هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

شيطان و شيطان پرستي

+2
Yasaman
magnoon diab
6 مشترك
نويسندهپيام
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074
Registration date : 2007-12-05

شيطان و شيطان پرستي Empty
پستعنوان: شيطان و شيطان پرستي   شيطان و شيطان پرستي Icon_minitimeالخميس سبتمبر 10, 2009 5:45 pm

سلام به همه دوستان عزیزم
امیدوارم طاعات و عباداتتون قبول درگاه حق باشه
وفرارسیدن شبای پرفیض و پر برکت قدر هم به همگیتون تسلیت می گم

چند روز پیشتر رئیسم در مورد یکی از موکلامون بهم گفت که جدیدا شیطان پرست شده
خیلی تعجب کردم برای همین رفتم تو اینترنت در مورد این فرقه تحقیق کردم
و دیدم متاسفانه سالانه چندین هزار نفر به این فرقه گرایش پیدا می کنن
در مورد شیطان پرستی فهمیده بودم اما هیچوقت فکر نمی کردم تو ایران هم همچین فرقه وحشتناکی باشه
برای همین نتیجه تحقیقاتم رو برای شما می گذارم امیدوارم از خوشتن بیاد

انواع شيطان پرستي:
1- شيطان پرستي فلسفي Philosophical Satanism:
اين شيطان پرستي توسط Anton Szandor Lavey همان بوجود آورنده انجيل شيطاني satanic bible و کليساي شيطان (البته کليساي شيطان قرن ها قبل از وي در قرون وسطا نيز وجود داشته است.) ايجاد شده است و مراسم آنها شبيه مراسم جادوگري کراولي مي باشد.
لاوي اين نوع شيطان پرستي را تحت تاثير افکار آليستر کراولي، نيچه، رند، مارکوس دي سيد، ويندهام لويس، چارلز داروين، مارک تواين و ديگران ايجاد کرده است.
در شيطان پرستي لاوي شيطان نيروي مثبت است و در مقابل آن اعمال خدايي کليسا مورد تمسخر قرار مي گيرد و اعمال دنيوي در مقامي بالا فرض ميشوند.

2- شيطان پرستي ديني Religious Satanism:اين نوع شيطان پرستي شبيه شيطان پرستي آنتون لاوي است اما با اين تفاوت که در اين نوع، شيطان نوعي جنبه خدايي و متافيزيکي دارد و اين جنبه برداشته شده از اديان ابراهيمي، افسانه ها، آيين هاي متفاوت، و يا صرفا ساخته شده ذهن پيروان آن مي باشد.
ممکن است پيروان اين دين به يک خدا يا خدايان متعددي اعتقاد داشته باشند که اين خدايان گه گاه برگرفته شده از خدايان مصر و يونان و بين النهرين مي باشند.
گاه خداي آنها همان فرشته رانده شده درگاه خدا مي باشد که آنها اعتقاد دارند که طغيان او در برابر خدا کاملا درست بوده است و حتي برخي از آنها اعتقاد دارند فرشتگان ديگر با بدگويي او نزد خدا موجب رانده شدن او شدند کلا اين گروه به آزادي فکر و عمل و بالا بردن خود به هر وسيله اي مانند جادو اعتقاد دارند.
اين گروه بر اساس آيه اي از تورات که در آن اشاره شده خدا به انسان اجازه استفاده از ميوه درخت دانايي را نداد تا چشمانش باز گردد و خوب و بد را ببيند و خود تبديل به خدا شود وي را عامل آگاهي انسانها مي دانند و انسان را از پرستش خدايي که مانع آگاهي و پيشرفت انسانهاست بر حذر مي دارند و انسان را برای شناخت مسير درست کامل مي بينند و همچنين خداي مورد پرستش بشر را خدايي ظالم مي دانند که چند بار در طول تاريخ ظلمهاي بزرگي به انسانها کرده است.

3- شيطان پرستي گوتيک Gothic Satanism: اين نوع شيطان پرستي همان شيطان پرستي است که در عصر سلطه کليسا بوجود آمده بود. در اين نوع شيطان پرستي گفته مي شود که کودک خواري، قرباني کردن دختران، بزکشي و تمام کارها و اعمال ضد کليسا را انجام مي دادند.

شيطان پرستي داراي نزديکي زيادي به جادوگري مي باشد و دنياي آن پر از افسانه هاي گوناگون، شياطين متعدد و افراد مختلف خصوصا جادوگران در ارتباط با آنهاست که بيشتر تصور مي شود اين افسانه ها توسط کاتوليک ها ساخته شده باشد. در دنياي امروز هم کشورهاي مختلفي داراي کليساي شيطان هستند مانند کشورهای امريکا،‌ انگليس و آلمان و همچنین چین و بر خلاف ادعاي شيطان پرستان جديد که بر اساس متون انجيل شيطاني بر عدم کودک آزاري و آزار حيوانات پافشاري مي کنند اما وحشتناک ترين اعمال توسط آنها تنها برای مقابله با دستورات الهي انجام مي شود.

شيطان و شيطان پرستي H5nxfglem0ckj9jzoe5_thumb

نام فرزندان شیطان

از جمله مسائلی که در بحث و بررسی واژه "شیطان" مطرح کردنش ضروری است این است که : آیا شیطان این موجود وسوسه گر دارای ذریه و اولادی است؟ و در گمراه ساختن و به ضلالت کساندن افراد از غیر خود کمک می گیرد ؟ و یا آنکه مسئله ذریه و اولاد برای وی چیزی است نادرست و در به ضلالت کشاندن انسان ها خودش است و خودش؟

در پاسخ این گونه پرسش ها با توجه به مفاد آیات قرآنی و گفتار ائمه معصومین (ع) باید گفت: به یقین شیطان دارای ذریه و اولاد است و در گمراه کردن افراد نیز تنها نیست. برای اثبات صحت این گفتار دو آیه از قرآن و یک روایتی از امام صادق (ع) ذیلا ذکر مکنیم:

- در آیه 27 سوره اعراف می خوانیم : " انه یریکم هو و قبیله من حیث لا ترونهم": شیطان ودار و دسته اش شما را از محلی میبینند که شما آنها را نمی بینید.

-در آیه 50 سوره کهف نیز می خوانیم : " افتتّخذنه و ذریّته اولیا من دونی و هم لکم عدوّ " : آیا او -شیطان-و ذریه اش را دوستان غیر از من میکیرید حال آنکه آنها به شما دشمن اند".

قطعا هر فرد منصفی با کمی دقت در مفاد ای دو آیه وهمچنین با تمجه به تعبیرات : "قبیله" ، "ذریه" ونیز ضمیر های جمع در : "لاترونهم ، هم ، لکم" در خواهد یافت که شیطان دارای اولاد و ذریه است و در گمراه شاختن افراد تنها نیست.

-امام صادق(ع): قسم به خداییکه محمد (ص) را به حق فرستاد عفریت و ابلیس ها بر مومن بیشتر از زنبوران بر گوشت اند!، ولی مومن از کوه محکمتر است زیرا کوه را با تبر می توان تراشید ولی مومن از دین خود کم نمی کند.

البته تعداد اولاد و ذریه شیطان به لحاظ عدم محدودیتشان در هیچ موردی بیان نشده ، و انتظار تعیین تعدادشان نیز یک انتظار غیر عاقلانه به نظر می رسد.

فقط در بعضی از نوشته های مورخین ومحدثین شیعه نام بعضی از ذریه های ابلیس و شیطان ذکر گردیده ما نیز ذیلا آنها را ذکر می کنیم :

1- "ابیض" که مردم را به خشم در می آورد.

2- "وهار" که در خواب مومنین را آزار می کند و باعث اندوهشان می شود.

3- "قفندر" که هر کس در خانه اش به مدت چهل روز "طنبور" نوازدوی بر تمام اعضایش می نشیند و غیرت را از او زایل می کند.

4- "رکتبور" که موکل بازار هاست و سخن های لغو و بیهوده و قسم دوروغ و ستایش وتعریف های بی جا از متاع کردن را برای مردم زینت می دهد .

5- "لاقیس" که وی موکل است در طهارت و نماز مردم را به وسوسه اندازد.

6- "هفاف" که وی نیز موکل است ، مردم را در صحراها و بیابان ها اذیت رساند آنها را وسوسه کند.

7- "ثبر" که مسئولیت گولاندن مصیبت زدگان و وادار ساختنشان به لطمه زدن ، و خراشیدن صورت، و چاک زدن گریبان را عهده دارد.

8- "اعور" که وی با تحریک قوا و غریزه شهوانی مرد و زن و با شیوه موذیانه اش آن دو را به عمل ناشایست "زنا" وامی دارد.

9- "داسم" که وی موظف است هر وقت مردی که بدون ادای سلام و جاری نمودن ذکر خدای تعالی وارد خانه می شود به همراهش داخل خانه شود ، و بین او با خوانواده اش ایجاد فتنه و نزاع کند ، و اگر آن مرد بدون گفتن نام خدا به خوردن طعام مشغول شود با وی غذا خورد.

10- "مطرش" که مسئولیت جعل اخبار دروغ و خالی از حقیقت و جاری ساختن آن گونه اخبار را بر سر زبان های مردم به عهده دارد.

11- "تمریح" که امام صادق(ع) فرمود: برای ابلیس (در گمراه ساختن افراد) کمک کننده ای است به نام "تمریح" که وی هنگام فرا رسیدن شب بین مغرب و مشرق را از وسوسه کردن مردم پر می کند.

12- "قزح"،"ابن کوا" از امیر المومنین(ع) از " قوس قزح" سئوال کرد ، حضرت فرمود: "قوس قزح" مگو، زیرا "قزح" نام شیطان است ، بلکه بگو " قوس الله" و "قوس الرحمن".

13- "زوال" مرحوم کلینی از "عطیه ابی المعزام" روایت کرده که وی گفت: در خدمت حضرت صادق(ع) بودم و از مردانی که دارای مرض "ابنه" بوده و هستند یاد کردم. حضرت فرمود:... "زوال" پسر ابلیس با آنها مشارکت می کند و آنها مبتلا به آن مرض می شوند...

14- "لاقیس" یعقوب بن جعفر گفت: مردی از حضرت صادق(ع) از مساحقه(آمیزش) زن با زن دیگر سئوال کرد و حضرتفرمود: "راکبه و مرکوبه" هر دو ملعونند. پس از آن فرمود: خدا بکشد "لاقیس" دختر ابلیس را که چه عمل زشتی را برای زن ها آورد. آن مرد سائل گفت: این عمل از اهل عراق آمده است. حضرت فرمود: سوگند به خدا که این عمل در زمان رسول خدا بوذ، قبل از آنکه عراق باشد.

15- "متکون" که با تغییر شکل و خود را به صورت بزرگ و کوچک در آوردن مردم را گول میزند وبا این وسیله آنان را وادار به کناه می کند.

16- "مذهب" که به صورت های مختلف ممثّل می شود ، مگر به صورت پیغمبر وبا وصیش.

17- "خنزب" که بین شخص نماز گذار و نمازش حایل می شود، یعنی توجه قلب را از وی بر طرف می کند.

در خبر است که "عثمان بن ابی العصر بن بشر" در خدمت

حضرت رسول اکرم(ص) عرض کرد: شیطان بین نماز و قرائت

من حایل می شود. حضرت فرمود: نام آن شیطان "خنزب"

است، پس هر زمان از او ترسیدید به خدا پناه ببرید...

با توجه به مفاهیم عبارات و جملاتیکه ذکر گردیده درمی یابیم که

ابلیس و شیطان به صورت یک فرمانده ویران گر است که نقش

فرماندهی را به عهده دارد و این ذریه هایش هستند که در اجرای فرمانش می کوشند، و با تلاش ها

و شیوه های گوناگونشان و با تغییر شکل هایشان جوامع انسانی

را به ضلالت و بد بختی می کشانند.

شيطان و شيطان پرستي Fnxi7nohsu9mm4fbsieb_thumb

شيطان و شيطان پرستي Wakf1s8ittugbhcpaovf_thumb

شيطان و شيطان پرستي Yuffc0nackjrsj81aiyx_thumb

شيطان و شيطان پرستي Pa1fbmpqk9or3lowm4pp_thumb

پناه می برم به خدا از دست شیطان رانده شده

اين مطلب آخرين بار توسط magnoon diab در الجمعة سبتمبر 11, 2009 6:48 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: شيطان و شيطان پرستي   شيطان و شيطان پرستي Icon_minitimeالخميس سبتمبر 10, 2009 5:55 pm

مو به تنم سیخ شد!!

پناه می برم به خدا از دست شیطان رانده شده. منم مدام اینو تکرار میکردم.

پناه می برم به خدا از دست شیطان رانده شده
http://www.yassesefid.blogfa.com
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: شيطان و شيطان پرستي   شيطان و شيطان پرستي Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 11, 2009 6:22 am

نماد های شیطان پرستی

ستاره 5 پروانه : در جادوگري استفاده مي شود و براي آنها نشانگر عناصر آب ، خاک

آتش و روح اطراف آنهاست .

بافومت : اين خداي شيطاني و علامت شيطاني اش که به عنوان شناسه روي

ماشين هواداران زده مي شود ، در جواهر فروشي ها هم زياد است . رسم شده

سنگ تراشان بر دل سنگ آن را بتراشند تا خانه ي مريدان بي علامت نماند .

ستاره 6 پر : اين ستاره داوود نيست بلکه يکي از رايج ترين علايمي است که در نيرو

هاي شيطاني و جادو از آن استفاده مي شود .

آدجت : اين هم علامت لوسيفر ( پادشاه جهنم ) ، اشک زير چشم هم نماد محيط

محزون و افسرده ي اطرافش است .

ستاره 5 پر وارونه : در مراسم مخفيانه جادوگران براي احضار ارواح شيطاني

استفاده مي شود . شکل ظاهري اين ستاره براي شيطان پرستان به صورتي است

که 2 راس ستاره به طرف بالاست . در اين نشانه شيطان مهم نيست دايره اي

دورش باشد يا نه .

شيطان و شيطان پرستي Nafpcrvvm9k191su4fs_thumb

آنتوان لاوي بنيانگذار کليساي شيطان است .

لاوي 11 قانون شيطاني را وضع کرد و با اينکه نظام نامه اي اخلاقي نيست ولي

راهنمايي هايي کلي براي زندگي شيطان پرستي ارايه کرئه است .

اينها چند نمونه از اين قوانين است :

1. اگر مهمانت مزاحم توست ، با او بدون شفقت و با بي رحمي رفتار من .

2. اگر از جادو به طور موفقيت آميزي براي کسب خواسته هايت استفاده کرده اي ،

به قدرت آن اعتراف کن . اگر پس از به دست آوردن خواسته هايت قدرت جادو را نفي

کني ، تمام آنچه به دست آورده اي را از دست خواهي داد .

3. وقتي در سرزميني آزاد قدم بر مي داري ، کسي را آزار نده ، اگر کسي تو را مورد

آزار قرار داد ، از او بخواه که ادامه ندهد ، اگر ادامه داد نابودش کن .

و.................

شيطان و شيطان پرستي 3uegt6fq86aa47ep47oa_thumb

اناجيل شيطاني :

کتاب انجيل شيطاني : ( The satanic Bible )

توسط آنتوان لاوي در 1969 نوشته شد .

اين کتاب شامل 4 فصل است که به نام هاي 4 شيطان ( 4 ارباب دوزخ ) ناميده شده .

کتاب شيطان : ( satan )

معرفي شاعرانه اي از مشخصات و تجاوزات شيطان پرستي ، برگرفته از عبارات رگنر

ربرد .

کتاب لوسيفر : ( Lucifer )

تشريح مباني فلسفي و آداب ، مناسبت ها ، مراسم و مرام هاي شيطان پرستي .

کتاب بليال : (Belial)

شامل اصول نظري ، تمرينات آيين پرستش شيطاني و جادوگري .

کتاب لويتن : ( Leviathan )

شامل متن هايي براي استفاده در آيين پرستش شيطان .

معابد شيطان پرستي :

در ميان مراکز پاتوق هاي شيطان پرستان 2 جا از همه مهم تر است :

1. کليساي شيطان : اولين سازمان فلسفي براي معتقدين به مبادي فلسفي

شيطان پرستي است که توسط آنتوان لاوي در 30 آوريل 1966 در سانفرانسيسکو

تاسيس شد .

2. معبد ست : ست نام يکي از خدايان مصر باستان است و اين معبد يکي از مخوف

ترين ، مشهورترين و مخفي ترين سازمان هاي شيطان پرستي است . معبد ست

اولين جامعه مخفي اي است که ادعاي رهبري جهاني (( طريقت دست چپ )) در

جهان را دارد . معبد ست در سال 1975 توسط مايکل آکينو در سانفرانسيسکو

بنيانگذاري شد .

او وگروهي ديگر از کشيشان کليساي شيطان به خاطر اختلافات فلسفي و مدريتي

و همچنين به خاطرفساد موجود در کليساي شيطان ، از آن جدا شده و سازمان معبد

ست را تشکيل دادند .
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: شيطان و شيطان پرستي   شيطان و شيطان پرستي Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 11, 2009 6:28 am

پناه بر خدا
خدایا خودت در برابر این شیطان بد و بدجنس و گمراه و رانده شده حفظمون کن
من هر وقت متنی یا آیه ای راجع به شیطان می خونم می ترسم
ولی نمی دونم چجوری میشه که همین شیطان وحشتناک، بعضی وقتا میشه رفیق و دوستم
و خیلی دوستانه من رو گمراه می کنه و منم که متاسفانه ایمان قوی ندارم، فریب می خورم
اتفاقا وقتی داری گناه می کنی، یه کاری می کنه که خیلی بهت خوش بگذره، و اصلا حس نکنی داری با یه موجود وحشتناک همکاری می کنی
ولی خوشحالم و خوشبختم، که در برابر همچین موجودی، خدایی دارم که بهش پناه ببرم و ازش بخوام من رو محافظت کنه و من رو ببخشه
اعوذ بالله من شیطان الرجیم
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: شيطان و شيطان پرستي   شيطان و شيطان پرستي Icon_minitimeالجمعة سبتمبر 11, 2009 6:47 am

شیطان پرستی در ایران

جام جم آنلاین:
یک گروه تحقیقاتی نسبت به گسترش شیطان‌پرستی در جامعه هشدار داد و خبر داد كه اكنون بیش از 70 فرقه شیطان‌پرستی در کشور فعال هستند.

به گزارش برنا، موقعیت جغرافیایی فعالیت این جریان مخرب و ویرانگر اخلاقی برخی ازشهرهای نقاط مرکزی و جنوب غربی ایران است و خشونت، خونخواری و آدم زدایی از ویژگی های آن به شمار می رود به گونه ای که برخی از جوانان هوادار این جریان‌ها با آسیب رساندن به خود و دیگران درصدد ارتقای جایگاه خویش در گروه هستند.

بنا بر این گزارش، رفتار خشونت آمیز اعضای گروهای شیطان پرست با حیوانات و برخی از اطرافیان نیز بسیار تاسف‌بار و قابل تامل است.

یک کارشناس ارشد فرهنگی با اشاره به پوشش ها و مدل‌های جدید مد برخی از دختران و پسران از گسترش فعالیت گروه های شیطان پرستی ابراز نگرانی کرد و گفت: این جریان ضد فرهنگی از دهه 70 وارد کشور شد و در سایه غفلت مسئولان به سرعت در قالب شبکه های زیرزمینی در برخی از شهرستان ها و مراکز استان و همچنین تهران بزرگ ریشه دوانید.

به نوشته برنا، در تحقیقات مستندی که به تازگی در اختیار مسئولان ارشد کشور قرار گرفته است، لباس های گشاد، لباس های رنگی جلف، انگشتر‌های خاص تیغ دار، دستبندهای متنوع و عجیب، گردنبندهای اسکلتی با موهای بلند یا سر طاس به عنوان نشانه‌های ویژه گروه‌های همسو با شیطان پرستی بیان شده است.

در این گزارش تاکید شده است که علاوه بر ماهواره ها و سایت‌های اینترنتی، انتشار کتب متعدد برای ترویج این جریان در داخل کشور عامل رواج این فرقه ها شده است.

برنا خاطرنشان ساخت: جریان شیطان پرستی در غرب با ابزار موسیقی اعلام موجودیت کرد و روابط نامشروع، موسیقی متال، رفتارهای ساحرانه و اعمال و مناسک خاص ماورایی و جادوگری از ویژگی های این جریان است.

یك عضو گروه تحقیقی كه علاوه بر گزارش، فیلم مستندی از فعالیتها و رفتارهای شیطان پرستان در ایران تهیه كرده است،‌ در گفت وگو با برنا، حتی از نفوذ علائم گروههای شیطان پرستی در رسانه های گروهی کشور سخن گفت و از این وضعیت، ابراز تاسف کرد.

وی كه نامش فاش نشده است، گفت: متاسفانه برخی از آهنگ های آگهی بازرگانی، و تیتراژ برخی فیلمها و سریال ها، در کنار صحنه آرایی برخی برنامه ها، برگرفته از آئین‌ها و ملودی‌های گروههای شیطان پرستی است

شيطان و شيطان پرستي Augjwh1frwrw2tqnaw2s_thumb

شيطان و شيطان پرستي Cec1amk8antap84th8di_thumb

شيطان و شيطان پرستي N8iiwa2vn9ltpr7o0lco_thumb

برخی از سمبل های شیطان پرستی

شيطان و شيطان پرستي Smuq1kitglcftpet99h3_thumb

شيطان و شيطان پرستي Xssqr5kyvthzvkkkdvw8_thumb

شيطان و شيطان پرستي 8zav0ev9t3fj04zfs6_thumb

شيطان و شيطان پرستي Lbt32e4hjdzno7g7gijh_thumb

عدد مقدس شیطان

شیطان پرستان معتقدند که شیطان به جهت حکومت 666 سال قبل از خلقت بشر، بر بشر برتری دارد. اعضای گروه بر این باورند که باید بر خلاف دستورات دین اسلام عمل کرد و با انجام کارهای خلاف، دنیا را به هرج و مرج و آشوب گشاند.

شيطان و شيطان پرستي 48c0w6hgv0l495a3ap8c_thumb

پناه می برم به خدا از دست شیطان رانده شده.
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

پستعنوان: رد: شيطان و شيطان پرستي   شيطان و شيطان پرستي Icon_minitimeالأحد سبتمبر 13, 2009 10:29 am

مرسي محبوبه جان flower
البته گفته باشم محبوبه هم يكي از ايناست
من ميشناشمش affraid
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: شيطان و شيطان پرستي   شيطان و شيطان پرستي Icon_minitimeالأحد سبتمبر 13, 2009 1:23 pm

Saghar نوشته است:
مرسي محبوبه جان flower
البته گفته باشم محبوبه هم يكي از ايناست
من ميشناشمش affraid

ساغر جان من خود ابلیس هستم
کاملا درست حدس زدی و اولین کسی هم می خوام
آتشش بزنم شما هستی جیگر
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314

پستعنوان: رد: شيطان و شيطان پرستي   شيطان و شيطان پرستي Icon_minitimeالأحد سبتمبر 13, 2009 1:50 pm

کسایی که شیطان پرست شدند مادر زادی شیطان پرست نبودند
اونا فقط کورکورانه خدا رو می پرستیدند و فقط چون مادر پدرشون نماز می خونده مثلا خدا رو قبول داشتند
واسه همینه خدا پیروی کورکورانه رو به شدت نفی کرده
http://www.a-d-w.blogfa.com
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

تعداد پستها : 2939

پستعنوان: رد: شيطان و شيطان پرستي   شيطان و شيطان پرستي Icon_minitimeالأحد سبتمبر 13, 2009 2:20 pm

چقدر کار شیطون راحت شده Shocked Shocked Shocked
خودشون براش فرقه درس میکنن.
حالا معلوم نیست شیطون قبولشون داشته باشه یا نه.اگه نه
بیچاره ها از اینجا رونده و از اونجا مونده میشن. Laughing Laughing Laughing
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: شيطان و شيطان پرستي   شيطان و شيطان پرستي Icon_minitimeالإثنين سبتمبر 14, 2009 6:21 am

من با نظر مجید موافقم اینا فقط کو کورانه خدا رو مورد پرستش قرار می دادن
اینا تحمل آزمایش خدا رو نداشتن مثلا اگه یه مشکلی واسه شون پیش بیاد که باب میلشون نباشه
به زمین و زمان بد بیراه می گن خدا رو مقصر اصلی می دونن به خیال خام خودشون
با نماز نخوندن و روزه نشدن یا طرفدار فرقه شیطان پرستی بشن تلافی کردن
خبر ندارن این وسط خدا ضرری نمی کنه اونا دارن ضرر می کنن
گرایش به این نوع فرقه فقط جنبه ی آزادی رو واسه شون داره
تو هر مسائلی آزاده هستن از جزئی ترین مسله گرفته تا کشتن هم نوع خودشون
یکی از قانون این فرقه مسخره اینه چون 666 عدد مقدس شیطانه
66 دخترو پسر بشتر هم نوجوان و جوان رو در راه شیطان قربانی می کنن
بعد سرو دست و پاهاشون رو چال می کنن و از گوشت بدنشون رو می خورن
همینجوری که گفتم تو همه مسائل آزاد هستن خیلی ها از طرفداران این فرقه مسخره
روانی هستم معتاد هستن به خطرناکترین مواد های مخدر مثل کراک و شیشه و کریستال
شیطون قبولشون داره چون وقتی این افراد با مصرف این مواد از خود بی خود میشن
همه کاری می کنن از تعرض به دیگری گفته تا کشتن هم نوع های خودشون حتی نزدیکترین افرادشون

پناه می برم به خدا از دست شیطان رانده شده.

شيطان و شيطان پرستي
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-