هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

کتاب هاي زيبا

+8
MajidDiab
Jany
S H I R I N
Yasaman
الهام
yasamiin
دلارام
Arghavan
12 مشترك
رفتن به صفحه : 1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية
نويسندهپيام
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

تعداد پستها : 489
Registration date : 2008-01-02

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالإثنين أبريل 21, 2008 2:57 pm

سلام بچه ها

فکر کنم حالا که به زمان برگزاریه نمایشگاه کتاب نزدیک می شیم خوبه هرکی اسم بهترین کتابایی که خونده با اسم نویسنده و ناشر بگه و در ضمن توضیح بده که کتاب در چه موردیه. کتاب می تونه در هر ضمینه ای باشه .می دونم همه کتابای زیادی خوندین .

من با کتاب آتش امید نوشته ی خانم پریسا بهرامی شروع میکنم که قسمتی از اونو تو بخش داستان نویسی گذاشتم.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالإثنين أبريل 21, 2008 3:16 pm

کتاب کیمیا خاتون نوشته ی خانم سعیده قدس. نشر چشمه که یه رمان تاریخی از شبستان مولاناست.

کیمیا خاتون دختر محمد شاه ایرانی و کرا خاتون زیباروی اکدشانی که پس از مرگ شوهرش به عنوان همسر دوم به عقد و ازدواج محمد جلال الدین بلخی در آمده بود. پس از ازدواج مادرش ساکن حرم مولانا شد.و داستان حیرت انگیز زندگی وی بالمآل نگاهی به بخشی از زندگی واقعی خانوادگی و به عبارت دیگر بعد انسانی حیات مولانا دارد یعنی آن بخش از زندگی که همواره در سایه عظمت ابعاد روحانی و عرفانی و فراانسانی شخصیتش به محاق فراموشی سپرده می شده.از همین روی است که هرچند این رمان تاریخی برداشتی خیال پردازانه از یک ماجرای واقعی می باشد سعی بسیار رفته تا واقعی ترین تصویر خیالی ارائه گردد.(مولف)

اين مطلب آخرين بار توسط Arghavan در الثلاثاء أبريل 22, 2008 6:01 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639
Registration date : 2007-12-02

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالإثنين أبريل 21, 2008 3:24 pm

اتفاقا همین امشب داشتم فکر می کردم به اینکه توی فروم به همدیگه کتاب معرفی کنیم واسه نمایشگاه
مرسی ارغوان جان، کمک زیادی می کنی برای اینکه کتاب خوب رو انتخاب کنم
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

تعداد پستها : 2958
Registration date : 2007-12-18

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 22, 2008 6:11 am

واي مرسي از اين تاپيك خوب....

هلاكه اين تاپيكم.....

الان عجله دارم بايد برم....امتحان دارم.....

وقتي برگشتن يه ليست بلند بالا از كتابايي كه خوندم خوب بوده ميگم براتون.....
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

تعداد پستها : 2828

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 22, 2008 11:12 am

فکر جالبیه

ممنون ارغوان جون I love you

حالا من فکر کنم بعد میام میگم scratch

tongue
http://toradoostdaram.blogfa.com
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 22, 2008 12:23 pm

خواهش می کنم بچه ها Very Happy . من می خواستم از تجربیاتتون استفاده کنم .چون بدون شناخت خریدن کتاب خیلی سخته .خیلی از کتابا رو می خری و بعد که می خونی می بینی که خوشت نیومده ازش.از فروشنده ها هم نمیشه کمک گرفت چون همیشه در جهت فروش کتابشون راهنمایی می کنن !!!!!!!!
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 22, 2008 1:29 pm

اينا ليست كتابايي كه من خوندم و خوشم اومده....تا اونجايي كه يادمه اسماشو ميگم
به شماها دوستاي خوبم cheers تا شما هم اگه خواستين بخونين.....

اگر به كتابهاي تاريخي (واقعي)زمان پادشاهاي زمان عثماني علاقه مندين
اين كتابا خيلي قشنگن

شبهاي سراي
نويسنده :ميشل دوگرس مترجم:عبدالرضا هوشنگ مهدوي

داستان خيلي قشنگ درباره حكومت سلطان سليم

حرمسراي سلطان
نويسنده:جوليا فيتس جرالد مترجم: هادي عادل پور

اين داستان هم براي زمان حكومت خليفه هاي عثماني و خيلي قشنگ

كتاباي سيدني شلدون هم خيلي قشنگه

اگر فردا بيايد
داستان دختري به اسم تريسي ويتني .
واقعا قشنگه...به نظر من حتما يه دور اين كتاب و بخونين.... واقعا از اون داستاناي
مهيج و به معناي واقعي كتابه هاااااااا Smile

فردا دير است
اينم كتاب قشنگيه....

داستاناي تاريخي زمان فراعونه

سينوهه
نويسنده:ميكا والتري مترجم: ذبيح الله منصوري

كه فكر كنم اكثرا خونده باشن اين كتاب رو
داستان پزشك مخصوص فرعونه....درباره معالجه ها و موميايي كردن هاي اون موقع و كلا وقايع تاريخي و واقعي
جالبيه براي كسايي كه دوست دارن به وقايه اون زمان

كنيز ملكه مصر
نويسنده:ميكل پيرامو ترجمه : ذبيح االه منصوري

درباره ويكتوريا از زبان خدمتكار يا همون دايش...كتاب جالبيه

كاترين كبير
درباره زندگي و اتفاقات زمان كاترين كبير....

داستاناي فلسفي
دنياي سوفي
نويسنده:يوستين گردر ترجمه:حسن كامشاد

داستاني درباره تاريخ فلسفه ....
كه به زبان داستان و خيلي روشن و قابل فهم مسائل فلسفي رو توضيح داده

زندگي نامه ها

شما كه غريبه نيستيد
نويسنده:هوشنگ مرادي كرماني

داستان زندگي هوشنگ مرادي كرماني نويسنده قصه هاي مجيد...البته من نخوندم اين كتابو ولي مصاحبه آقاي مرادي
رو تو مجله موفقيت ميخوندم بايد جالب باشه....
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 22, 2008 1:32 pm

بچه ها راستش الان خيلي خستم ديگه چيزي تو يادم نيست....
تو روزاي ديگه بازم اسم كتاباي قشنگ ميگم بهتون...
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 22, 2008 1:44 pm

واقعا خوش به حالتون بچه ها...خيلي دلم مي خواد بيام نمايشگاه تهران... Sad Sad Sad

چه صفايي داره ميون اون همه كتاب باشي...

الان درست يادم نيست...والا تا از من اسم يه كتاب قشنگ رو بپرسن ميگم بربادرفته اثر مارگارت ميچل. عاشق اين رمان زيبا هستم.
كتاباي ديگه اي كه از خوندنشون لذت بردم:

بريدا ( Brida ) اثر پائلو كويلو...فكر ميكنم كه با كاراي كويلو آشنا باشين. يه اثر عارفانه و عاشقانه. در مورد دختري به نام بريدا كه براي رسيدن به هدفش تلاش ميكنه.براي يادگيري جادوگري و اتفاقاي كه توي اين راه براش پيش مياد چيزاي زيادي به آدم ياد ميده.

نامه هاي عاشقانه ي يك پيامبر ، اثر پائلو كويلو. نامه هاي جبران خليل جبران (تقربا زماني كه كتاب پيامبر رو مي نوشته) به خانم ماري( اگه اشتباه نكنم). خانمي كه به او خيلي كمك ميكنه و به هم علاقمند بودند. از نظر ادبي نثر زيبايي داشت من خيلي لذت بردم.
الموت اثر ولاديمر بارتول. من ترجمه آقاي محمدرضا مباشر رو خوندم. داستان تاريخي و زيبا در مورد حسن صباح.

چهار اثر از فلورانس اسكاول شين . خودم هنوز تمومش نكردم. دارم مي خونمش. يه كتاب روانشناسي اما واقعا زيبا! چرت و پرت نميگه. امضام هم مال همين كتابه.

افسانه هاي تباي از سفوكلس؛ ترجمه ي شاهرخ مسكوب. سه نمايشنامه ي بسيار بسيار زيباي يونان باستان: اديپوس شهريار،اديپوس در كلنوس و آنتيگنه، كه قبلا جداگانه چاپ شده بوده در اين كتاب با هم هست و چندتا نقد هم در ادامه آوردن.
scratch اگه بازم يادم اومد ميام
http://www.yassesefid.blogfa.com
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 22, 2008 1:50 pm

Yasaman نوشته است:
واقعا خوش به حالتون بچه ها...خيلي دلم مي خواد بيام نمايشگاه تهران... Sad Sad Sad

چه صفايي داره ميون اون همه كتاب باشي...

الان درست يادم نيست...والا تا از من اسم يه كتاب قشنگ رو بپرسن ميگم بربادرفته اثر مارگارت ميچل. عاشق اين رمان زيبا هستم.
كتاباي ديگه اي كه از خوندنشون لذت بردم:

بريدا ( Brida ) اثر پائلو كويلو...فكر ميكنم كه با كاراي كويلو آشنا باشين. يه اثر عارفانه و عاشقانه. در مورد دختري به نام بريدا كه براي رسيدن به هدفش تلاش ميكنه.براي يادگيري جادوگري و اتفاقاي كه توي اين راه براش پيش مياد چيزاي زيادي به آدم ياد ميده.

نامه هاي عاشقانه ي يك پيامبر ، اثر پائلو كويلو. نامه هاي جبران خليل جبران (تقربا زماني كه كتاب پيامبر رو مي نوشته) به خانم ماري( اگه اشتباه نكنم). خانمي كه به او خيلي كمك ميكنه و به هم علاقمند بودند. از نظر ادبي نثر زيبايي داشت من خيلي لذت بردم.
الموت اثر ولاديمر بارتول. من ترجمه آقاي محمدرضا مباشر رو خوندم. داستان تاريخي و زيبا در مورد حسن صباح.

چهار اثر از فلورانس اسكاول شين . خودم هنوز تمومش نكردم. دارم مي خونمش. يه كتاب روانشناسي اما واقعا زيبا! چرت و پرت نميگه. امضام هم مال همين كتابه.

افسانه هاي تباي از سفوكلس؛ ترجمه ي شاهرخ مسكوب. سه نمايشنامه ي بسيار بسيار زيباي يونان باستان: اديپوس شهريار،اديپوس در كلنوس و آنتيگنه، كه قبلا جداگانه چاپ شده بوده در اين كتاب با هم هست و چندتا نقد هم در ادامه آوردن.
scratch اگه بازم يادم اومد ميام

برباد رفته مارگارت ميچل....دنبالش
اسكارلت نويسنده:الكساندر ريپلي

ياسمن جون كتاباي پائليو كه حرف نداره....ديگه اون خداي كتابه....
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 22, 2008 1:51 pm

yasamiin نوشته است:
اينا ليست كتابايي كه من خوندم و خوشم اومده....تا اونجايي كه يادمه اسماشو ميگم
به شماها دوستاي خوبم cheers تا شما هم اگه خواستين بخونين.....

اگر به كتابهاي تاريخي (واقعي)زمان پادشاهاي زمان عثماني علاقه مندين
اين كتابا خيلي قشنگن

شبهاي سراي
نويسنده :ميشل دوگرس مترجم:عبدالرضا هوشنگ مهدوي

داستان خيلي قشنگ درباره حكومت سلطان سليم

حرمسراي سلطان
نويسنده:جوليا فيتس جرالد مترجم: هادي عادل پور

اين داستان هم براي زمان حكومت خليفه هاي عثماني و خيلي قشنگ

كتاباي سيدني شلدون هم خيلي قشنگه

اگر فردا بيايد
داستان دختري به اسم تريسي ويتني .
واقعا قشنگه...به نظر من حتما يه دور اين كتاب و بخونين.... واقعا از اون داستاناي
مهيج و به معناي واقعي كتابه هاااااااا Smile

فردا دير است
اينم كتاب قشنگيه....

داستاناي تاريخي زمان فراعونه

سينوهه
نويسنده:ميكا والتري مترجم: ذبيح الله منصوري

كه فكر كنم اكثرا خونده باشن اين كتاب رو
داستان پزشك مخصوص فرعونه....درباره معالجه ها و موميايي كردن هاي اون موقع و كلا وقايع تاريخي و واقعي
جالبيه براي كسايي كه دوست دارن به وقايه اون زمان

كنيز ملكه مصر
نويسنده:ميكل پيرامو ترجمه : ذبيح االه منصوري

درباره ويكتوريا از زبان خدمتكار يا همون دايش...كتاب جالبيه

كاترين كبير
درباره زندگي و اتفاقات زمان كاترين كبير....

داستاناي فلسفي
دنياي سوفي
نويسنده:يوستين گردر ترجمه:حسن كامشاد

داستاني درباره تاريخ فلسفه ....
كه به زبان داستان و خيلي روشن و قابل فهم مسائل فلسفي رو توضيح داده

زندگي نامه ها

شما كه غريبه نيستيد
نويسنده:هوشنگ مرادي كرماني

داستان زندگي هوشنگ مرادي كرماني نويسنده قصه هاي مجيد...البته من نخوندم اين كتابو ولي مصاحبه آقاي مرادي
رو تو مجله موفقيت ميخوندم بايد جالب باشه....

خیلی ممنون یاسمین جون.من کتابای سینوهه.کنیز ملکه ی مصر .دنیای سوفی .شما که غریبه نیستید و تمام داستان های سیدنی شلدون رو خوندم این نویسنده فکر بسیار خلاقی داره و در هر ضمینه ای می تونه داستان بنویسه . همیشه آخر کتاب حدس زدنش سخته و لی اگه کتابای این نویسنده رو خونده باشی میدونی چیزی که انتظارش نمیره میشه.

از نظر من بهترین کتابای سیدنی شلدون استاد بازی (آرزو های یک زن).سفیر. هیچ چیز جاودانه نیست هستش.که اگر فردا بیاید رو هم یاسمین جون گفت.

من کتاب شن های زمان (فرار راهبه ها )رو هم خیلی خیلی دوست دارم این کتاب اولین کتاب خارجی بود که من وقتی پنجم دبستان بودم خوندم.

انتشارات لیوسا تقریبا همه ی کتابای سیدنی شلدونو چاپ کرده.
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 22, 2008 1:57 pm

Arghavan نوشته است:
yasamiin نوشته است:
[/color]

خیلی ممنون یاسمین جون.من کتابای سینوهه.کنیز ملکه ی مصر .دنیای سوفی .شما که غریبه نیستید و تمام داستان های سیدنی شلدون رو خوندم این نویسنده فکر بسیار خلاقی داره و در هر ضمینه ای می تونه داستان بنویسه . همیشه آخر کتاب حدس زدنش سخته و لی اگه کتابای این نویسنده رو خونده باشی میدونی چیزی که انتظارش نمیره میشه.

از نظر من بهترین کتابای سیدنی شلدون استاد بازی (آرزو های یک زن).سفیر. هیچ چیز جاودانه نیست هستش.که اگر فردا بیاید رو هم یاسمین جون گفت.

من کتاب شن های زمان (فرار راهبه ها )رو هم خیلی خیلی دوست دارم این کتاب اولین کتاب خارجی بود که من وقتی پنجم دبستان بودم خوندم.

انتشارات لیوسا تقریبا همه ی کتابای سیدنی شلدونو چاپ کرده.

وااااااااااااااي استاد بازي رو خوندم....خوندم يادم نبود بگم...
زندگي يه دختر كه به همه چي رسيد...
واقعا چه مغزي داشته سيدني شلدون...
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 22, 2008 2:00 pm

درست گفتم ديگه ارغوان جون ....
چون خيلي وقت پيش اين كتابو خوندم...هموني بود كه دختره با ساختمون بازي پول دار ميشه...

هميشه اسم كتاباي سيدني شلدون و قاطي ميكنم...
شايد بخاطر اينكه موضوعاتش نه خيلي ولي نسبتا شبيه همه...بعضي كتاباش
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 22, 2008 2:04 pm

شن های زمان از سیدنی شلدون

این کتاب خیلی قشنگه....حتما بخونین Very Happy
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 22, 2008 2:06 pm

من می خواستم که کتاب اسکاول شین و معرفی کنم این کتاب خیلی فوق العادس .من به خیلی از دوستام این کتابو هدیه دادم.کتابی که من دارم چاپ بیست ونهم ولی آخرین باری که برای کسی خریدم چاپ شصت و سوم بود !!!!!! این نشون میده که این کتای چقدر طرفدار داشته .

این کتاب در 4 قسمت بازی زندگی و راه این بازی.کلام تو عصای معجزه گر تو است.در مخفی توفیق و نفوذ کلام. این اثر ترجمه ی خانم گیتی خوشدل و انتشارات پیکان .

کتاب های پائولو کئیلو رو هم اکثرا خوندم.

کتاب برباد رفته رو هم خوندم و لی اینکه ادامه براش نوشتن دوست ندارم.
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 22, 2008 2:09 pm

الهام نوشته است:
شن های زمان از سیدنی شلدون

این کتاب خیلی قشنگه....حتما بخونین Very Happy

میدونی الهام جون من کتاب شن های زمان و به نام فرار راهبه ها خوندم چاپ سال 72.و این نسخه با شن های زمان همچین فرق داره .چون تو شن های زمان یه قسمت هاییش سانسور شده و تغییر کرده !!!!!!
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 22, 2008 2:31 pm

کتاب بعدی

ده سر مکتوم عشق اثر آدام جکسون ترجمه ی خانم فریده مهدوی دامغانی .نشر تیر

همه ی شخصیت های این کتاب بر اساس اشخاص حقیقی و حقوقی پایه ریزی شده و تنها نام آنها تغییر یافته. این امیدواری در قلب من زنده است که داستان زندگی این افراد قادر باشد الهام بخش شما در زندگیتان باشد ...

امیدوارم به عنوان یک یادآوری خوشایند محسوب شود که زندگی می تواند برای شما دقیقا به همان شکلی باشد که همواره در ذهنتان داشته اید یعنی سراسر از شادی و هیجان و عشق و برکت و نعمت ...(بخشی از پیشگفتار)

در مورد مترجم باید بگم که بسیار توانا هستن و به هفت زبان تسلط دارن و من هر کتابی رو می بینم ایشون ترجمه کردن می خرم چون کتابای خوبی رو با ترجمه ی بسیار روان دارن.
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 22, 2008 3:37 pm

خوشه هاي خشم جان اشتاين بك هم خيلي قشنگه.
در ورد مشكلاتيه كه در دهه 1930 توي اوكلاهاما و چند منطقه ديگه پيش مياد و كشاورزها مجبورن از زمين هاي اجاره يشون برن.
اين داستان در مورد اتفاقايي هستش كه واسه يه خانواده ميفته.
من خيلي دوستش داشتم.
http://www.yassesefid.blogfa.com
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالأربعاء أبريل 23, 2008 12:25 am

Yasaman نوشته است:
خوشه هاي خشم جان اشتاين بك هم خيلي قشنگه.
در ورد مشكلاتيه كه در دهه 1930 توي اوكلاهاما و چند منطقه ديگه پيش مياد و كشاورزها مجبورن از زمين هاي اجاره يشون برن.
اين داستان در مورد اتفاقايي هستش كه واسه يه خانواده ميفته.
من خيلي دوستش داشتم.

راست میگی یاسمن جان.این کتاب بسیار زیباست و در دسته ی شاهکار های ادبی طبقه بندی میشه.توصیفات ادبی به وفور در این داستان یافت میشه.و جان اشتاین بک برای کتاب موش ها و آدم ها جایزه ی نوبل ادبی رو گرفته.
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالأربعاء أبريل 23, 2008 11:53 am

بچه ها می گم یه کاری بکنیم
هر کی بگه چجور کتابی دوست داره، بعد دیگران اگه کتابی مناسب علایق اون شخص خونده بودن بهش معرفی کنن
من خودم کتابای سیاسی، عارفانه، فلسفی، جنگی، روانشناسی، و کلا این کتابایی که خوندنشون احتیاج به عقل داره رو دوست ندارم
البته یه سری کتابا هست که من اسمشون رو میذارم عشقولانه فارسی، اینا احتیاج به عقل زیادی ندارن ولی من دوستشون ندارم
یه کتابی می خوام که وقتی می خونمش قلب و احساسم لذت ببرن، بتونم خودم رو در متن داستان یا نوشته احساس کنم، من رو درگیر خودش بکنه
بیشتر رمان می خونم، عاشق خوندن رمان هستم؛ یا کتابایی که در زمینه تجارت و فروش یا رشته خودم باشه
یه سری نویسنده ها هم هستن که کتاباشون احتیاج به عقل داره، مثل تالستوی، یا مارکز، ولی اینا چون نویسنده های بزرگی هستن و خوندن کتاباشون ارزش داره، جز استثناها حساب میان
یکی از بهترین کتابهای زندگیم هم رمان "جین ایر" بوده که با وجود داستان ساده و لطیفی که داره، بی نهایت شدید به دلم نشست، فکر کنم با این کتاب دیگه دستتون بیاد من چجور کتابایی دوست دارم
"آناکارنینا" رو هم خیلی دوست دارم، و کتاب "پر" ، این یکی خیلی محشره
دوست دارم شاهکارهای ادبی رو بخونم، خیلی دوست دارم بدونم با چه کتابایی شروع کنم بهتره
حالا اگه میشه و زحمتی نیست، به من کتابایی معرفی کنید که اینجوریا باشن Embarassed
پیشاپیش کمال تشکرات قلبی خودم رو مبذول می دارم
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالأربعاء أبريل 23, 2008 11:59 am

اتفاقا منم عاشق رمان خوندنم Wink

حال و حوصله ی سیاسی و اینجور حرفا رو هم ندارم Laughing Laughing
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالأربعاء أبريل 23, 2008 1:10 pm

دلارام نوشته است:
هر کی بگه چجور کتابی دوست داره، بعد دیگران اگه کتابی مناسب علایق اون شخص خونده بودن بهش معرفی کنن
من خودم کتابای سیاسی، عارفانه، فلسفی، جنگی، روانشناسی، و کلا این کتابایی که خوندنشون احتیاج به عقل داره رو دوست ندارم
البته یه سری کتابا هست که من اسمشون رو میذارم عشقولانه فارسی، اینا احتیاج به عقل زیادی ندارن ولی من دوستشون ندارم
یه کتابی می خوام که وقتی می خونمش قلب و احساسم لذت ببرن، بتونم خودم رو در متن داستان یا نوشته احساس کنم، من رو درگیر خودش بکنه
بیشتر رمان می خونم، عاشق خوندن رمان هستم؛ یا کتابایی که در زمینه تجارت و فروش یا رشته خودم باشه
یه سری نویسنده ها هم هستن که کتاباشون احتیاج به عقل داره، مثل تالستوی، یا مارکز، ولی اینا چون نویسنده های بزرگی هستن و خوندن کتاباشون ارزش داره، جز استثناها حساب میان
یکی از بهترین کتابهای زندگیم هم رمان "جین ایر" بوده که با وجود داستان ساده و لطیفی که داره، بی نهایت شدید به دلم نشست، فکر کنم با این کتاب دیگه دستتون بیاد من چجور کتابایی دوست دارم
دوست دارم شاهکارهای ادبی رو بخونم، خیلی دوست دارم بدونم با چه کتابایی شروع کنم بهتره
حالا اگه میشه و زحمتی نیست، به من کتابایی معرفی کنید که اینجوریا باشن Embarassed

خب دلارام جون .کتابای سیدنی شلدون به درد تو می خوره .
ولی خب این کتابایی که اسم بردی شاهکار هستن .مثل اینکه من بگم بلندی های بادگیر .اینا کتابایی هستند که نظیزشون نیست .ولی در بین این نویسنده ها سیدنی شلدونو می پسندم وداستان های این نویسنده صرفا یه رابطه ی عاشقانه (به سبک دانیل استیل )رو دنبال نمی کنه و در یک داستان همه جور هیجانی در کنار یه عاشقانه ی لطیف پیدا میشه.کتاب های دیکه هم هست که خدمتتون معرفی می کنم.کیمیا خاتون هم رمان ایرانیه قوی هستش.
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالأربعاء أبريل 23, 2008 1:15 pm

کتاب پدر آن دیگری نوشته ی خانم پرینوش صنیعی

اولین بار که این کتاب دیدم از عنوانش فکر کردم که به درد نمی خوره. ولی بعد که خوندم نظرم عوض شد .به نظر من این کتاب یک تحول در رمان نویسی ایرانی بود وبا موضوعی بسیار جدید.که تا مدت ها فکر منو مشغول کرده بود .

این کتاب داستان زندگی پسریه که تا 4 سالگی حرف نزده.بخشی از کتاب از زبان مادر و بخشی از کتاب به زبان خود پسره.

حیفه اگه این کتاب رو نخونین .
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالخميس أبريل 24, 2008 6:06 am

دلارام نوشته است:

چه توضيح كامل و خوبي دادي دلارام جونم...چقدر من و تو شبيه هميم....
شايد 2 قلو بوديمااااااااااا...... cheers
اولين بار تو صندلي داغ اين موضوع رو كشف كردم... Very Happy cheers

منم كتاباي عشقولانه ايراني و دوست ندارم....يعني تاحالا نخواستم بخونم...آخه حيف وقت نيست...!!!!!!!!
كتاب بلنديهاي باد گير از اون كتابايي كه دويست داري...

كتاب شبهاي سراي و حرمسراي سلطانم از هموناست كه بخوني
جذبت ميكنه نويسنده ها و مترجماشونو تو صفحه قبل گفتم...

بازم يادم اومد ميگم عزيزم...
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

کتاب هاي زيبا Empty
پستعنوان: رد: کتاب هاي زيبا   کتاب هاي زيبا Icon_minitimeالخميس أبريل 24, 2008 6:25 am

الهی قربونت بشم یاسمین جونم cheers
حالا که اینقده علایقمون شبیه به همه حتما کتابایی که تو معرفی کنی رو می گیرم، مطمئنم کتابایی هستن که ازشون لذت می برم
من یه کتابی خوندم وقتی که دبیرستان بودم، اسمش بود "پر" نوشته مری نمی دونم چی چی ماتیسن، مهم البته فامیلیشه که ماتیسن بود
وای یاسمین نمی دونی چقدر این کتاب رو دوست داشتم، و هنوزم دارم
البته داستانش نه تخیلی بود نه شاهکار، ولی بی نهایت به دلم نشست
اگه این کتاب رو نخوندی پیشنهاد می کنم بخونیش، خیلی قشنگه، و "جین ایر" محبوب من، نوشته شارلوت برونته

کتاب هاي زيبا
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 5رفتن به صفحه : 1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية
 مواضيع مماثلة
-