هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

سلام! انا أبحث عن صدیق از خراسان

+2
بهاره
aram
6 مشترك
نويسندهپيام
aram
رهگذر
رهگذر

تعداد پستها : 4
Registration date : 2010-05-05

سلام! انا أبحث عن صدیق  از خراسان Empty
پستعنوان: سلام! انا أبحث عن صدیق از خراسان   سلام! انا أبحث عن صدیق  از خراسان Icon_minitimeالأربعاء مايو 05, 2010 10:21 am

[right]سلام دوست عزیز من فوق لیسانس عربی دارم و لی گفتار لهجه عربی را نمی فهمم شاید یک سال هست که در اینترنت دنبال یک سایت خوب هستم که مرا راهنمایی کند . این سایت را تازه پیدا کرده ام نمی دانم مفید هست یا نه در هر حال از دست اندرکاران آن ممنونم .خیلی ممنون میشم اگر کسی راهنمایی دارد کمکم کند......
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

پستعنوان: رد: سلام! انا أبحث عن صدیق از خراسان   سلام! انا أبحث عن صدیق  از خراسان Icon_minitimeالأربعاء مايو 05, 2010 2:28 pm

سلام آرام جان .. به جمع ما خوش اومدي

اميدوارم دوستاي خوبي براي هم باشيم ..

راستش فكرنميكنم تو حالت نوشتار بشه لهجه رو القا داد .. بهتره از فيلمهاي عربي استفاده كني .. اخبار و برنامه هاي عربي بهترين كمكه برات

يا اينكه يك دوست عرب زبان داشته باشي كه در مجاورت اون آموزش ببيني

چون با نوشتار زياد متوجه نميشي .. جز بعضي از ترجمه ها كه همزمان صوت يا تصوير اونو همزمان داشته باشي

مثل آهنگايي كه دوستاي خوب اونو ترجمه ميكنن و در كنارش ميتوني بشنوي و از روي متن نوشته شده اش لهجه رو تمرين كني

من خودم كه به شدت لهجه ي فارسي دارم Laughing

اميدوارم موفق بشي عزيزم
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: سلام! انا أبحث عن صدیق از خراسان   سلام! انا أبحث عن صدیق  از خراسان Icon_minitimeالخميس مايو 06, 2010 3:26 pm

سلام عزیزم
خیلی خوش اومدی...
با پیشنهاد بهاره جون موافقم. من عربی بلد نیستم اما عاشق آهنگ های عربیم و بیشتر از اون عاشق این فروم و صفا و محبت بچه های گلش.
مطمئنم اینجا بهت بد نمیگذره
cheers Wink
http://www.yassesefid.blogfa.com
aram
رهگذر
رهگذر

تعداد پستها : 4
Registration date : 2010-05-05

پستعنوان: با تشکر   سلام! انا أبحث عن صدیق  از خراسان Icon_minitimeالجمعة مايو 07, 2010 11:57 am

Yasaman نوشته است:
سلام عزیزم
خیلی خوش اومدی...
با پیشنهاد بهاره جون موافقم. من عربی بلد نیستم اما عاشق آهنگ های عربیم و بیشتر از اون عاشق این فروم و صفا و محبت بچه های گلش.
مطمئنم اینجا بهت بد نمیگذره
cheers Wink
[right] از راهنمایی شما بهاره و یاسمن ممنونم . با این حساب ای کاش می شد مثلا چند قسمت سریال تلوزیونی به لهجه عربی باشه و متن نوشتاری آن همراه با ترجمه یا فصیح آن می بود .مشکل اینجاست چند چیز همزمان باید باشد فیلم یا ترانه لهجه - نوشتار کتبی آن و فصیح آنها تا بتوان قواعد آن را فهمید و یاد گرفت . و البته مشکل دیگر هم هست و آن سرعت کم اینترنت که دانلود برای بعضی ها که اینترنت پرسرعت ندارند مشکل ساز است در هر حال من تصمیم دارم ان شاء ا... تا پایان تابستان به هدفم برسم و فکر می کنم سایت خوبی پیدا کرده ام ... موفق باشید
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

پستعنوان: رد: سلام! انا أبحث عن صدیق از خراسان   سلام! انا أبحث عن صدیق  از خراسان Icon_minitimeالجمعة مايو 07, 2010 4:50 pm

شبكه هاي ام بي سي تمام زير نويس عربي داره غير از ام بي سي پرژن كه زيرنويس فارسي داره
و با توجه به مدركت كه خوندن رو خيليبرات آسون ميكنه راحت ميتوني لهجه رو بگيري
و اگر واقعا ميخواي به اين هدف برسي، بهترين مورد بودن در جمعيه كه اعراب هستن و صحبت ميكنن
توي يك جمع عرب زبان خيلي بهتر ميتوني لهجه رو بگيري..
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

پستعنوان: رد: سلام! انا أبحث عن صدیق از خراسان   سلام! انا أبحث عن صدیق  از خراسان Icon_minitimeالأحد مايو 09, 2010 3:31 pm

سلام دوست عزیز
منم ورودتا به این فروم باصفاتبریک میگم
امیدوارم به هدفت برسی
سلام! انا أبحث عن صدیق  از خراسان Icon_flower سلام! انا أبحث عن صدیق  از خراسان Icon_flower سلام! انا أبحث عن صدیق  از خراسان Icon_flower
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: سلام! انا أبحث عن صدیق از خراسان   سلام! انا أبحث عن صدیق  از خراسان Icon_minitimeالخميس مايو 13, 2010 3:23 pm

سلام عزیزم
خیلی خوش اومدی گلم
flower flower flower flower flower
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

تعداد پستها : 2939
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: سلام! انا أبحث عن صدیق از خراسان   سلام! انا أبحث عن صدیق  از خراسان Icon_minitimeالأحد مايو 16, 2010 3:58 pm

سلام آرام جان
خوش اومدی ..
دوست خراسانی که داریم ولی خیلی کلاسش بالاست
و گاه و گداری به خودمون هم سر میزنه و وقتی هم که میاد با کلی سر و صدا و دزد و سارق
و..در کل خوش میگذره در کنارش.من معاونشم و میتونم سلامت رو بهش برسونم Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
اما در مورد لهجه خودت بهتر میدونی که زبان رو فقط با شنیدن میتونی بهتر درک کنی
حالا فرقی نمیکنه لهجه باشه یا خود زبان کتابی و رسمی باشه.
و منم مرجانم و بازم اومدنت رو خوش امد میگم...

سلام! انا أبحث عن صدیق از خراسان
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» anika