هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

نيايش

4 مشترك
نويسندهپيام
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

تعداد پستها : 489
Registration date : 2008-01-02

نيايش Empty
پستعنوان: نيايش   نيايش Icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 23, 2008 3:35 pm

خداوندا!

درود فرست بر محمد (ص) و خاندان او و ما را به توبه ای که پسند می داری راه بر و از اصرار بر گناه که ناپسند می داری دور فرمای ...

خداوندا !

چون میا دو نقصان ، یکی در دین و یکی در دنیا قرار گرفتیم ، نقصان را در آن قرار ده که زود گذر است و توبه را در آن قرار ده که بقایش بیشتر است .

و چون آهنگ دو کار کردیم که یکی تو را خشنود می سازد و دیگری تو را به خشم می اورد ، ما را بدان سوی که خشنودی توست روانه دار و عزم ما را در آنچه سبب خشم توست سست نمای ...

صحیفه سجادیه / نیایش نهم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

نيايش Empty
پستعنوان: رد: نيايش   نيايش Icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 23, 2008 3:42 pm

ممنون ارغوان عزيز به خاطر تاپيك خوبت

خداوندا من بدرگاهت شکایت و گله دارم از نفسم که مرا بسوی بدیها کشانده و بخطاکاری و نافرمانی ها سوق میدهد.

خدایا نفسم پر بهانه است و آرزوهای دراز دارد . اگر بدی بیند بیتا بی کند و اگر خوشی ببیند پشت به حق کند . پر هوس است و ببازی و سر گرمی ام وامی دارد . مرا با عفلت و فراموشی بسوی گناه میخواند و از توبه امروزم به فردا افکند معبودا شکایت می کنم

بدرگاهت از دشمنی نفس که گمراهم می کند و شیطانی که به بیراهه ام کشاند دائما مرا به یاد

هوسهایش فریب میدهد و گرداگرد فلبم را فرا گرفته؛ خدایا نفسم دوستی دنیا را در وجودم زینت میدهد و آرایش میکند بدرگاه تو شکایت دارم از دل سیاه و پر وسوسه و تیرگی قلب و چشمی که در خوفت خشک و جامد است و بدآنچه خوش آیدش روی آورد . معبودا نه جنبشی دارم و نه توانائی جز به حول و قوه تو؛ و نجات ا زبدی های دنیا ندارم جز به نگهداری تو .

از تو می خواهم به حکمت رسایت و مشیتت که مرا پیرامون گناه و هوسها نگردانی و ا زفتنه ها ی زمانه نجاتم دهی و بسود من علیه دشمن یارم باشی و رسوائی و عیبهای مرا بپوشی و از بلایم نگه داری و از نافرمانی ها از اوامرت در امانم داری به مهر و رحمتت ای مهربانترین مهربانان .

آمین یا رب العالمین
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

نيايش Empty
پستعنوان: رد: نيايش   نيايش Icon_minitimeالثلاثاء سبتمبر 23, 2008 11:00 pm

سبحانک یا لا اله الا انت
الغوث الغوث
خلصنا من النار یا رب
http://www.a-d-w.blogfa.com
G H A Z A L
میزبان
میزبان
G H A Z A L

تعداد پستها : 125
Registration date : 2008-06-30

نيايش Empty
پستعنوان: رد: نيايش   نيايش Icon_minitimeالأربعاء سبتمبر 24, 2008 8:44 am

پروردگارا ! من نا تواني بودم كه مرا توان دادي و گرسنه اي بودم كه سيرش نمودي و گمراهي بودم كه را ه نمودي و جاهلي بودم كه تعليم فرمودي

و ترساني بودم كه امان دادي و برهنه اي بودم كه پوشاندي و فقيري بودم كه بي نيازش نمودي و ذليلي بودم كه عزت بخشيدي

و بيماري بودم كه شفا دادي گناهكاري بودم كه گناهش پوشاندي و آبرويش حفظ نمودي .

من آنم كه در پنهان از تو حيا نكنم و در آشكارا فرمانت نبرم و مراقبت تو را درك نكنم.

من آنم كه مهلتم داده اي تا آدم شوم ولي بخود نيامدم .

خدايا من گناه و عصيان ميكنم و لي تو از نشر زشتيهايم حيا مي كني !

خدايا اگر تو رشته اتصال خود را از من قطع كني به ريسمان چه كسي مطمئن تر از تو چنگ زنم و پناه برم ؟

خدايا بخودت قسم هرگز محبت و عشق تو را از دلم بيرون نكنم

خدايا حب دنيا و ماديات و وابستگي ها ي دنيا را ازمن بيرون كني و مرا با محمد صل الله عليه و آله و خاندان پاكش محشور نما .

الهي بمن توفيق گريه بر زشتيهايم و توبه از ظلم ها بخودم و ديگران ببخش متاسفانه من همواره توبه را به فردا تاخير انداخته ام و دنبال آرزوهاي

واهي مادي ام هستم...

الهي امين .

نيايش
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1