هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

ايرانيان در ديار باقي !

5 مشترك
نويسندهپيام
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

ايرانيان در ديار باقي ! Empty
پستعنوان: ايرانيان در ديار باقي !   ايرانيان در ديار باقي ! Icon_minitimeالسبت نوفمبر 21, 2009 12:36 pm

ايرانيان در ديار باقي ! N6ut1s

میگن یه روز جبرئیل میره پیش خدا گلایه میکنه که: آخه خدا، این چه وضعیه آخه؟ ما یک مشت ایرونی داریم توی بهشت که فکر میکنن اومدن خونه باباشون! به جای لباس و ردای سفید، همه شون لباس های مارک دار و آنچنانی میخوان! هیچ کدومشون از بالهاشون استفاده نمیکنن، میگن بدون 'بنز' و 'ب ام و' جایی نمیرن! اون بوق و کرنای من هم گم شده... یکی از همین ها دو ماه پیش قرض گرفت و رفت دیگه ازش خبری نشد! آقا من خسته شدم از بس جلوی دروازه بهشت رو جارو زدم... امروز تمیز میکنم، فردا دوباره پر از پوست تخمه و هسته هندونه و پوست خربزه است! من حتی دیدم بعضیهاشون کاسبی هم میکنن و حلقه های بالای سرشون رو به بقیه میفروشن .
خدا میگه: ای جبرئیل! ایرانیان هم مثل بقیه، فر زندان من هستند و بهشت به همه فر زندان من تعلق داره. اینها هم که گفتی، خیلی بد نسیت! برو یک زنگی به شیطان بزن تا بفهمی درد سر واقعی یعنی چی!!!
جبرئیل میره زنگ میزنه به جناب شیطان... دو سه بار میره روی پیغامگیر تا بالاخره شیطان نفس نفس زنان جواب میده: جهنم، بفرمایید؟
جبرئیل میگه: آقا سرت خیلی شلوغه انگار؟
شیطان آهی میکشه و میگه: نگو که دلم خونه... این ایرونیها اشک منو در آوردن به خدا! شب و روز برام نگذاشتن! تا روم رو میکنم این طرف، اون طرف یه آتیشی به پا میکنن! تا دو ماه پیش که اینجا هر روز چهارشنبه سوری بود و آتیش بازی!... حالا هم که... ای داد!!! آقا نکن! بهت میگم نکن!!! جبرئیل جان، من برم .... اینها دارن آتیش جهنم رو خاموش میکنن که جاش کولر گازی نصب کنن...

واقعا ما ایرانی ها اینقدر کارامون چیزه ؟
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: ايرانيان در ديار باقي !   ايرانيان در ديار باقي ! Icon_minitimeالسبت نوفمبر 21, 2009 3:33 pm

ای ایران ایران Laughing Laughing
http://www.a-d-w.blogfa.com
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: ايرانيان در ديار باقي !   ايرانيان در ديار باقي ! Icon_minitimeالسبت نوفمبر 21, 2009 5:13 pm

وای به حال جبرئیل و شیطون وقتی که من بمیرم
فکر کنم همه بندگان خوب و بد خدا اعتصاب کنن
چون تو هر کجای بهشت و جهنم سرک بکشی من با جک و جونورام
اونجا هستم
محبوبه اینجا محبوبه اونجا محبوبه همه جا lol! lol!
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

پستعنوان: رد: ايرانيان در ديار باقي !   ايرانيان در ديار باقي ! Icon_minitimeالإثنين نوفمبر 23, 2009 11:33 am

ممنون كلي خندم گرفت
ايرانيان در ديار باقي ! Icon_lol ايرانيان در ديار باقي ! Icon_lol ايرانيان در ديار باقي ! Icon_lol
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: ايرانيان در ديار باقي !   ايرانيان در ديار باقي ! Icon_minitimeالثلاثاء نوفمبر 24, 2009 12:57 pm

Laughing Laughing Laughing اینقدر که ماله پنج دقیقه اولشه بهار جون... Wink
http://www.yassesefid.blogfa.com
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

پستعنوان: رد: ايرانيان در ديار باقي !   ايرانيان در ديار باقي ! Icon_minitimeالثلاثاء نوفمبر 24, 2009 4:27 pm

Yasaman نوشته است:
ايرانيان در ديار باقي ! Icon_lol ايرانيان در ديار باقي ! Icon_lol ايرانيان در ديار باقي ! Icon_lol اینقدر که ماله پنج دقیقه اولشه بهار جون... ايرانيان در ديار باقي ! Icon_wink

ايرانيان در ديار باقي ! Icon_lol ايرانيان در ديار باقي ! Icon_lol ايرانيان در ديار باقي ! Icon_lol

ايرانيان در ديار باقي !
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-