هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

خدايا خدايا

2 مشترك
نويسندهپيام
s@ba
مشتاق
مشتاق
s@ba

تعداد پستها : 700
Registration date : 2008-01-09

خدايا خدايا Empty
پستعنوان: خدايا خدايا   خدايا خدايا Icon_minitimeالأحد يناير 20, 2008 6:08 pm

روزها گذشت و گنجشک با خدا هیچ نگفت فرشتگان سراغش را از خدا می گرفتند و خدا هر بار با فرشتگان این گونه می گفت: می آید من تنها گوشی هستم که غصه هایش را می شنوم و یگانه قلبی ام که دردهایش را در خود نگاه می دارد و سرانجام گنجشک روی شاخه ای از درخت دنیا نشیت.فرشتگان چشم به لبهایش دوختند،گنجشک هیچ نگفت. و خدا لب به سخن گشود، با من بگو از آن چه سنگینی سینه ی توست. گنجشک گفت:لانه ی محقری داشتم،آرامگاه خستگی هایم بود و سر پناه بی کسی ام.تو همان را هم از من گرفتی.این توفان بی موقع چه بود؟چه می واستی از لانه ی محقرم؟کجای مملکت تو را گرفته بود؟؟!............ و سنگینی بغض،راه کلامش را بست.سکوتی در عرش طنین اتداز شد.فرشتگان همه سر به زیر انداختند.خدا گفت:ماری در راه لانه ات بود،خواب بودی.باد را گفتم تا لانه ات را واپگگون کند،آنگاه تو از کمین مار پر گشودی.گنجشک خیره در خدایی خدا مانده بود.
خدا گفت: و چه بسیار بلاها که به واسطه ی محبتم از تو دور کردم و تو ندانسته به دشمنی ام برخواستی.اشک در دیدگان گنجشک نشسته بود.ناگاه چیزی در درونش فرو ریخت.های های گریه هایش ملکوت خدا را پر کرد................
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

تعداد پستها : 2828
Registration date : 2007-12-02

خدايا خدايا Empty
پستعنوان: رد: خدايا خدايا   خدايا خدايا Icon_minitimeالأحد يناير 20, 2008 10:07 pm

شاید بزرگترین مفهوم غمهای زندگی همین باشه..

بزرگترین دلیلش..

نمی دونم..

به هر حال ممنونم صبا خانوم flower
http://toradoostdaram.blogfa.com
s@ba
مشتاق
مشتاق
s@ba

تعداد پستها : 700
Registration date : 2008-01-09

خدايا خدايا Empty
پستعنوان: رد: خدايا خدايا   خدايا خدايا Icon_minitimeالسبت فبراير 02, 2008 10:12 am

الهام جان بازم ممنون خانومی

راستش رو بگم یکی از اخلاقای بسیار خوبت اینه که به هر پستی جواب می دی........

هوای خودتو داشته باش خانومی! queen

خیلی گلی.............

I love you I love you I love you

خدايا خدايا
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-