هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

غيرت.....!

+8
nAvId
s@ba
Arakadrish
Anika
الهام
MajidDiab
Jany
hobbelma7boob
12 مشترك
نويسندهپيام
hobbelma7boob
میزبان
میزبان
hobbelma7boob

تعداد پستها : 166
Registration date : 2007-12-02

غيرت.....! Empty
پستعنوان: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالإثنين يناير 21, 2008 2:37 pm

سلام بچه ها
توی فروم قبلی یه موضوع مطرح کرده بودم که اسمش فکر کنم این بود: " دخترها و پسرها"
توی اون فروم من میخواستم خصوصیات دختر ها و پسرها مطرح بشه ولی به وضعیت جامعه کشیده شد و موضوعش به طور کل عوض شد.(نمیدونم یادتون هست یا نه)
حالا من میخوام یکی از اون موضوع هایی که توی اون فوروم به وجود اومد رو مطرح کنم که اونم "غیرته".چیزی که به یقین رسیدم خیلی نادر شده و پیدا کردنش واقعا جای حیرت داره.

چند روز پیش توی سایت " آفتاب".ir دیدم یه سئوال مطرح کرده بودن که "آیا شما حاضرید با زنی که تا حالا با کسی رابطه ی ج..... برقرار کرده ازدواج کنید"(البته ببخشید خودمم الان از گفتنش خیلی خجالت کشیدمو مخصوصا از خانم ها عذر میخوام).بعد حدود 200 یا 300 تا جواب داده بودن بهش ( توی دو یا سه روز اول).که 99 درصد و بشتر گفته بودن که کاملا موافقیم و اصلا برامون مهم نیست و کاملا هم کار زنرو تایید کرده بودن.

میخواستم ببینم نظر شما درباره ی این بی غیرتیه مردم چیه.یا چندتا مستاق دیگه که توی فوروم قبلی مطرح کرده بودم (همون که یه مرده میاد دست میندازه دور گردن خواهرم و خواهرم حواسش نبوده و بعد کمی متوجه میشه و شروع میکنه به جیغ زدن و مرده هم فرار میکنه و همه ی مردم شروع میکنن به خندیدنو...... .خیلی چیزهای دیگه):
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.baytalhussein.net
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

تعداد پستها : 2939
Registration date : 2007-12-05

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالإثنين يناير 21, 2008 3:20 pm

تنها جوابی که میتونم بدم اینه که خلایق هرچی لایق
اونایی هم که جوابشون مثبت بوده خیلی بهتر از خود اون خانم نیستند
البته به نظر من عشق دست نخورده دیگه وجود نداره
و تجربه چند احساس و رابطه (البته اصلا منظورم از اون نوعی که شما فرمودید نیست)
برای دنیای امروز لازمه.
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالإثنين يناير 21, 2008 5:42 pm

البته من نفهمیدم منظورتون رابطه مشروع بوده یا نه
در مورد مشروع که میشه گفت حق هر کسیه و به کسی نمیشه گفت از حقت گذشت کن
این دلیل نمیشه مثلا زنی که شوهرش فوت کرده یا جدا شده دیگه این حق رو نداشته باشه که با پسری که تا حالا تجربه ای نداشته ازدواج کنه
اما در مورد نامشروع خب به قول مرجان خلایق هر چه لایق ...
البته اونایی که تائید می کنند اکثریت اون رو نشونه ای از تمدن و پیشرفت می دونند
که باید گفت نمردیم و معنی تمدن رو هم فهمیدیم

در مورد غیرت به نظر من یه سپره که افراد خانواده باید برای محافظت از هم به کار ببرند
هم زن باید نسبت به شوهرش غیرت داشته باشه هم مرد

ولی متاسفانه اکثر کسایی که خودشون رو غیرتمند می دونند بر عکس عمل میکنند و به جای محافظت با الحان مختلف چه با زبون چه با دست افراد خانواده خودشون رو مورد محبت های آنچنانی قرار می دن Shocked
به نظر من این جور آدما نه غیرتمند بلکه ادمهایی عقده ای ضعیف هستند که به جای دفاع از ناموسشون به طرف اونا حمله می کنند
http://www.a-d-w.blogfa.com
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

تعداد پستها : 2828

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالإثنين يناير 21, 2008 5:56 pm

من فکر میکنم بیشتر کسانی که میگن برامون مهم نیست...الکی میگن..

نمی دونم چه دردیه Shocked ولی میخوان وانمود کنن که اینجورین...

شاید فکر میکنن اینطوری روشنفکر محسوب میشن.... Shocked
http://toradoostdaram.blogfa.com
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

تعداد پستها : 1395
Registration date : 2007-12-03

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالثلاثاء يناير 22, 2008 1:12 am

بحث خوبی رو پیش کشیدید .البته منظورم از خوب این هست که
این یک موردیست که خیلی ها نسبت بهش کوچک ترین آگاهیی ندارند و تحت
تاثیر فرهنگ های دیگر(که البته برداشت از فرهنگ ها اون ها اشتباهه.فرهنگ
های دیگر همگی به یک نوعی در اون غیرت(بی تفاوت نبودن نسبت به همسر
و یا نامزد) وجود داره،ولی متاسفانه مردم ما (تقریبا می تونم بگم اکثریت اونها)
تحت تاثیر وسایل ارتباط جمعی و یا مشاهده ی دیگر کشور هابه صورت سطحی
نه از روی آگاهی و مطالعه،گرایش به یک نوع بی تفاوتی(بی غیرتی)پیدا کرده اند
و همانطور که آقا مجید هم گفتند،اسم این بی تفاوتی رو تمدن و با قرهنگی می گذارند.
من هم می خواستم یک تاپیک تحت همین نام ایجاد کنم و حالا که شما زحمت کشیدید
و آنرا ایجاد کردید نظر خودم را می گویم. ببینید به نظر من غیرت یک پدیده ی کاملا طبیعی
و عدم آن موجب از بین رفتن رابطه ی زیبا و عاطفی زوجها و بوجود آمدن مشکلات فراوانی خواهد شد.
وقتی این همه بی تفاوتی را در سطح جامعه می بینیم واقعا باید متاسف شویم.
به نظر من« بی تفاوتی(بی غیرتی!) سبب می شود انسان به نوعی به خصوصیات حیوانی شباهتش نزدیک تر
شود.وجود احترام و تامین نیازهای طرف مقابل (از لحاظ عاطفی و روحی) و حساسیت متعادل نسبت
به وی اساس یک ارتباط موفق است و طرفین می بایست نسبت به هم احساس امنیت و اطمینان بوجود بیاورند.»
flower farao

اين مطلب آخرين بار توسط در الجمعة يناير 25, 2008 4:08 am ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
hobbelma7boob
میزبان
میزبان
hobbelma7boob

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالثلاثاء يناير 22, 2008 4:31 am

یازم سلام.
مجید جان منظوره من از نوع نامشروعش بود.
راستی اسم منم محبوبه نیست.
من عباسم.
بچه ها هم بهم میگن محبّ.
نظر همتونم تایید میکنم.
Arakadrish
مشتاق
مشتاق
Arakadrish

تعداد پستها : 986
Registration date : 2007-12-04

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالثلاثاء يناير 22, 2008 10:18 am

سلام محب جان .

اجازه ميخوام منم نظرم رو بگم !! درسته تبليغات و مشاهدات و ماهواره جات زياد شده اما ...

دو مسئله ي خيلي خيلي مهم هست كه نبايد از نظر دورشون نيگه داشت !!

اول اينكه اينجا ايرانه ... مذهب تشيع ... !!

همه جا نخاله و سر سرندي پيدا ميشه اما ... مردم ايران ، مردم هر جاي دنيا نيستن

و مساله ي دوم اينكه ، احتمالا از اون شركت كننده ها پرسيده نشده بود دليل شما از اين كار چيه ؟

انگشت شمارن كسايي كه حاضر باشن ، وجود يك همدم فاسد و هرزه رو در كنارشون تحمل كنن اما ... چيزي كه از نظر ما دور مونده ...

جوهر عشقه ... ماهيتي كه ، ميتونه باعث توبه كردن گناهكار بشه ...

خدا كه صاحب هستيه ، توبه ي هر كسي رو ميپذيره (البته با شرايطش) ... بنده چكاره استه كه بخواد گردن كشي كنه و خودش رو از نقص عاري بدونه و

اشتباه كسي كه يه زماني ، به هر دليلي غلطي كرده و حالا پشيمون شده رو ... تو بوق و كرنا كنه ؟!!!

همه ي اون كسايي كه به اون سوال جواب مثبت داده ان ... قضيه رو از اين جنبه ديدن :

حاضرن كنارش بمونن به شرط اينكه ... پاك شده باشه ... پشيموني رو تجربه كرده باشه ... در يك كلام : توبه كرده باشه

نظر خودم رو ميگم ... ميخواين محكومم كنين ... ميخواين بگين بي غيرتم !!!

بنده ي حقير كه خاك پاي همه تون هم هستم ... براي كسي كه توبه كرده و از كارش پشيمون شده ... به اندازه ي يه آدم سالم و دست از پا خطا نكرده

احترام قائلم ...

حاضرم باهاش ازدواج كنم و حتي ... عشقم رو به پاش بريزم !!

هيچ مي دونستيد ... خلافكارهايي كه از زندان آزاد ميشن ... به احتمال قوي ، دوباره به خلاف رو ميارن ؟

علتش اين نيست كه جوهرش رو نداره كه پاك بمونن ... نخير !!

به اين علت كه اعضاي اجتماع اونها رو به چشم انگلهاي پاك نشدني ، نگاه ميكنن !! و اونها رو از خودشون ميرونن (ببخشيد محب جان ، بازم اجتماعي شد )

من اگه صداقتش رو باور كنم ... آغوشم رو به روش وا ميكنم (حالا بگو ، چطوري به باور ميرسي ؟؟)

...
s@ba
مشتاق
مشتاق
s@ba

تعداد پستها : 700
Registration date : 2008-01-09

غيرت.....! Empty
پستعنوان: غیرت..   غيرت.....! Icon_minitimeالثلاثاء يناير 22, 2008 3:32 pm

مجبوبه جان سلام

موضوعی که تو در موردش میگی خیلی موضوع پیچیده ای اما سعی می کنم در همین چند خط همه رو برات بگم

جامعی ما روز به روز در حال تغییر است بعضی از این تغییرات خوب و بعضی بد و این تغییرات باعث تغییر ارزشهاست واین تغییر نظر یا به قول شما غیرت در جامعه ی ما به وضوح دیده میشه!به وجود آمده که براشون مهم نیسن که اون خانم یا آقا در طول زندگی با چند نفر بوده یا چه رابطه هایی با اون ها برقرار کرده.محبوبه جان باور می کنی که دیگر پسرها و دخترهای امروز باور نمی کنند که رابطه ای در طول عمرت نداشتی!باور کن من این رو از یه نفر دو نفر یا 1000 ها نفر دیگر شنیده ام و چقدر شکستم وقتی این رو فهمیدم چون که این حرف نه تنها با یه نفر بلکه با من هم هست.باور کن که توی جامعه اگر راه بروی هم همچین نظری نسبت به تو دارند و واقعا متاسفم!می دونی دلیل قانع کننده و خنده دارشون چیه اینه که این یک حس نیازه و نیاز باید برطرف شه حالا چه از طرف پسر و چه از طرف دختر.
می دونی دوست دارم برم به قدیما و یه ذره از غیرت اون موقعی ها رو که الان وجود نداره رو بچشم.
البته هنوز وجود داره و خوشحالم ذره ذره غیرتشونه تو حرفاشن مثل الان اوردن چه از طرف دختر چه از طرف پسر.

البته قصد توهین به هیچ خانوم یا آقایی رو نداشتم.
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالثلاثاء يناير 22, 2008 4:26 pm

من الان فقط چشمام پر از اشکه ...

نمیخوام چیزی بگم ...

اصلا نمیخوام بگم ...

چون خیلی تاسف میخورم به حال یه سری گوسفند ...
http://www.werfriends.blogfa.com
s@ba
مشتاق
مشتاق
s@ba

تعداد پستها : 700

غيرت.....! Empty
پستعنوان: غیرت   غيرت.....! Icon_minitimeالأربعاء يناير 23, 2008 7:51 am

ببخشید اسمتون رو اشتبا گفتم

اما ازدواج با آدمایی که رابطه ی نادرست داشتن اولا به قول آقا سلمان اگر پشیمون شده باشه شاید بتونم کنارش بودن رو تحمل کنم اما خودم رو می شناسم که برام خیلی سخته اما اگر نشده باشه و من بعد از ازدواج بفهمم مبنا رو بر دو چیز می گذارم:

1.یا من طرفمو درست انتخاب نکردم.

2.یا آزمایش خداوند است.
hobbelma7boob's brother
میزبان
میزبان
hobbelma7boob's brother

تعداد پستها : 288
Registration date : 2008-01-22

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالخميس يناير 24, 2008 8:21 am

خب این داداشه ما هم همه چیرو می گه دیگه نمیشه کاریش کرد ولی منم با اون موافق که دیگه کمتر انسانی پیدا میشه که غیرت داشته باشه و الان هم تو جامعه طوری جا افتاده که اگر هم غیرت داشته باشی و بخوای به یه خانم کمک کنی شروع میکنه به فحش دادن فکر میکنه که آدم می خواد بخرتش و این از مشکلات جامعه ی ما هست. فقط کافیه بهش بگید خانم یا خواهرم اجازه میدید کمکتون کنم بعدش دیگه خدا رحم کنه شروع میکنه به فحش داد : پسره ی بی غیرت ، پسره ی چشم ناپاک برو گم شو تا جیغ نکشیدماو...
h@sti
میزبان
میزبان
h@sti

تعداد پستها : 426

غيرت.....! Empty
پستعنوان: غیزت..........   غيرت.....! Icon_minitimeالخميس يناير 24, 2008 9:33 am

سلام آقا عباس

واقعا بحث جالبی رو پیش کشیدین غیرت........ کمیاب مثل طلا و شاید هم نایاب باور می کنید در مورد این بی غیرتی چیزهایی شنیدم که نه جاش هست و نه روم میشه واقعا میگم متاسفم برای آدمایی به قول آقا نوید یه سری گوسفند..........(شرمند
Embarassed Embarassed
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالخميس يناير 24, 2008 9:45 am

من به مساله غیرت توی جامعه نه خوش بینانه نگاه می کنم نه بد بینانه
چی کار دارم آدما چی می گن و به اسم روشن فکری چه ادایی در میارن؟
من حرف خودم رو می گم بهتون
به نظر من هم زن غیرت داره هم مرد
غیرت یکی از چیزاییه که در حد تعادلش باعث می شه زن و مرد جذب همدیگه بشن
وقتی زنی می بینه مردش ازش مواظبت می کنه و روش حساسه، می فهمه که اون مرد دوسش داره
غیرت هم که فقط این نیست که بگی: زن موهاتو بکن تو، مرد با کی رفتی و با کی اومدی؟
غیرت داشتن روی کسی به نظر من یعنی اینکه اون کس برات مهم باشه
آسایشش، امنیتش، آرامشش، علاقش، محبتش، نیازهاش، ...
همه چیزش برات مهم باشه
واسه همین اگه مردی برای تامین هر چه بهتر نیازهای خانوادش تلاش کرد
اگه زنی محیط خونه رو طوری اداره کرد که آسایش و آرامش روحی و جسمی شوهر و بچه هاش تامین شد
اگه پدری از دختر و پسرش در برابر بدی های اجتماعی که هنوز نمی شناسنش حفاظت کرد
اگه مادری شب تا صبح بالای سر بچه مریضش نشست و ازش مراقبت کرد
اگه دوستی از حال دوست گرفتارش خبر گرفت
اگه کارمندی کارش رو خوب انجام داد و احساس مسئولیت کرد
اینا یعنی غیرت
و وقتی شما بدونی برای کسی مهمی و اون مهم بودن فقط در حد حرف نیست بلکه در عمل هم هست
ناخودآگاه به اون شخص علاقمند می شی
اینجوری می شه که آدما بهم نزدیک می شن
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالخميس يناير 24, 2008 9:56 am

در مورد مساله ای که محب جان مطرح کرده
به نظرم یه چیزایی عرف جامعه هست
و عرف هر جامعه ای از فرهنگ و دین و پیشینه تاریخی اون ملت، و خیلی پارامترهای دیگه ناشی می شه
نمی شه از مردم چین انتظار داشته باشیم مثل مردم فرانسه رفتار کنن
چون با هم فرق دارن
یک سری از مردم هستن که خیال می کنن این عرف که یه جورایی مثل یه قانون ثبت نشده می مونه دست و پاشون رو می بنده
و اون رو به دین و این چیزا ربط می دن
می خوان هر جور که شده ساختار شکنی کنن، حتی به قیمت گفتن حرفایی که شاید از عمق وجودشون نباشه
یکی اگه این سوال رو که توی این نظر سنجی پرسیده شده و محب جان توی حرفاشون آوردن از من بپرسه، عمرا و ابدا همین جوری الا بختکی جواب نمی دم
هزار تا سوال هست که باید جوابشون رو بدونم بعد تصمیم بگیرم
این آدم کی بوده؟ الان کی هست؟
چرا این کارو کرده؟
کی کرده؟
هنوزم می کنه؟
.....
مگه به این راحتی می شه کسی رو محکوم کرد یا کسی رو از گناه مبرا دونست؟
نه حلال خدا رو حروم کنیم، نه حرومش رو حلال
meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

تعداد پستها : 1071
Registration date : 2007-12-28

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالخميس يناير 24, 2008 1:39 pm

خدایا آنی و کمتر از آنی منو به خودم وا مگذار...

میگن یه آقایی داشته میرفته پیش اقای رجبعلی خیاط ... تو راه تو تاکسی یه خانم آنچنانی رو میبینه یه دل سیر نگاه میکنه... وقتی میرسه پیش ایشون ... ایشون تو صورتش نگاه

نمیکنه ... میگه تو چیکار کردی من دارم چی میبینم ... مرد دلش میلرزه و تو دلش خدا رو یاد میکنه و میگه یا ستار العیوب...

رجبعلی خیاط نگاه میکنه تو صورتش و میگه الان چیکار کردی که همه چیز از بین رفت و جاش روشنی گرفت ...

واسه همینه که میگن تنها بنایی که با لرزیدن محکم تر میشه دله....

خیلی حرف و قصه تو دلمه ولی سکوت برام بهتره... فقط یه طرفه نگاه نکنین ... از سرچشمه نگاه کنین... خوشبختیه همه تون آرزوی همیشگیمه... یا حق
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

تعداد پستها : 1395
Registration date : 2007-12-03

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالخميس يناير 24, 2008 2:07 pm

با عرض پوزش .من چند تا از اعضا رو با هم اشتباه گرفتم! دقیقا اسم بعضی ها را نمی دونم.عباس آقا . farao flower
hobbelma7boob
میزبان
میزبان
hobbelma7boob

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالخميس يناير 24, 2008 2:15 pm

Anika نوشته است:
با عرض پوزش .من چند تا از اعضا رو با هم اشتباه گرفتم! دقیقا اسم بعضی ها را نمی دونم.عباس آقا . farao flower

hobbelma7boob's brother = ali
hobbelma7boob = abbas
hobbelma7boob
میزبان
میزبان
hobbelma7boob

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالخميس يناير 24, 2008 2:16 pm

meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالخميس يناير 24, 2008 3:29 pm

خدایا آنی و کمتر از آنی منو به خودم وا مگذار...

میگن یه آقایی داشته میرفته پیش اقای رجبعلی خیاط ... تو راه تو تاکسی یه خانم آنچنانی رو میبینه یه دل سیر نگاه میکنه... وقتی میرسه پیش ایشون ... ایشون تو صورتش نگاه

نمیکنه ... میگه تو چیکار کردی من دارم چی میبینم ... مرد دلش میلرزه و تو دلش خدا رو یاد میکنه و میگه یا ستار العیوب...

رجبعلی خیاط نگاه میکنه تو صورتش و میگه الان چیکار کردی که همه چیز از بین رفت و جاش روشنی گرفت ...

واسه همینه که میگن تنها بنایی که با لرزیدن محکم تر میشه دله....

خیلی حرف و قصه تو دلمه ولی سکوت برام بهتره... فقط یه طرفه نگاه نکنین ... از سرچشمه نگاه کنین... خوشبختیه همه تون آرزوی همیشگیمه... یا حق
meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالخميس يناير 24, 2008 3:30 pm

آخ آخ ببخشید فکر کردم پستی که زدم sendنشده دوباره فرستادم... شرمنده No
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالخميس يناير 31, 2008 5:28 pm

آراک بهت حسودیم میشه
که همیشه اینقدر عمیق
نگاه میکنی
به خاطر قلب پاکی که داری بهت تبریک میگم

Arakadrish نوشته است:
سلام محب جان .

اجازه ميخوام منم نظرم رو بگم !! درسته تبليغات و مشاهدات و ماهواره جات زياد شده اما ...

دو مسئله ي خيلي خيلي مهم هست كه نبايد از نظر دورشون نيگه داشت !!

اول اينكه اينجا ايرانه ... مذهب تشيع ... !!

همه جا نخاله و سر سرندي پيدا ميشه اما ... مردم ايران ، مردم هر جاي دنيا نيستن

و مساله ي دوم اينكه ، احتمالا از اون شركت كننده ها پرسيده نشده بود دليل شما از اين كار چيه ؟

انگشت شمارن كسايي كه حاضر باشن ، وجود يك همدم فاسد و هرزه رو در كنارشون تحمل كنن اما ... چيزي كه از نظر ما دور مونده ...

جوهر عشقه ... ماهيتي كه ، ميتونه باعث توبه كردن گناهكار بشه ...

خدا كه صاحب هستيه ، توبه ي هر كسي رو ميپذيره (البته با شرايطش) ... بنده چكاره استه كه بخواد گردن كشي كنه و خودش رو از نقص عاري بدونه و

اشتباه كسي كه يه زماني ، به هر دليلي غلطي كرده و حالا پشيمون شده رو ... تو بوق و كرنا كنه ؟!!!

همه ي اون كسايي كه به اون سوال جواب مثبت داده ان ... قضيه رو از اين جنبه ديدن :

حاضرن كنارش بمونن به شرط اينكه ... پاك شده باشه ... پشيموني رو تجربه كرده باشه ... در يك كلام : توبه كرده باشه

نظر خودم رو ميگم ... ميخواين محكومم كنين ... ميخواين بگين بي غيرتم !!!

بنده ي حقير كه خاك پاي همه تون هم هستم ... براي كسي كه توبه كرده و از كارش پشيمون شده ... به اندازه ي يه آدم سالم و دست از پا خطا نكرده

احترام قائلم ...

حاضرم باهاش ازدواج كنم و حتي ... عشقم رو به پاش بريزم !!

هيچ مي دونستيد ... خلافكارهايي كه از زندان آزاد ميشن ... به احتمال قوي ، دوباره به خلاف رو ميارن ؟

علتش اين نيست كه جوهرش رو نداره كه پاك بمونن ... نخير !!

به اين علت كه اعضاي اجتماع اونها رو به چشم انگلهاي پاك نشدني ، نگاه ميكنن !! و اونها رو از خودشون ميرونن (ببخشيد محب جان ، بازم اجتماعي شد )

من اگه صداقتش رو باور كنم ... آغوشم رو به روش وا ميكنم (حالا بگو ، چطوري به باور ميرسي ؟؟)

...
Arakadrish
مشتاق
مشتاق
Arakadrish

تعداد پستها : 986

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالجمعة فبراير 01, 2008 12:43 am

منم بخاطر اينكه اينقدر عميق به مسائل نيگا ميكنم بهت تبريگ ميگم مرجان Shocked

چيز ... اااا ... چيزه ... يه بار ديگه Embarassed

منم بخاطر اينكه اينقدر نگاه عميقي دارم به خودم تبريك ميگم ...

بازم كه زدم به خاكي ... از نو ... از نو ...

منم بخاطر اينكه يه همچين دوست ارزشمندي (خودم) داري بهت تبريك ميگم ...

scratch بازم فكر ميكنم يه جاييش ميلنگه Embarassed

منم بخاطر اينكه اينقدر قلب مهربوني داري و همه رو به خوبي خودت ميبيني بهت تبريك ميگم .

چيزه ...

به خودم هم تبريك ميگم كه در جمع گلهاي مهربوني مثل تو هستم Embarassed

به تو هم فرا رسيدن يوم ا... دهه ي فجر و سالگرد پيروزي انقلاب رو تبريك ميگم Shocked

آقا يكي بياد نوارش رو عوض كنه ... بگمونم يه اشتباهي شده !!

Laughing Laughing Laughing

ممنون مرجان ... تو خيلي بهم لطف داري Embarassed ايشالا بتونم تلافي كنم (يكي طلبت ) Wink
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

غيرت.....! Empty
پستعنوان: رد: غيرت.....!   غيرت.....! Icon_minitimeالجمعة فبراير 01, 2008 8:00 am

خب این واقعا نظر من در موردت بود
داشتن چنین دوستی تبریک هم داره
خوشحالم که فروم ما بچه های خوبی داره
.................................................
وااااااااااااااااای اینجا یه برفی گرفته که نگو
چقدر قشنگه
ربطی به موضوع نداشت ولی حیفم اومد ننویسم.
خوش باشی

غيرت.....!
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1