هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

دوستاي من؟!!

+4
بهاره
danial
Saghar
الهام
8 مشترك
نويسندهپيام
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

تعداد پستها : 2828
Registration date : 2007-12-02

دوستاي من؟!! Empty
پستعنوان: دوستاي من؟!!   دوستاي من؟!! Icon_minitimeالأحد فبراير 22, 2009 6:17 pm

دوستای خوب و مهربونم.....

یاسمن،امین،نوید،میثم و دوست تازه واردم دانیال عزیز....

دارم از اینجا می رم.....منو ببخشین....دلم براتون تنگ میشه....

خدانگهـــــــــدار دوستای خوبم

.............. flower
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://toradoostdaram.blogfa.com
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

دوستاي من؟!! Empty
پستعنوان: رد: دوستاي من؟!!   دوستاي من؟!! Icon_minitimeالأحد فبراير 22, 2009 7:17 pm

الهام نوشته است:
دوستای خوب و مهربونم.....

یاسمن،امین،نوید،میثم و دوست تازه واردم دانیال عزیز....

دارم از اینجا می رم.....منو ببخشین....دلم براتون تنگ میشه....

خدانگهـــــــــدار دوستای خوبم

.............. flower
گرچند که من جزئ دوستان خوبتون نبودم ولی کجا؟
چراهمه همش حرف از جدایی میزنن؟
danial
میهمان
میهمان
danial

تعداد پستها : 50
Registration date : 2008-11-22

دوستاي من؟!! Empty
پستعنوان: رد: دوستاي من؟!!   دوستاي من؟!! Icon_minitimeالإثنين فبراير 23, 2009 4:39 am

.......

اين مطلب آخرين بار توسط danial در الأربعاء مارس 04, 2009 3:42 am ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

دوستاي من؟!! Empty
پستعنوان: رد: دوستاي من؟!!   دوستاي من؟!! Icon_minitimeالإثنين فبراير 23, 2009 7:46 am

Rolling Eyes

اين مطلب آخرين بار توسط بهاره در الإثنين مارس 02, 2009 7:39 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

دوستاي من؟!! Empty
پستعنوان: رد: دوستاي من؟!!   دوستاي من؟!! Icon_minitimeالإثنين فبراير 23, 2009 7:55 am

@

اين مطلب آخرين بار توسط بهاره در الإثنين مارس 02, 2009 7:41 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

تعداد پستها : 2939
Registration date : 2007-12-05

دوستاي من؟!! Empty
پستعنوان: رد: دوستاي من؟!!   دوستاي من؟!! Icon_minitimeالإثنين فبراير 23, 2009 10:11 am

الهام جان نميدونم چي شده وچي باعث رفتنت شده..اميدوارم هرچي كه هست
ربطي به طرفداريهاي بچه گونه از استقلال يا پيروزي نداشته باشه.بچه هاي اينجا بزرگتراز اون هستن كه
نتونن تفاوت بين كر كري خوندن هاي شوخي و طعنه زدنهاي جدي رو نفهمنن.من هيچ وقت توي اون بخش
استقلال و پرسپوليس نيومدم ولي اگه چيزي هست كه محبوبه گفته باشه چون ا اين چند روز خودش نيست
من از جانبش عذرخواهي ميكنم..مطمئنم وقتي خودش هم بياد و ببينه اين اتفاق افتاده(البته اگه واقعا علت اصلي
تصميمت اون بوده)ازت عذرخواهي ميكنه.
الهام جان اصلا دلم نميخواد بري.دلم ميخواد اگه اتفاقي هم افتاده و اگه خداي نكرده توهيني از جانب بچه ها ديدي
به بزرگي خودت ببخشي و باز هم در كنارمون بموني.
منم معذرت ميخوام حتي از طرف همه اونايي كه مثل من نميدونن چه اتفاقي افتاده

و اما دانيال عزيز شما هيچ وقت با خواهر يا برادرات دعوات نشده.باور كردني نيست كه توي يك خونواده متعادل
هيچ وقت بحث و جدلي پيش نياد.مسلما روزايي هست كه خواهر و برادراي خوني بزرگ شده توي يه محيط هم
با هم اختلاف پيدا ميكنن.اگه اين احتلاف نباشه..هيچ كدومشون رشد نميكنه.
هرچي فكر ميكنم نميتونم درك كنم چي شده كه همه ما مستحق اون كلمات تلخ شما شده.ما هيچ كدوممون به هم
نميخنديم همديگه رو به باد تمسخر نميگيرم.وقتي يكي ناراحته زبونينيست كه ناراحت وبي قرارميشيم.نگراني ونارحتي
هر كدوم از شما ها حداقل توي زندگي شخصي من وارد ميشه و بي قرارم ميكنه.
شايد دنيا مون كوچيك باشه ولي اونقدر بزرگ هست كه دوستامون رو توش جا بديم.من تا حابه حال حرف غير مودبانه اي نديدم
بچههاي مااونقدر فهيم هستند كه به محض اينكه حس كنند بحثهاي يه تاپيك داره به يه عده توهين ميكنه خودشون جلوي اون رو بگيرن..
ميتوني يه نگاهي به تاپيك كل كل دخترا و پسرا بندازي با اين كه داشت خيلي خوب پيش ميرفت ولي خود بچه هاجلوش رو گرفتند.

ميدوني اينكه چند وقته مديراي اين فروم به اينجا نيومدن علتي به جز اين ميتونه داشته باشه كه به همبستگي بچه هاي اينجا
و درستيشون ايمان دارن؟؟
دوست ندارم حرفايي كه ازت خوندم معنيش اين باشه كه تو هم ما رو درست نشناختي و دلت هوس كرده تو هم بري و تركمون كني.
دوست دارم بيشتر بموني تابيشتر همديگه رو بشناسيم.حتي اگه ما بي ادب و ظاهر درست كن هستيم تولقمان باش
و بمون و از ما بي ادبا درس ادب ياد بگير
danial
میهمان
میهمان
danial

تعداد پستها : 50
Registration date : 2008-11-22

دوستاي من؟!! Empty
پستعنوان: رد: دوستاي من؟!!   دوستاي من؟!! Icon_minitimeالإثنين فبراير 23, 2009 10:32 am

بهاره نوشته است:
danial نوشته است:
هیچ وقت عضو هیچ فرومی نمیشدم...می رفتم از اطلاعاتشون استفاده می کردم اما دلم نمی خواست واردشون بشم...

از جو حاکمشون خوشم نمی اومد...از موش و گربه بازیا و توهین و تمسخرای اعضا نسبت به همدیگه دلگیر می شدم...

اما

b]

و شما دانيال عزيز كه با كلماتت خانوماي فروم رو زير سوال بردي

متاسفم از حقارت و كوچيكي دنيايي كه شما براي ما تصور كردي و اينطور راحت ما رو شناختي.. واقعاً متأسفم

فروم ما واقعاً جو خوبي داره و همه براي هم احترام و ارزش قائل هستن

اما شما با اين پستت و اهانتايي كه به ما كردي، جو رو ريختي به هم .. چيزي كه تاحالا سابقه نداشته و تنها شما باعث بوجود اومدنش شدي

و ممنون از اينكه بين ما آدماي رياكار تا اينجا دووم آوردي و موندي

ما قصد دل شكستن كسي رو نداشتيم چه برسه به الهام كه براي ما عزيز و دوست داشتنيه .. اينا همش شوخي بود

و مطمئناً يه دوست هيچ وقت از شوخي با دوستش دلخور نميشه .. حالا اگه الهام جان از شوخيهاي ما رنجيده من بازم ميگم كه

[b]الهام جان من ازت معذرت ميخوام

حق با شماست ...خیلی احساسی حرف زدم....

باور کنید همون وقت پشیمون شدم اما به کامپیوتر دسترسی نداشتم

که بیام درستش کنم

اصولا حق نداشتم در مورد کسی قضاوت کنم...اونهم انقدر غیر منصفانه

اين مطلب آخرين بار توسط danial در الأربعاء مارس 04, 2009 3:44 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
amin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
amin

تعداد پستها : 2691

دوستاي من؟!! Empty
پستعنوان: رد: دوستاي من؟!!   دوستاي من؟!! Icon_minitimeالإثنين فبراير 23, 2009 10:34 am

من حرفام چند بخش داره

اول روی سخنم با الهام عزیزه که امروز مفصل هم باهاش صحبت کردم وخیلی از حرفا رو بهش زدم من مطمئنم هیچ کس قصد ناراحت کردن تو رو نداشته و فقط بحث شوخی و کل انداختن بوده نه ناراحت کردن دیگران. شوخی همیشه تو فروم ما مرسوم بوده حتی تو بحثای کاملا جدی ، این بحث که دیگه جای خود داره
اما خب همه ما جوونیم گاهی ممکنه تو شوخی افراط کنیم نا خواسته باعث رنجش هم بشیم اما نباید این باعث بشه دوستیامون لطمه ببینه!!!
استقلال ،پرسپولیس، نوال ، نانسی ... همه اینا فدای یه تار موی بچه های با محبت فروم اینا بهانه س واسه اینکه دور هم جمع شیم و بخندیم نه اینکه باعث رنجش هم بشیم من مطمئنم همه بچه ها هم همین نظر دارن بهاره که اومد و قبلش حرف منو تایید کرد بقیه بچه ها میان میگن اونوقت می بینی که همه بچه های فروم ارزش رفاقتو خیلی بالاتر از این کل انداختنای بی ارزش می دونن.
البته من می دونم آبجی الهامم یه کم زود رنجه ولی در عوض خیلی مهربون و نتیجه صحبتام باهاش این شد که امشب بر می گرده فروم و این کدورتا همه بچه ها دور می ریزن اصلش اصلا کدورتی نیست و یه سو تفاهم بوده که رفع شده ،از این دلخوریا بین همه دوستا پیش میاد.

و آبجیم قول داد به من که امشب بر می گرده . و دوستاشو ترک نمی کنه .

اما در مورد این تایپیک استقلال و پرسپولیس و اون تایپیک کل دختر و پسرا خواهشا دیگه پستی توش نزارین
که خدای نکرده نا خواسته باعث ناراحتی دوستامون نشیم.از این به بعدم سعی کنیم تو شوخیامون مخصوصا تو فروم دقت بیشتری بکنیم که زمینه آزردگی کسی فراهم نشه.

صحبت آخرم با شماست آقا دانیال :
اینجا کسی به دیگری توهین نمی کنه کسی رو هم نمی رنجونه شوخی چرا ولی توهین نه ،حالا ممکنه تو شوخی سو تفاهم پیش بیاد این چیز عجیبی نیست بین دوستای صمیمی زیاد از این اتفاقا می افته که البته خیلی زود هم همدیگه رو می بخشن و اشتباهات همو فراموش می کنن .
شما 2 ماه نیست اینجا عضوی اونوقت در مورد دوستی چندین ساله ما نظر می دی و ما رو دروغگو ریاکار می دونی؟!!! اصلا شما چند تا از بچه های فروم رو می شناسی با چند تاشون صحبت کردی؟ اظهار نظر و حکم صادر کردن نیاز به شناخت داره که شما حتی 1 درصد هم این شناختو نداری!! این جمع کوچیک اما صمیمی چندین ساله که با هم دوستن با غمای هم گریه می کنن با شادیای هم شاد میشن و اگه یکی نیاد بهش زنگ میزنن اس ام اس میدن از حالش جویا میشن، دوستی ما به این فروم و 4 تا پست خلاصه نمیشه نه شما هیچی از ما و دوستی مون نمی دونی!
بله دنیای ما کوچیکه اما حقیر نیست ، زیباست این جمع چندین ساله همو میشناسن و از خیلی چیزای هم خبر دارن نیاز نیست شما بیای پاک بودن الهامو به ما بگی اگه شما 2 ماه اینجا عضوی ما چندین ساله الهامو میشناسیم و باهاش دوستیم ، حتی من امروز از الهام گله کردم چرا این سو تفاهم خصوصی مطرح نکردی که کسی که 2 ماهه اومده اینجوری جسارت پیدا کنه به همه بچه های فروم توهین کنه!!!
در آخر هم آقای دانیال ما برای شما کارت دعوت نفرستادیم که حالا منت میزارین که اینجا عضو شدین ما طبق عادتمون سعی کردیم مثل همه اعضای جدید با شما هم دوست بشیم و براتون احترام قائل شیم حالا اگه اشتباه کردیم و نباید احترام می گذاشتیم شما به بزرگی خودتون ببخشید.!!
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314

دوستاي من؟!! Empty
پستعنوان: رد: دوستاي من؟!!   دوستاي من؟!! Icon_minitimeالثلاثاء فبراير 24, 2009 1:31 pm

گاهی که فکر می کنم چجوری میشه ما از هم جدا شیم
می بینم هیچ طوری
اینقدر به هم نزدیک شدیم و دوست هستیم که هیچ مدلی نمیشه از ه م جدا شیم
داشتم به این فکر می کردم که 10 سال دیگه نمایشگاه کتاب که شد چه قدر باحال میشه دور هم جمع شیم این دفعه با بچه ها مون Shocked
اینکه الهام عزیزم از پیش ما نمیره خیلی خوبه
شاید یه جورایی این بحث باعث خیر شد
این که دوباره با هم متحد بشیم
این که باز نشون بدیم هم رو دوست داریم
این بار خیلی بهتر شد
چون یکی از بیرون اومد همه اینا رو زیر سوال بود
من نمی گم دانیال جان برات متاسفم یا چیز دیگه اصلا صحبتی نمی کنم که این قدر تند رفتنت خوب بود یا نه
ولی دوست دارم از می تونی بازم بیایی پیش ما
بچه های اینجا اینقدر دلشون دریاییه که باز باهات رفیق میشند میگن و می خندن
و مطمئنا بهت اثبات میکنند که ای دوستی به دور از هر رنگ و ریاییه
و در آخر هم دارم به الهام می گم
اگه اینجا نیایی یه غذای خوشمزه نپزی ها مجازاتت می کنم Shocked Laughing Laughing lol! lol!
http://www.a-d-w.blogfa.com
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

دوستاي من؟!! Empty
پستعنوان: رد: دوستاي من؟!!   دوستاي من؟!! Icon_minitimeالثلاثاء فبراير 24, 2009 5:10 pm

Rolling Eyes Sad
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411

دوستاي من؟!! Empty
پستعنوان: رد: دوستاي من؟!!   دوستاي من؟!! Icon_minitimeالأربعاء فبراير 25, 2009 3:30 am

دير رسيدم اما خوشحالم كه الهام نازنينم برميگرده.
فكر ميكنم بهاره، مرجان،‌ امين، مجيد و... حرف دل بچه ها رو كامل زدن.
اولش كه تاپيك رو خوندم قلبم داشت وا ميستاد اما خوشحالم كه مشكل برطرف شد.
مطمئنم آقا دانيال ديگه فهميدن كه رابطه ي بچه هاي فروم واقعا تا چه حدي پاك و صميميه، اينجا حكم يه خونه ي گرم و پر محبت رو داره،
نه يه فروم معمولي كه هر كس يه چيزي بگه يا از اطلاعات داده شده استفاده كنه و بدون اينكه پشت سرش رو نگاه كنه بذاره و بره.
بچه ها ي اينجا با اشكاي هم اشك ريختن و با خنده هاي هم خنديدن.
هيچ وقت نمي تونم محبت و صفاي بچه ها رو وقتي دخترخاله ام و دخترش دچار سوختگي شده بودن فراموش كنم.
دوستاي گلي كه پا به پام نذر و دعا كردن
لحظه به لحظه دلگرمي ميدادن و احوالشون رو جويا مي شدن
باور كنين اشكام نميذاره كيبردم رو درست ببينم
اين صفا و صميميت هيچ جاي دنيا پيدا نميشه، هيچ جا
الهام نازنينم خوشحالم كه نميري و پيش دوستات ميموني
بچه ها تك تكتون رو دوست دارم.
از صميم قلبم دوستون دارم.
http://www.yassesefid.blogfa.com
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

تعداد پستها : 2828

دوستاي من؟!! Empty
پستعنوان: رد: دوستاي من؟!!   دوستاي من؟!! Icon_minitimeالأحد مارس 01, 2009 4:07 am

اشکالی نداره....دیگه گذشت...

امیدوارم فکر نکنین من به خاطر استقلال و پرسپولیس رفتم!

از کسی هم عذرخواهی نمی خواستم چون من در حدی نیستم که بخوام کسی رو ببخشم...

امیدوارم خدا هممون رو ببخشه.....

فقط من یه چیزایی در مورد بی جنبه گی گوشه و کنار فروم خوندم...امیدوارم منظورشون به من نبوده باشه!!!!

خودشون می دونن کی هستن که اینا رو گفتن!!
http://toradoostdaram.blogfa.com
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314

دوستاي من؟!! Empty
پستعنوان: رد: دوستاي من؟!!   دوستاي من؟!! Icon_minitimeالأحد مارس 01, 2009 3:03 pm

الهام جون فکر کنم اون یه سو تفاهم بوده
دیگه بیائید در این مورد حرف نزنیم که دیگه مشکلی پیش نیاد
حالا غذای ما کو ؟ نپختیدی lol!
http://www.a-d-w.blogfa.com

دوستاي من؟!!
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1