هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

خلاصه برنامه کلمة فصل نوال

3 مشترك
نويسندهپيام
mona
میزبان
میزبان
mona

تعداد پستها : 201
Registration date : 2008-01-31

خلاصه برنامه کلمة فصل نوال Empty
پستعنوان: خلاصه برنامه کلمة فصل نوال   خلاصه برنامه کلمة فصل نوال Icon_minitimeالسبت أغسطس 29, 2009 10:49 am

نگاهي به برنامه "کلمة فصل" با حضور نوال الزغبی

ساعت ۸ شب ۴شنبه 5 خرداد 1387 نوال در حاليكه يك لباس سفيد بسيار زيبا به تن داشت و با شينيون بسيار زيبا و جديد از كارهاي طوني مندلق همراه با مارسيل الزغبي و جوزيت زن برادرش براي ضبط برنامه جذاب و ديدني "كلمة فصل" وارد استوديو شد.

خلاصه برنامه کلمة فصل نوال Ttdthcm1burgwbgtoe9

ايده اين برنامه واقعا" جديد بود.در طول برنامه ۴فصل سال با دكور بسيار زيبا در استوديو به تصوير كشيده شد،همچنين سوالهايي كه پرسيده شد كليشه اي و تكراري نبودند.جومانا بوعيد ،مجري برنامه،اصرار داشت كه حتما نوال اولين مهمان اين برنامه باشد چون اولا" نوال هميشه حرفهاي جديدي براي گفتن دارد و ثانيا" آلبوم جديدش واقعا" در آمريكا و اروپا و همه جا سر و صدا كرده.

به گفته دوستاني كه در ضبط برنامه حضور داشتند ،ضبط اين برنامه ۷ ساعت طول كشيد(۹ شب تا ۳ صبح) اگر دقت كرده باشيد در چند صحنه از برنامه نوال گوشواره اش را در آورده است كه اين به دليل ساعات زياد فيلمبرداري و خسته شدن نوال عزيز بوده البته اين خستگي باعث نشده بود كه ذره اي از خوشبرخوردي نوال كم شود و او مثل هميشه در فواصل برنامه با تماشاچيان شوخي ميكرد و باهاشون عكس ميانداخت.برنامه با ميدلي زيباي غريب الراي شروع شد و نوال با يك پيراهن مشكي ساده و شيك وارد صحنه شد.در اين برنامه سوالات مختلفي در زمينه هاي مختلف از او پرسيده شد .گزارشي هم قبلا از شهروندان لبناني ضبط شده بود كه آنها سوالاتي از نوال پرسيده بودند.يكي ازسوالها اين بود كه آيا پول پارک ماشینت را ميپردازي؟نوال:حتما"،مثلابعضي وقتها وقتي به فرودگاه ميروم به من ميگويند در صف نايست ولي من قبول نميكنم چون دوست ندارم متمايز از بقيه باشم.سوال دیگری که از او پرسیده شد این بود که اگر بخواهی شخص معینی را برای تربیت بچه هایت انتخاب کنی آن شخص کیست؟پاسخ نوال مادرش بود و در پاسخ به این سوال که طرفدار کدام تیم بسکتبال لبنان هستی گفت:من کلا" مسابقات ورزشی را دنبال نمیکنم و ترجیح داد به این سوال پاسخ ندهد تا باعث آزردگی تیم خاصی از او نشود.

یکی دیگر از مهمترین سوالاتی که از نوال شد این بود که آیا او به دخترش اجازه میدهد با کسی ازدواج کند که هم دینش نباشد؟نوال پاسخ داد:او هرگز مانع ازدواج دخترش با مردی که دینش با او فرق میکند نخواهد شد و آنها باید به دین هم احترام بگذارند.مشکلات متفاوت بودن دین وقتی بروز پیدا میکنند که بچه ها متولد شوند و این بستگی به زوجین دارد که موقعیتهای مختلف را شناسایی کنند و بتوانند با آزادی که به بچه ها میدهند از پس آن موقعیتها بر بیایند و آنها را کنترل کنند.

فصل تابستان با اجرای ترانه ساکن از دیانا حداد و در ادامه آن قلبی اسالوا به پایان رسید.

خلاصه برنامه کلمة فصل نوال 4ixea1wi98su9p28bu

دکور، نور و جو استوديو به فصل پاييز تغيير يافت و نوال گفت :پاييز برايش مرگ را تداعي ميكند و اشاره كرد كه از مرگ ميترسد و طبيعت در پاييز برايش مثل يك انسان مريض ميماند.

در اين فصل جومانا عكسهايي از راغب،جورج وسوف،اصاله و اليسا را همراه نوال نشان داد و از نوال خواست احساسش را در مورد آنها بگويد.نوال گفت كه همه انها را دوست دارد و به آنها احترام ميگذارد و هيچ اختلافي بين او و آنها نيست.

او همچنين گفت ۲ بار در طول مسير خوانندگي اش به دليل ضعفهايي كه در عرصه خوانندگي وجود داشته تصميم گرفته بود كه خوانندگي را كنار بگذارد ،اولين بار ۹ سال پيش و دومين بار ۴سال پيش.اما اكنون وضعيت فرق كرده و اين عرصه پيشرفتهاي قوي اي كرده است.

نوال در اين برنامه با ۲ تا تماس تلفني سورپريز شد.اولين تماس تلفني با مدير مسئول روزنامه الوان بود كه حدود ۱۱ سال پيش به علت نوشتن مطالب نادرست نوال با او رابطه اي نداشته ،كه در نهايت اين تماس تلفني آشتي آنها با يكديگر بود.

نوال فصل بهار را با اجراي فوق العاده زيبا و احساسي ترانه حكايتي مع الزمان (وردة جزائرية) به پايان رساند.نوال اينقدر اين ترانه را با احساس اجرا كرد كه اشك برخي تماشاچيان حاضر در استوديو و حتي من را كه آنجا نبودم را در آورد.

خلاصه برنامه کلمة فصل نوال 78zarslf0qcti0mcrmuw

در فصل زمستان نوال در مورد اينكه ازدواجش در زمان جنگ صورت گرفته بود و آن زمان شرايط سختي برايش بود صحبت كرد و گفت كه در زندگي من هم مثل زندگي هر زن و شوهر ديگه اي مشكلات وجود داشته اما به خاطر عشقي كه بين ما وجود دارد و حمايتهاي ايلي هميشه از پس مشكلات بر آمده ايم و امروز خانواده ام از هر چيزي برايم مهمتر است حتي از حرفه ام!

بعد از اين قسمت نوال رميكس جديد ترانه غيب عني غيب را اجرا كرد.فصل بهار با پخش رپورتاژي از شعبه هاي مختلف فروشگاههاي ويرجين كه موفقيت و فروش بالاي آلبوم خلاص سامحت رادر چند ماه اخير نشان ميداد شروع شد.بعد از اين گزارش نوال اضافه كرد كه در شعبه ويرجين مصر هم آلبومش در ۳ ماه اخير در مرتبه اول قرار داشته.

دومين تماس تلفني كه نوال را واقعا"هيجان زده كرد تماس تلفني با "احلام"(خواننده خليجي) بود و نوال اعلام كرد كه به زودي يك دويتو با احلام خواهد داشت.

در آخر با اجراي دو ترانه زيباي مشتاقالك و الهوي و عمايله اين برنامه زيبا هم به پايان رسيد.

البه بعد از ضبط برنامه نول دو ترانه خلاص سامحت و تيجي منك را هم اجرا كرد كه به زودي از روتانا پخش خواهد شد.

راستي در اين برنامه جومانا به خاطر نوال از پوشيدن كفش پاشنه بلند خودداري كرد كه البته نوال هم در برنامه از صندلهاي زيباي جومانا تعريف كرد و گفت كه اينها الان مد هستند و من حتما يكي از آنها ميخرم!

خلاصه برنامه کلمة فصل نوال 2hjkm9ash9behya50gmd

خلاصه برنامه کلمة فصل نوال Ng3fmkezekxvsh4q0y

خلاصه برنامه کلمة فصل نوال C1nxd7mz99dvlzcrd

خلاصه برنامه کلمة فصل نوال Gkdwmcncd0l8417c3fki

خلاصه برنامه کلمة فصل نوال Mdqzky2eif0n29wli06

خلاصه برنامه کلمة فصل نوال Iir5kmj72d4digirtqnd

خلاصه برنامه کلمة فصل نوال Czh3ro29zjese9cdcew9

...................................................................................................

خلاصه برنامه کلمة فصل نوال Vad0nqr8lr2kc52hn45r

خلاصه برنامه کلمة فصل نوال Op26gwgsyvvkgl30wje5

پيراهن او مارك Bebe ميباشد .براي اطلاعات بيشتر به سايتwww.Bebe.comمراجعه نماييد.

تقدیم به آقای میلاد flower flower flower
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.nawalelzoghbi.blogfa.com
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: خلاصه برنامه کلمة فصل نوال   خلاصه برنامه کلمة فصل نوال Icon_minitimeالسبت أغسطس 29, 2009 1:20 pm

مرسی مونا جون، دستت درد نکنه
کاش این برنامه رو دیده بودم Neutral
ببخشید یه سوال خاله زنکانه tongue همسر مارسیل کدومه؟
من توی خیلی از عکسای نسبتا جدید نوال مارسیل رو همراهش دیدم، به جای آقا سیبیلو (دیگه عمو نیست) مارسیل شده مدیر برنامه های نوال خانوم؟
توی مجله نادین هم یه مصاحبه با مارسیل کرده بودن، اگه ترجمه اش رو داشتی واسمون بذار بی زحمت
راستی بچه ها اگه کسی لینک این ترانه حكايتي مع الزمان (وردة جزائرية) که نوال خانوم خونده داره واسه ما هم بذاره (دندون اسب پیش کشی رو نمیشمرن ولی پیشاپیش آرزو می کنم لینکش رپیدشیر نباشه Laughing Laughing )
mona
میزبان
میزبان
mona

تعداد پستها : 201
Registration date : 2008-01-31

پستعنوان: رد: خلاصه برنامه کلمة فصل نوال   خلاصه برنامه کلمة فصل نوال Icon_minitimeالسبت أغسطس 29, 2009 1:34 pm

همونی که لباس سبز تی شرت سبز پوشیده تو عکس اول جوزف هست عکس عروسیش با مارسیل رو دارم پیداش میکنم میفریستم واست

نه دلارام جون مدیر برنامه هاش مارسیل نیست

چشم اون رو هم ترجمه میکنم اما اگه دیر شد پیشاپیش سوری lol!
http://www.nawalelzoghbi.blogfa.com
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: خلاصه برنامه کلمة فصل نوال   خلاصه برنامه کلمة فصل نوال Icon_minitimeالسبت أغسطس 29, 2009 1:36 pm

مرسی مونا جان sunny
MILAD
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MILAD

تعداد پستها : 1601
Registration date : 2008-02-14

پستعنوان: رد: خلاصه برنامه کلمة فصل نوال   خلاصه برنامه کلمة فصل نوال Icon_minitimeالسبت أغسطس 29, 2009 9:34 pm

مرسی مونا خانم ....
دستتون درد نکنه ...

ببخشید که به زحمت انداختمتون ....

خیلی مفید و جالب بود ...

cheers
http://www.kyokushinmatsui.mihanblog.com

خلاصه برنامه کلمة فصل نوال
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-