هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

كلاس روانشناسي و مشاوره...

+19
s@ba
Arghavan
ليلا
بهاره
meysam-r
Yasaman
magnoon diab
nAvId
Jany
maryashena
الهام
Assal
Arakadrish
MajidDiab
amin
Anika
دلارام
Ali
meysam
23 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... 21 ... 40  الصفحة التالية
نويسندهپيام
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

تعداد پستها : 2828
Registration date : 2007-12-02

كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Empty
پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالأحد ديسمبر 23, 2007 11:00 pm

meysam نوشته است:
الهام نوشته است:
سلام

خیلی جالب بود ...واقعا اینجوریه من لباس خواننده ها خیلی برام مهمه...بخصوص نانسی که انصافا خواننده ی خوش لباسیه
اوه خدای من بوی خیانت میاد ...حالا نوالیها فکر میکنن من جاسوس دشمنم وااای نه....امین به من رحم کنید....

حالا این اتفاقی بوده دیگه؟....آخه از کجا میشد فهمید که لباس انقدر برام مهمه؟ Rolling Eyes Rolling Eyes
سلام الهام خانم
ميدونين الهام قصه من دختري كه 50 درصد ظاهر آدمها براش مهمه وخيلي خوش ذوقه تو انتخاب Laughing
...(چون50 درصد پستاتون تو قسمت عكس خواننده هاست..)
Laughing من هم فكر ميكنم نانسي دوستي تون نوال دوستيتون ميچربه اين يه احساسه...قضاوت نيست...ان شاء الله سر كلاسه ميبينمتون
ممنون از حضورتون Laughing

مرسی از اینکه منو خوش ذوق تصور کردید
اما میثم جان با این احساست دودمانم رو به باد دادی Very Happy آخه من نوالی نوالی هستم لباس پوشیدن نانسی رو دوست دارم وگرنه طرفدارش نیستم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://toradoostdaram.blogfa.com
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

تعداد پستها : 1395
Registration date : 2007-12-03

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 1:02 am

میثم خان
دیروز وقتی داشتم براتون مطلب می نوشتم،دخترم اومد کنارم با تعجب گفت اینا چیه!!؟؟
وقتی براش توضیح دادم خیلی خنده اش گرفت گفت: منم بیام؟ گفت این آقا میثم
حتما اطلاع ندارن که ما دو نفریم!! گفتم بهشون یاد آوری می کنم.در مورد این ابتکارتون هم
باید بگم اصلا برداشت منفی نکردم و اتفاقا خیلییییییییییییییییییییییی هم خندیدیم !! Laughing Laughing
دخترم از کجا می دونن این همه اطلاعات رو؟؟؟!!! Laughing من به سهم خودم و از طرف خودم (و دخترم)
خیلی خوشحالیم که به این فروم آمدید و واقعا صفا آوردید. Very Happy Very Happy Very Happy
farao farao farao farao flower
amin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
amin

تعداد پستها : 2691

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 9:46 am

الهام نوشته است:
سلام

خیلی جالب بود ...واقعا اینجوریه من لباس خواننده ها خیلی برام مهمه...بخصوص نانسی که انصافا خواننده ی خوش لباسیه
اوه خدای من بوی خیانت میاد ...حالا نوالیها فکر میکنن من جاسوس دشمنم وااای نه....امین به من رحم کنید....

حالا این اتفاقی بوده دیگه؟....آخه از کجا میشد فهمید که لباس انقدر برام مهمه؟ Rolling Eyes Rolling Eyes
الهام شما برای پاره ای توضیحات به دفتر حزب احضار می شین
اگه توضیحاتت قانع کننده نباشه از حزب اخراج می شی
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 10:04 am

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
خیلی لازمه این کار امین خان!!!دست همه داره رو می شه با وجود مشاور تیزی مثل میثم خان!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing farao farao flower
meysam
میهمان
میهمان
meysam

تعداد پستها : 95

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 10:11 am

الهام نوشته است:
meysam نوشته است:
الهام نوشته است:
سلام

سلام الهام خانم
ميدونين الهام قصه من دختري كه 50 درصد ظاهر آدمها براش مهمه وخيلي خوش ذوقه تو انتخاب Laughing
Laughing من هم فكر ميكنم نانسي دوستي تون نوال دوستيتون ميچربه اين يه احساسه...قضاوت نيست...ان شاء الله سر كلاسه ميبينمتون

اما میثم جان با این احساست دودمانم رو به باد دادی Very Happy آخه من نوالی نوالی هستم لباس پوشیدن نانسی رو دوست دارم وگرنه طرفدارش نیستم
سلام الهام خانم من شرمنده ام همه تلاشم رو براي تبرئه تون ميكنم Laughing Laughing Laughing
ولي نه مثل اينكه بحث جديه....با امين خان باز ميتونم كنار بيام و سفارشت رو بكنم ...اون آقا مجيد لفظ قلم پور با اون حساسيتش نسبت به نوال حتما زندونيت ميكنه... Laughing Laughing Laughing Laughing
مجبور ميشي فكر كنم كلاسها رو غير حضوري برداري No
دلم از همين الان واسه عضو خوش ذوق و خانم كلاس تنگ ميشه ... No No No
meysam
میهمان
میهمان
meysam

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 10:16 am

Anikaو Mobina نوشته است:
میثم خان
دیروز وقتی داشتم براتون مطلب می نوشتم،دخترم اومد کنارم با تعجب گفت اینا چیه!!؟؟
وقتی براش توضیح دادم خیلی خنده اش گرفت گفت: منم بیام؟ گفت این آقا میثم
حتما اطلاع ندارن که ما دو نفریم!! گفتم بهشون یاد آوری می کنم.در مورد این ابتکارتون هم
باید بگم اصلا برداشت منفی نکردم و اتفاقا خیلییییییییییییییییییییییی هم خندیدیم !! Laughing Laughing
دخترم از کجا می دونن این همه اطلاعات رو؟؟؟!!! Laughing من به سهم خودم و از طرف خودم (و دخترم)
خیلی خوشحالیم که به این فروم آمدید و واقعا صفا آوردید. Very Happy Very Happy Very Happy
farao farao farao farao flower
آخي الهي آخه اون موقع كه جلسه اول برگزار شد انقدر اينا شلوغ كردن اين دوتا كوچولوي تو كلاسمون يادم رفت...
من هميشه تو كيفم واسه بچه ها شكلات دارم...
اينا رو علي الحساب بدين تا بعدا از خجالت اين فرشته ها در بيام
[img]كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Chocol10[/img]
meysam
میهمان
میهمان
meysam

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 10:18 am

amin نوشته است:
الهام نوشته است:
سلام

الهام شما برای پاره ای توضیحات به دفتر حزب احضار می شین
اگه توضیحاتت قانع کننده نباشه از حزب اخراج می شی
امين جان داداشم نون مارو آجر نكن ديگه ...كلاس محيط مقدسيه ...حزب حزب بازي نداره Laughing
خوب عشقه ديگه كاريش نميشه كرد... Laughing
شاگرد ما رو نپروني Laughing
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 11:38 am

میثم جان فعلا که شما داری نون ما رو آجر می کنی Laughing Laughing
حزب شوخی بردار نیست
می گماااا این جنگ روانی که می گن همینه؟ Laughing راستش رو بگو کی تو رو فرستاده روان نوالیون رو شست و شو کنی؟ Laughing Laughing
راستی کلاست کی شروع می شه؟ منتظرماااااااااااا
meysam
میهمان
میهمان
meysam

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 2:32 pm

دلارام نوشته است:
میثم جان فعلا که شما داری نون ما رو آجر می کنی Laughing Laughing
حزب شوخی بردار نیست
می گماااا این جنگ روانی که می گن همینه؟ Laughing راستش رو بگو کی تو رو فرستاده روان نوالیون رو شست و شو کنی؟ Laughing Laughing
راستی کلاست کی شروع می شه؟ منتظرماااااااااااا
هيچكس به خدا
اين الهام خانم هم بدش نمي اومد دستي بر آتش داشته باشه ها No
meysam
میهمان
میهمان
meysam

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 2:35 pm

جلسه دوم

ميرم پشت ميز ميشينم و دفتر حضور غياب رو باز مي كنم...
آقا امين
حاضر
الهام خانم
صداي همه همه بلند ميشه
با اخم چه خبرتونه... صندلي رو كه جلسه پيش نشسته بود نگاه ميكنم ...به جاش يه قاب عكس بزرگ از نوال گذاشتن...گيج و منگ به صورت بچه ها نگاه مي كنم...
جرئت نمي كنم از بقيه بپرسم ...در حال حاضر فقط علي بيطرفه...
ميگم علي جان ...الهام خانم كجاست؟
با مِن مِن آ آ آ قا حزبيها گرفتنش....
چي؟ مگه اينجا عراق يا افغانستانه...
امين: آقا قضيه داخليه دخالت نكنين شما هم پاتون وسط اين ماجرا باز ميشه...اون موقع بايد مابقي عمر گرامتون رو تو زندون به سر ببرين و واسه ستون پنجمي ها كلاس برگزار كنين
با نارحتي بقيه اسم ها رو ميخونم...
آنيكا خانم...
يه دختر بچه جواب ميده... مامانيم حاضره
گل از گلم ميشكفه ميرم از تو كيفم چند تا شكلات ميبرم به مبينا ميدم ميگم خانم خانم ها هنوز نوبتت نشده بودا...يه شكلات هم به دختر دلارام خانم ميدم(شرمنده اسمش رو نمي دونم)...
دلارام خانم هم كه هست...

آقا سلمان(آركاديش ) و دوستان
همگي با هم با اجازه دكي بله
عسل خانم ...
حاضر
خوش اومدين خانم
آقا مجيد...
(با عصبانيت )هستم آقا ...خيلي گل كاري كرده چقدر هم رو داره ببين تو رو خدا
سرخ سرخ ميشم اما به روي خودم نميارم و ادامه ميدم
نويد:....
اين يكي ديگه كجاست ؟
(سلمان آقا رفته گل بچينه....يعني راستيتش خبري ازش نداريم البت زير آبي رفته اوستا اين نويد استاد اين كارهاست...)
ميگم درست نيست آدم پشت سر دوستش اينجوري حرف بزنه...
سلمان ميگه : آقا مثل اينكه شيشه هاي كلاس و نيمكت ها زيادي كرده باز...
با هول ميگم: اختيار دارين...همون دفعه قبل مستفيض شديم بسه...شما صاحب اختياري...هرچي دوست داري بگو...
علي آقا هم كه حاضره...

خوب بريم سر شروع درس

بهداشت روان از ديدگاه WHOتوانايي زندگي كردن شاد و سازنده بدون دردسر و گرفتاري، بهداشت روان تنها نبود بيماري رواني نيست بلكه بيشتر با نوعي سلامت ذهني ارتباط داره

مشخصات فردي با روان سالم:
1-به خوبي با مسائل ، تغييرات و مشكلات زندگي كنار بيايد
2- زندگي خود را تحت كنترل بگيرد
3-مسئوليت پذير باشد
4-از تونائي ذهني خود به خوبي استفاده كند
5-با ديگران ارتباط خوب و مناسب برقرار كند
6-به فعاليتهاي سازنده بپردازد

يكي از تئوريهاي قوي و پر كاربرد در سالهاي اخير تئوري تحليل رفتار در زندگي دكتر اريك برن هست كه به صورت اجمالي و با بيان مثالهايي براي ملموس شدن بحث براتون ميگم...

هدف از بيان اين مطالب آشنايي شما عزيزان با روشي ساده و شيوا ، به منظور تاثير معجزه آسا و كاربردي آن بر زندگي فردي و موفقيت اجتماعي است.

فكر كردن بر رفتارها چه تاثيري بر زندگي ما دارد؟
بسياري از مردم فكر مي كنند كه مي انديشند در حالي كه فقط سرگرم مرتب كردن و پس و پيش نمودن باورها،تعصبات و عقايد كهنه خود هستند.
حتما ماجراي سربازي كه پس از جنگ جهاني دوم 30 سال بي خبر از اتمام جنگ در جنگل ها پنهان شده و اطلاعي از پايان جنگ نداشته رو شنيدين؟
ما هم همانند كهنه سرباز، خود را در حصار افكار، عقايد و باورهاي نادرست زنداني كرده ايم در حالي كه آزادي و موفقيت چند گام با ما فاصله دارد...
تحليل رفتار در واقع كمك مي كند تا با تغييراتي در زندگي در سايه آرامش بر افسردگي ها ، ياس ها و عصبانيت ها خط بطلان كشيده و روابط بهتر از گذشته با خود و ديگران داشته باشيم.

تئوريها رو پشت سرهم ميگم...همه دارن گوش ميدن و ساكتن خدا ميدونه فقط تو چشم هركدوم از اينها چه حرفهايي رو كه نميشه خوند...
نفس عميقي ميكشم و ميگم : خيلي از بچه ها نيستن ...تا همين جا بسه نمي خوام خيلي عقب بيوفتن ...

در آخر
با جستجوي خوشبختي آن را نمي يابيد بلكه بايد كاري بكنيد تا خوشبختي به سراغ شما بيايد.سوالي هست...

صداي هيچ كس در نمياد...حتي دو تا دختر كوچولوها همراه جوي كه به خاطر الهام بوجود اومده ساكتن...

طاقت نميارم ديگه ...ميگم امين مجيد و بچه هاي حزب نواليون بمونن باهاشون كار دارم...بقيه تون به سلامت...[img]كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 800px-10[/img]
amin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
amin

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 2:48 pm

الهام نوشته است:
سلام

این اخطار آخره الهام خانوم
هر چه سریعتر به دفتر حزب مراجعه کنین
وگرنه حکم شما رو بدون حضور خودت صادر می کنیم
Arrow
amin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
amin

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 2:53 pm

meysam نوشته است:
جلسه دوم

آقا امين
حاضر
الهام خانم
صداي همه همه بلند ميشه
با اخم چه خبرتونه... صندلي رو كه جلسه پيش نشسته بود نگاه ميكنم ...به جاش يه قاب عكس بزرگ از نوال گذاشتن...گيج و منگ به صورت بچه ها نگاه مي كنم...
امين: آقا قضيه داخليه دخالت نكنين شما هم پاتون وسط اين ماجرا باز ميشه...اون موقع بايد مابقي عمر گرامتون رو تو زندون به سر ببرين و واسه ستون پنجمي ها كلاس برگزار كنين
آنيكا خانم...
گل از گلم ميشكفه ميرم از تو كيفم چند تا شكلات ميبرم به مبينا ميدم ميگم خانم خانم ها هنوز نوبتت نشده بودا...يه شكلات هم به دختر دلارام خانم ميدم(شرمنده اسمش رو نمي دونم)...
دلارام خانم هم كه هست...

عسل خانم ...
حاضر
خوش اومدين خانم
آقا مجيد...
اين يكي ديگه كجاست ؟
(سلمان آقا رفته گل بچينه....يعني راستيتش خبري ازش نداريم البت زير آبي رفته اوستا اين نويد استاد اين كارهاست...)
با هول ميگم: اختيار دارين...همون دفعه قبل مستفيض شديم بسه...شما صاحب اختياري...هرچي دوست داري بگو...
علي آقا هم كه حاضره...

خوب بريم سر شروع درس

بهداشت روان از ديدگاه WHOتوانايي زندگي كردن شاد و سازنده بدون دردسر و گرفتاري، بهداشت روان تنها نبود بيماري رواني نيست بلكه بيشتر با نوعي سلامت ذهني ارتباط داره

3-مسئوليت پذير باشد

يكي از تئوريهاي قوي و پر كاربرد در سالهاي اخير تئوري تحليل رفتار در زندگي دكتر اريك برن هست كه به صورت اجمالي و با بيان مثالهايي براي ملموس شدن بحث براتون ميگم...

هدف از بيان اين مطالب آشنايي شما عزيزان با روشي ساده و شيوا ، به منظور تاثير معجزه آسا و كاربردي آن بر زندگي فردي و موفقيت اجتماعي است.

بسياري از مردم فكر مي كنند كه مي انديشند در حالي كه فقط سرگرم مرتب كردن و پس و پيش نمودن باورها،تعصبات و عقايد كهنه خود هستند.
حتما ماجراي سربازي كه پس از جنگ جهاني دوم 30 سال بي خبر از اتمام جنگ در جنگل ها پنهان شده و اطلاعي از پايان جنگ نداشته رو شنيدين؟
ما هم همانند كهنه سرباز، خود را در حصار افكار، عقايد و باورهاي نادرست زنداني كرده ايم در حالي كه آزادي و موفقيت چند گام با ما فاصله دارد...
تحليل رفتار در واقع كمك مي كند تا با تغييراتي در زندگي در سايه آرامش بر افسردگي ها ، ياس ها و عصبانيت ها خط بطلان كشيده و روابط بهتر از گذشته با خود و ديگران داشته باشيم.

تئوريها رو پشت سرهم ميگم...همه دارن گوش ميدن و ساكتن خدا ميدونه فقط تو چشم هركدوم از اينها چه حرفهايي رو كه نميشه خوند...
نفس عميقي ميكشم و ميگم : خيلي از بچه ها نيستن ...تا همين جا بسه نمي خوام خيلي عقب بيوفتن ...

در آخر
با جستجوي خوشبختي آن را نمي يابيد بلكه بايد كاري بكنيد تا خوشبختي به سراغ شما بيايد.سوالي هست...

صداي هيچ كس در نمياد...حتي دو تا دختر كوچولوها همراه جوي كه به خاطر الهام بوجود اومده ساكتن...

طاقت نميارم ديگه ...ميگم امين مجيد و بچه هاي حزب نواليون بمونن باهاشون كار دارم...بقيه تون به سلامت...[img]كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 800px-10[/img]
ممنون میثم جان از کلاست
ولی چرا پا تو کفش نوالیون می کنی Question Exclamation
می خوای بچه های حزب در کلاستو تخته کنن (تهدید نبود یه تذکر دوستانه بود) Laughing
آخه این رسمشه داداشی که فریب این گروهکا رو بخوری Suspect

اين مطلب آخرين بار توسط در الإثنين ديسمبر 24, 2007 2:54 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
meysam
میهمان
میهمان
meysam

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 2:53 pm

amin نوشته است:
الهام نوشته است:
سلام

Arrow
امين جان به خاطر من اين بار رو بي خيال بشين... Laughing
meysam
میهمان
میهمان
meysam

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 2:56 pm

amin نوشته است:
meysam نوشته است:
جلسه دوم

آقا امين
حاضر
الهام خانم
صداي همه همه بلند ميشه
آنيكا خانم...
دلارام خانم هم كه هست...

عسل خانم ...
حاضر
خوش اومدين خانم
آقا مجيد...
اين يكي ديگه كجاست ؟
علي آقا هم كه حاضره...

خوب بريم سر شروع درس

3-مسئوليت پذير باشد

در آخر

ممنون میثم جان از کلاست
ولی چرا پا تو کفش نوالیون می کنی Question Exclamation
می خوای بچه های حزب در کلاستو تخته کنن (تهدید نبود یه تذکر دوستانه بود) Laughing
آخه این رسمشه داداشی که فریب این گروهکا رو بخوری Suspect
بابا من سر پيازم يا ته پياز ..من يه معلم حقوق بگيرم...گچ خوردم به اينجا رسيدم...يخ حوض شكوندم...آدم با قشر آسيب پذير جامعه اينجوري برخورد ميكنن...
اين الهام خانم هم با اين ذوقش منو دربه در كرد...
من كه نوال و نانسي رو درست حسابي اصلا نمي شناسم ...
عجبا ...كجايي علي جون همشهريت و غريب كشتن... No
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 5:04 pm

امین جان چون حرف معلم حرمت داره دیگه لازم نیست الهام خودش رو به دفتر حزب معرفی کنه، آقا معلم هم دیگه فکر نمی کنم دلش بخواد از نوال و نانسی سر کلاس چیزی بگه lol!
اما میثم جان بیا حزب و جناح خودت رو توی تاپیک مربوطه مشخص کن، اونجا در خدمتیم Laughing Laughing
راستی من هنوز خودم نی نی ام، کی گفته من دختر دارم؟ Laughing Laughing
اینجا فقط یه گل دختر داریم که اسمش مبینای گل عزیز دوست داشتنیه که هممون دوستش داریم I love you flower queen king Like a Star @ heaven
Arakadrish
مشتاق
مشتاق
Arakadrish

تعداد پستها : 986
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 8:10 pm

Ali نوشته است:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

قربونه لوطی محل

سلمان جون کاریت نباشه
استاد هم شهریه منه

ا....ا....ا ... چيزه ... !!!

چاكرتيم علي جون ... قربون اون نفست ... بابا يه استشاره ميزدي ، دوزاريمون بيفته ...

همشهري داش علي ... در امونه (با صداي بلند Shocked ) ... قدمش روي چشم ... خاك پاش ، سرمه ي نگامون Shocked Laughing

شرمندتم لوطي ... به دل نگير ... سهو بيخبري بود ...
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 8:35 pm

meysam نوشته است:
الهام نوشته است:
meysam نوشته است:
الهام نوشته است:
سلام

سلام الهام خانم

سلام الهام خانم من شرمنده ام همه تلاشم رو براي تبرئه تون ميكنم Laughing Laughing Laughing
ولي نه مثل اينكه بحث جديه....با امين خان باز ميتونم كنار بيام و سفارشت رو بكنم ...اون آقا مجيد لفظ قلم پور با اون حساسيتش نسبت به نوال حتما زندونيت ميكنه... Laughing Laughing Laughing Laughing
مجبور ميشي فكر كنم كلاسها رو غير حضوري برداري No
دلم از همين الان واسه عضو خوش ذوق و خانم كلاس تنگ ميشه ... No No No

آقا میثم باید آخرین تلاشتون رو بکنید چون من معاون رییس حزب نوالم نباید موقعیتم لکه دار بشه Very Happy Very Happy
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 8:42 pm

amin نوشته است:
الهام نوشته است:
سلام

Arrow

شما همچین کاری نمیتونید بکنید چون من معاون رییس هستم شما ها نمیتونید با من همچین رفتاری بکنید Mad اوه خدای من Neutral ببین این معلم ما چه بلایی سرم آورد ؟
Laughing

اين مطلب آخرين بار توسط در الإثنين ديسمبر 24, 2007 9:01 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 8:47 pm

کسی با معاون کاری نداشته باشه، ما این نقشه رو طراحی کردیم که وفاداری شما به حزب رو بسنجیم Laughing Laughing
امین نشان لیاقت می گیره چون وفاداریش به حزب نفوذ ناپذیره lol!
بیا اینم نشانت sunny
تازشم معاون ما آواتارش قشنگه lol! lol!
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 9:09 pm

دلارام نوشته است:
کسی با معاون کاری نداشته باشه، ما این نقشه رو طراحی کردیم که وفاداری شما به حزب رو بسنجیم Laughing Laughing
امین نشان لیاقت می گیره چون وفاداریش به حزب نفوذ ناپذیره lol!
بیا اینم نشانت sunny
تازشم معاون ما آواتارش قشنگه lol! lol!

بله حق با ریئیسه این یه نقشه بود این آتیشها رو به پا کردم تا عکس العمل افراد حزب رو ببینم Laughing که وفاداریشون رو ثابت کردن Laughing Laughing
پس زنده باد نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون
lol! lol! flower Smile Smile
Arakadrish
مشتاق
مشتاق
Arakadrish

تعداد پستها : 986
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 9:17 pm

سلام مشتي ... خيلي آقايي ...

ملت لات و لوت و كوچه گرد ، اينقدر هم كه ميگن ، بي همه چيز و قدر نشناس نيستن ...

صفاي مرامت بالاتر از اين صحبتاس ... جوونمردي و بامروت ... بده اون دست مردونگيت رو و قدم بذار رو تخم چشامون ...

اگه دوره مون گذشته و از چشم مردم افتاديم ... خدا نياره اون روزي رو كه از مروت هم بيفتيم ...

غريبي؟ ... اين خونه ، خونه ي تو ... دلتنگي؟ ... اين سينه ، آشيونه ي تو ... خدا هيچ وقت بنده اش رو تنها نميذاره ...

ما سگ كي باشيم ... توي غريبي و ماتم بذاريم ، دم در ، وسط سرما بموني !! ...

جسارتي اگه شد ، چشم بپوش ازش ... باد خزون اگه سرده ، پش بندش ، فصل نسيم بهاريه و ... لبخنده !!

زبون مرد تلخه ... نيگا به تلخيش نكن ... قلبش خراب محبت به خلق و دستگيري از مستمنده .

بساطت رو جم كن بيا كنار حجره ي خودم ... دو دربند مغازه هست . چن وخته خاليه ... كنار زورخونه است و پش به پشت مچت (مسجد !!)

توكل بر خدا ... با استعانت از مولا ، زنجير رو ميكشيم از درش و اختيارش رو ميديم دست آق مولم (معلم) ... اصلا باشه وقف بر مرسه و تحصيل !!

اين برگه رم بيگير ... امون نومه اس ... به كارت مياد

زيرش رو واست با خون انگشت زدم ... تا چاهار ولايت اون ور ، اعتبارش به برندگي شمشيره ... از اون به بعدش هم ، غمي نيس ...

خدايي هس ... بزرگتر از آسمون ... نيميذاره بنده اش ، رو زيمين بمونه !!

مدعا عرض ادب بود و خير مقدم ... كه حاصل شد ...

فقط آق مولم ، قبل از شروع فرمايشات ... رخصت ميخوام يه جمله بينيويسم كنار اون تخته سيات ... بمونه يادگار دوران و نقشي به گونه ي اين زمان

با اجـــــازه ....

با اين گچ قرمز بينيويسم ؟؟؟

(بفرماييد)

( با خط خوش مينويسم ) :

عدالت ... عدل ... مهـــدي ...

او خواهـــد آمد .

آق مولم ... جسازته ... !! بذار اين دو كلمه ، تا آخر كلاست ، گوشه ي تخته بمونه ...

كوچيك همه ...

داش نويدم هم ميادش ... اما الان نه ... بعد از رفع مشكل !! سلام داره ختمت شما .
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 9:33 pm

Arakadrish نوشته است:
سلام مشتي ... خيلي آقايي ...

ملت لات و لوت و كوچه گرد ، اينقدر هم كه ميگن ، بي همه چيز و قدر نشناس نيستن ...

صفاي مرامت بالاتر از اين صحبتاس ... جوونمردي و بامروت ... بده اون دست مردونگيت رو و قدم بذار رو تخم چشامون ...

اگه دوره مون گذشته و از چشم مردم افتاديم ... خدا نياره اون روزي رو كه از مروت هم بيفتيم ...

غريبي؟ ... اين خونه ، خونه ي تو ... دلتنگي؟ ... اين سينه ، آشيونه ي تو ... خدا هيچ وقت بنده اش رو تنها نميذاره ...

ما سگ كي باشيم ... توي غريبي و ماتم بذاريم ، دم در ، وسط سرما بموني !! ...

جسارتي اگه شد ، چشم بپوش ازش ... باد خزون اگه سرده ، پش بندش ، فصل نسيم بهاريه و ... لبخنده !!

زبون مرد تلخه ... نيگا به تلخيش نكن ... قلبش خراب محبت به خلق و دستگيري از مستمنده .

بساطت رو جم كن بيا كنار حجره ي خودم ... دو دربند مغازه هست . چن وخته خاليه ... كنار زورخونه است و پش به پشت مچت (مسجد !!)

توكل بر خدا ... با استعانت از مولا ، زنجير رو ميكشيم از درش و اختيارش رو ميديم دست آق مولم (معلم) ... اصلا باشه وقف بر مرسه و تحصيل !!

اين برگه رم بيگير ... امون نومه اس ... به كارت مياد

زيرش رو واست با خون انگشت زدم ... تا چاهار ولايت اون ور ، اعتبارش به برندگي شمشيره ... از اون به بعدش هم ، غمي نيس ...

خدايي هس ... بزرگتر از آسمون ... نيميذاره بنده اش ، رو زيمين بمونه !!

مدعا عرض ادب بود و خير مقدم ... كه حاصل شد ...

فقط آق مولم ، قبل از شروع فرمايشات ... رخصت ميخوام يه جمله بينيويسم كنار اون تخته سيات ... بمونه يادگار دوران و نقشي به گونه ي اين زمان

با اجـــــازه ....

با اين گچ قرمز بينيويسم ؟؟؟

(بفرماييد)

( با خط خوش مينويسم ) :

عدالت ... عدل ... مهـــدي ...

او خواهـــد آمد .

آق مولم ... جسازته ... !! بذار اين دو كلمه ، تا آخر كلاست ، گوشه ي تخته بمونه ...

كوچيك همه ...

داش نويدم هم ميادش ... اما الان نه ... بعد از رفع مشكل !! سلام داره ختمت شما .

باریکلا داداش سلمان با این کار باعث شدی آتیشی که بین این حزبها به پا شده بود خاموش بشه Smile
پس من هم با گچ آبی مینویسم:

عــــــــــــــــدالـــــــــــــــــــــــــت .....عـــــــــــــــــــــــدل.....مهـــــــــــــــدی
او خواهــــــــــــــــــــــــــــــــــد آمــــــــــــــــــــــــــــــــــــد
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 10:08 pm

دلارام نوشته است:
امین جان چون حرف معلم حرمت داره دیگه لازم نیست الهام خودش رو به دفتر حزب معرفی کنه، آقا معلم هم دیگه فکر نمی کنم دلش بخواد از نوال و نانسی سر کلاس چیزی بگه lol!
اما میثم جان بیا حزب و جناح خودت رو توی تاپیک مربوطه مشخص کن، اونجا در خدمتیم Laughing Laughing
راستی من هنوز خودم نی نی ام، کی گفته من دختر دارم؟ Laughing Laughing
اینجا فقط یه گل دختر داریم که اسمش مبینای گل عزیز دوست داشتنیه که هممون دوستش داریم I love you flower queen king Like a Star @ heaven

میثم خان ،آقا معلم زحمتکش،خسته نباشی
دختر من خودش ما شاالله می تونه بنویسه و بخونه و نظر بده. و بسیار با هوشه ما شا الله .حتی همرو بهتروسریعتر از من و دیگران تشخیص می ده چطور افرادی هستند.
...و مشاور من تو همه ی اموره.بخش جوک و xo , هوب و ...
کاملا به دست ایشون می چرخه..مرسی دلارام جون
ما هم شما و بقیه رو خیلی دوست داریم. I love you I love you از اینکه مهر مخصوص دخترمو حفظی برام جالب بود!Laughing farao farao
meysam
میهمان
میهمان
meysam

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين ديسمبر 24, 2007 10:49 pm

سلام به همه ي بچه هاي گل و گلاب كلاس
دلارام جون...من فكر مي كردم شما هم يه دختر دارين اينجا Laughing
امين جان من كوچيكتم....از معاون بگذر
سلمان گلم چي بگم آخه يه چيزي گفتي بنويسم كه ميترسم نه دلم طاقت بياره بنويسه نه دستم
الهي در پناهش شاد خندون باشي عزيزم
الها م جان خدا رو شكر همه ميشناسنت...نگران نباش
داداش علي خدا رو شكر هستي ها
آنيكا جون ...به دخترت سلام منو برسون...من واسه دل خودم يه كم مبينا جون رو كوچيكتر از سنش تو كلاس فرض كردم Laughing
نويد جان جاي شما هم خاليه Laughing
من همه تون رو دوست دارم...اميدوارم بتونم يه عالمه حرف و كار خوب ازتون ياد بگيرم
maryashena
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
maryashena

تعداد پستها : 1153
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 2 Icon_minitimeالثلاثاء ديسمبر 25, 2007 6:34 am

وای من چقدر دیر رسیده ام

اخه اقا ترافیک بود

فکر کنم جای من اون ته ته کلاسه

كلاس روانشناسي و مشاوره...
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 2 از 40رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... 21 ... 40  الصفحة التالية
 مواضيع مماثلة
-