هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

ستاد گمشدگان فروم ...

+11
Yasaman
yasamiin
mona
amin
nAvId
دلارام
Saghar
MajidDiab
بهاره
magnoon diab
Jany
15 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  الصفحة التالية
نويسندهپيام
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074
Registration date : 2007-12-05

ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Empty
پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 11, 2009 7:38 am

دلارام نوشته است:
دوستان کسی از نوید خبر داره؟

نوید قراره با امین برن جزیزه ی جی جو affraid
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
amin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
amin

تعداد پستها : 2691
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 11, 2009 8:38 am

magnoon diab نوشته است:
دلارام نوشته است:

نوید قراره با امین برن جزیزه ی جی جو affraid
شکالی نداره
آب و هوای خوبی داره lol!
amin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
amin

تعداد پستها : 2691

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 11, 2009 8:39 am

دلارام نوشته است:
من چند روز پیش با نوید صحبت کردم حالش خوبه Wink
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 11, 2009 1:15 pm

amin نوشته است:
دلارام نوشته است:
من چند روز پیش با نوید صحبت کردم حالش خوبه Wink

مرسی امین جان
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 11, 2009 6:20 pm

دلارام نوشته است:

Rolling Eyes من که خبر ندارم ....
http://www.werfriends.blogfa.com
MILAD
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MILAD

تعداد پستها : 1601
Registration date : 2008-02-14

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالأربعاء نوفمبر 11, 2009 7:01 pm

اگه نوید دوباره غیب بشه ... میگم این دفعه جای چوب از نوید استفاده کنن ... ( نحوه مجازات جدید ...)

ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Wousyzi27ntihhzyci7c

lol!
http://www.kyokushinmatsui.mihanblog.com
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالخميس نوفمبر 12, 2009 6:32 am

ای ول Laughing
http://www.a-d-w.blogfa.com
REZA*HAMAKI
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
REZA*HAMAKI

تعداد پستها : 1898
Registration date : 2009-09-26

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالخميس نوفمبر 12, 2009 1:53 pm

محبوبه جان از آخرین حضور شما 23 ساعت و 18 دقیقه گذشته Twisted Evil و در صورتیکه تا 20 دقیقه ی آینده وصل نشوید؛طبق بند 3 از تبصره ی 7!

به جی جو تبعید خواهید شد!!!!!!! Twisted Evil ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Acigar
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالخميس نوفمبر 12, 2009 2:07 pm

nAvId نوشته است:
دلارام نوشته است:

Rolling Eyes من که خبر ندارم ....

خبردارت می کنیــــــم جیگر!!! ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Bd6
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة نوفمبر 13, 2009 5:29 am

REZA*HAMAKI نوشته است:
محبوبه جان از آخرین حضور شما 23 ساعت و 18 دقیقه گذشته Twisted Evil و در صورتیکه تا 20 دقیقه ی آینده وصل نشوید؛طبق بند 3 از تبصره ی 7!

به جی جو تبعید خواهید شد!!!!!!! Twisted Evil ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Acigar

آفرین چقدر دقیق
رضا جان من بدون حضور وکیلم حرفی نمی زنم
اگه خواستید منو تبعید کنی اول باید با وکیلم صحبت کنید
Laughing Laughing Laughing Laughing
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة نوفمبر 13, 2009 1:29 pm

می بنیم که دوران غیبت کبری غایبین عزیز تمام نشده و همچنان در غیبت به سر می برن. جزیره جی جو ی منم حاضره فقط نشستم فکر کردم دیدم برای رفتن به جی جو باید اول غایبین عزیز تست بدن اگه از تونستم از روش هایی که استفاده می کنم جون سالم به در ببرن اونوقت من با کمال میل می فرستمشون برن جی جوی برای این آزمایش 5 روش وجود داره خیلی هم روش های راحت و جالبیه اصلا هم ترس نداره با روش های قبلیم خیلی فرق داره . بهتره اینقدر پر حرفی نکنم برم سر اصل مطلب روش اول:

1- روش اول خیلی ساده ست یه محفظه ست که باید اول از این محفظه رد بشید فقط باید خیلی مواظب باشید چون کف محفظه توسط شن پوشیده شده زیر شن ها چند تا موزائیک نصب شده باید محل نصب موزائیک ها رو حدس بزنید که از وسط نصب نشید اگه پاتون بره روی یکی از موزائیک ها توسط شمشیرهایی که به حالت ضربدر حرکت می کنن از وسط نصب می شید (این روش توسط هاینریش استفاده میشد ) silent

2- روش دوم به یه سیاهچال می رسید که مثل پیچ در پیچه باید برای فرار از این سیاهچال تو در تو راه درست رو انتخاب کنید بستگی به شانستون داره اگر راه درست انتخاب کردی به اتاق می رسید اگر هم نه راه اشتباه رفتید اینقدر گیج می شید که اینقدر دور خودتون می چرخید که یا به مرگ طبیعی می میرید یا اینکه خودتون، خودتون رو از شر این سیاهچال وحشتناک راحت می کیند (این سیاهچال که محل مجازات اسرا بوده توسط کوپلر چهارم اختراع شده بود) Suspect

3- روش سوم اگه جون سالم از روش دوم به در بردید با یه اتاق می رسید. اتاقی توش هستید با اتاق های دیگه خیلی فرق داره چون دو تا داره اگه دری که را که راه خروج باشه درست انتخاب کیند که هیچ اگه در اشتباه انتخاب کیند دیوارهای اتاق حرکت می کنه شما رو له می کنه(این روش توسط اشتاین اختراع شده بود) Shocked

4-روش چهارم وقتی از اتاق خارج شدید به یه مرداب باید طوری قدم بردارید که تو مرداب گیر نکنید چون اگه داخل مرداب گیر کنید نزدیک به ده تا گلوله سنگ بزرگ به طرف شما میان حالا فرض کنید تا گردن تو مرداب گیر کردید سنگ ها دارن به طرفتون میان سنگ ها فقط سرتون رو له می کنن همین. (این روش توسط رایش سوم اختراع شده بود) Twisted Evil

5-و اما روش آخر اگه از مرداب هم فرار کردید به یه قبرستون می رسید( قبرستون مذکور محل دفن اجساد اسرای بخت برگشته بوده. اسرایی که توسط دکتر خونخوار هیتلر سلاخی می شدن) تو این قبرستون اسرا رو زنده زنده دفع شون می کردن یا اینکه زنده زنده تو کوره می انداختنشون.حالا انتخاب اینکه با چه روشی مجازات بشید با خودتونه من یه لطفی در حق تون می کنم از روش دوم استفاده نمی کنم یعنی نمی اندازمتون تو کوره(این لطف رو در حقتون می کنم که فردا نگید این محبوبه چقدر سنگدله I love you ) از روش اول استفاده می کنم. باید برای زنده موندن و خفه نشدن از قبر بیروم بیائید.چه جوری باید از قبر بیرون بیادید به خودتون بستگی داره. affraid

وقتی از این 5 تا روش جون سالم به در بردید شما رو تبعید می کنم به جی جو تا مجازاتتون کنم.
رضا جان حاضر باش نفر اول شما هستید
lol! lol! lol! lol! lol!
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة نوفمبر 13, 2009 5:21 pm

ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Bd4ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Bd6ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Bd4

محبوبه جون این همه کتاب علمی، سایت های آموزشی، این همه روزنامه و مجله، تو واسه چی میشینی کتاب روش های شکنجه رو می خونی؟
کاری به آقا رضا نداشته باش، بنده خدا تازه اومده ولی با معرفته، مثل بعضی ها نیست که اینجا حق آب و گل دارن ولی صد سال یه بار هم یاد ما نمی کنن
در عوضش این نوید رو به هر شیوه ای که حال کردی، مجازات کن
یکبار و دو بار هم کمشه، به تعداد پست هاش مجازاتش کن Twisted Evil
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت نوفمبر 14, 2009 6:21 am

ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_eek ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_eek ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_eek ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_eek
ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Affraid ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Affraid ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Affraid
ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Suspect ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Suspect ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Suspect ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Suspect
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت نوفمبر 14, 2009 4:12 pm

دلارام نوشته است:
ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Bd4ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Bd6ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Bd4

محبوبه جون این همه کتاب علمی، سایت های آموزشی، این همه روزنامه و مجله، تو واسه چی میشینی کتاب روش های شکنجه رو می خونی؟
کاری به آقا رضا نداشته باش، بنده خدا تازه اومده ولی با معرفته، مثل بعضی ها نیست که اینجا حق آب و گل دارن ولی صد سال یه بار هم یاد ما نمی کنن
در عوضش این نوید رو به هر شیوه ای که حال کردی، مجازات کن
یکبار و دو بار هم کمشه، به تعداد پست هاش مجازاتش کن Twisted Evil

دلارام جون تقصیر من نیست
دوست ناباب رفیق نا اهل

ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Adore

ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 129fs4252631

ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 154fs82123

اين مطلب آخرين بار توسط magnoon diab در السبت نوفمبر 14, 2009 4:17 pm ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت نوفمبر 14, 2009 4:14 pm

اسامی کسانی که بای برن به جزیزه جی جو اعلام می کنم
1_ رضا
2_ رضا
3_ رضا
4_ رضا
5_ رضا

و اسامی کسانی که تو قرعه کشی اسم شون در اومد برای رفتن به جزیزه ی جی جو
1- رضا
2_ رضا
3_ رضا
4_ رضا
5_ رضا
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت نوفمبر 14, 2009 4:17 pm

سوزن مجازات محبوبه روی آقا رضا گیر کرده Laughing
رضا جان شرمنده، من هر کاری از دستم برمیومد کردم
سلام ما رو به پیچهو برسون affraid lol!
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد نوفمبر 15, 2009 2:33 am

خدا رو شکر ما که گم نشدیم albino
http://www.a-d-w.blogfa.com
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد نوفمبر 15, 2009 7:44 am

دلارام نوشته است:

خوب دیگه خدا نکنه من به یه نفر گیر بدم
تا مجازاتش نکنم ول کن قضیه نیستم
یادتون نیست چقدر اوایل به مجید بیچاره گیر می دادم
بیچاره همیشه حاضر بود اما نمی دونم چرا دلم می خواست مجازاتش کنم
غیبت های امین رو پای مجید می نوشتم مجازاتش می کردم
من خیلی در حق مجید ظلم کردم

lol! lol!

اين مطلب آخرين بار توسط magnoon diab در الأحد نوفمبر 15, 2009 7:49 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد نوفمبر 15, 2009 7:46 am

MajidDiab نوشته است:
خدا رو شکر ما که گم نشدیم albino

آفرین پسر خوب اگه همیشه حاضر باشی
یه پست خوب برات در نظر می گیرم
راستی نظرت در مورد وزیر بشی چیه
شما رو می کنم وزیر خودم
lol! lol! lol!

شما میشی وزیر جی جو و حق هم داری هر که رو دلت خواست مجازات بکنی
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد نوفمبر 15, 2009 8:48 am

magnoon diab نوشته است:
دلارام نوشته است:

خوب دیگه خدا نکنه من به یه نفر گیر بدم
تا مجازاتش نکنم ول کن قضیه نیستم
یادتون نیست چقدر اوایل به مجید بیچاره گیر می دادم
بیچاره همیشه حاضر بود اما نمی دونم چرا دلم می خواست مجازاتش کنم
غیبت های امین رو پای مجید می نوشتم مجازاتش می کردم
من خیلی در حق مجید ظلم کردم

lol! lol!

می بینم که وجدانت درد گرفته بید جیییییگر lol!
REZA*HAMAKI
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
REZA*HAMAKI

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد نوفمبر 15, 2009 12:21 pm

magnoon diab نوشته است:
می بنیم که دوران غیبت کبری غایبین عزیز تمام نشده و همچنان در غیبت به سر می برن. جزیره جی جو ی منم حاضره فقط نشستم فکر کردم دیدم برای رفتن به جی جو باید اول غایبین عزیز تست بدن اگه از تونستم از روش هایی که استفاده می کنم جون سالم به در ببرن اونوقت من با کمال میل می فرستمشون برن جی جوی برای این آزمایش 5 روش وجود داره خیلی هم روش های راحت و جالبیه اصلا هم ترس نداره با روش های قبلیم خیلی فرق داره . بهتره اینقدر پر حرفی نکنم برم سر اصل مطلب روش اول:

1- روش اول خیلی ساده ست یه محفظه ست که باید اول از این محفظه رد بشید فقط باید خیلی مواظب باشید چون کف محفظه توسط شن پوشیده شده زیر شن ها چند تا موزائیک نصب شده باید محل نصب موزائیک ها رو حدس بزنید که از وسط نصب نشید اگه پاتون بره روی یکی از موزائیک ها توسط شمشیرهایی که به حالت ضربدر حرکت می کنن از وسط نصب می شید (این روش توسط هاینریش استفاده میشد ) silent

2- روش دوم به یه سیاهچال می رسید که مثل پیچ در پیچه باید برای فرار از این سیاهچال تو در تو راه درست رو انتخاب کنید بستگی به شانستون داره اگر راه درست انتخاب کردی به اتاق می رسید اگر هم نه راه اشتباه رفتید اینقدر گیج می شید که اینقدر دور خودتون می چرخید که یا به مرگ طبیعی می میرید یا اینکه خودتون، خودتون رو از شر این سیاهچال وحشتناک راحت می کیند (این سیاهچال که محل مجازات اسرا بوده توسط کوپلر چهارم اختراع شده بود) Suspect

3- روش سوم اگه جون سالم از روش دوم به در بردید با یه اتاق می رسید. اتاقی توش هستید با اتاق های دیگه خیلی فرق داره چون دو تا داره اگه دری که را که راه خروج باشه درست انتخاب کیند که هیچ اگه در اشتباه انتخاب کیند دیوارهای اتاق حرکت می کنه شما رو له می کنه(این روش توسط اشتاین اختراع شده بود) Shocked

4-روش چهارم وقتی از اتاق خارج شدید به یه مرداب باید طوری قدم بردارید که تو مرداب گیر نکنید چون اگه داخل مرداب گیر کنید نزدیک به ده تا گلوله سنگ بزرگ به طرف شما میان حالا فرض کنید تا گردن تو مرداب گیر کردید سنگ ها دارن به طرفتون میان سنگ ها فقط سرتون رو له می کنن همین. (این روش توسط رایش سوم اختراع شده بود) Twisted Evil

5-و اما روش آخر اگه از مرداب هم فرار کردید به یه قبرستون می رسید( قبرستون مذکور محل دفن اجساد اسرای بخت برگشته بوده. اسرایی که توسط دکتر خونخوار هیتلر سلاخی می شدن) تو این قبرستون اسرا رو زنده زنده دفع شون می کردن یا اینکه زنده زنده تو کوره می انداختنشون.حالا انتخاب اینکه با چه روشی مجازات بشید با خودتونه من یه لطفی در حق تون می کنم از روش دوم استفاده نمی کنم یعنی نمی اندازمتون تو کوره(این لطف رو در حقتون می کنم که فردا نگید این محبوبه چقدر سنگدله I love you ) از روش اول استفاده می کنم. باید برای زنده موندن و خفه نشدن از قبر بیروم بیائید.چه جوری باید از قبر بیرون بیادید به خودتون بستگی داره. affraid

وقتی از این 5 تا روش جون سالم به در بردید شما رو تبعید می کنم به جی جو تا مجازاتتون کنم.
lol! lol! lol! lol! lol!

روش دوم رو نمیشه خشکه حساب کرد؟!ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 89
REZA*HAMAKI
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
REZA*HAMAKI

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد نوفمبر 15, 2009 12:28 pm

magnoon diab نوشته است:
1_ رضا
2_ رضا
3_ رضا
4_ رضا
5_ رضا

1- رضا
2_ رضا
3_ رضا
4_ رضا
5_ رضا

آخه اینم شد شانس که من دارمستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Shame؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! به جای اینکه اسمم تو قرعه کشی بانک در بیاد تو ارسال به جی جو در اومده!!!!!!!
REZA*HAMAKI
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
REZA*HAMAKI

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد نوفمبر 15, 2009 12:33 pm

دلارام نوشته است:

خیلی ممنون دلارام جانستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 109 ولی نمیخواد نگران باشی بعید میدونم بتونن پیدام کنن چون

فرار کردم!!!!!!ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Fly2
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد نوفمبر 15, 2009 3:13 pm

REZA*HAMAKI نوشته است:
magnoon diab نوشته است:
1_ رضا
2_ رضا
3_ رضا
4_ رضا
5_ رضا

1- رضا
2_ رضا
3_ رضا
4_ رضا
5_ رضا

آخه اینم شد شانس که من دارمستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Shame؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! به جای اینکه اسمم تو قرعه کشی بانک در بیاد تو ارسال به جی جو در اومده!!!!!!!

تازه برو خدا رو شکر کن با اره از وسط نصبت نمی کنم
برو اینقدر هم ناشکری نکن Twisted Evil Twisted Evil
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: ستاد گمشدگان فروم ...   ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 Icon_minitimeالأحد نوفمبر 15, 2009 3:15 pm

REZA*HAMAKI نوشته است:
magnoon diab نوشته است:

lol! lol! lol! lol! lol!

روش دوم رو نمیشه خشکه حساب کرد؟!ستاد گمشدگان فروم ... - صفحة 3 89

نه شرمنده نمی شه
lol! lol!

ستاد گمشدگان فروم ...
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 3 از 14رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  الصفحة التالية
 مواضيع مماثلة
-