هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

يه نصيحت..... .

نويسندهپيام
hobbelma7boob
میزبان
میزبان
hobbelma7boob

تعداد پستها : 166
Registration date : 2007-12-02

يه نصيحت..... . Empty
پستعنوان: يه نصيحت..... .   يه نصيحت..... . Icon_minitimeالخميس يناير 24, 2008 2:05 pm

چند وقت پیش داشتم صحبتهای یه آقایی رو گوش میدادم که صحبتهاشو توی آدرسی که توی امضام نوشتم برای دانلود گذاشن.

www.baytalhussein.net

همه ی حرفاشون خیلی قشنگ بود ولی یه حرفی زدن که واقعا حرف بود.
گفتن که هر وقت براتون مشکلی پیش اومد(مثلا شریکتون سرتون رو شیره مالید و در رفت)سریع شروع نکنین بهش بد و بیراه گفتن و نفرینش کنین بلکه به خودتون و در واقع خدا بگین که حتما خودم یه غلطی کردم که این بلا سرم اومده و طلب آمرزش کنید (هرچند بسیار ساده وکوچولو).اگه این کارو بکنید حتما مشکلتون حل میشه.ولی اگه طبق معمول اکثر آدما شروع کنید به فحش دادن به یارو یا گفتن اینکه "آخه خدایا مگه من چه گناهی کرده بودم که این بلاسرم اومد و ...... " نتنها فرقی نمیکنه بلکه ممکنه بدتر هم بشه.حالا این امر در رابطه با خیلی چیزهای دیگه هم صدق میکنه.

این آدرس سایتی رو که دادم اگه خواستین یه سری بهش بزنید و فایلهاشو دانلود کنید (همون صفحه ی اول که برین پایین صفحه شماره ی روزهای ماه رو نوشته که اگه روش کلیک کنید میره برای دانلود)حجماشونم خیلی کمه (مثلا هر 1 ساعت حدوده 3.5 مگابایت)(mp3).
منتها سایتش عربیه ولی فایل ها فارسین و براتون مشکلی پیش نمیاد.
اگه چیز دیگه ای هم خواستید درباره ی ایشون بدونید ازم بپرسید تا به شخصه بهتون بگم.(چون فقط باید به اهلش گفت).

حتما یکی شو هم که شده دانلود کنید.

یا علی مدد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.baytalhussein.net

يه نصيحت..... .
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1