هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

دختر خاتمي عروس خانواده خرازي ( وزير امور خارجه سابق) شد

3 مشترك
نويسندهپيام
hobbelma7boob's brother
میزبان
میزبان
hobbelma7boob's brother

تعداد پستها : 288
Registration date : 2008-01-22

دختر خاتمي عروس خانواده خرازي ( وزير امور خارجه سابق) شد Empty
پستعنوان: دختر خاتمي عروس خانواده خرازي ( وزير امور خارجه سابق) شد   دختر خاتمي عروس خانواده خرازي ( وزير امور خارجه سابق) شد Icon_minitimeالأربعاء يناير 23, 2008 4:24 pm

نرگس ، دختر كوچك سيد محمد خاتمي هفته گذشته به عقد برادر زاده كمال خرازي ، وزير امور خارجه دولت پدر درآمد .

به گزارش پارسينه، در جشني كه جمعه گذشته به اين مناسبت در منطقه نياوران تهران و تحت تدابير شديد امنيتي برگزار شد ، بيش از هزار مهمان از مقامات بلند پايه دولت سابق حضور داشتند ..

دختر كوچك خاتمي كه متولد 1360 مي باشد ، به تازگي از اروپا بازگشته است.

گفتني است ُسيد محمد خاتمي سه فرزند به نامهاي ليلا، نرگس و عماد الدين دارد، ليلا خاتمي كه فارغ التحصيل رشته رياضي محض دانشگاه شريف است به همراه همسرش در ايتاليا زندگي مي كند.

دختر خاتمي عروس خانواده خرازي ( وزير امور خارجه سابق) شد Mrsghg
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
ليلا
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
ليلا

تعداد پستها : 1095
Registration date : 2007-12-21

پستعنوان: رد: دختر خاتمي عروس خانواده خرازي ( وزير امور خارجه سابق) شد   دختر خاتمي عروس خانواده خرازي ( وزير امور خارجه سابق) شد Icon_minitimeالأربعاء يناير 23, 2008 7:21 pm

جالبه Shocked

من همیشه وقتی این مطالبو میخونم به این فکر میکنم که بعضی از این طلبه های محترمه تا چه حد پیشرفت کردن و بچه هاشون چرا هیچ ربطی به خودشون نداره ... بعد یاد حرفای مردم میافتم که میگن : ....... بهتره نگم چون توهین به حساب میاد....
شاید نتیجه ی زحماته! نمیدونم ..

اما من تویه شهرمون طلبه هایی رو میشناسم که زیر فشار حرفای رکیک مردم با یه لقمه نون زندگی رو میگذرونن..

بعضی وقتا فکر میکنم داره اسمشون خراب میشه
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

تعداد پستها : 2828
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: دختر خاتمي عروس خانواده خرازي ( وزير امور خارجه سابق) شد   دختر خاتمي عروس خانواده خرازي ( وزير امور خارجه سابق) شد Icon_minitimeالخميس يناير 24, 2008 6:23 pm

خوش به حالشون که نمی دونن تو دنیا چه خبره..

اصلا دنیا چیه؟....همین ایران خودمون...
http://toradoostdaram.blogfa.com

بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-