هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

بچه ها يه تولد ديگه

+15
yasamiin
الهام
amin
h@sti
MILAD
meysam-r
Anika
nasim
Arakadrish
Assal
بهاره
دلارام
magnoon diab
MajidDiab
Jany
19 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3
نويسندهپيام
ليلا
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
ليلا

تعداد پستها : 1095
Registration date : 2007-12-21

بچه ها يه تولد ديگه - صفحة 3 Empty
پستعنوان: رد: بچه ها يه تولد ديگه   بچه ها يه تولد ديگه - صفحة 3 Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 15, 2008 2:24 pm

خوشحال میشم در مورد اون عکسی که از امامزاده گذاشته بودی و اون مراسم ... بیشتر توضیح بدی Smile
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

تعداد پستها : 2939
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: بچه ها يه تولد ديگه   بچه ها يه تولد ديگه - صفحة 3 Icon_minitimeالأربعاء أبريل 16, 2008 10:24 am

خب عکسات خیلی قشنگند..سلمان جون
تو هم نقطه ضعف من رو خوب پیدا کردی...میدونی من عاشق کوه و دشتم
این بار که رفتی حسابی به جای من هم نفس بکش...تو نفس بکشی انگار ما نفس کشیدیم...
ما هم تو جنوب یزد یه کوه خیلی معروف و قشنگ داریم به اسم شیرکوه البته چون من عکاس ماهری نیستم
عکساش رو ندارم.
بازم از این عکسا میخوام Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Arakadrish
مشتاق
مشتاق
Arakadrish

تعداد پستها : 986
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: بچه ها يه تولد ديگه   بچه ها يه تولد ديگه - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت أبريل 19, 2008 11:12 am

ليلا جان چون عجله دارم ، خلاصه ميگم ... منو ببخش !!

اين مراسم هر سال ، سه روز قبل از نيمه ي شعبان شروع ميشه و با رسيدن غروب روز سوم به پايان ميرسه

روي قبر امواتي كه زمان فوتشون بعد از نيمه ي شعبان سال گذشته بوده ، يه چادر به همون صورتي كه توي تصوير ديده ميشه

برپا ميكنن !! انواع ميوه و شيريني و خرما براي پذيرايي مهيا ميشه .

داخل چادر ، فانوس و چراغ گازي ، شمع ، مشك و عنبر ، كاكل و سبزه و خلاصه يه سفره شبيه به سفره ي عيد با تمام خوردنيهايي كه

ذكرشون اومد گذاشته ميشه .

داخل چادر و چسبيده به ديواره ها ، پتو و كناره گذاشته ميشه و مردم براي خوندن قران و تسلي دادن به بازمانده ها به داخل چادر ميان .

پذيرايي ميشن و ... ميرن براي سر زدن به چادر بعدي ...

شب سوم ، همه ي اقوام براي صرف شام به خونه ي صاحب چادر دعوت ميشن و يه سيبيلي چرب ميكنن و دلي از عزا درميارن ...

اين برنامه ي چادر زدن و براتي گرفتن بخصوص براي بچه ها خيلي هيجان انگيزه !! قايم موشك بازي كردن و بخور بخور كردن بين چادر هاي

رنگارنگ ، لذتي به ياد موندني داره ...

حيف كه الان عكسي از داخل چادر ندارم تا برات بذارم ... ايشالا سال آينده Very Happy

ببخش كه تند تند و خلاصه گفتم ...

-------------------------------------------------
باشه مرجان ...

بذار برم و برگردم ، تا دلت بخواد عكس ميذارم برات و غافلگيرت ميكنم ... به شرط اينكه تو هم من رو از عكساي شيركوه بي نصيب نذاري

موفق باشي

بچه ها يه تولد ديگه
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 3 از 3رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3
 مواضيع مماثلة
-