هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

طلاق نوال از همسرش

+7
دلارام
الهام
Yasaman
nAvId
maryashena
بهاره
adonis
11 مشترك
نويسندهپيام
adonis
میزبان
میزبان
adonis

تعداد پستها : 111
Registration date : 2008-01-02

طلاق نوال از همسرش Empty
پستعنوان: طلاق نوال از همسرش   طلاق نوال از همسرش Icon_minitimeالجمعة يناير 04, 2008 8:53 am

طلاق نوال از همسرش
آیا خبرهای منتشره درباره جدایی نوال زغبی ستاره هنری عرب صحت دارد؟
اخیرا خبرهایی درباره طلاق خواننده لبنانی نوال زغبی از همسرش " ایلی دیب"بعد از 15 سال زندگی مشترک در محافل هنری پیچیده است. شایان ذکر است که حاصل زندگی مشترک نوال با همسرش یک دختر و دو پسر دو قلو می باشد .
بنا بر اخبار رسیده از روزنامه " البیان" در برخی از محافل خبری علت جدایی این دو از هم چنین عنوان شده است که همسر نوال در پی مشاهده دو کلیپ "اغلی الحبایب" و "شو أخبرک"که در آن نوال بعنوان مدل "صالح عبد النبی" مشارکت داشته غیرتی شده است.
از طرف دیگر در سایت اینترنتی "كل العراق" آمده است که این روزها نوال بعد از مواجه شدن با سو رفتار همسرش درگیر امور طلاق بوده و منزلش را ترک و به نزد والدینش بازگشته است . از طرفی نوال به این قضیه پی برده که همسرش در امانت خیانت کرده و بعد از گرفتن حق امضا و وکالت تام از وی اموال نوال را بدون اطلاع این خواننده لبنانی به اسم خود نموده است .
البته نوال زغبی درباره این اخبار هیچ عکس العملی نشان نداده و نه آن را تایید نموده و نه تکذیب .
البته امیدوارم که این خبر کذب باشد و نوال عزیز همیشه در کنار خانواده اش خوشبخت باشد. اما آنچه مسلم است این است که این خبر بر روی اکثر سایت های هنری عربی آمده است .
منبع خبر سایت عربی هنری " اخبار العالم الشامله"
http://news-all.com/sys.php?name=sanc&file=topic&sid=22122
متن عربی خبر :

أخبار عن طلاق نوال الزغبي!

يتداول مؤخراً في الأوساط الفنية خبر عن طلاق المطربة اللبنانية نوال الزغبي وزوجها رجل الأعمال إيلي ديب بعد زواج استمر خمسة عشر عاماً أنجبت خلاله نوال ابنتها الكبرى تيا وبعدها رزقت بتوأم عمره ثلاثة أعوام.
ويأتي الطلاق بعد اعتراض الزوج على مشاهد في كليبي (أغلي الحبايب) و(شو أخبرك) التي شاركت فها نوال نفس الموديل صالح عبد النبي مما أثار غيرة إيلي حسب صحيفة البيان
مصادر اخرى أفادت أن نوال تسير في معاملات الطلاق، وأنها تركت منزلها لتعود الى منزل أهلها بعدما تأكدت أن زوجها والد أولادها قد أساء التصرف ولم يلتزم بالأمانة واستغل وكالتها العامة والشاملة في حق التوقيع والإبراء على الأموال المنقولة وغير المنقولة وأخذ يجيّرها لاسمه دون علمها، حسب موقع كل العراق.
بدورها تصر نوال على الصمت لا تنفي ولا تؤكد خبر طلاقها، لكن في النهاية، لا دخان من دون نار!
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

طلاق نوال از همسرش Empty
پستعنوان: رد: طلاق نوال از همسرش   طلاق نوال از همسرش Icon_minitimeالجمعة يناير 04, 2008 10:58 am

Shocked
Shocked
Shocked
maryashena
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
maryashena

تعداد پستها : 1153
Registration date : 2007-12-05

طلاق نوال از همسرش Empty
پستعنوان: رد: طلاق نوال از همسرش   طلاق نوال از همسرش Icon_minitimeالجمعة يناير 04, 2008 11:04 am

چی؟

نه؟
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240
Registration date : 2007-12-04

طلاق نوال از همسرش Empty
پستعنوان: رد: طلاق نوال از همسرش   طلاق نوال از همسرش Icon_minitimeالجمعة يناير 04, 2008 1:24 pm

Shocked

واقعا ؟

نه ... نه ...

خب ...

احتمالا اشتباه شده ...

من که فعلا باورم نمیشه ... واقعا باورم نمیشه ... Neutral

اینطوری که خیلی بده ... !

ممنونم امین جان بابت زحمتی که کشیدی ...

ولی خواهشا هر چه سریعتر خبر تکذیبش رو هم بیار برامون ...

باز هم ممنون ...
http://www.werfriends.blogfa.com
adonis
میزبان
میزبان
adonis

طلاق نوال از همسرش Empty
پستعنوان: من هم باورم نميشه   طلاق نوال از همسرش Icon_minitimeالجمعة يناير 04, 2008 1:55 pm

من هم اصلا باورم نمیشه چون تا اونجایی که من می دونم و تو لبنان دیدم و شنیدم رابطه نوال با همسرش زبانزد خاص و عامه . اما درباره خبر تکذیب من خودم مصرانه به دنبال خبری از منبعی موثق درباره تکذیب این خبر هستم ولی متاشفانه تا کنون خبرب پیدا نکرده ام.
اگر خبر عربي تكذيب اين خبر رو دارين برام بفرستين تا هرچه سريعتر ترجمه كنم
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411
Registration date : 2007-12-02

طلاق نوال از همسرش Empty
پستعنوان: رد: طلاق نوال از همسرش   طلاق نوال از همسرش Icon_minitimeالجمعة يناير 04, 2008 3:28 pm

وااااااااااااااااااااااااااااي
خيلي ناراحت شدم
اميدوارم زودتر خبر تكذيبش رو هم بشنوم.

Neutral
منتظرم
Arrow
http://www.yassesefid.blogfa.com
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

تعداد پستها : 2828

طلاق نوال از همسرش Empty
پستعنوان: رد: طلاق نوال از همسرش   طلاق نوال از همسرش Icon_minitimeالجمعة يناير 04, 2008 5:22 pm

من هم از العربیه چند وقت پیش شنیدم که نوال در آستانه جدایی از همسرشه
پس صحت داشت.... Shocked
http://toradoostdaram.blogfa.com
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639

طلاق نوال از همسرش Empty
پستعنوان: رد: طلاق نوال از همسرش   طلاق نوال از همسرش Icon_minitimeالجمعة يناير 04, 2008 6:20 pm

من یه مصاحبه از نوال خوندم که ازش راجع به طلاق پرسیده بودن
گفته بود اینا همش شایعه هست و من و ایلی (عمو سیبیلو منظورشه Laughing ) با هم خوشبختیم و ایلی پدر بچه های منه و من برای کسایی که این حرفا رو از خودشون در میارن دعا می کنم خدا به راه راست هدایتشون کنه
یادم نمیاد کجا خوندم اما فکر کنم وبلاگ نوال زغبی بود، می گردم اگه پیدا کردم میذارم اینجا
ایشاا... که خالی بندی مجلات زرده
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

طلاق نوال از همسرش Empty
پستعنوان: رد: طلاق نوال از همسرش   طلاق نوال از همسرش Icon_minitimeالجمعة يناير 04, 2008 6:32 pm

نقل قول :
من برای کسایی که این حرفا رو از خودشون در میارن دعا می کنم خدا به راه راست هدایتشون کن

قابل توجه نانسیون گرامی lol! lol! lol!

عمو سیبیلو و نوال بر قرار هستند همچنان
http://www.a-d-w.blogfa.com
amin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
amin

تعداد پستها : 2691

طلاق نوال از همسرش Empty
پستعنوان: رد: طلاق نوال از همسرش   طلاق نوال از همسرش Icon_minitimeالجمعة يناير 04, 2008 6:42 pm

منم فکر می کنم شایعه باشه
چون خبر تکذیبشو شنیدم
ولی منبعشو ندارم scratch
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

تعداد پستها : 1395
Registration date : 2007-12-03

طلاق نوال از همسرش Empty
پستعنوان: رد: طلاق نوال از همسرش   طلاق نوال از همسرش Icon_minitimeالجمعة يناير 04, 2008 10:08 pm

به هر حال اگر هم راست باشه (که امیدواریم نباشه) زیاد نمی تونه عجیب باشه.این مسایل برای همه ی خوانندگان
که هیچ وقت زندگی خصوصی به مفهوم واقعی ندارند ممکنه پیش بیاد.همه ی حوانندگان به این دلیل قابل احترامند
چون همه ی زنگیشون رو نثار هنرشون می کنن و همه ی آنها بدون استثنا با هنرشون زندگی می کنن و نقش بازی
نمی کنن و این قابل تقدیره.
امیدواریم نوال عزیز مثل گذشته در زندگی خصوصی و هنریش موفق باشه و این خبرو تکذیب کنه. flower
adonis
میزبان
میزبان
adonis

طلاق نوال از همسرش Empty
پستعنوان: خبر تكذيب جدايي نوال عزيز از همسرش   طلاق نوال از همسرش Icon_minitimeالسبت يناير 05, 2008 3:04 am

سلام دوستان بالاخره بعد از چند روز گشتن و با زحمت فراوان تونستم خبر موثق و عربی تکذیب جدایی نوال از همسرش رو تو اینترنت پیدا کنم . که ان شا الله تا امشب ترجمه اش رو براتون می ذارم .
اینو گفتم یک وقت طرفدارهای نوال عزیز و محبوب دیگه ناراحت نباشن و تمام شایعات از بین یره.
Assal
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Assal

تعداد پستها : 1476
Registration date : 2007-12-19

طلاق نوال از همسرش Empty
پستعنوان: رد: طلاق نوال از همسرش   طلاق نوال از همسرش Icon_minitimeالسبت يناير 05, 2008 7:14 am

خب خدارو شکر.... Rolling Eyes

مرسی بابت این که انقدر زود خبر تکذیبشو دادین.... I love you
http://www.werfriends.blogfa.com

طلاق نوال از همسرش
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-