هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟

+26
h@sti
نانسي -عجرم
MILAD
nancy_is_the_best
s@ba
Assal
NALOnline
ليلا
Yasaman
Arghavan
Arakadrish
shahramlover
SaSaN
meysam-r
leon
HeLena
آرمان
amin-ajram
sam
nAvId
الهام
alistarwaker
دلارام
amin
MajidDiab
adonis
30 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية
نويسندهپيام
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639
Registration date : 2007-12-02

بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Empty
پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 08, 2008 11:39 am

HeLena نوشته است:
دلارام نوشته است:
هلنا بی نهایت ازت ممنونم
در چشم من از همیشه عزیزتری که در این کلبه رو نبستی
کارت درسته و دمت هم حسابی گرمه
هلنای عزیز خودمی I love you

فدای تو عزیزم ...

من که کاری نکردم خانومی ,

این تو و دوستای دیگه بودین که سعی کردین محیط رو گرم و آروم نگه دارین.

دمت سشوار دل آرام من. Laughing rabbit

دمم سشوار Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
خیلی باحالی هلنا lol! lol!
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 08, 2008 12:06 pm

هلنا جون كارت بيسته Wink
http://www.yassesefid.blogfa.com
NALOnline
رهگذر
رهگذر
NALOnline

تعداد پستها : 20
Registration date : 2008-02-08

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 08, 2008 12:44 pm

معلومه دیگه از این همه پست که داده شده بود فقط پست من غیراخلاقی و نامناسب بود که سریعا پاک شد...واقعا مرسی که چه قدر شما به من لطف دارید
و اما راجع به پست خانم دلارام باید بگم که باشه من هم قبول کردم(تا همه ببینید که ما دشمنی نداریم)ولی مطمئن باشید حتی یه نفر از برپا کنندگان این بحث این پیشنهاد رو قبول نمی کنند
امیدوارم دیگه در این پست از الفاظ شبه انگیز و توهین آمیز و جنجالی ننوشته باشم که با نظر مدیر سایت بازم پستم پاک بشه!!!
HeLena
Admin
Admin
HeLena

تعداد پستها : 256
Registration date : 2008-01-27

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 08, 2008 3:35 pm

NALOnline نوشته است:
معلومه دیگه از این همه پست که داده شده بود فقط پست من غیراخلاقی و نامناسب بود که سریعا پاک شد...واقعا مرسی که چه قدر شما به من لطف دارید
و اما راجع به پست خانم دلارام باید بگم که باشه من هم قبول کردم(تا همه ببینید که ما دشمنی نداریم)ولی مطمئن باشید حتی یه نفر از برپا کنندگان این بحث این پیشنهاد رو قبول نمی کنند
امیدوارم دیگه در این پست از الفاظ شبه انگیز و توهین آمیز و جنجالی ننوشته باشم که با نظر مدیر سایت بازم پستم پاک بشه!!!

دوست عزیز ...

من نمی خواستم مشکلات پیش اومده رو در تاپیک مطرح کنم,
به همین دلیل بود که برای شما به طور خصوصی پی ام فرستادم .
البته اگر دقت کنید پست های بسیاری غیر از پست شما دیلیت شدند,
ولیکن از اونجایی که هر کس, تمام دقت و توجه خود رو متمرکز پست هایی که فرستاده می کنه,
به همین دلیل بود که متوجه پاک شدن پست های دیگران نشدید.

با تشکر
HeLena
Admin
Admin
HeLena

تعداد پستها : 256
Registration date : 2008-01-27

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 08, 2008 3:36 pm

Yasaman نوشته است:
هلنا جون كارت بيسته Wink

خواهش می کنم خانومی.

وجود من تنها با شماست که معنی پیدا می کنه عزیزم. I love you
NALOnline
رهگذر
رهگذر
NALOnline

تعداد پستها : 20
Registration date : 2008-02-08

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 08, 2008 3:45 pm

HeLena نوشته است:
NALOnline نوشته است:

دوست عزیز ...

من نمی خواستم مشکلات پیش اومده رو در تاپیک مطرح کنم,
به همین دلیل بود که برای شما به طور خصوصی پی ام فرستادم .
البته اگر دقت کنید پست های بسیاری غیر از پست شما دیلیت شدند,
ولیکن از اونجایی که هر کس, تمام دقت و توجه خود رو متمرکز پست هایی که فرستاده می کنه,
به همین دلیل بود که متوجه پاک شدن پست های دیگران نشدید.

با تشکر
اتفاقا من به همون ها هم دقت کردم ولی همون ها هم به جز یکی دو تاش یا پاسخ پست من بود یا از اعضای جدید فروم
بعدشم اگه شما نمی خواستید پست من رو پاک کنید اونها رو هم پاک نمی کردید چون همون ها مدت کمی نیست که بر روی سایت قرار دارند!!!

ولی دیگه برام یه ذره هم ارزش ندارن که بخوام راجع بهشون بحث کنم
shahramlover
رهگذر
رهگذر

تعداد پستها : 2
Registration date : 2008-02-06

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 08, 2008 4:16 pm

من از آقا مجید معذرت میخوام.میدونم که زیاده روی کردم آخه این هفته خیلی به من سخت گذشت. از اول هفته هر جا میرفتم به نانسی توهین میشد من نمیدونم که نانسی چه هیزم تری به بعضی از افراد فروخته که باید بهش توهین شه. شما هم اومدی به نانسی گفتی نی نی کوچولو. خب حق بده.این چه حرفیه که به نانسی زدی.من هم از شوخ طبعی شما اطلاع نداشتم .من تا به حال به هیچ خواننده ای توهین نکردم ولی اون روز که این حرفو شنیدم دیگه تحملم تمام شد و حسابی عصبانی شدم. من بازم معذرت میخوام اگه حرفی زدم .من اگه هزار تا فحش هم به من بدی ناراحت نمیشم ولی وقتی به نانسی توهین بشه حسابی اعصابم خورد میشه.در آخر باز هم از آقا مجید گل معذرت میخوام چون دوست ندارم کسی از من دلخور باشه
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 08, 2008 6:11 pm

NALOnline نوشته است:

من واقعا از شما ممنونم که حرف من رو قبول کردی
این نشون دهنده اینه که اصلا دنبال دعوا مرافعه نیستی و خیلیم آدم باشخصیت و محترمی هستی
من از شما و از آقای شهرام لاور که از در دوستی و صلح وارد شدن نهایت تشکر و سپاسگزاری رو دارم
از هر دوی شما خواهش می کنم توی قسمت آشنایی خودتون رو برای همه بچه ها معرفی کنید
این دوستای من رو شما نمی شناسید
من می شناسمشون
همشون با معرفتن و مطمئنم با مرام تر از این بچه ها هیچ جا پیدا نمی شه
خواهید دید که اگه شما هم از در صلح و دوستی و مسالمت وارد بشید، اونها هم برای از بین بردن کدورت ها پیش قدم می شن
راجع به پست های پاک شده هم والاغیرتا دیگه بی خیال شید که از هر کسی چند تا پست پاک شده
دیگه به بحث قبلی کسی دامن نزنه
همه همدیگرو ببخشید تا ناراحتی از بین بره
من از شما و شهرام و دوستای بامعرفت و نازنین خودم ممنونم که با صبر و تدبیر کمک به حل این مشکل کردید
منتظرم که ورود شما دو نفر رو توی تاپیک آشناییتون در بخش آشنایی بهتون تبریک بگم
و به بچه های عربی رایان بپیوندید
زیاد منتظرم نذارید بچه ها Wink
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 08, 2008 6:17 pm

shahramlover نوشته است:
من از آقا مجید معذرت میخوام.میدونم که زیاده روی کردم آخه این هفته خیلی به من سخت گذشت. از اول هفته هر جا میرفتم به نانسی توهین میشد من نمیدونم که نانسی چه هیزم تری به بعضی از افراد فروخته که باید بهش توهین شه. شما هم اومدی به نانسی گفتی نی نی کوچولو. خب حق بده.این چه حرفیه که به نانسی زدی.من هم از شوخ طبعی شما اطلاع نداشتم .من تا به حال به هیچ خواننده ای توهین نکردم ولی اون روز که این حرفو شنیدم دیگه تحملم تمام شد و حسابی عصبانی شدم. من بازم معذرت میخوام اگه حرفی زدم .من اگه هزار تا فحش هم به من بدی ناراحت نمیشم ولی وقتی به نانسی توهین بشه حسابی اعصابم خورد میشه.در آخر باز هم از آقا مجید گل معذرت میخوام چون دوست ندارم کسی از من دلخور باشه

ایول
دمت گرم
آقایی که از آقا مجید عذرخواهی کردی
مطمئن باش اینجا کسی به نانسی توهین نمی کنه
شاید سر به سر هم بذاریم
که از قدیم هم با هم کل کل داشتیم
اما توهین نمی کنیم
مثلا همین نانسیون
به نوال می گن پیرزن Laughing
نوالیون هم جوابشون رو با کل کل میدن
اما کسی از دست کسی ناراحت نمی شه
همین نوید خودمون نانسی ایه
من دبیر کل حزب نوالم
اما دلیل نمی شه من و نوید با هم دشمن باشیم که
اتفاقا کلی هم دوستیم
خیلیم آقاست
یا لیلا جونم
اونم نانسی ایه
اما من از ته دلم دوسش دارم، همین چند تا پست قبل هم دیدید که داشتیم شوخی می کردیم با هم و کلی خندیدیدم
خودت رو توی بخش آشنایی معرفی کن تا ببینی فرومی که توش عضو شدی پر از بچه های با معرفته
مجید، امین، نوید، سلمان، الهام، عسل، میثم، لیلا، هستی، صبا، هلنا، .... و دلارام Laughing Laughing Wink
Assal
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Assal

تعداد پستها : 1476
Registration date : 2007-12-19

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 08, 2008 8:27 pm

دلارام نوشته است:
shahramlover نوشته است:

ایول
دمت گرم
آقایی که از آقا مجید عذرخواهی کردی
مطمئن باش اینجا کسی به نانسی توهین نمی کنه
شاید سر به سر هم بذاریم
که از قدیم هم با هم کل کل داشتیم
اما توهین نمی کنیم
مثلا همین نانسیون
به نوال می گن پیرزن Laughing
نوالیون هم جوابشون رو با کل کل میدن
اما کسی از دست کسی ناراحت نمی شه
همین نوید خودمون نانسی ایه
من دبیر کل حزب نوالم
اما دلیل نمی شه من و نوید با هم دشمن باشیم که
اتفاقا کلی هم دوستیم
خیلیم آقاست
یا لیلا جونم
اونم نانسی ایه
اما من از ته دلم دوسش دارم، همین چند تا پست قبل هم دیدید که داشتیم شوخی می کردیم با هم و کلی خندیدیدم
خودت رو توی بخش آشنایی معرفی کن تا ببینی فرومی که توش عضو شدی پر از بچه های با معرفته
مجید، امین، نوید، سلمان، الهام، عسل، میثم، لیلا، هستی، صبا، هلنا، .... و دلارام Laughing Laughing Wink

ما چاکریم آبجی... lol! lol!
http://www.werfriends.blogfa.com
sam
رهگذر
رهگذر
sam

تعداد پستها : 26
Registration date : 2008-01-25

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت فبراير 09, 2008 5:54 am

با سلام خدمت تمامی عزیزانی که این فروم رو خوندند حالا یا تحسین کردند و یا انتقاد.
سلام خدمت هلنای عزیز و دلارام جون که با تلاش خودشون تمامی حرف و حدیث ها رو تمام کردند.
و یک تشکر ویژه از این دو نفر دارم به نمایندگی از تمامی اعضا.
البته من کوچکتر از اون هستم که بخواهم از طرف کسی صحبتی به میان بیاورم.
اما یک سوال واسه من اینجا مطرح شده که اینهمه افرادی که الان توانستند به این خوبی با هم کنار بیان چرا از همون اول این کار رو انجام ندادند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا من به عنوان کوچکترین عضو از همه خواهش میکنم که کدورت ها رو کنا بگذارید.
این مطالب در حد یک شوخی بود.
اما بعضی از افراد این رو یک توهین پنداشتند و جوابی رو دادند که در شائن و منزلت بچه های این مجموعه نبود .
انتقاد من حقیر از این جنجالهایی که بر پا شده بود اینست که چرا سخنان پیش آمده
به طرزی بود که یک نفر که اینجا حق آب و گل دارد مورد تحقیر قرار گیرد؟
و چرا تعصبات بی مورد باعث اینگونه مشکلات می شود؟

اما خدا رو شکر میکنم که دیگه تموم شد.
ولی یک نکته رو فراموش نکنید که توی مشکلات حضور هلنای عزیز و تلاش های دلارام جون رو به وضوح احساس کردیم.
پس بدونید با این همه عزیزانی که وجود دارند نباید دیگه با اینگونه مشکلات مواجه بشیم.
با تشکر سام
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت فبراير 09, 2008 7:28 am

متاسفم که اینو میگم
ولی واقعیت هر چند تلخ هم باشه باید گفته شه
واقعیت اینه که جمع دوستانه و گرم ما همیشه دشمنای خاص خودش رو داره
ولی این موضوعات و این همه حرف و حدیث
جدی گرفتن یه شوخی
از یه جای دیگه آب می خورد
متاسفانه یکی از اعضای خودمون که البته اولین ترجمه از سری جدید ترجمه ها به افتخار ایشون انجام شد مسبب جنجال تو این فروم
وفروم منسوب به طرفداران نانسی عجرم شد و ایشون با بزرگنمایی این ماجرای کوچیک توی این فروم و فرم مذکور جو هر دوتا رو به شدت به هم ریخت
جسارت این فرد تا جایی پیشرفت که اعضای فروم نانسی رو تشویق به حضور تو فروم ما و به هم ریختن جو و حتی دعوت از اعضای طرفدار نانسی به فروم خودشون و ترک اینجا رو کرد
واقعا برای وجود چنین افرادی روی کره زمین متاسفم
http://www.a-d-w.blogfa.com
ليلا
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
ليلا

تعداد پستها : 1095
Registration date : 2007-12-21

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت فبراير 09, 2008 7:49 am

سلام ....

من هرچند سعی کردم با شوخی بحث تموم بشه، نشد ... با حرفاتون دلم گرفت و باعث شد که جسارت کنم و چند جمله بگم

اومدن من به این فروم کاملآ اتفاقی بود .. عضو شدنم به خاطر خلوت بودن و جو آرام و صمیمیت بین اعضا بود

تویه قسمت طرفداری از خوانندگان هم بر حسب اتفاق طرفدار نانسی شدم و فکر کردم این طرفداری از حزب به عنوان شوخی مطرح شده

اما ظاهرآ اینجا همگی طور دیگه ای تعصب دارن!

میخوام بگم طرفداری از اینجور آدما ارزش نداره .... آدمایی که از اول ، آخرشون معلومه ... نمیدونم با گفتن این حرف چه فکری میکنید ولی برام مهم اینه که بین دوستایی که اینجا دارم همون صمیمیت پیشین باقی بمونه ... توهین به یه خواننده ی مثلآ زن یا مرد در فلان کشور نباید باعث بشه اینطور دلخوری پیش بیاد

اين مطلب آخرين بار توسط در السبت فبراير 09, 2008 8:03 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
ليلا
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
ليلا

تعداد پستها : 1095
Registration date : 2007-12-21

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت فبراير 09, 2008 7:59 am

حالا مجید جان واسه اینکه حسن نیتتو ثابت کنی، آقایی کن بپر دوکیلو شیرینی بگیر ببیار همه دهنمونو شیرین کنیم ، شام هم ببرمون بیرون ، من کباب بختیاری میخوام Embarassed

دوستان گمونم ایشالا شامو افتادیم lol!
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت فبراير 09, 2008 8:20 am

منم با لیلا کاملا موافقم
مجید جان حالا که بچه ها از در دوستی وارد شدن، تو هم آقایی کن و با مرامی که ازت سراغ دارم بیخیال این مساله شو
منم دوست دارم اینجا همگی با هم صمیمی باشیم
چه دوستای قدیمی چه دوستای جدید
من نمی دونم قضیه این فروم نانسی چیه، اما امیدوارم اونا هم متوجه بشن که حساسیتشون یه کم زیادی از حد بوده و اینجا کسی با کسی دشمنی نداره
اگر سایت مجید جان رو دیده باشید ایشون فروم نانسی رو لینک کردن، همین نشون میده که مجید جان اهل این دعواها و تعصبات الکی نیست و من واقعا به خاطر این کار قشنگش ازش ممنونم (بعدا توی حزب یه نشون جوونمردی بهت می دم Laughing )
در ضمن، اینکه گفتم با لیلا موافقم فقط راجع به فروم نبوداااا
راجع به شیرینی و این حرفا هم بود lol!
مجید جان قربونت، ببینم چه کار می کنی هاااا tongue Laughing
شیرینیش همچین مشتی باشه Razz
دیگه هم از دست کسی ناراحت نباش، باشه؟
انتخاب واحد چطور بود مهندس؟ affraid pale Laughing Laughing
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت فبراير 09, 2008 9:12 am

بسم رب النوال و النوالیون
اطلاعیه شماره 1
موضوع نانسیون
اهمیت: بینهایت
نظر به اینکه افرادی معدود شوخی این حزب را جدی گرفته دل آزرده شده و کمی گرد و خاک به راه انداخته اند
حزب معظمه فخیمه خوب و ناناز و دمت گرم نوال ضمن دل داری به این عزیزان اعلام می کند شوخی اشنک داره دل شکستنک داره و جهت برائت جستن از اینگونه حرکات عذرخواهی شدید اللحنی را ابراز می دارد
Shocked Shocked Shocked

ضمنا به علت نزدیکی به عید نوی باستانی و سنت حسنه خانه تکانی و بر حسب گرد و خاکی که نانسیون گرام دار این مکان به پا داشتند این حزب ( نوالیون ) اقدام به خرید 10 کارتون مایع پاک کننده رافونه سطح و 5 عدد پاک کننده شیشه کرده تا این عزیزان اقدام به زدودن گرد و خاک از این فروم نمایند نوالیون گرامی دستور دارند تا آخر کار ایشان در کنارشان بوده و آنها را شدیدا تشویق و به ادامه کار ترغیب کنند
هر گونه از زیر کار در رفتن در عواقب بدی در عید و عدم دریافت عیدی را به همراه خواهد داشت
با تشکر وزیر جنگ حزب فخیمه نوال

اين مطلب آخرين بار توسط در السبت فبراير 09, 2008 9:52 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت فبراير 09, 2008 9:18 am

ایـــــــــــــــــــــــــــــول ایول
وزیر جنگ و ایول lol! lol!
اعضای عزیز عربی رایان
همگی دستمال ببندید به کله های مبارکتون می خوایم واسه عید نوروز خونه تکونی کنیم lol!
امین تو هم به بهانه درس از زیر کار در نمیری هااااا، گفته باشم Suspect Laughing
نوید هم که امتحاناش به زودی تموم می شه و میاد کمک، مگه نه نوید جان؟ Twisted Evil Laughing Laughing
دیگه همه با هم دوست شدنااااا
هر کی قهر باشه یا ناراحت یعنی می خواد از زیر کار در بره Suspect
اونوقت دست و پاش رو می گیریم می بریم میندازیمش تو حوض خونه عمو سلمان Laughing Laughing
تازشم واسه اینکه دیگه قهر نکنه باید آب حوض رو عوض کنه lol!
مجید جان دمت گرم
حالا اون شیرینی رو رد کن بیاد tongue Laughing
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت فبراير 09, 2008 9:20 am

بسم رب النوال و نوالیون
اطلاعیه شماره 2
موضوع : برگزاری سور و سات
درجه اهمیت : اووف خیلی زیاد آخه گشنمه
Laughing
نظر به درخواست عزیزان برای بر گزاری مراسمی جهت شادی روح آن تازه گذشته چی دارم میگم آهان این
جهت برقرای پیوند آشتی بین دو حزب فخیمه کریمه خوب جیگر و عسل بابا و ... نوالیون و گروهک نانسی ( اینجا هم دست برنداشتم ااا )
Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing
مراسمش باشه با دلارام من همه پولامو دادم واسه نانسیون رافونه خریدم هیچی ندارم تو بساط lol! lol! lol!

دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت فبراير 09, 2008 9:23 am

Rolling Eyes Rolling Eyes
بازم خرجا افتاد گردن دلارام Neutral
اما اشکال نداره
سلامتی همه بروبچز عربی رایان lol!
سور و سات رو هم هستیم
جیب من و امین نداره که Twisted Evil Laughing
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت فبراير 09, 2008 11:12 am

من اسم شما رو نمی دونم
هر چی هم که می گم بیا خودت رو معرفی کن که گوش نمی کنی
ببین عزیز من، اگه یه کم دقت کنی می بینی که منظور لیلا جان این بود که تعصب و طرفداری ای که باعث بشه دوستی های ما از بین بره اشتباهه
مثلا نوال و نانسی
خودشون توی یه کشور دیگه سرگرم کار و زندگی خودشونن
ممکنه با هم خیلی هم دوست باشن
درسته، ما هر کدوم سلایق خودمون رو داریم، یکی از نوال خوشش میاد یکی از نانسی، یکی از اصاله، یکی از هیفا
دلیل نمی شه که ما اینجا بیایم بزنیم تو سر و کله همدیگه که آی این بهتره آی اون بهتره
اینکه سر این چیزا آرامش و راحتی خودمون رو از بین ببریم اشتباهه
می تونیم با هم کل کل کنیم، از خواننده مورد علاقمون عکس و خبر بذاریم، با هم دیگه شلوغ بازی کنیم و بخندیم
اما فکر کن در شرایطی که مثلا نانسی و هیفا با هم دوستن، من و تو بیایم سر طرفداری از اینا با هم دیگه بجنگیم و دعوا کنیم و قهر کنیم
خب این خنده دار نیست؟
منظور لیلا این بود
نه اینکه طرفدارای یه خواننده آدمای بی ارزشی هستن
زود برداشت نکن
حالا که آقا مجید هم اعلام صلح کرد و بیانیه صادر کرد و من رو انداخت توی خرج Laughing
تو هم دیگه آشتی کن و همه چیز تموم بشه
باشه؟
دیگه هم اینقده عصبانی نباش، به جون خودم حول ورم داشت وقتی دیدم اسم من رو همچین گنده نوشتی affraid pale Laughing Laughing
خیال کردم می خواید من رو اعدام کنید silent lol!
من دیگه این بحث رو تموم شده می دونم
از حالا به بعد فقط جای آشتیه، نه دعوا، نه داد و هوار
فکر کنم بچه ها هم دیگه حوصلشون از این دعوا سر رفته و می خوان تموم بشه
پس دیگه عصبانی نباش
ممنونتم و کماکان منتظر تاپیک آشناییت هستم Smile
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت فبراير 09, 2008 11:13 am

به افتخار دوست تازمون
هووووووووورااااااااااااااااااااااااااااااااا cheers cheers
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت فبراير 09, 2008 11:16 am

Laughing Laughing
الان من ضایع شدم آخه پستت رو پاک کردی
اما اشکالی نداره، فدای سر همه بروبچ lol! lol!
اما والا غیرتا دیگه مارو ضایع نکنی هااااا Neutral Laughing
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت فبراير 09, 2008 1:51 pm

بحث رو ول کن دلارام شام چی داریم من سه روزه به خاطر امروز غذا نخوردم Laughing Laughing Laughing lol! lol!
Arakadrish
مشتاق
مشتاق
Arakadrish

تعداد پستها : 986
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت فبراير 09, 2008 1:54 pm

واااااي دلارام ...

چه قلب مهربوني تو داري !!

اميدوارم هيچ وقت ابرهاي غم ... چهره ي ماه درخشان احساست رو نپوشونه

...
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟   بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟ - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت فبراير 09, 2008 5:32 pm

MajidDiab نوشته است:
بحث رو ول کن دلارام شام چی داریم من سه روزه به خاطر امروز غذا نخوردم Laughing Laughing Laughing lol! lol!

ای مجید شکمو tongue Laughing Laughing
جای غذا اینجا نیست
مثل پسرای خوب بدون اینکه به چیزی ناخنک بزنی برو توی آشپزخونه غذای درخواستی بنویس تا بیام براتون بپزم rabbit Laughing

بهترين خواننده زن عربي چه کسي است!؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 3 از 5رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5  الصفحة التالية
 مواضيع مماثلة
-