جلاد ناز بود affraid
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!!   دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!! Icon_minitimeالإثنين يوليو 20, 2009 8:21 am

بهاره نوشته است:
MajidDiab نوشته است:

خوب راستش من خودم نخوندم
دادم دخترم برام خوند tongue
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

پستعنوان: رد: دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!!   دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!! Icon_minitimeالإثنين يوليو 20, 2009 8:29 am

MajidDiab نوشته است:
بهاره نوشته است:
MajidDiab نوشته است:

خوب راستش من خودم نخوندم
دادم دخترم برام خوند tongue

No No No

دخترانه ها .. لطفاًآقايون فروم نخونن ..!!
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-