هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

مصاحبه با نوال قسمت 2

4 مشترك
نويسندهپيام
mona
میزبان
میزبان
mona

تعداد پستها : 201
Registration date : 2008-01-31

مصاحبه با نوال قسمت 2 Empty
پستعنوان: مصاحبه با نوال قسمت 2   مصاحبه با نوال قسمت 2 Icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 5:03 pm

طلاق؟؟؟
مصاحبه با نوال قسمت 2 9bc606014e
- اخیرا همسرت ایلی دیب در مطبوعات اعلام کرده است که طلاقتون به اتمام نرسیده است.
نوال- نمیخوام راجع به این موضوع صحبت کنم ولی طلاق در مراحل نهاییش هست.
- نظرت راجع به آنچه همسرت در گفته هایش بر علیه تو گفته چیه؟و آیا از او چنین توقعی داشتی؟
نوال- حقیقتا نه!چون من مادر فرزندانش هستم و همسرش بودم و اسمش روم هست و این از بین نمیره و من هرچقدر هم که روزگار عوض بشه مادر بچه هاش باقی میمونم.
- آیا روزی میاد که تو از اون به بدی حرف بزنی همونطور که اون راجع به تو حرف زد؟
نوال- البته که نه!چون او پدر بچه هام هست من اینطوری حرف نمیزنم چون هم اسم او روی من و بچه هام هست و هم برای حفظ احترام بچه هام در آینده
- آیا برای نوال بعد از اینکه دست همسرت را درباره کلیه اموالت باز گذاشتی (اختیار اموالت را داشت ) چیزی از نظر مالی باقی میمونه؟
نوال- خدا رو شکر یه خونه در منطقه بصالیم شرقی در بیروت خریدم که برایم کفایت میکنه .
- نوال الزغبی به خودش بعد از به وجود آمدن اختلاف بین او و ایلی دیب چه میگوید؟
نوال- یاد گرفتم که حساب روزگار رو داشته باشم بعد ازز اینکه فهمیدم روزگار غدار است ولی هرکسی که روزگار را بشناسه قوی باقی میمونه و شکر خدا انسانی که قوی باشه از بین نمیره و خدا را هر لحظه برای همه چیز شکر میکنم.
- آیا انچه همسرت ایلی دیب درباره علاقه تو به باسکال مغامس برادر هانی العمری (خواننده) و مدیر برنامه های سابق فضل شاکر گفته،صحت دارد؟
نوال - من اول با مطرح کردن این سوال موافق نبودم چون جواب این سوال واضح است که مثل بقیه شایعه های ضد و نقیض درج میشه.اما چون این شایعه ها مال مطبوعات هست و متعلق به نوال نیست تصمیم گرفتم که به آن در سیدتی خیلی خلاصه پاسخ بدم که: در زندگیم هیچ چیز جز بچه هام و هنرم مرا مشغول نمیکند.
- آیا به ازدواج دوباره فکر میکنی؟
نوال- الان نه! شاید در آینده شخص مناسبی را ببینم و باهاش ارتباط برقرار کنم این به بخت و اقبال بر میگرده.
- آیا ترجیح میدی که با یکی از جامعه هنری ازدواج کنی؟
نوال- مطمئنا نه! و برام مهم نیست که فقیر باشه یا پولدار.مهم احترام گذاشتن به من به عنوان یک زن هست و اینکه از نظر مادی به من تکیه نکنه و خودش برای تامین مایحتاج و خواسته های خوانواده تلاش کنه .ولی واقعا مرد اینجوری کجاست؟
- خیلی از خواننده ها برای اینکه ثروتشون رو حفظ کنند در تجارت سرمایه گذاری میکنن، آیا نوال به سرمایه گذاری اموالش در طول زمان فکر میکنه؟
نوال- مدتهاست که به صورت جدی به این موضوع فکر میکنم
- آیا نوال یه روز به مدهای قدیمی برمیگرده و میخواد که خاطرات آن سالها رو مرور کنه؟
نوال- من همه لباسها و متعلقات آنها را نگه میدارم.من یک اتاق مخصوص دارم که در آن همه اینها را نگه میدارم احیانا خیلی ها از من پیراهنی که در مهرجانی که اخیرا شرکت کردم را میخوان.
- این لباسها رو به کی میدی؟
نوال- کمی سکوت کرد و سپس پاسخ داد:به هیچ کس.

پایان قسمت دوم
ادامه دارد...
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.nawalelzoghbi.blogfa.com
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: مصاحبه با نوال قسمت 2   مصاحبه با نوال قسمت 2 Icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 5:09 pm

مرسی مونا جان
امان از دست این عمو سیبیلو Evil or Very Mad
دستم بهش برسه ..... Rolling Eyes

اما مونا جان خواستم این بشارت رو بهت بدم که با این 2 تا مصاحبه برای همیشه از آتش مجازات این فروم در امان موندی Laughing
شاد باش و از زندگی لذت ببر
خیلی ممنونم بابت این مصاحبه های خوب
فقط بخش ازدواج رو زیاد کن بخش طلاق رو کم lol!
http://www.a-d-w.blogfa.com
mona
میزبان
میزبان
mona

پستعنوان: رد: مصاحبه با نوال قسمت 2   مصاحبه با نوال قسمت 2 Icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 5:13 pm

MajidDiab نوشته است:
مرسی مونا جان
امان از دست این عمو سیبیلو Evil or Very Mad
دستم بهش برسه ..... Rolling Eyes

اما مونا جان خواستم این بشارت رو بهت بدم که با این 2 تا مصاحبه برای همیشه از آتش مجازات این فروم در امان موندی Laughing
شاد باش و از زندگی لذت ببر
خیلی ممنونم بابت این مصاحبه های خوب
فقط بخش ازدواج رو زیاد کن بخش طلاق رو کم lol!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
خب مثل اینکه عاقبت بخیر شدم
دیگه میتونم با خیال راحت سر بر بالین بذارم
شب بخیر Laughing Laughing
Sleep Sleep Sleep
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: مصاحبه با نوال قسمت 2   مصاحبه با نوال قسمت 2 Icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 5:17 pm

دیگه عمو سیبیلو عموم نیست، گفته باشم مصاحبه با نوال قسمت 2 Bc2
حرفایی که از نوال خانوم میشنوم روی یه نظریه ام محکم ترم می کنه و اون اینکه نوال خانوم خیــــــــــــــلی اصیله، خیلی اصیل
همین چند دقیقه پیش چشمم به این عکسش افتاد:
مصاحبه با نوال قسمت 2 Bmyjxbx3dk6n9juby8a4

با خودم فکر کردم پشت این چهره ای که به عنوان یک هنرمند میشناسم و دوست دارم، آدمی هست با تمام ویژگی های یک انسان، و ویژگی های منحصر به فرد نوال
احساسات داره، غم و غصه داره، به بچه هاش فکر می کنه، شاید گاهی دلش بخواد توی خلوت و تنهایی خودش فرو بره، و این روزها هم کسی نیست ازش حمایت کنه و باید روی پای خودش بایسته، هر قدر هم طرفدار و کشته مرده داشته باشه، بازم تنهاست و باید قوی باشه
با خودم فکر کردم پشت این چهره آرایش کرده، پشت این چشمها، چه احساسی و چه چهره ای هست
از اعماق قلبم برای خوشبختی و شادی و سلامتی خودت و بچه ها دعا می کنم نوال خانوم
تو لحظه های قشنگی برای من ساختی با صدای زیبا و با احساست، امیدوارم خدا پاداش اینهمه شادی که با صدات برای مردم خلق می کنی رو بهت بده
مصاحبه با نوال قسمت 2 Bf9
mona
میزبان
میزبان
mona

پستعنوان: رد: مصاحبه با نوال قسمت 2   مصاحبه با نوال قسمت 2 Icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 5:20 pm

چقدر قشنگ گفتی دلارام جونم
منم واسه نوال جون از ته دلم آرزوی خوشبختی میکنم و دعا میکنم باز هم شادی به زندگیش برگرده

[img=http://www.freeimagehosting.net/uploads/4307cb2d43.jpg]

مصاحبه با نوال قسمت 2 4307cb2d43
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: مصاحبه با نوال قسمت 2   مصاحبه با نوال قسمت 2 Icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 6:11 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
نقل قول :
پایان قسمت دوم
ادامه دارد...

این یعنی بازم مصاحبهههههههه cheers cheers cheers cheers cheers

مونا جان کم کم باید بشارت فردوس اعلا رو بهت بدم lol! lol! lol! lol!
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

تعداد پستها : 1395
Registration date : 2007-12-03

پستعنوان: رد: مصاحبه با نوال قسمت 2   مصاحبه با نوال قسمت 2 Icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 8:17 pm

mamnoun mona joun
.mamoulan honarmandaye
vaghei az in dast moshkela t barashoun bevojoud miyad.
delaram joun ham kheili beja va ziba goft. ishoun ham mesle mona joun noval shenase ghadariye

albate aberoudari kheili khoube vali mosallaman bad az gozashte chand sal hatman be bazi chizha eteraf khahad kard.hameye ensanha liyaghate aberoudari nadarand az jomle ehtemalan hamin hamsare noval.

baraye novale aziz arezouye khoshbakhti va movaffaghiyat mikonam. flower farao

اين مطلب آخرين بار توسط Anika در الجمعة أغسطس 28, 2009 11:58 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: مصاحبه با نوال قسمت 2   مصاحبه با نوال قسمت 2 Icon_minitimeالجمعة أغسطس 28, 2009 9:08 pm

نقل قول :
دیگه عمو سیبیلو عموم نیست، گفته باشم

درد و بلای عمو حسین و عمو وائل بخوره تو فرق سرش
نامرد Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

مصاحبه با نوال قسمت 2
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-