هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

تماشا خونه

+5
Saghar
yasamiin
دلارام
magnoon diab
MILAD
9 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية
نويسندهپيام
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074
Registration date : 2007-12-05

تماشا خونه - صفحة 2 Empty
پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالأحد يناير 24, 2010 4:26 pm

yasamiin نوشته است:
محبوبه.....این چیه؟
نمیگی روحیه لطیفمون خدشه دار میشه؟ Suspect

فیلم زیبا و جذاب اره ست یاسی جونم
lol! lol! lol!
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالأحد يناير 24, 2010 4:26 pm

yasamiin نوشته است:
اگه فیلمای دنباله دار دوست داشته باشین....
یکی از فیلمایی که الان حسابی تو بورسه و سر و دست میشکنن براش...

twilight (قسمت اول)
new moon(قسمت دوم)

و بقیه قسمتا و کتابا که تا سال دیگه میاد تو بازار

اگه فیلمای vampire(خون آشامی)دوست دارین این از اونااااشه.... tongue

جریان فیلم درباره یه پسر خون آشامه( به اسمه ادوارد کالن(با بازی رابرت پاتینسون)که طی جریاناتی عاشق یه دختر انسان به اسمه بلا(با بازی کریستین استوارت)میشه....
با کلی جریانای دنباله دار که خیلی قشنگه......

الان یه 1 ماهی هست که فیلمه دوش اومده و حسابی دارن براش سرودست میشکونن....

من که حسابی یکی از طرفداراشمو برای اومدن فیلما و کتاباش روز شماری میکنم.... Cool

تماشا خونه - صفحة 2 77a923d3a5

تماشا خونه - صفحة 2 B8d6da1530

خیلی داستانه هیجان امگیزی داره.....پیشنهاد میکنم ببینینش و دنبال کنین فیلماشو

من عاشق این قبیل فیلم ها هستم
همیشه بین ساعت 10 سب الی 12 شب
شبکه ام بی سی پرشیا فیلم ها ترسناک و خون اشامی پخش میکنه
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالأحد يناير 24, 2010 4:48 pm

تماشا خونه - صفحة 2 Crash
فیلم Crash (تصادف) توانست یکی از بهترین جایزه های هفتاد و هشتمین دوره اسکار یعنی عنوان بهترین فیلم را به خود تخصیص دهد، این در حالی بود که پیشتر انتظارمی رفت که فیلم Brokeback Mountain (کوه بروکبک) برنده این جایزه شود.

Crash ساخته پاول هگیس (Paul Haggis) محصول سال 2004 است که مجموعه اتفاق هایی در 36 ساعت پر هرج و مرج در لوس آنجلس را نمایش می دهد. این فیلم نمایش دهنده تضادها و تنشهای میان اقوام و فرهنگ های مختلف ساکن لس آنجلس از سیاه و سفید گرفته تا آمریکایی و آسیایی (از جمله یک خانواده ایرانی) و ... را به نمایش می گذارد.

Crash در حالی برنده این جایزه شد که تنها با بودجه ای معادل 6.5 میلیون دلار خارج از استودیوهای هالیوود ساخته شده بود و توانسته بود در سال 2004 از طرف شرکت توزیع کننده Lionsgate در فستیوال فیلم 2004 شرکت کند و مقام اول را کسب کند.

پاول هگیس پیش از این گفته بود که : "این خوشحال کننده است که پس از مدتها یک فیلم ساده و کم هزینه بتواند بعنوان کاندید اسکار انتخاب شود."

Crash توانست جوایزه بهترین فیلم نامه غیر اقتباسی و بهترین تدوین را نیز به خود اختصاص دهد.
REZA*HAMAKI
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
REZA*HAMAKI

تعداد پستها : 1898
Registration date : 2009-09-26

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالأحد يناير 24, 2010 4:50 pm

من crash رو حدودا 2000000 بار دیدم ! Shocked
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالأحد يناير 24, 2010 5:00 pm

دوستای گلم منم پیشنهادمیکنم فیلم آواتار را حتما ببنید
محبوبه جان از حسن سلیقت ممنون ولی من توضیحات اضافه ای واسه بقیه آوردم
.......................................................

فیلم ‌٣بعدی «آواتار» که هم‌اکنون دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما محسوب می‌شود، هم‌چنان در حال نزدیک‌شدن به رکورد جاودانه دیگر ساخته «جیمز کامرون»، یعنی«تایتانیک» است.

این فیلم در تعطیلات آخر هفته از مجموع ‌١٤ هزار و ‌٨٣٩ سالن سینما در ‌١١١ کشور جهان، فروش ‌١٤٣ میلیون دلاری را به‌دست آورد تا مجموع فروش جهانی‌اش خارج از آمریکای شمالی به ‌٩٠٦ میلیون دلار برسد.

تماشا خونه - صفحة 2 Avatar_poster5_imax

با احتساب ‌٤٢٩ میلیون دلار فروش «آواتار» در آمریکا و کانادا، جدید‌ترین فیلم‌ «جیمز کامرون» اکنون مرز فروش ‌٣٣١/١ میلیارد دلار را پشت سر گذاشته است.
به گزارش خبرگزاری رویترز، این فیلم بیشترین میزان فروش هفتگی خود را در چین به‌دست آورد؛ به‌طوری که با ‌٢/٤٠ میلیون دلار رکورد فروش آغازین یک فیلم در سینماهای این کشور را شکست.
فرانسه نیز اولین کشوری نام گرفت که فروش «آواتار» در آن از ‌١٠٠ میلیون فراتر رفته است. آلمان، روسیه، انگلیس، اسپانیا و استرالیا نیز بیشترین استقبال را طی چهار هفته گذشته از «آواتار» داشته‌اند

این فیلم که اخیرا بهترین فیلم سال ‌٢٠٠٩ از نگاه انجمن منتقدین فیلم نیویورک نام گرفته است، یکی از نامزدهای جایزه‌ اسکار بهترین جلوه‌های ویژه به‌شمار می‌رود که ازنگاه انجمن فیلم آمریکا، یکی از مهم‌ترین رویداد‌های هنری و سینمایی معرفی شده است.
آواتار: فیلمی که نباید از دست بدهید
چند روزی است که فیلم جدید جیمز کامرون به نام Avatar اکران شده است. فیلمی که اگر آن را ببینید تمام تصورات شما را از جلوه های ویژه و تکنولوژی متحول خواهد کرد و در واقع درب جدیدی در صنعت سینما محسوب می شود. اگر به نظرتان فیلم Dark Knight خوب بوده یا اینکه Transformers را فیلمی پر از جزئیات و هیجان می دانید، باید بدانید که آواتار این فیلم ها را به راحتی تا می زند و درون جیب اش قرار می دهد!

فیلم در زمان آینده اتفاق می افتد و در مورد یک نظامی معلول است که به سیاره ای به نام پاندورا می رود تا در آنجا ماموریت ای غیرعادی را انجام بدهد...
تماشا خونه - صفحة 2 500x_avatar13

طرح فیلم از سال ۱۹۷۷ یعنی حدود ۳۳ سال پیش توسط جیمز کامرون ریخته شده. وقتی که وی برای بار اول در مورد طرح اش با تیم فنی صحبت کرده، به وی گفته شده بود که امکان ساخت چنین فیلمی با تکنولوژی فعلی وجود ندارد. و او مجبور شد تا بعد از ساخت فیلم تایتانیک ( اثر مشهور دیگر این کارگردان ) صبر کند.

این بار کامرون وقت بیشتری برای تکنولوژی مورد نیاز گذاشت. فیلم جدید به دوربین های پیشرفته ی HD ای نیاز داشت که امکان تصویر برداری به صورت دو بعدی و سه بعدی را داشته باشند و افراد هنگام تماشای یک فیلم طولانی سه ساعته دچار سردرد نشوند.

کامرون مطلع شد که شرکت سونی چنین دوربینی را ساخته است اما مشکل در این بود که این دوربین ۲۰۴ کیلوگرم وزن داشت و عملا برای پروژه آواتار قابل استفاده نبود. برای همین در سال ۲۰۰۰ جیمز کامرون به ژاپن سفر کرد و با سونی به توافق رسید تا دوربین هایی مخصوص این فیلم ساخته شود. سونی این کار را با تکه تکه کردن دوربین به قطعات مختلف و جدا کردن پردازشگرهای بزرگ آن انجام داد به این گونه وزن آنها را به ۲۰ کیلوگرم کاهش داد تا آواتار ساخته شود.

این نخستین فیلم سینمایی کامرون بعد از تایتانیک در سال ۹۷ است و گفته می شود که این کارگردان بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون دلار برای ساخت آن هزینه کرده است. چیزی که آن را پر هزینه ترین فیلم تاریخ سینما کرده است.

من نسخه سه بعدی این فیلم را در سینما دیدم و به نظرم این فیلم (نسخه سه بعدی) با تمام فیلم هایی که تا به حال دیده ام متفاوت است و تجربه جدیدی از سینما را به شما هدیه می کند. مجله Wired در مطلب معرفی مراحل ساخت این فیلم از ان به عنوان اختراع دوباره فیلم سازی یاد کرده است. اگر می خواهید آخر تکنولوژی سینما را ببیند آواتار را از دست ندهید.
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالأحد يناير 24, 2010 5:19 pm

من خیلی دوست دارم آواتار رو ببینم Neutral
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالأحد يناير 24, 2010 5:22 pm

دلارام نوشته است:
عزیزم من این فیلما بازیرنویس فارسی رو هاردم دارم
اگه اورجینالش دستم اومدحتما میفرستم واست
تماشا خونه - صفحة 2 Icon_flower تماشا خونه - صفحة 2 Icon_flower تماشا خونه - صفحة 2 Icon_flower
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين يناير 25, 2010 7:43 am

فیلم FINAL DESTINATION یه فیلم زیبا و جذاب
من سری سوم و چهارم این فیلم رو دیده م
فیلم جذاب و زیبائیه

تماشا خونه - صفحة 2 6h7fzbqbt5bjot3pdjwn

تماشا خونه - صفحة 2 Zp88tiiwu2unmnobxxxp

تماشا خونه - صفحة 2 G6d83z0d9tsapgz2flpp
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين يناير 25, 2010 7:44 am

دلارام نوشته است:

فیلمش قشنگه
من دانلود کردم اما کیفیت خوبی نداره
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين يناير 25, 2010 7:49 am

فیلم زیبا و اکشن death race
هنرپیشه زن این فیلم تاپ مدل بزرگ آمریکاست
ومدل کلیپ نقول ایه عمرودیاب بود

تماشا خونه - صفحة 2 T5reh66fgv9d73wcj3vl

تماشا خونه - صفحة 2 U4qdbdi2186ep0lk8cgo

تماشا خونه - صفحة 2 L7h8y1urdk6ftflo7v0y
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين يناير 25, 2010 7:57 am

نگاهی به فیلم Iron Man

تماشا خونه - صفحة 2 Ironman-28-2-87-b4
خلاصه داستان:

در سفری به افغانستان برای معرفی محصول جدید صنایع استارك به نام موشك جریكو، كاروان نظامی همراه تونی استارك مورد حمله قرار گرفته و تونی زخمی می‌شود. تروریست‌ها بدن نیمه جان وی را به مخفی گاه خود برده و در آنجا تونی توسط اسیر دیگری به نام دكتر ینسن مورد مداوا قرار می‌گیرد، اما باید باطری بزرگی را برای جلوگیری از رسیدن تركش‌ها به قلب‌اش با خود به این طرف و آن طرف بكشد. تروریست‌ها از تونی می‌خواهند تا برایشان موشك‌های جریكو بسازد، اما تونی به همراه دكتر ینسن به موازات این كار زرهی بسیار مقاوم و مكانیكی تولید می‌كند و موفق به فرار از چنگ تروریست‌ها می‌شود.

در بازگشت به آمریكا، تونی رآكتور كوچكی برای بدن خود ساخته و سپس اعلام می‌كند از این پس صنایع استارك در زمینه اسلحه‌سازی فعالیت نخواهد كرد، اما اوبادیا استن شریك وی از این تصمیم راضی نیست. تونی نیز در آزمایشگاه مجهز خود دست به كار تكمیل زره ابداعی خود می‌شود. هدف او حفاظت از مردم و تامین صلح است، و به زودی شهرتی فراگیر در میان مردم با عنوان Iron Man پیدا می‌كند. ولی همزمان با اعلام هویت واقعی مرد آهنی خبر می‌رسد كه تروریست‌ها با سلاح‌های ساخت صنایع استارك و به ویژه موشك جریكو مجهز شده اند.

تونی خیلی زود كشف می‌كند كه استن به هر دو طرف جنگ، یعنی ارتش آمریكا و تروریست‌ها اسلحه می‌فروشد. مجهز شدن تروریست‌ها به موشك جریكو سبب می‌شود تا تونی مجهز به زره آهنین تازه- كه قدرت پرواز نیز به آن اضافه شده- به افغانستان بازگردد. تونی در بازگشت به آمریكا دستیارش پپر پاتز را برای یافتن مدارك ارسال اسلحه به تروریست‌ها به دفتر استن می‌فرستد. استن كه مخفیانه سرگرم كار روی زرهی مشابه است، بعد از اطلاع یافتن از ماجرا تصمیم به نبرد با تونی و نابودی او می‌گیرد...

تماشا خونه - صفحة 2 Ironman-28-2-87-b
Robert Downey J.R در نمایی از فیلم Iron Man
جاناتان كولیا فوریو متولد 1966 نیویورك است. در 1988 تحصیل در كالج كوئینز را نیمه تمام گذاشت و به شیكاگو رفت تا كمدین شود. در تئاترهای بداهه تجربه اندوخت و در 1993 اولین نقش كوچك خود را در فیلم رودی به دست آورد. سال بعد وارد تلویزیون شد و سپس به لس آنجلس مهاجرت كرد. در آنجا موفق شد تا به عنوان بازیگر-فیلمنامه نویس با فیلم Swingers شهرتی به هم بزند. در فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی متعددی ظاهر شد و تهیه كنندگی را نیز آزمود. در سال 2003 اولین فیلم بلند سینمایی خود را به نام الف ساخت.

فیلم با موفقیت تجاری روبرو شد و راه برای تامین سرمایه فیلم گران قیمت زاتورا باز كرد. Iron Man سومین فیلم بلند فوریو است و با توجه به سه فیلمی كه تاكنون ساخته می‌توان او را كارگردانی مناسب برای فیلم‌های خانوادگی و نوجوان پسند ارزیابی كرد. چیزی كه خود نیز به آن می‌بالد.

با این اوصاف بدیهی است كه می‌تواند بهترین گزینه برای تولید اولین فیلمی باشد كه استودیوی مارول نقش صاحب اثر و سرمایه گذار آن را بازی می‌كند.

فیلمی با بودجه‌ای 186 میلیون دلاری كه فوریو خود آن را نوعی فیلم مستقل جاسوسی-مهیج كه گویا رابرت آلتمن آن را با تاثیراتی از سوپرمن، داستان‌های تام كلنسی، فیلم‌های جیمز باند و پلیس آهنین و بتمن بازمی‌گردد كارگردانی كرده باشد. توصیف خوبی است و نباید فراموش كرد كه آلتمن نیز فیلمی چون پاپای [همان ملوان زبل خودمان!] را در كارنامه دارد. با این تفاوت كه Iron Man به گفته خالقانش بر اساس شخصیتی واقعی چون‌هاوارد هیوز ساخته شده كه عاشق هوانوردی، فیلمسازی، اختراع و ... بود.

بنا به اقتضای روز داستان كمی تغییر یافته و به روز شده است. در قصه اصلی استارك در جنگ ویتنام زخمی می‌شد و سپس در جنگ خلیج فارس شركت می‌كرد، اما در فیلم محل وقوع داستان به افغانستان تغییر یافته است. البته این موضوع سبب نشده تا فیلم حال و هوایی واقعگرایانه پیدا كند.

تماشا خونه - صفحة 2 Ironman-28-2-87-b2
نمایی از فیلم Iron Man
Iron Man شاید مهم ترین و مورد پسندترین قصه مصور مارول نباشد، اما به دلیل داشتن مابه ازای بیرونی [هاوارد هیوز] با الگوهای قهرمانی در قرن بیستم بیشتر همخوانی دارد. طبیعی است چنین ابرقهرمانی باید خیلی زودتر از اینها روی پرده سینما ظاهر می‌شد.

او بر خلاف اسپایدرمن/مرد عنكبوتی توسط یك حیوان گزیده نمی شود، یا مانند سوپرمن مادرزاد دارای نیروهای خارق العاده نیست. بلكه او مردی متعلق به زمانه ماست كه تنها توانایی اش ساختن و ابداع ابزار است. یك مغز متفكر كه سرانجام به قدرت تخریبی اختراعات خود پی می‌برد [كسی مثل آلفرد نوبل]، یعنی زمانی كه روی خود حضرت شان امتحان می‌شود، اما راه حل نهایی آن قدرها هم مسالمت آمیز نیست و ته رنگی از تصور آمریكایی‌های امروز برای دست یافتن به صلح دارد: استفاده از زور یعنی جنگ برای صلح.

به همین خاطر قهرمان ما هم بعد از اعلام توقف خط تولید موشك‌های جریكو [به خاطر اینكه سربازان آمریكایی هم با سلاح‌های ساخت كارخانه خود او لت و پار می‌شوند!] چاره ای نمی بیند تا زره خارق العاده خود را تولید كند و به جنگ تروریست‌ها و حامیان آنها [صاحبان كارخانجات اسلحه سازی] برود!

رابرت داونی جونیور كه برای رسیدن به قالب فیزیكی نقش بسیار تلاش كرده، در ترسیم چهره پر تناقض این قهرمان كمی تا قسمتی بداخلاق و اصولاً یك بچه بد موفق است. می‌ماند حضور كم رنگ پالترو، كه مدتی است حضور كم‌رنگی دارد، در نقشی كوچك و بدون چالش كه انتظارات را بر باد می‌دهد.

بریجز نیز در نقش آدم بد قصه با سری طاس و انگیزه‌هایی پذیرفتنی خوش درخشیده است. می‌ماند حضور دو ایرانی-رامین جوادی و شاون توب- در دو نقش پر اهمیت كه می‌تواند انگیزه قوی برای تماشای فیلم از سوی ایرانی‌ها باشد. كارگردان فیلم اعلام كرده كه Iron Man اولین فیلم از یك سه گانه است و قرار است كه قسمت دوم آن در سال 2010 اكران شود. ولی تا آن زمان سه سال باید صبر كنید. پس دم را غنیمت شمرده و به تماشای همین یكی بروید!
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين يناير 25, 2010 7:58 am

فیلم اقدامات فوق العاده ، داستان زندگی جان ( برندن فریزر) مردی موفق در کار و تجارت، با همسری زیبا و سه فرزند که زندگی خوبی را سپری می کند،تا اینکه متوجه می شود دو فرزند کوچکترش مبتلا به یک بیماری خاص و کشنده هستند و تمامی پزشکان از درمان آندو ابراز ناتوانی می کنند، جان برای نجات زندگی کودکانش دست به هر تلاشی می زند ، او کارش را رها می کند و با دانشمندی باهوش که زیاد پایبند اصول نیست بنام دکتر رابرت استانهیل ( هریسون فورد) ارتباط برقرار می کند و این دو مرد با هم دست به اقداماتی فوق العاده در زمان کمی که دارند می زنند تا زندگی بچه ها را نجات دهند.
ژانر :درام ، هیجان انگیز
کارگردان:Tom Vaughan
نویسندگان:Robert Nelson Jacobs ، Geeta Anand
تاریخ اکران : 22 ژانویه 2010
پیش پرده در youtube
بازیگران: Brendan Fraser ، Harrison Ford ، Keri Russell
تماشا خونه - صفحة 2 1263462376extraordinary
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين يناير 25, 2010 8:00 am

بازیگر بد رفتار بازی هاکی درک تامپسون(دوین جانسون) که هیچگاه در بازیهای خود بازی جوانمردانه را رعایت نمی کند ، هنگامیکه در یکی از بازی ها دندان بازیکن تیم رقیب را می شکند و پس از آن نیز در جواب دخترش می گوید که پری دندان وجود ندارد ، از سرزمین پریان ندا می رسد که او بایدبرای جریمه،1هفته بعنوان یک پری دندان خدمت کند وتمام وسایل یک پری واقعی از جمله بال و عصا در اختیارش قرار می گیرد و ...
ژانر : کمدی ، فانتزی
کارگردان:Michael Lembeck
نویسندگان:Lowell Ganz
پیش پرده در youtube
بازیگران: Dwayne Johnson ، Julie Andrews ، Destiny Whitlock
تماشا خونه - صفحة 2 1263462210THOOT-FAIRY
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين يناير 25, 2010 8:00 am

Saghar نوشته است:
فیلم اقدامات فوق العاده ، داستان زندگی جان ( ریکی استیمبوت) مردی موفق در کار و تجارت، با همسری زیبا و سه فرزند که زندگی خوبی را سپری می کند،تا اینکه متوجه می شود دو فرزند کوچکترش مبتلا به یک بیماری خاص و کشنده هستند و تمامی پزشکان از درمان آندو ابراز ناتوانی می کنند، جان برای نجات زندگی کودکانش دست به هر تلاشی می زند ، او کارش را رها می کند و با دانشمندی باهوش که زیاد پایبند اصول نیست بنام دکتر رابرت استانهیل ( هریسون فورد) ارتباط برقرار می کند و این دو مرد با هم دست به اقداماتی فوق العاده در زمان کمی که دارند می زنند تا زندگی بچه ها را نجات دهند.
ژانر :درام ، هیجان انگیز
کارگردان:Tom Vaughan
نویسندگان:Robert Nelson Jacobs ، Geeta Anand
پیش پرده در youtube
بازیگران: Brendan Fraser ، Harrison Ford ، Keri Russell
تماشا خونه - صفحة 2 1263462376extraordinary

فکر کنم فیلمش کمدی باشه
MILAD
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MILAD

تعداد پستها : 1601
Registration date : 2008-02-14

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين يناير 25, 2010 7:15 pm

Saghar نوشته است:
دلارام نوشته است:
تماشا خونه - صفحة 2 Icon_flower تماشا خونه - صفحة 2 Icon_flower تماشا خونه - صفحة 2 Icon_flower

گلی خانوم ، تا چند روز دیگه یه هارد اکسترنال میرسه در خونتون .... lol!

لطفا همه فیلماتون رو به ما بدید ....

انجمن فیلم ندیدگان فروم
ستاد خواستاران آواتار

Shocked
http://www.kyokushinmatsui.mihanblog.com
MILAD
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MILAD

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين يناير 25, 2010 7:19 pm

من تازه تونستم
twilight , the moon
the thaw
و
whiteout
رو پیدا کنم ....

هیچ کدومشون رو هم وقت نکردم ببینم .... Neutral

-------------------
من Final Destination 4 و Death Race رو دیدم .... خیلی قشنگن ....

اما هیچ وقت سری فیلم های اره رو ندیدم ... نمی دونم چرا تا اسمشو می شنوم فکر می کنم که یکی می افته دنبال مردم و دست و پاشونو قطع می کنه .... scratch

اين مطلب آخرين بار توسط MILAD در الإثنين يناير 25, 2010 7:32 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
MILAD
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MILAD

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين يناير 25, 2010 7:24 pm

ركورد آواتار پس از «تايتانيك» ثبت شد.

تماشا خونه - صفحة 2 P6m1txe6cnepxz2rhwtn

«آواتار» قبل از تعطيلات آخر هفته آمريكاي شمالي، فروش خود را در اين قاره از مرز 500 ميليون دلار رد كرد. فروش كلي فيلم در روز 5 شنبه به فيلم فانتزي و علمي -تخيلي «جيمز كامرون» در پنجمين هفته نمايش خود به اين رقم بالاي فروش دست پيدا كرد.
تحليل‌گران اقتصادي سينما مي‌گويند‌ «آواتار» در تعطيلات آخر هفته،‌بيش از 533 ميليون دلار فروش خواهد كرد.
با چنين رقم فروشي، اين فيلم مي‌تواند «شواليه تاريكي» را از مقام دومين فيلم پرفروش كل تاريخ سينماي آمريكا به رديف سوم براند.
پنجمين قسمت مجموعه فيلم «بتمن» تابستان 2008 با فروشي 533 ميليون دلاري، پس از «تايتانيك» تبديل به دومين فيلم پرفروش تاريخ سينماي آمريكا شد.
«تايتانيك» با فروش600 ميليون دلاري، از سال 1997 تا به حال در صدر جدول فروش گيشه نمايش سينماهاي آمريكاي شمالي قرار داشته است.
اما تحليل‌گران اقتصادي سينما مي‌گويند «آواتار» تا حدود سه هفته ديگر، اين فيلم را از صدرنشيني به زير مي‌كشد.
«تايتانيك» هم توسط كامرون كارگرداني شده است.
«آواتار» را كمپاني «فوكس قرن بيستم» تهيه كرده و در 3285 سالن سينماي آمريكاي شمالي روي پرده است.
ادامه استقبال تماشاگران از فيلم در هفته‌هاي اخير، باعث شد كه كمپاني فوكس تعداد سينماهاي نمايش دهنده آن را كم نكند.
اين فيلم هفته قبل براي پنجمين هفته متوالي صدرنشين جدول گيشه نمايش سينماهاي آمريكاي شمالي شد.
رقم فروش فيلم طي اين چهار هفته بيشتر از تمام فيلمهاي جديدي بوده كه به روي پرده سينماها رفته است.
«آواتار» هفته قبل در شرايطي 41 ميليون دلار در گيشه نمايش آمريكاي شمالي فروش كرد، ‌كه فيلم جديد «كتاب الي» افتتاحيه‌اي 31 ميليون دلاري داشت.
«آواتار» در سطح بين‌المللي هم بيش از يك ميليارد دلار فروش كرده است. 111 كشور جهان اين فيلم را نمايش مي‌دهند.
كار تازه جيمز كامرون در سينماهاي آيمكسي هم دست به يك ركورد شكني زده است و فروش كلي اين فيلم در سينماهاي آيمكس سراسر جهان،‌از مرز100 ميليون دلار گذشته است. 70 ميليون دلار اين فروش اختصاص به آمريكاي شمالي دارد.
MILAD
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MILAD

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين يناير 25, 2010 7:27 pm

yasamiin نوشته است:
میلاد جان خیلی کاره خوبی کردی برای امتیار دادن به فیلما..... Very Happy

[url=[/img][/url]

خواهش می کنم ....

فکر های دیگری نیز در سر داریم .... cheers
MILAD
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MILAD

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالإثنين يناير 25, 2010 8:06 pm

من یه خواهشی از دوستان دارم ،

اون هم اینه که تا حد امکان فیلم هایی رو بذارید که خودتون دیدید . نه صرفا فیلم های روز و جدید یا فیلم هایی که به یه ژانر خاصی مربوط میشه ...

و این که من بیشتر دلم می خواد حرفای خودتون رو در مورد فیلمی که معرفی می کنید بنویسید ... مثل خاطره هایی که ازش دارید ، یا حسی که با دیدن اون فیلم بهتون دست داده و نکات جالبش ....

مسائل فنی فیلم ها رو میشه از سایت های دیگه هم پیدا کرد .... که اون هم با من ..... مختصری می نویسم ...

اگر هم دو سه خطی در مورد داستان نوشتید ، خوبه ....
Wink
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالثلاثاء يناير 26, 2010 5:44 am

MILAD نوشته است:
Saghar نوشته است:
دلارام نوشته است:

انجمن فیلم ندیدگان فروم
ستاد خواستاران آواتار

Shocked

تماشا خونه - صفحة 2 Icon_lol تماشا خونه - صفحة 2 Icon_lol تماشا خونه - صفحة 2 Icon_lol
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالثلاثاء يناير 26, 2010 5:50 am

تماشا خونه - صفحة 2 Icon_flower
MILAD نوشته است:

اون هم اینه که تا حد امکان فیلم هایی رو بذارید که خودتون دیدید . نه صرفا فیلم های روز و جدید یا فیلم هایی که به یه ژانر خاصی مربوط میشه ...

و این که من بیشتر دلم می خواد حرفای خودتون رو در مورد فیلمی که معرفی می کنید بنویسید ... مثل خاطره هایی که ازش دارید ، یا حسی که با دیدن اون فیلم بهتون دست داده و نکات جالبش ....

مسائل فنی فیلم ها رو میشه از سایت های دیگه هم پیدا کرد .... که اون هم با من ..... مختصری می نویسم ...

Wink
میلادجان من همه ی این فیلمایی که گذاشتما دیدم
فقط به جای اینکه از خلاصه ی روی جلدسی دی کپی کنم از سایت کمک میگیرم(صرفه جویی در وقت) تماشا خونه - صفحة 2 Icon_lol
ومطمئنا در موردفیلمی که ندیدم صحبت نمیکنم
به شخصه متاسفم اگه هدفتا درزدن این تاپیک براورده نکردم
سعی میکنم به زبان خودم بنویسم
از طرف خودم عذر میخوام
ضمنا از پیشنهادتم ممنون
چون من معتقدم ما اینجادنبال پست زدن نیستسم یا اینکه به دیگران بگیم به فلان و بهمانیم و
حضورپیدامیکنیم تا یه محفل گرم داشته باشیم
و 100% هم باید به عقاید و خواسته های زننده ی پست احترام بذاریم
بازم ممنون میلاد جان تماشا خونه - صفحة 2 Icon_flower تماشا خونه - صفحة 2 Icon_flower
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالثلاثاء يناير 26, 2010 8:14 am

MILAD نوشته است:

Wink

انا موافق lol!
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالثلاثاء يناير 26, 2010 8:19 am

MILAD نوشته است:
ركورد آواتار پس از «تايتانيك» ثبت شد.

تماشا خونه - صفحة 2 P6m1txe6cnepxz2rhwtn

«آواتار» قبل از تعطيلات آخر هفته آمريكاي شمالي، فروش خود را در اين قاره از مرز 500 ميليون دلار رد كرد. فروش كلي فيلم در روز 5 شنبه به فيلم فانتزي و علمي -تخيلي «جيمز كامرون» در پنجمين هفته نمايش خود به اين رقم بالاي فروش دست پيدا كرد.
تحليل‌گران اقتصادي سينما مي‌گويند‌ «آواتار» در تعطيلات آخر هفته،‌بيش از 533 ميليون دلار فروش خواهد كرد.
با چنين رقم فروشي، اين فيلم مي‌تواند «شواليه تاريكي» را از مقام دومين فيلم پرفروش كل تاريخ سينماي آمريكا به رديف سوم براند.
پنجمين قسمت مجموعه فيلم «بتمن» تابستان 2008 با فروشي 533 ميليون دلاري، پس از «تايتانيك» تبديل به دومين فيلم پرفروش تاريخ سينماي آمريكا شد.
«تايتانيك» با فروش600 ميليون دلاري، از سال 1997 تا به حال در صدر جدول فروش گيشه نمايش سينماهاي آمريكاي شمالي قرار داشته است.
اما تحليل‌گران اقتصادي سينما مي‌گويند «آواتار» تا حدود سه هفته ديگر، اين فيلم را از صدرنشيني به زير مي‌كشد.
«تايتانيك» هم توسط كامرون كارگرداني شده است.
«آواتار» را كمپاني «فوكس قرن بيستم» تهيه كرده و در 3285 سالن سينماي آمريكاي شمالي روي پرده است.
ادامه استقبال تماشاگران از فيلم در هفته‌هاي اخير، باعث شد كه كمپاني فوكس تعداد سينماهاي نمايش دهنده آن را كم نكند.
اين فيلم هفته قبل براي پنجمين هفته متوالي صدرنشين جدول گيشه نمايش سينماهاي آمريكاي شمالي شد.
رقم فروش فيلم طي اين چهار هفته بيشتر از تمام فيلمهاي جديدي بوده كه به روي پرده سينماها رفته است.
«آواتار» هفته قبل در شرايطي 41 ميليون دلار در گيشه نمايش آمريكاي شمالي فروش كرد، ‌كه فيلم جديد «كتاب الي» افتتاحيه‌اي 31 ميليون دلاري داشت.
«آواتار» در سطح بين‌المللي هم بيش از يك ميليارد دلار فروش كرده است. 111 كشور جهان اين فيلم را نمايش مي‌دهند.
كار تازه جيمز كامرون در سينماهاي آيمكسي هم دست به يك ركورد شكني زده است و فروش كلي اين فيلم در سينماهاي آيمكس سراسر جهان،‌از مرز100 ميليون دلار گذشته است. 70 ميليون دلار اين فروش اختصاص به آمريكاي شمالي دارد.

فیلمش خیلی قشنگه
خیلی جالب تهیه کردن 70 درصد از فیلم کامپیوتریه
خدائیش جیمز کامرون سالی یکی فیلم تهیه می کنه اونم چه فیلم هایی
بعد از ده سال هنوز هیچ فیلمی نتونسته بود رکورد تایتانیک رو بشگکونه حتی سرسی فیلم های هری پاتر و جنگ ستارگان
lol! lol! lol!
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالثلاثاء يناير 26, 2010 8:22 am

Saghar نوشته است:
تماشا خونه - صفحة 2 Icon_flower
MILAD نوشته است:

Wink
میلادجان من همه ی این فیلمایی که گذاشتما دیدم
فقط به جای اینکه از خلاصه ی روی جلدسی دی کپی کنم از سایت کمک میگیرم(صرفه جویی در وقت) تماشا خونه - صفحة 2 Icon_lol
ومطمئنا در موردفیلمی که ندیدم صحبت نمیکنم
به شخصه متاسفم اگه هدفتا درزدن این تاپیک براورده نکردم
سعی میکنم به زبان خودم بنویسم
از طرف خودم عذر میخوام
ضمنا از پیشنهادتم ممنون
چون من معتقدم ما اینجادنبال پست زدن نیستسم یا اینکه به دیگران بگیم به فلان و بهمانیم و
حضورپیدامیکنیم تا یه محفل گرم داشته باشیم
و 100% هم باید به عقاید و خواسته های زننده ی پست احترام بذاریم
بازم ممنون میلاد جان تماشا خونه - صفحة 2 Icon_flower تماشا خونه - صفحة 2 Icon_flower

دلی جون به ما بده ببینیم Sad
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

پستعنوان: رد: تماشا خونه   تماشا خونه - صفحة 2 Icon_minitimeالثلاثاء يناير 26, 2010 8:23 am

MILAD نوشته است:
Saghar نوشته است:
دلارام نوشته است:

انجمن فیلم ندیدگان فروم
ستاد خواستاران آواتار

Shocked

دلت خوشه میلاد جان
به من که خواهر شوهرش هستم نمیده ببینم
حالا می خواد بهش ما بده Evil or Very Mad Evil or Very Mad

تماشا خونه
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 2 از 5رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية
 مواضيع مماثلة