هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني

3 مشترك
نويسندهپيام
mshooka
رهگذر
رهگذر

تعداد پستها : 12
Registration date : 2008-05-17

خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني Empty
پستعنوان: خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني   خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني Icon_minitimeالأحد أكتوبر 18, 2009 12:14 pm

[color=red]قابل توجه طرفداران اليسا: «اليسا با محمد رحيم آهنگساز لبناني ازدواج کرد»[/color][b]

امروز محمد رحيم آهنگساز مصري به يکي از دوستان نزديکش خبر داد که با اليسا خواننده مشهور و محبوب لبناني ازدواج کرده است. اين درحالي است که منابع خبري طي هقته گذشته با ترديد اين خبر رو نقل مي کردند.
اين آهنگستز لبناني اعلام کرده که مراسم ازدواجش با اليسا پنجشنبه گذشته در يکي از هتل هاي بيروت و در کمال سادگي و تنا با حضور نرديکان برگزار شده است.
ابن درحالي است که سخنگو و مدير برنامه هاي رحيم به خبرگزاري آلمان اعلام کرده که به رابطه و علاقه بين اليسا و رحيم آگاهي داشته ولي نمي دانسته که چرا تا کنون اين خبر جاي درز نکرده است. بر اين اساس مجله لبناني الجرس اولين منبعي است که به طور جدي اين خبر را منتشر کرده است.
جالبتر اين است که "السي" سخنگوي شخصي اليسا هر خبر ي را در اين باره تکذيب کرده و گفته است: من در بيروت با اليسا بودم و هرگونه خبري در باره برگزاري مراسم ازداواج وي با اليسا صحت ندارد.
لازم به ذکر است محمد رحيم يک بار پيش از اين ازدواج کرده بود که مدتي قبل از همسرش جدا شد که دو فرزند نيز داشت.
شايعه ها تا مدتي قبل حاکي از احتمال ازدواج اليسا و يک تاجر ثروتمند عربي بود که قصد داشت با مهريه اي بسيار بالا و قول به نام کردن يک جزيره اسپانيايي به نام اليسا با وي ازدواج کند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.historicalstudies.parsiblog.com
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

تعداد پستها : 2939
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني   خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني Icon_minitimeالأحد أكتوبر 18, 2009 2:44 pm

آخیییییییییییییش چه خبر خوبی!!!
دیگه از اینکه وائل و الیسا رو با هم ببینم نصفه عمر نمیشم.
با خیال راحت هم به آهنگهاش گوش میدم.
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني   خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني Icon_minitimeالأحد أكتوبر 18, 2009 5:59 pm

خب به سلامتی
ایشاا... عاقبت به خیر بشه
خدا همه دختر پسرای دم بخت و دور و بر بخت و دورتر از بخت رو هم راهی خونه بخت کنه cheers
مرجان جون دیگه برو تو کار بستن پرونده این ریما رجیم (یا همون نجیم) Twisted Evil
ممنون دوست عزیز، اما ظاهرا شما هم مثل مرجان جون خیلی از این خبر خوشحال شدی که سه تا تاپیک واسش زدی هاااااا Wink
mshooka
رهگذر
رهگذر

پستعنوان: رد: خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني   خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني Icon_minitimeالإثنين أكتوبر 19, 2009 4:52 am

اتفاقا اين ماجرا زياد برام جالب نبود. اينکه ماجرا مربوط به اليسا بوده برام جالب بود . به نظر من صداي اليسا همونطور که خود وائل هم گفته خداي احساسه. واقا اجمل احساس في الکون مصدق بارزش اليساست.
يه نکته رو يادآوري کنم که اين خبر هم مثل خبرهاي قبلي ازدواج اليسا همچين توش يه کمکي ابهام داره ها. اگه معلوم شد چنين خبري نبوده تقصير من نيست. خود خبرگزاري آلمان هم مسئوليت اين خبر رو به عهده محمد رحيم گذاشته.... Rolling Eyes
mshooka
رهگذر
رهگذر

پستعنوان: رد: خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني   خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني Icon_minitimeالإثنين أكتوبر 19, 2009 4:56 am

خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني %D8%A7%D9%84%D9%8A%D8%B3%D8%A7%2520%25204
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

پستعنوان: رد: خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني   خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني Icon_minitimeالإثنين أكتوبر 19, 2009 9:21 am

دلارام نوشته است:
خب به سلامتی
ایشاا... عاقبت به خیر بشه
خدا همه دختر پسرای دم بخت و دور و بر بخت و دورتر از بخت رو هم راهی خونه بخت کنه cheers
مرجان جون دیگه برو تو کار بستن پرونده این ریما رجیم (یا همون نجیم) Twisted Evil
ممنون دوست عزیز، اما ظاهرا شما هم مثل مرجان جون خیلی از این خبر خوشحال شدی که سه تا تاپیک واسش زدی هاااااا Wink
از پسرای فروم کسی رو میشناسی که یه مادر بزرگ زشت بخواد؟؟؟
امین کجاس؟؟فکر کنم برای امین خوب باشه
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني   خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني Icon_minitimeالإثنين أكتوبر 19, 2009 4:39 pm

Laughing

مرجان جون خیلی متاسفم که این خبر رو میدم
ولی ظاهرا الیسا خانوم تو مصاحبه اش با اخرالاخبار این خبر رو تکذیب کرده silent
ولی فکر نمی کنم بین الیسا و عمو وائل چیزی وجود داشته باشه، خیالت از بابت الیسا راحت
به فکر همون مادربزرگه باش Laughing
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

پستعنوان: رد: خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني   خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني Icon_minitimeالإثنين أكتوبر 19, 2009 5:23 pm

این که خیلی بد شد....تازه امروز یه مطلب دیدم که الیسا گفته بود وائل الاقرب الی قلبی Crying or Very sad Crying or Very sad
آخه من توی بازار کسادی دوتا شوهر از کجا بیارم هم الیسا رو عروس کنم و هم ریما نجیم scratch scratch scratch

خبر مهم: ازدواج اليسا با آهنگساز لبناني
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-