هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

شب قبل از امتحان

3 مشترك
نويسندهپيام
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

تعداد پستها : 489
Registration date : 2008-01-02

شب قبل از امتحان Empty
پستعنوان: شب قبل از امتحان   شب قبل از امتحان Icon_minitimeالجمعة فبراير 01, 2008 7:40 am

دوستان خوبم می خواستم یه مطلبی رو که زیاد باهاش برخورد می کنم باهاتون در میون بذارم. خیلی از افراد برای شب قبل از کنکور یا امتحان به دنبال قرص کلر دیازپوکساید 5mg میان داروخانه .نمی دونم کی گفته که این قرص مناسبه.درسته که این قرص به اصطلاح آمیانه سبکه ولی طولانی اثره.که علاوه بر این که ضد اضطرابه خواب آور هم هست و مصرف این دارو شب قبل از امتحان باعث خواب آلودگی فرد می شه و تمرکز فرد رو پائین میاره و باعث می شه فرد شش دانگ نباشه ! Shocked

بهتره برای کاهش اضطراب از راههای دیکه استفاده کنین که آقا میثم به تفصیل براتون گفتن.

توکل به خدا و این که بدونین که کسی پشت سرتون که هیچ کاری براش نشد نداره خیلی به آدم آرامش می ده.البته باید واقعا بهش اعتقاد داشته باشین .یعنی در عمق ضمیر نا خودآگاهتون به این باور رسیده باشین که اکه نرسیدین می تونین با تلقین و تکرار این مسئله این موردو برای ضمیر ناخودآگاهتون جا بندازین.

ولی اگه فردی با تمام این تدابیر نتونست به اضطرابش غلبه کنه و کاراییشو خیلی پایین میاره یه راه دارویی دیگه داره که اینجا نمیکم فعلا راه های دیگرو امتحان کنید حتما جواب می ده.

یه مسئله ی دیگه اضطراب در وقت مصاحبه ی شغلیه.که تمام راهکار های قبلی کاربرد دلره به علاوه فرض کنید برای مصاحبه رفتین :

فرد مصاحبه کننده خیلی شیک لم داده یه نگاه عاقل اندر سفیهم داره بهت می کنه وشما باید موقعیت یه طوری در نظر بگیرین که ابهتش بشیکنه مثلا اون فردو با پیزامه یا لباس شنا تجسم کنید !!!! این کار باعث می شه که ابهتش از بین بره Very Happy .ولی اگه نشد باز هم همون دارویی که نگفتم !!!
Very Happy این داروی بسیار ساده ایه فکر نکنین خیلی خطرناکه ولی نباید به الکی دارو خوردن عادت کنیم.ولی اگه کسی خواست بهش می کم.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

شب قبل از امتحان Empty
پستعنوان: رد: شب قبل از امتحان   شب قبل از امتحان Icon_minitimeالجمعة فبراير 01, 2008 7:57 am

خوش به حال خودم
2 روز دیگه کنکورمه عین خیالم هم نیست
به نظر من تو این دنیا هیچ چیزی ارزش اضطراب و تشویش رو نداره
http://www.a-d-w.blogfa.com
s@ba
مشتاق
مشتاق
s@ba

تعداد پستها : 700
Registration date : 2008-01-09

شب قبل از امتحان Empty
پستعنوان: رد: شب قبل از امتحان   شب قبل از امتحان Icon_minitimeالجمعة فبراير 01, 2008 8:24 am

من یه بار به خاطر زیاد خودن نسکافه خوابم نبرد تنها بودم

یه دونه از این قرصها خوردم ......

وای ارغوان نمی دونی چی شد که............

خدا اون روزه دوباره نیاره تا شبش حالم بد شد........

نمی دونی که چرت و پرت می گفتم......

عین مستا هی می خوابیدم خلاصه دیگه از این غلطا دیگه نمی کنم...........

برام تجربه ی بزرگی شد..........
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

تعداد پستها : 489
Registration date : 2008-01-02

شب قبل از امتحان Empty
پستعنوان: رد: شب قبل از امتحان   شب قبل از امتحان Icon_minitimeالجمعة فبراير 01, 2008 10:14 am

s@ba نوشته است:
من یه بار به خاطر زیاد خودن نسکافه خوابم نبرد تنها بودم

یه دونه از این قرصها خوردم ......

وای ارغوان نمی دونی چی شد که............

خدا اون روزه دوباره نیاره تا شبش حالم بد شد........

نمی دونی که چرت و پرت می گفتم......

عین مستا هی می خوابیدم خلاصه دیگه از این غلطا دیگه نمی کنم...........

برام تجربه ی بزرگی شد..........

بله عزیزم این دارو همین طوریه.امیدوارم دوستان دیگه امتحان نکنن. فکر کن یکی شب کنکور بخوره !!!

راستی وقتی قهوه رو بیش از حد می خوری اثر عکس میده !!!! ولی مقدارش برای هر کی فرق داره مثلا شاید یه فردی با یه لیوان خوابش بگیره و یکی با 4-5 تا هم این اثر ظا هر نمی شه .

منظورم این نبود و قتی خوابتون نمیبره برین قهوه بخورین !!!!!!!!!!! منظورم این بود و قتی می خواین بیدار بمونین زیاد قهوه نخورین چون اثر عکس می ده.

شب قبل از امتحان
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-