هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

نظر جالب مادلين مطر درباره دختران لبناني

4 مشترك
نويسندهپيام
adonis
میزبان
میزبان
adonis

تعداد پستها : 111
Registration date : 2008-01-02

نظر جالب مادلين مطر درباره دختران لبناني Empty
پستعنوان: نظر جالب مادلين مطر درباره دختران لبناني   نظر جالب مادلين مطر درباره دختران لبناني Icon_minitimeالجمعة يناير 25, 2008 8:49 am

اظهار نظر جالب مادلین مطر در مورد دختران لبنانی!!

این خواننده لبنانی اعتقاد داره که دختران لبنانی سریعا جذب جو اطرافشون میشن و بخاطر همینه که تمامی رل هایی که بهشون پیشنهاد می شه رو قبول میکنن.
اون اعتقاد داره که سینمای مصر قدیمیترین سینما در دنیای عربیه و ورود به این دنیا موفقیت بزرگیه در راهی که اون پیش گرفته..
همچنین به این باوره که دختران لبنانی نباید با لباس شنا در معرض عمومی قرار بگیرن .درسته که بوسیدن مشکلی نداره اما میتونن بوسیله چشم ها یا حتی یه لبخند اون حالت رو ابراز کنن.البته این خبر رو من ترجمه نکردم اما ترجمه ارائه شده 90 درصد درسته.
منبع خبر http//forum.arabianmusic.net

متن عربی خبر :

مادلين مطر والفتاة اللبنانية سريعة الاستيعاب !

تعتبر الفنانة مادلين مطر أن الفتاة اللبنانية سريعة الإستيعاب وهي تتأقلم مع الأجواء كلّها، ومع الناس كلهم، كما انها تستطيع أن تتقمّص الادوار كلّها، لذا تنهمر العروض عليها من كل مكان.

واعربت عن اعتقادها أن السينما المصرية هي الأولى في العالم العربي ودخول هذا العالم هو كسب كبير يغني مسيرتها الفنية، مضيفة أن مفهوم الأدوار الجريئة يختلف من شخص إلى آخر.

وبالنسبة إليها لا ترى نفسها في ثوب سباحة في مشهد ما، أما في ما يخص القبلة فهي ليست بمشكلة إذا كانت تخدم المشهد، كما يمكن أن تكون المرأة مغرية بعينيها أو حتى بابتسامتها.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

تعداد پستها : 2828
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: نظر جالب مادلين مطر درباره دختران لبناني   نظر جالب مادلين مطر درباره دختران لبناني Icon_minitimeالجمعة يناير 25, 2008 10:14 am

من که نفهمیدم منظورش چیه..

ولی خودشم همچین.... Exclamation
http://toradoostdaram.blogfa.com
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

پستعنوان: رد: نظر جالب مادلين مطر درباره دختران لبناني   نظر جالب مادلين مطر درباره دختران لبناني Icon_minitimeالإثنين يناير 28, 2008 7:16 am

Shocked Shocked Shocked

منم نفهمیدم منظورشو؟! Shocked
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: نظر جالب مادلين مطر درباره دختران لبناني   نظر جالب مادلين مطر درباره دختران لبناني Icon_minitimeالإثنين يناير 28, 2008 7:32 am

ها ؟

Exclamation
http://www.werfriends.blogfa.com

نظر جالب مادلين مطر درباره دختران لبناني
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-