هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي

+2
الهام
دلارام
6 مشترك
نويسندهپيام
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639
Registration date : 2007-12-02

اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي Empty
پستعنوان: اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي   اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي Icon_minitimeالإثنين يناير 07, 2008 5:35 pm

شب اول سال میلادی کنسرت دبی با حضور دو ستاره بزرگ خوانندگی عمرودیاب و الیسا با حمایت شرکت روتانا برپا شد و گرچه این کنسرت از رویدادهای مهم و بسیار بزرگ در موسیقی عرب به شمار میرود ولی بعضی عوامل و اخبار حاکی از بوجود آمدن اختلافاتی بین عمرو و الیسا در این کنسرت است که منجر به تصمیم عمرو بر فسخ قرارداد با روتانا شده است.
با اینکه طرفداران این دو خواننده بزرگ در این کنسرت بینظیر حضور پیدا کرده بودند و انتظار اجرای خواننده مورد علاقه خود را داشتند ولی در مرکز تجاری بین المللی دبی جریاناتی باعث نارضایتی بسیار شد.

اول کنسرت که الیسا با لباس سفیدرنگی بر روی سن آمد تا یک ساعت و ربع از ترانه های خود اجرا کرد و بعد از او عمرو به روی سن آمد و نیم ساعت از ترانه های خود را خواند دراین حال مسئول برنامه ریزی کنسرت حضار به شام دعوت شدند و در این بین با اینکه طبق برنامه قبلی الیسا آماده اجرا میشد و لباس مشکی به تن داشت در مراسم شام حضار گرداگرد عمرو را گرفتند و ازاو خواستند که بعد از شام اجرا داشته باشد
و همینطور از طرف مدیر برنامه ریزی هم اعلام شد که عمرو بعد از شام اجرا خواهد داشت و عمرو به روی سن آمد و بیش از دوساعت اجرا کرد و تقریبا همه آلبوم جدید و ترانه هایی از آلبوم قبلی را خواند و با اینکه مکان کنسرت 2000 نفر گنجایش داشت حدود 2500 نفر به سالن آمدند و با این برنامه ریزی نادرست باعث گردید که تا الیسا و عمرو آنطور که باید از کنسرت راضی نباشند و موجب سوء تفاهم گردد.

عمرو دیاب در حال حاضر در دبی هست و هنوز به قاهره سفر نکرده و تصمیم به فسخ قرارداد با روتانا دارد.

منبع خبر: http://arabmusic.ir
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

تعداد پستها : 2828

پستعنوان: رد: اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي   اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي Icon_minitimeالإثنين يناير 07, 2008 5:41 pm

چه خبر جالبی Rolling Eyes

دستت درد نکنه flower flower
http://toradoostdaram.blogfa.com
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

تعداد پستها : 1395
Registration date : 2007-12-03

پستعنوان: رد: اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي   اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي Icon_minitimeالإثنين يناير 07, 2008 6:00 pm

جالب بود .مرسی.مثل اینکه عربیت خوبه دلارام جون .درست می گم؟؟!
flower منتظر خبر های بعدی هستیم.
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639

پستعنوان: رد: اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي   اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي Icon_minitimeالإثنين يناير 07, 2008 6:31 pm

Embarassed Embarassed Embarassed
من که ترجمه نکردم
من فقط با رعایت حق انتشار مطلب رو از همون سایته Copy Paste کردم
Laughing Laughing
amin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
amin

تعداد پستها : 2691

پستعنوان: رد: اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي   اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي Icon_minitimeالإثنين يناير 07, 2008 8:44 pm

دلارام نوشته است:
Embarassed Embarassed Embarassed
من که ترجمه نکردم
من فقط با رعایت حق انتشار مطلب رو از همون سایته Copy Paste کردم
Laughing Laughing
ممنون دلارام جان
این Copy Paste از ترجمه سختره Shocked Laughing
من خودم بارها این کار سختو کردم Laughing Laughing Laughing
lol! lol! lol!
adonis
میزبان
میزبان
adonis

تعداد پستها : 111
Registration date : 2008-01-02

پستعنوان: شكرا علي هذا الخبر الرائع يا دلارام العزيزة   اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي Icon_minitimeالثلاثاء يناير 08, 2008 3:31 am

مرسی دلارام جان بایت این خبر
در ضمن اگر دوست داری ترجمت خوب بشه من در خدمتم
maryashena
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
maryashena

تعداد پستها : 1153
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي   اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي Icon_minitimeالثلاثاء يناير 08, 2008 3:47 am

خوب که اینطور اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي 297

اختلاف عمرو و اليسا در کنسرت دبي
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-