هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

هديه اي براي مادر..

5 مشترك
نويسندهپيام
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

هديه اي براي مادر.. Empty
پستعنوان: هديه اي براي مادر..   هديه اي براي مادر.. Icon_minitimeالإثنين مارس 30, 2009 5:53 pm

چهار برادر ، خانه شان را به قصد تحصیل ترک کردند و دکتر،قاضی و آدمهای موفقی شدند. چند سال بعد،آنها بعد از شامی که باهم داشتند حرف زدند. اونا درمورد هدایایی که تونستن به مادر پیرشون که دور از اونها در شهر دیگه ای زندگی می کرد ، صحبت کردن.

اولی گفت: من خونه بزرگی برای مادرم ساختم ... دومی گفت: من تماشاخانه (سالن تئاتر) یکصد هزار دلاری در خانه ساختم. سومی گفت : من ماشین مرسدسی با راننده کرایه کردم که مادرم به سفر بره.

چهارمی گفت: گوش کنید، همتون می دونید که مادر چقدر خوندن کتاب مقدس را دوست داشت و میدونین که دیگه هیچ وقت نمی تونه بخونه ، چون چشماش خوب نمی بینه. من ، راهبی رو دیدم که به من گفت یه طوطی هست که میتونه تمام کتاب مقدس رو حفظ بخونه .. این طوطی با کمک بیست راهب و در طول دوازده سال اینو یاد گرفت. من ناچارا" تعهد کردم به مدت بیست سال و هر سال صد هزار دلار به کلیسا بپردازم. مادر فقط باید اسم فصل ها و آیه ها رو بگه و طوطی از حفظ براش می خونه. برادرای دیگه تحت تاثیر قرار گرفتن.

پس از ایام تعطیل، مادر یادداشت تشکری فرستاد. اون نوشت: میلتون عزیز، خونه ای که برام ساختی خیلی بزرگه .من فقط تو یک اتاق زندگی می کنم ولی مجبورم تمام خونه رو تمیز کنم.به هر حال ممنونم.

مایک عزیز،تو به من تماشاخانه ای گرونقیمت با صدای دالبی دادی.اون ،میتونه پنجاه نفرو جا بده ولی من همه دوستامو از دست دادم ، من شنوایییم رو از دست دادم و تقریبا ناشنوام .هیچ وقت از اون استفاده نمی کنم ولی از این کارت ممنونم.

ماروین عزیز، من خیلی پیرم که به سفر برم.من تو خونه می مونم ،مغازه بقالی ام رو دارم پس هیچ وقت از مرسدس استفاده نمی کنم. این ماشین خیلی تند تکون می خوره. اما فکرت خوب بود ممنونم

ملوین عزیز ترینم ،تو تنها پسری هستی که با فکر کوچیکت بعنوان هدیه ات منو خوشحال کردی. جوجه ، خیلی خوشمزه بود!! ممنونم .
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: هديه اي براي مادر..   هديه اي براي مادر.. Icon_minitimeالإثنين مارس 30, 2009 7:06 pm

Laughing Laughing Laughing
مرسی بهاره جان
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: هديه اي براي مادر..   هديه اي براي مادر.. Icon_minitimeالإثنين مارس 30, 2009 7:53 pm

به به عجب آی کیویی Laughing Laughing Laughing
http://www.a-d-w.blogfa.com
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074

پستعنوان: رد: هديه اي براي مادر..   هديه اي براي مادر.. Icon_minitimeالثلاثاء مارس 31, 2009 6:46 am

ممنون بهار جونم دست گلت درد نکنه
flower flower flower
من موندم این چهار پسر به کی رفتن
مادره که آی کیو آی کیو فکر کنم به باباشون رفته باشن
مادره که ثابت کرده که چقدر باهوشه
پس نتیجه میگیریم که باباهه خیلی باهوش بوده
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
من چقدر باهوشم ببینید به چه نتیجه مهمی رسیدم
lol! lol! lol! lol! lol!
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

پستعنوان: رد: هديه اي براي مادر..   هديه اي براي مادر.. Icon_minitimeالثلاثاء مارس 31, 2009 10:00 am

Smile
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074

پستعنوان: رد: هديه اي براي مادر..   هديه اي براي مادر.. Icon_minitimeالثلاثاء مارس 31, 2009 10:14 am

بهاره نوشته است:
Smile

scratch scratch scratch scratch
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

پستعنوان: رد: هديه اي براي مادر..   هديه اي براي مادر.. Icon_minitimeالثلاثاء مارس 31, 2009 10:48 am

بهاره نوشته است:
چهار برادر ، خانه شان را به قصد تحصیل ترک کردند و دکتر،قاضی و آدمهای موفقی شدند. چند سال بعد،آنها بعد از شامی که باهم داشتند حرف زدند. اونا درمورد هدایایی که تونستن به مادر پیرشون که دور از اونها در شهر دیگه ای زندگی می کرد ، صحبت کردن.

اولی گفت: من خونه بزرگی برای مادرم ساختم ... دومی گفت: من تماشاخانه (سالن تئاتر) یکصد هزار دلاری در خانه ساختم. سومی گفت : من ماشین مرسدسی با راننده کرایه کردم که مادرم به سفر بره.

چهارمی گفت: گوش کنید، همتون می دونید که مادر چقدر خوندن کتاب مقدس را دوست داشت و میدونین که دیگه هیچ وقت نمی تونه بخونه ، چون چشماش خوب نمی بینه. من ، راهبی رو دیدم که به من گفت یه طوطی هست که میتونه تمام کتاب مقدس رو حفظ بخونه .. این طوطی با کمک بیست راهب و در طول دوازده سال اینو یاد گرفت. من ناچارا" تعهد کردم به مدت بیست سال و هر سال صد هزار دلار به کلیسا بپردازم. مادر فقط باید اسم فصل ها و آیه ها رو بگه و طوطی از حفظ براش می خونه. برادرای دیگه تحت تاثیر قرار گرفتن.

پس از ایام تعطیل، مادر یادداشت تشکری فرستاد. اون نوشت: میلتون عزیز، خونه ای که برام ساختی خیلی بزرگه .من فقط تو یک اتاق زندگی می کنم ولی مجبورم تمام خونه رو تمیز کنم.به هر حال ممنونم.

مایک عزیز،تو به من تماشاخانه ای گرونقیمت با صدای دالبی دادی.اون ،میتونه پنجاه نفرو جا بده ولی من همه دوستامو از دست دادم ، من شنوایییم رو از دست دادم و تقریبا ناشنوام .هیچ وقت از اون استفاده نمی کنم ولی از این کارت ممنونم.

ماروین عزیز، من خیلی پیرم که به سفر برم.من تو خونه می مونم ،مغازه بقالی ام رو دارم پس هیچ وقت از مرسدس استفاده نمی کنم. این ماشین خیلی تند تکون می خوره. اما فکرت خوب بود ممنونم Laughing Laughing Laughing

ملوین عزیز ترینم ،تو تنها پسری هستی که با فکر کوچیکت بعنوان هدیه ات منو خوشحال کردی. جوجه ، خیلی خوشمزه بود!! ممنونم .

MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: هديه اي براي مادر..   هديه اي براي مادر.. Icon_minitimeالثلاثاء مارس 31, 2009 9:58 pm

scratch scratch scratch scratch
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

پستعنوان: رد: هديه اي براي مادر..   هديه اي براي مادر.. Icon_minitimeالأربعاء أبريل 01, 2009 5:20 pm

چرا همتون سردر گم شدين؟
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: هديه اي براي مادر..   هديه اي براي مادر.. Icon_minitimeالأربعاء أبريل 01, 2009 5:57 pm

بهاره نوشته است:
چرا همتون سردر گم شدين؟
منم همین فکرا میکنم Rolling Eyes
یه اشتباهی رخ داده توبرداشت ها Rolling Eyes
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

پستعنوان: رد: هديه اي براي مادر..   هديه اي براي مادر.. Icon_minitimeالأربعاء أبريل 01, 2009 6:23 pm

Saghar نوشته است:
بهاره نوشته است:
چرا همتون سردر گم شدين؟
منم همین فکرا میکنم Rolling Eyes
یه اشتباهی رخ داده توبرداشت ها Rolling Eyes

جدي؟؟ يعني چه اشتباهي؟؟
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: هديه اي براي مادر..   هديه اي براي مادر.. Icon_minitimeالأربعاء أبريل 01, 2009 9:45 pm

من دارم دچار پیچیدگی ها خاصی میشم No
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

پستعنوان: رد: هديه اي براي مادر..   هديه اي براي مادر.. Icon_minitimeالخميس أبريل 02, 2009 2:04 am

كلاً زندگي داراي پيچيدگيهاي خاص است scratch Laughing
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: هديه اي براي مادر..   هديه اي براي مادر.. Icon_minitimeالجمعة أبريل 03, 2009 5:08 pm

بهاره نوشته است:
كلاً زندگي داراي پيچيدگيهاي خاص است scratch Laughing

هديه اي براي مادر..
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-