هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

بيوگرافي ستارگان معروف ورزش

4 مشترك
نويسندهپيام
HeLena
Admin
Admin
HeLena

تعداد پستها : 256
Registration date : 2008-01-27

بيوگرافي ستارگان معروف ورزش Empty
پستعنوان: بيوگرافي ستارگان معروف ورزش   بيوگرافي ستارگان معروف ورزش Icon_minitimeالسبت فبراير 02, 2008 2:10 pm

سلام دوستان...

بسیاری از ما شاهد حضور ستارگان معروفی در دنیای ورزش هستیم.
ولیکن تنها چیزی که از اون ها اطلاع داریم ,
بازی و هنرنمایی اونهاست که در زمین انجام میشه .
و شاید تعداد خیلی از کمی از ماها,
از زندگی خصوصی اونها نیز اطلاع داشته باشیم.
به همین علت تصمیم گرفتم که بخشی رو به زندگی خصوصی ستارگان ورزشی اختصاص بدم.
شاید به پی بردن به برخی از ویژگی های خصوصی این افراد,
علاقه ی ما به این ستارگان بیشتر بشه.

اين مطلب آخرين بار توسط در السبت فبراير 02, 2008 2:24 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
HeLena
Admin
Admin
HeLena

تعداد پستها : 256
Registration date : 2008-01-27

پستعنوان: رد: بيوگرافي ستارگان معروف ورزش   بيوگرافي ستارگان معروف ورزش Icon_minitimeالسبت فبراير 02, 2008 2:23 pm

روبرتو کارلوس

بيوگرافي ستارگان معروف ورزش UUg72980

«روبرتو كارلوس داسيلوا روكا» متولد دهم آوريل سال 1973 در «سائوپائولو»
در حقيقت همان «روبرتو كارلوس» فوتباليست معروف برزيلي است كه مدتي است در تيم «فنرباغچه» ترکیه توپ مي‌زند.
او معمولا در جناحين زمين بازي مي‌كند و تاكنون در سه جام جهاني، بازيكن اصلي تيم ملي كشورش بوده است.
او قبل از ورود به تيم «فنرباغچه» در باشگاه اسپانيايي «رئال مادريد» بازي مي‌كرد.
او در زمره پنج فوتباليستي است كه در بيش از صد بازي ليگ قهرماني اروپا حضور داشته است.
در سال 1997 و در انتخاب بهترين بازيكن دنيا از سوي فيفا نام روبرتو كارلوس
درست پس از رونالدو به عنوان نفر دوم به چشم مي‌خورد و پله او را يكي از 125 بازيكن برتر دنيا مي‌داند.

آغاز فوتبال

«روبرتو كارلوس» فوتبال را با باشگاه «پالميراس» آغاز كرد و خيلي سريع و در سن 22 سالگي وارد باشگاه اينتر ميلان شد.
او در سال 1996 به باشگاه قدرتمند «رئال مادريد» پيوست.
كارلوس يازده فصل متمادي براي باشگاه رئال مادريد توپ زد و در كل در 512 مسابقه حاضر شد كه 370 بازي آن مسابقات ليگ بود.
او در اين مسابقات در همان پست دفاع خود 46 گل را روانه تور دروازه حريفان كرد.

كارلوس در آگوست سال 2005 رسما شهروند اسپانيا شد و در عين حال شهروند برزيل نيز محسوب مي‌گشت
اين اتفاق براي رئال مادريد اهميت به سزايي داشت، زيرا بدين ترتيب كارلوس ديگر بازيكن خارجي به حساب نمي‌آمد
و آنها كه اجازه داشتند تنها 3 بازيكن غيراروپايي در باشگاه خود داشته باشند يك جاي خالي براي گزينه‌اي مناسب پيدا مي‌كردند
و اين طور بود كه رئال مادريد توانست «روبينيو» را وارد تيم خود كند.
در طول فصل بازيهاي 2006-2005 اخبار و شايعات بسياري مبني بر اين‌كه كارلوس باشگاه رئال را ترك خواهد كرد در نشريات به چشم مي‌خورد.
اين خبرها حاكي از آن بود كه دو باشگاه مهم كه خواستار اين فوتباليست بودند «چلسي» و «فنرباغچه» نام داشتند
ولي آن فصل گذشت و كارلوس همچنان در رئال ماند برای سیصدوسي‌امين بار در مادريد بازي كرد
و بدين ترتيب ركورد قبلي را كه با 329 بار از آن «آلفردو دي استفانو» بود را تصاحب كرد.
اما روز نهم مارس 2007 او اعلام كرد كه تصميم دارد ديگر قرارداد خود را با رئال تمديد نكند و مدتي بعد حرف خود را عملي كرد
.

فنرباغچه يك باشگاه بزرگ

در ژوئن سال 2007 روبرتو كارلوس قرارداد دو ساله خود را به همراه يك سال حضور اختياري با باشگاه فنرباغچه كه قهرمان ليگ تركيه است به امضا رساند.
اين قرارداد داخل استاديوم و در برابر چشم هزاران تن از هواداران اين تيم به امضا رسيد.
اين اتفاق براي خود كارلوس هم عجيب و غيرمنتظره بود زيرا هميشه فكر مي‌كرد در باشگاه رئال با فوتبال خداحافظي خواهد كرد
ولي سرانجام پس از يازده سال بازي براي رئال از اين باشگاه جدا شد تا به باشگاه ديگري بپيوندد.
او مي‌گويد: «هرگز انتظار نداشتم به باشگاه ديگري بروم، نمي‌خواستم رئال را ترك كنم ولي شرايط در فوتبال تغيير مي‌كند.
براي من هم شرايطي به وجود آمد كه به اينجا بيايم و به آنچه مي‌خواهم برسم.
رييس باشگاه فنرباغچه باعث شد دوباره احساس كنم مهم هستم. فكر مي‌كنم شانس آن را دارم كه با آنها آينده خوبي براي خودم بسازم.
دوست نداشتم رئال را با ناراحتي ترك كنم، من آن باشگاه را با خوشحالي و با گردن افراشته ترك كردم.»
او رفتن خود از رئال را به رفتن ديويد بكام تشبيه كرده و مي‌گويد: «همان طور كه بكام رفت تا به گالكسي بپيوندد من هم رفتم
. آنها آدم‌هاي بزرگي را از دست دادند. من با خوشنامي به رئال مادريد رفتم و دوست دارم هميشه همين طور باشم.»
روبرتو كارلوس در اولين بازي رسمي خود در «فنرباغچه» با سر براي اين تيم گل زد.
اين گل حاصل سومين ضربه سر (هد) او در طول كار حرفه‌اي‌اش بود.
او براي هواداران آن تيم، محبوب‌ترين بازيكن محسوب مي‌شود و يك عضو ضروري و كليدي براي فنرباغچه است.

گل‌هاي به يادماندني

اگر وارد وب سايت بهترين گل‌هاي فوتبال شويد و تمام گل‌هاي تاريخ فوتبال را يك به يك مرور كنيد،
مطمئنا در ميان اين گل‌هاي منتخب دو گل از سري گل‌هاي روبرتو كارلوس را شاهكار عالم فوتبال خواهيد دانست.
اولي يك ضربه آزاد از فاصله 35 متري بود كه با چرخشي مبهوت‌كننده از سد مدافعان گذشت و وارد دروازه انگليس شد و عنوان «ضربه آزاد قرن» را به خود اختصاص داد.
دومين گل معروف كارلوس يك ضربه كرنر بود كه آنچنان به زيبايي زده شد و آنقدر حيرت‌انگيز وارد تور شد
كه وقتي كسي براي نخستين بار آن را مي‌بيند چند ثانيه طول مي‌كشد كه متوجه گل شدن آن ‌شود.
با اين وجود كارلوس فوتباليستي است كه توانايي‌هاي دفاعي خود را به همه ثابت كرده و در جناح چپ زمين بيش از هر قسمت ديگري موفق است.
قدرت و توانايي روبرتو در پاي چپ او نهفته است و همين پا او را بهترين يا يكي از بهترين‌هاي عرصه فوتبال ساخته است.
اين بازيكن جذبه‌اي خدادادي دارد كه باعث شده در قلب همه هواداران خود جا باز كند.
هواداران او توقع دارند او در تك تك بازي‌هايش عالي ظاهر شود و البته او هم در اغلب مواقع شگفت‌انگيز است. كارلوس در سال‌هاي گذشته به راستي يك سوپراستار بوده است.

زندگي خصوصي

روبرتو كارلوس وابستگي شديدي به خانواده‌اش دارد.
او هميشه با پدرش «اسكار» و مادرش «ورالوچيا» و البته سه خواهرش «كريستين»، «جيزيه» و «سيلويا» روابط نزديكي داشته است
و بدين ترتيب مسلم است كه به خانواده جديد خود يعني همسرش «الكساندرا» و دخترانش «روبرتا» و «جيوانا» عشق و محبت عميقي دارد.
او يك پسر هم دارد كه نام او را روبرتو كارلوس جونيور گذاشته است.
روبرتوي كوچك اكنون نزديك به سه سال دارد و پدر به شدت علاقه‌مند است كه پسرش راه او را پيش بگيرد.
او نمونه بارز يك پدر با محبت است كه به تك‌تك اعضاي خانواده خود توجه خاصي نشان مي‌دهد.
كارلوس سال‌هاي زيادي از وطن اصلي خود دور بوده است، با اين وجود سعي دارد عادات قديمي خود را حفظ كند و به ويژه به موسيقي و غذاهاي اصيل برزيل علاقه شديدي دارد.
او در كنار فوتبال به ورزش‌هاي ديگري نظير واليبال ساحلي واسپكتاش مي‌پردازد.
علاوه بر بازي به يادماندني، خصوصيات اخلاقي برجسته‌اي هم دارد كه باعث جذابيت او در ميان هواداران فوتبال شده است.
خصوصياتي همچون خونگرمي، خوشرويي و خاكي بودن كه معمولا مردمان برزيل از آن بهره مي‌برند.

حضور در استانبول

كارلوس مي‌گويد: من هرگز جلسات و پيشنهادات فنرباغچه را سبك نشمردم.
در حقيقت افتخار مي‌كنم كه اين باشگاه نسبت به خريد من علاقه نشان داده است.
سال گذشته فردي به اسم «مرات» پيش من آمد تا شرايط قرارداد را برايم توضيح دهد، او بسيار جدي بود و سعي داشت اين معامله صورت بگيرد و خيلي به كارش وارد بود.
من گفتم قرارداد سه ساله مي‌خواهم و او موافقت كرد ولي گفتم بايد با رئال مادريد هم مذاكره كنم چون قراردادم با اين باشگاه هنوز به پايان نرسيده است و باز هم موافقت كرد،
ما با هم دست داديم و او رفت.
آن موقع من مطمئن بودم كه به فنرباغچه مي‌روم ولي اين باشگاه ديگر دنباله كار را نگرفت.
آنها حتي به رئال مادريد پيشنهادي هم ندادند و مرا در عالم ترديد گذاشتند و رفتند. فنرباغچه سال گذشته اين انتقال را جدي نگرفت.
اگر آنها جدي بودند با روساي رئال ملاقات مي‌كردند. اين طور شد كه من به اين نتيجه رسيدم كه فنرباغچه در تصميمش جدي نيست و قراردادم را با رئال تمديد كردم،
اما امسال آنها جدي بودند و بابت سال گذشته از من عذرخواهي هم كردند
.مردمان ترك بسيار خونگرم، مهربان و البته ديوانه فوتبالند.
فوتبال اين كشور در سال‌هاي گذشته به ويژه ده سال اخير رشد بسيار خوبي داشته است كه مهمترين نمونه مقام سوم جام جهانی 2002 بود،
آنها در آن جام دوبار با ما روبه‌رو شدند و هر دو بار تيم آماده برزيل كه آن سال قهرمان جهان شد را آزار دادند.
پيش از اين‌كه به استانبول بيايم، چند بار با كلوديو تافارل دروازه‌بان سابق و هم بازي‌ام در تيم ملي برزيل كه چند سالي در گالاتاسراي دروازه‌بان بود، تماس تلفني برقرار كردم،
او به من گفت: يادت باشد در تركيه با فوتبال شوخي نكن.
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: بيوگرافي ستارگان معروف ورزش   بيوگرافي ستارگان معروف ورزش Icon_minitimeالسبت فبراير 02, 2008 4:04 pm

خیلی ممنون هلنا جان
کارلوس رو خیلی دوست دارم بازیکن مورد علاقه ام تو بازی پلی استیشن هم هست Shocked Laughing
یاد یه تاپیک افتادم که تو فروم قبل زدم
راستی اون گل قرن رو فکر کنم به فرانسه زد و به اون بارتز با اون کله اش lol! lol!
http://www.a-d-w.blogfa.com
REZA RAYAN
Admin
Admin
REZA RAYAN

تعداد پستها : 121
Registration date : 2007-11-27

پستعنوان: رد: بيوگرافي ستارگان معروف ورزش   بيوگرافي ستارگان معروف ورزش Icon_minitimeالأحد فبراير 03, 2008 7:27 am

ممنونم هلنا جان

من هم خیلی از بازی روبرتو کارلوس خوشم می یاد

مخصوصا زمانی که تو رئال و تیم ملی برزیل بازی می کرد

بازم ازت ممنونم

منتظر بیوگرافی های بعدی هم هستیم flower flower
https://arabirayan.forumfa.net
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

پستعنوان: رد: بيوگرافي ستارگان معروف ورزش   بيوگرافي ستارگان معروف ورزش Icon_minitimeالجمعة فبراير 08, 2008 1:02 pm

ممنون هلنای عزیز Surprised

بيوگرافي ستارگان معروف ورزش
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-