هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

چگونه هنگام اتصال به انترنت خط تلفن اشغال نباشد!(کشف خودم!)

2 مشترك
نويسندهپيام
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

تعداد پستها : 1395
Registration date : 2007-12-03

چگونه هنگام اتصال به انترنت خط تلفن اشغال نباشد!(کشف خودم!) Empty
پستعنوان: چگونه هنگام اتصال به انترنت خط تلفن اشغال نباشد!(کشف خودم!)   چگونه هنگام اتصال به انترنت خط تلفن اشغال نباشد!(کشف خودم!) Icon_minitimeالأحد أغسطس 16, 2009 3:58 am

به غیر از استفاده از "ای دی اس ال" که مانع از اشغال شدن خط تلفن می شود، روش دیگری که
شخصا خودم آنرا کشف کردم! Laughing وجود دارد به طوری که هنگام اتصال به شبکه اینترنت، هر گاه کسی با تلفن
شما تماس برقرار کند، شما متوجه خواهید شد و به آن به راحتی پاسخ خواهید داد! شاید قبلا اطلاع داشته باشید
ولی برای من تازگی داشت و زمانی که آنرا کشف کردم هیچ اطلاعی از ان نداشتم ؛و چون برایم مهم بود که تلفنم اشغال نباشد
در ضمن به اینترنت متصل باشم ؛خیلی به کارم آمد(البته برنامه هایی هستند که در هنگام تماس تلفن در صفحه ی مونیتور پیغام می دهند ،که کسی پشت خط هست
ولی برای من این روش بهتر و مفیدتر بود)

با اسفاده و فعال کردن دو سرویس "کال ویتتینگ" و "دای ورت" به طور همزمان .قبلا باید از طریق مرکز مخابرات
این دو سرویس را تهیه کرده باشید و تقاضا کرده باشید)
می بایست قبل از ورود به اینترنت ، به خط موبایلتان (یا هر خط دیگری که آزاد باشد) دایورت کرده باشید
حال به راحتی می توانید هر گاه به اینتر نت متصل می شوید از طریق موبایلتان به تماسهای تلفن پاسخ دهید
ایرادی که این روش دارد فقط هزینه ی سرویس دایورت آن می باشد که دقیقه ای حدودا 50 تومان است که در صورت حساب شما منظور و ثبت می شود
flower farao
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

تعداد پستها : 1395
Registration date : 2007-12-03

پستعنوان: رد: چگونه هنگام اتصال به انترنت خط تلفن اشغال نباشد!(کشف خودم!)   چگونه هنگام اتصال به انترنت خط تلفن اشغال نباشد!(کشف خودم!) Icon_minitimeالإثنين أغسطس 17, 2009 12:28 pm

فکر میکردم خیلی براتون جالب بوده باشد!! Crying or Very sad
Laughing ولی من که خودم به طور تصادفی این روش رو پیدا کردم خیلی از آن استفاده کردم. حتی زمانیکه در حال صخبت هستیم اگر کسی تماس بگیره به موبایل دایورت می شه!. flower farao
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: چگونه هنگام اتصال به انترنت خط تلفن اشغال نباشد!(کشف خودم!)   چگونه هنگام اتصال به انترنت خط تلفن اشغال نباشد!(کشف خودم!) Icon_minitimeالإثنين أغسطس 17, 2009 1:05 pm

خوب بدیه این روش اینه که باید پول زیاد بدیم
اما فکر کنم واسه شرایط بحرانی خیلی به درد بخوره
جاییکه هم باید به اینترنت وصب باشی هم منتظر تماس
البته واسه اونایی که ای دی اس ال نداشته باشند
مرسی آنیکا خانم Surprised
http://www.a-d-w.blogfa.com

چگونه هنگام اتصال به انترنت خط تلفن اشغال نباشد!(کشف خودم!)
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-