هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

اخباری در مورد آلبوم جدید نانسي و ...

3 مشترك
نويسندهپيام
n@ncy ajr@m
رهگذر
رهگذر
n@ncy ajr@m

تعداد پستها : 4
Registration date : 2008-02-20

اخباری در مورد آلبوم جدید نانسي و ... Empty
پستعنوان: اخباری در مورد آلبوم جدید نانسي و ...   اخباری در مورد آلبوم جدید نانسي و ... Icon_minitimeالخميس فبراير 21, 2008 4:07 am

نانسي عجرم سعي کرده است از شاعران طراز اول مصري در البومی که به زودی شاه ان خواهیم بود استفاده کند که تا جايي که بتواند سطح اين آلبوم را بالا ببرد.
محمود خيامي يکي از شاعران آلبوم نانسي گفته نانسي خواننده توانايي است و من مطمئن هستم او بار ديگر نيز مي تواند با اين آلبوم شگفتي بيافريند.
خیامی در گفتگو با فيلفان دات کام خاطر نشان کرد که البوم جدید نانسی فروشي ميليوني خواهد داشت.
همچنين گفته میشود آلبوم جديد نانسي داراي قفل نرم افزاري بسيار امني است که مانند قفل های مايکروسافت است که بر روي ويندوز هاي خود نصب کرده است.
همچنين يکي ديگر از شاعران عرب به نام سمير سفير گفته اين آلبوم نانسي با سبکي فوق العاده جديد وارد بازار مي شود.و در آخر نيز گفته شده که اين آلبوم مي تواند حتي رکورد يا طب طب را بشکند. و آهنگهاي آن به مراتب از مهجبه و انا يلي نيز شاد تر است که اين خود جاي خوشحالي در موزيک عرب مي باشد.

اخباری در مورد آلبوم جدید نانسي و ... 67994666612

به گزارش سایت پانت بار ديگر از نانسي خواسته شده است که کليپي از آلبوم شخبط شخبيط بسازد.
نانسي نيز گفته است پس از انجام دو کار جديد با ميرنا خياط تصميم ندارم کار ديگري انجام دهم.
اما به نظر خودم کليپ تبليغاتي دوم براي کوکا کولا کاري به مراتب قوي تر از کار اولم يعني ميشتاقليک با ميرنا خياط شد و در مورد انتخاب ميرنا به عنوان کارگردانم بايد بگويم بعد از تجربه هاي عالي که با نادين داشتم به نظرم مي توانم آن ها را با ميرنا تکرار کنم.
همچنين در مورد بازي در فيلمي براي کودکان بايد بگويم که اين کار مورد علاقه من است اما فعلا از دستم خارج است.در مورد اختلافم با هيفا بايد بگويم که فقط يک شايعه است من با او رابطه ي دوستانه اي دارم و عقيده هر کسي به خود او مربوط است.و در مورد چگونگی آهنگهاي او چيري نمي گويم.

منبع:nancyajram.ir
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: اخباری در مورد آلبوم جدید نانسي و ...   اخباری در مورد آلبوم جدید نانسي و ... Icon_minitimeالخميس فبراير 21, 2008 10:42 pm

cheers

نانسییییییییییییی ...

آلبوم جدییییییییییید ...

انتظااااااااااااااااااااررررر ...

Very Happy
http://www.werfriends.blogfa.com
MILAD
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MILAD

تعداد پستها : 1601
Registration date : 2008-02-14

پستعنوان: رد: اخباری در مورد آلبوم جدید نانسي و ...   اخباری در مورد آلبوم جدید نانسي و ... Icon_minitimeالجمعة فبراير 22, 2008 2:24 pm

من که مشتاقانه منتظرم... cheers
http://www.kyokushinmatsui.mihanblog.com

اخباری در مورد آلبوم جدید نانسي و ...
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-