هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

بهم خوش آمد نمیگید

3 مشترك
نويسندهپيام
janyMarjan
میزبان
میزبان
janyMarjan

تعداد پستها : 203
Registration date : 2012-02-15

بهم خوش آمد نمیگید Empty
پستعنوان: بهم خوش آمد نمیگید   بهم خوش آمد نمیگید Icon_minitimeالسبت فبراير 18, 2012 4:41 pm

دست خودم که نیست فکر میکنم حالا که اسمم عوض شده باید انتظار داشته باشم بهم خوش امد بگید...
فکر کنم از اسمم هم که منو نشناسید از اواتارم شناخته بشم.
حالا یکی یکی بیاید بهم خوش امد بگید..مثل همون اول که بهم گفتید..زود باشید من منتظرم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639
Registration date : 2007-12-02

بهم خوش آمد نمیگید Empty
پستعنوان: رد: بهم خوش آمد نمیگید   بهم خوش آمد نمیگید Icon_minitimeالسبت فبراير 18, 2012 7:01 pm

خانوم خانوما شما که خودت صاحب خونه ای، خودت در خونه رو باز کردی و با همه انرژی بچه ها رو صدا کردی، خودت از همه ما استقبال کردی
هم بهت خوش آمد میگم و هم میخوام ازت تشکر کنم و به خاطر دل و جراتت بهت تبریک بگم
خوبی از خودت و دلته، دعا میکنم قلبت همیشه گرم و روشن و مهربون و باصفا و پرامید و بزززززززززززززززززززررررررررررررررررررگ بمونه
خیلی دوستت دارم عزیزم I love you
janyMarjan
میزبان
میزبان
janyMarjan

بهم خوش آمد نمیگید Empty
پستعنوان: رد: بهم خوش آمد نمیگید   بهم خوش آمد نمیگید Icon_minitimeالأحد فبراير 19, 2012 11:02 am

ممنونم عزیزم منم خیلی دوستت دارم
راستش اگه برای اینکه یه جای خوب و باصفا مثل قبل داشته باشیم باید همه تلاش کنیم
دلم میخواد همه بچه ها دوباره برگردن و همه دور هم جمع بشیم.یادش بخیر
دلم برای همه خیلی تنگ شده.
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

بهم خوش آمد نمیگید Empty
پستعنوان: رد: بهم خوش آمد نمیگید   بهم خوش آمد نمیگید Icon_minitimeالسبت فبراير 25, 2012 3:41 pm

به به
مرجان عزیز و دوست داشتنی Razz
معذرت میخوام که دیر کردم Embarassed
خیلی سرم شلوغه مرجان جان .. اما اومدم .. باز اومدم تو این خونه تا کنارتون باشم Wink Smile
خوشحالم که بچه ها هم اومدن و باز دور همیم .. دلم واسه همه تنگ شده
دارم میمیرم از فضولی که ببینم این چند وقتی که از هم دور بودیم چه تغییراتی کردیم؟!
janyMarjan
میزبان
میزبان
janyMarjan

بهم خوش آمد نمیگید Empty
پستعنوان: رد: بهم خوش آمد نمیگید   بهم خوش آمد نمیگید Icon_minitimeالأحد فبراير 26, 2012 5:25 pm

صفای قدمت بهاره جان..خوش اومدی..همین الان داشتم به خودم میگفتم بهاره نیومده نگران شدم..
ایشالله دوباره بشه همون خونه قدیمی خودمون
نمیدونم چرا از اولش که برگشتیم دایم سه تفنگدار میاد توی ذهنم که چهار تا دوست بعد از بیست سال
دوباره با هم روبرو میشن.هرکدوم با ایده های متفاوت و تغییرات زیاد ولی باز هم همون دوستی و عهدی که بینشون
بود پابرجا بود ایشالله برای ما هم همینطور باشه.
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

بهم خوش آمد نمیگید Empty
پستعنوان: رد: بهم خوش آمد نمیگید   بهم خوش آمد نمیگید Icon_minitimeالإثنين فبراير 27, 2012 11:01 am

janyMarjan نوشته است:
صفای قدمت بهاره جان..خوش اومدی..همین الان داشتم به خودم میگفتم بهاره نیومده نگران شدم..
نمیدونم چرا از اولش که برگشتیم دایم سه تفنگدار میاد توی ذهنم که چهار تا دوست بعد از بیست سال
دوباره با هم روبرو میشن.هرکدوم با ایده های متفاوت و تغییرات زیاد ولی باز هم همون دوستی و عهدی که بینشون

من که همیشه پایه م .. فقط معذرت میخوام که دیر شد .. چون اون هفته مشغله ی زیادی داشتم .. اما از الان به بعد هستم lol!
janyMarjan
میزبان
میزبان
janyMarjan

بهم خوش آمد نمیگید Empty
پستعنوان: رد: بهم خوش آمد نمیگید   بهم خوش آمد نمیگید Icon_minitimeالثلاثاء فبراير 28, 2012 4:50 pm

بهاره نوشته است:
janyMarjan نوشته است:

من که همیشه پایه م .. فقط معذرت میخوام که دیر شد .. چون اون هفته مشغله ی زیادی داشتم .. اما از الان به بعد هستم lol!
مهم اینه که اومدی من همیشه روت حساب میکنم...ما اونقدر پایداری میکنیم تا دوباره مثل قبل همه چی روبراه بشه
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

بهم خوش آمد نمیگید Empty
پستعنوان: رد: بهم خوش آمد نمیگید   بهم خوش آمد نمیگید Icon_minitimeالثلاثاء فبراير 28, 2012 5:04 pm

پایدارترینیم lol!
janyMarjan
میزبان
میزبان
janyMarjan

بهم خوش آمد نمیگید Empty
پستعنوان: رد: بهم خوش آمد نمیگید   بهم خوش آمد نمیگید Icon_minitimeالثلاثاء فبراير 28, 2012 5:08 pm

بهاره نوشته است:
پایدارترینیم lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

بهم خوش آمد نمیگید
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-