هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

انگشتان شما و حالت روحي شما

5 مشترك
نويسندهپيام
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

انگشتان شما و حالت روحي شما Empty
پستعنوان: انگشتان شما و حالت روحي شما   انگشتان شما و حالت روحي شما Icon_minitimeالأحد أغسطس 23, 2009 2:32 pm

1- فرد خوددار:
اگر شخصی دستهایش را پشت کمر قفل کند، نشان می‌دهد که خود را به شدت کنترل کرده است‌. در این حالت او سعی دارد خشم یا احساس ناامیدی را از خود دور کند.

2 - حالت تدافعی‌:
اگر انگشتان دستها به بازو گره خورده باشد نشان دهنده حالت تدافعی در برابر حمله‌ای غیر منتظره و ناگهانی یا بی‌میلی برای تغییر چهره شخص است‌. اگر انگشتها مشت شده باشند، حالت بی میلی شدیدتر است‌.

3 - متفکر:
گره کردن دستها به دسته‌های صندلی نشان می‌دهد که شخص سعی دارد احساس خود را مهار کند. اما قفل کردن قوزک پاها به یکدیگر حالت تدافعی است‌. این حالت بیشتر در مسافران مضطرب هواپیمای هنگام پرواز و فرود آن دیده می‌شود.

4 ـ دقت‌:
وقتی شخص انگشت سبابه را روی صورت و بقیه دستش را به صورت گره کرده در پایین صورتش قرار می‌دهد یعنی که با دقت است‌. این حالت نشان می‌دهد که شخص بادقت زیاد به صحبت‌های شما گوش می‌دهد و یک یک کلمات شما را می‌سنجد و در چهره او حالتی انتقادی به چشم می‌خورد.
[center]

5 - بدگمان‌:
انگشتهای گره شده زیر چانه و نگاه خیره نشان دهنده حالت تردید و دودلی است‌. او به صحبت‌های شما و صحت گفته‌هایتان تردید می‌کند. در این حالت ممکن است آرنج روی میز قرار گرفته باشد.

6 - بی‌گناه‌:
دستهایی که روی سینه قرار گرفته باشد، بهترین نمونه برای نشان دادن و حالت بی‌گناهی و درستکاری است‌. این حالت اثر باقیمانده از شکل سوگند خوردن است که دست را روی قلب قرار می‌دهند.

7 - مطمئن‌:
این حالت دستها در مردها نشان می‌دهد که به آنچه که می‌گویند اعتقاد و اعتماد کامل دارند و در خانمها کمتر دیده می‌شود. خانمها هنگامی که دست خود را به کمر می‌زنند نشان می‌دهند که به آنچه می‌گویند اطمینان دارند.

8 - مرموز:
دستهای به هم مشت شده زیر چانه نشان می‌دهد که شخص نظریاتش را پنهان می‌کند و به شما اجازه می‌دهد به صحبت خود ادامه دهید، تنها هنگامی که حرفهایتان پایان یافت به شما و نظریات شما حمله خواهد کرد.

9 - ظاهر ساز:
او آرام به نظر می‌رسد اما این آرامش پیش از توفان است‌. این حالتی است که بیشتر رؤسا به خود می‌گیرند تا خود را به گونه‌ای به زیردستان نزدیک کنند و در عین حال جاذبه آنها نیز کم نشود.

10 - آماده و موفق‌:
قرار دادن پاها روی هر چیز (روی صندلی‌، میز، سکو و... نشانه حالت مالکیت است‌... در یک میز گرد تنها رئیس اجازه دارد چنین حالتی داشته باشد و آرامش خود را نشان دهد.)

11 - اعتماد به نفس‌:
تکیه زدنبه صندلی درحالتی که دستهاپشت سرقفلشدهنشاندهندهاعتمادبهنفسقویاست‌. اگرشخصیدراینحالتصحبتمی‌کندبهگفته‌هایخوداعتماددارد و اگربهصحبت‌هایشماگوشمی‌دهدبهخودزحمتندهید، اوخودهمهماجرارامی‌داند!

انگشتان شما و حالت روحي شما Creative,emotions,feeling,fingers,romance,love-e9cbc0f59371a8030de51123b0a40a3e_h

انگشتان شما و حالت روحي شما Love,creative,cute,fingerpeople,couple,loving-b0382512cb7a496bf733abddf4dc42b5_h

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: انگشتان شما و حالت روحي شما   انگشتان شما و حالت روحي شما Icon_minitimeالأحد أغسطس 23, 2009 4:39 pm

خیلی جالب بود بهاره جان

خیلی به واقعیت نزدیک بودن

من بیشتر حالت های 4 و 8 و 11 رو دارم !
مخصوصا توی کلاس شبکه !!!
http://www.werfriends.blogfa.com
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: انگشتان شما و حالت روحي شما   انگشتان شما و حالت روحي شما Icon_minitimeالإثنين أغسطس 24, 2009 5:01 am

ممنون بهار جان
من حالت های 3و6 و10 و11 بودم
lol! lol! lol!
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314

پستعنوان: رد: انگشتان شما و حالت روحي شما   انگشتان شما و حالت روحي شما Icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 25, 2009 10:46 am

من نمی دونم چی طوریم پس روح ندارم ؟ Shocked
یا روحم حالت نداره
پس برم به شامپو حالت دهنده روح بخرم Shocked Laughing Laughing
http://www.a-d-w.blogfa.com
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074

پستعنوان: رد: انگشتان شما و حالت روحي شما   انگشتان شما و حالت روحي شما Icon_minitimeالثلاثاء أغسطس 25, 2009 1:46 pm

MajidDiab نوشته است:
من نمی دونم چی طوریم پس روح ندارم ؟ Shocked
یا روحم حالت نداره
پس برم به شامپو حالت دهنده روح بخرم Shocked Laughing Laughing

واسه ت متاسفم Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

پستعنوان: رد: انگشتان شما و حالت روحي شما   انگشتان شما و حالت روحي شما Icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 8:04 am

بهاره جونم این مطلبت خیلی قشنگ بود
برا منم خیلیاش واقعیت داشت lol!

انگشتان شما و حالت روحي شما
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-