هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

شلوارهاي موهن زنانه در تهران..

+4
MajidDiab
yasamiin
Yasaman
بهاره
8 مشترك
نويسندهپيام
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. Empty
پستعنوان: شلوارهاي موهن زنانه در تهران..   شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. Icon_minitimeالأربعاء أغسطس 26, 2009 9:37 am

شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. 116211_225

عصرایران؛امیرهادی انواری - انگار چینی ها پس از كشتار ترك های مسلمان كشور خودشان، تصمیم گرفته اند به مقدسات مردم مسلمان ایران هم به موهن ترین شكل ممكن حمله كنند .

تا قبل از این Made In China حتی به تسبیح ها و جانمازهای ایرانیان رسیده بود و حالا كلمه "الله" و عبارت مقدس مسلمانان یعنی "بسم الله الرحمن الرحیم" را به قسمت پشت شلوارهای ایرانیان برده اند و عجب آنكه برخی مدعیان كه پیشتر در اعتراض به عبارت كوكاكولای برعكس شده كفن پوش به خیابان ها می ریختند و در جهت تحریم كوكاكولا و نستله حركت می كردند و هم در برابر كشتار مسلمانان چین سكوت كرده اند و هم در برابر این توهین آشكار.

این شلوارهای جین زنانه در فروشگاه های افسریه، حوالی خیابان های اول و دوم به قیمت 21 هزارتومان در حراجی به فروش می رسند.

اكثر خریداران هم به نوشتار پشت جیب شلوار توجه نمی كنند و صرفا به خاطر قیمت و دوخت شلوار ان را خریداری می كنند. فروشنده هم اطلاعات چندانی در خصوص محل خرید شلوارها و ... ارایه نمی دهد. البته برخی از خریداران به دلیل عبارت پشت شلوار از خرید آن امتناع می كنند.

به تصویر این شلوارهای جین چینی كه به تازگی به بازار ایران وارد شدند نگاه كنید، عبارت "بسم الله الرحمن الرحیم" كه "الله" آن دوبار تكرار شده است، روی جیب های عقب این شلوارهاست و یك بسم الله هم برعكس نوشته شده است.

در مكتب اسلام برای كلمه الله حرمت قائل شده اند. به طوری كه حتی برای دست زدن به خط و نوشته آن باید وضو داشت و... و حالا درست در قسمت نشیمنگاه این شلوارها این كلمه گلدوزی شده و بدتر ان که در تهران - که خیلی ها دوست دارند ان را ام القرای جهان اسلام بنامند - به فروش می رسد!

با توجه به اینكه این شلوارها تازه به كشور وارد شدند، هنوز تعدادشان مشخص نیست ولی به دلیل آنكه در مارك داخلی شلوارها، عبارت "Made In P.R.C" مخفف عبارت "People Republic of China" به معنی جمهوری خلق چین درج شده است، به نظر می رسد تكذیب ملیت این كالاهای موهن و تازه وارد برای مسئولان كمی مشكل شود.

شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. 116212_676

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: شلوارهاي موهن زنانه در تهران..   شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. Icon_minitimeالأربعاء أغسطس 26, 2009 10:56 am

No Evil or Very Mad No Evil or Very Mad No Evil or Very Mad
http://www.yassesefid.blogfa.com
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

تعداد پستها : 2958
Registration date : 2007-12-18

پستعنوان: رد: شلوارهاي موهن زنانه در تهران..   شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. Icon_minitimeالأربعاء أغسطس 26, 2009 3:08 pm

واقعا دیگه از حد تحملش خارجه....
متاسفانه انقدر در واردات قاچاق ایران به روی تمام سوئاستفاده کننده ها بازه که به خودشون اجازه هز گونه توحیت به مقدسات مارو میدن...
made in china.....
نصف بیشتر مردم چین مسلمونن پس به نظر من تمام این مارکا تقلبیه وکاره یه سری سوئاستفاده گر که با کوچکترین بهونه ای اجازه هر کاری به خودشون میدن....
کسایی که با این کارا فکر میکنن مقدسات ما زیر سوال میره.واقعا چرا باید مسولان کشورمون با قضیه مقابله نکنن و این فروشا تو سطح کشور ادامه داشته باشه.واقعا چرا باید یه فروشنده همچیم چیزی رو برای فروش انتخاب کنه و بدتر مردم که با همچین موضوعی مقابله نمیکنن.
واقعا از این مطلب ناراحت شدم.هیچ تاپیکی تا حالا تو فروم انقدر منو تحت تاثیرقرار نداده بود.
واقعا متاسفم...آخه تا انقدر توهین....انقدر ....حالا اصلا گیریم که ما مسلمون نیستیم یه دین دیگه ای داریم....ولی بازم این توهین قابل تحمل نیست...به هر دین و مذهبی که باشه....این کلمه مقدس روی شلوار؟اونم قسمت نشیمن گاه شلوار...آخه چرا ما باید انقدر راه نزولی رو طی کنیم...جهان سومی انقدر آدمارو پست کرده؟من فکر نمیکنم...اصلا نمیتونم همچین مطلبی رو قبول کنم....واقعا و عمیقا ناراحت و متاثر شدم...همیشه این جور چیزا قلب آدمو فشرده میکنه...این جور تجاوز به فرهنگ و ایین و مقدسات میلیونها مردم...مردمی که همه از یه جنسن ...اکثرا مسلمون...اکثرا معتقد...اونوقت تو همین کشور با همین مردم متدیی این جور واردات قاچاق اونم با همچین هیبتی واقعا ناراحت کنندست....
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: شلوارهاي موهن زنانه در تهران..   شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. Icon_minitimeالأربعاء أغسطس 26, 2009 3:19 pm

از کمونیست جماعت بیش از این هم انتظار نمیره Shocked
http://www.a-d-w.blogfa.com
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639

پستعنوان: رد: شلوارهاي موهن زنانه در تهران..   شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. Icon_minitimeالأربعاء أغسطس 26, 2009 3:31 pm

متاسفم.. یعنی هیچی نمی تونم بگم جز اینکه متاسفم
نمی دونم چرا با دین ما، با مقدسات ما، با تاریخ و فرهنگ ما اینقدر دشمنی دارن
خیلی ناراحت شدم... خیلی متاسف شدم
ولی دروغ چرا، یه ذره هم خوشحال شدم وقتی غیرت و تعصب بهاره و یاسمن و یاسمین رو دیدم، و توی دلم تحسینتون کردم
از دست من کاری ساخته نیست برای اینکه جلوی همچین جسارتی رو بگیرم، ولی از اینکه دوستانی دارم که علاوه بر داشتن افکار روشن و سطح فکر بالا، قلب های پاک و اعتقادات محکم دارن خوشحالم و در دلم به حالتون غبطه می خورم
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: شلوارهاي موهن زنانه در تهران..   شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. Icon_minitimeالأربعاء أغسطس 26, 2009 3:40 pm

دلارام نوشته است:
متاسفم.. یعنی هیچی نمی تونم بگم جز اینکه متاسفم
نمی دونم چرا با دین ما، با مقدسات ما، با تاریخ و فرهنگ ما اینقدر دشمنی دارن
خیلی ناراحت شدم... خیلی متاسف شدم
ولی دروغ چرا، یه ذره هم خوشحال شدم وقتی غیرت و تعصب بهاره و یاسمن و یاسمین رو دیدم، و توی دلم تحسینتون کردم
از دست من کاری ساخته نیست برای اینکه جلوی همچین جسارتی رو بگیرم، ولی از اینکه دوستانی دارم که علاوه بر داشتن افکار روشن و سطح فکر بالا، قلب های پاک و اعتقادات محکم دارن خوشحالم و در دلم به حالتون غبطه می خورم

این که چرا اینا با ما دشمنی دارند اصلا چیز تازه ای نیست
اصلا اگه با ما دشمنی نداشته باشند با کی داشته باشند
من اصلا از دستشون ناراحت نیستم متاسف هم نیستم چون از کوزه همان برون تراود که در اوست
اما از دست کسایی متاسفم که این ها رو وارد میکنند
ار دست کسایی ناراحتم که این ها رو خرید و فروش میکنند
غیرت هم غیرت قدیم که تاجر بازار همه تنباکوش رو می سوزوند ....
از دست کسایی متاسفم که این ها حمایت میکنند و خودشون رو تحت حمایت اینها در می ارند
از دست اونهایی که اگه دو تا دختر و پسر تو نماز جمعه پیش هم بشینند همه سایت ها و وبلاگ هاشون رو پر میکنند که آی اسلام به خطر افتاد اما به اینجا که میرسه ....
بی خیال تاسف هایی از این دست فراوان است
ما رو چه به این حرفهای گنده ما باید بچه خوبی باشیم و نماز بخونیم و روزه بگیریم
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074

پستعنوان: رد: شلوارهاي موهن زنانه در تهران..   شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. Icon_minitimeالخميس أغسطس 27, 2009 4:54 am

دیگه اینا شورش رو دراوردن
شوخی شوخی با اسم خدا و و ائمه هم شوخی
وافعا که جای تاسفه
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: شلوارهاي موهن زنانه در تهران..   شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. Icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 2:44 am

شوخی نیست کاملا جدیه Sad
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

پستعنوان: رد: شلوارهاي موهن زنانه در تهران..   شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. Icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 7:18 am

اگه مردم ما همت میکردن ایران ما اینجوری نبود
باعث تاسفه No No No
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

پستعنوان: رد: شلوارهاي موهن زنانه در تهران..   شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. Icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 11:00 am

Rolling Eyes No Sad
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411

پستعنوان: رد: شلوارهاي موهن زنانه در تهران..   شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. Icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 2:52 pm

Saghar نوشته است:
اگه مردم ما همت میکردن ایران ما اینجوری نبود
باعث تاسفه No No No

به نکته ی مهمی اشاره کردی ساغرجون Mad
http://www.yassesefid.blogfa.com
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: شلوارهاي موهن زنانه در تهران..   شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. Icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 7:19 pm

دریغ است ایران که ویران شود ...
کنام پلنگان و شیران شود ...

حالا دین رو دیگه واردش نمیشم !

دریغ از یک جو غیرت ...
http://www.werfriends.blogfa.com
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: شلوارهاي موهن زنانه در تهران..   شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. Icon_minitimeالأحد أغسطس 30, 2009 5:03 am

nAvId نوشته است:

دریغ از یک جو غیرت ...

متن قشنگی بود نوید جان
منم کاملا با شما موافقم
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: شلوارهاي موهن زنانه در تهران..   شلوارهاي موهن زنانه در تهران.. Icon_minitimeالأحد أغسطس 30, 2009 5:08 am

nAvId نوشته است:

دریغ از یک جو غیرت ...

شعر قشنگی بود
منم کاملا باشما موافقم
: No No No No

شلوارهاي موهن زنانه در تهران..
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1