هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

كلاس روانشناسي و مشاوره...

+19
s@ba
Arghavan
ليلا
بهاره
meysam-r
Yasaman
magnoon diab
nAvId
Jany
maryashena
الهام
Assal
Arakadrish
MajidDiab
amin
Anika
دلارام
Ali
meysam
23 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  الصفحة التالية
نويسندهپيام
maryashena
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
maryashena

تعداد پستها : 1153
Registration date : 2007-12-05

كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Empty
پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالأربعاء يناير 16, 2008 6:07 am

از متن زیبای که نوشتید لذت بردیم

منتظر شروع کلاس خوبتون هستیم كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 281
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
Arghavan
میزبان
میزبان
Arghavan

تعداد پستها : 489
Registration date : 2008-01-02

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالأربعاء يناير 16, 2008 1:51 pm

دستتون درد نکنه به خاطر متن زیباتون.خیلی ممنون که همیشه به فکر ما هستید.

انشا الله در این روز های عزیز پدرتون به سرعت بهبود پیدا می کنن.
meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

تعداد پستها : 1071
Registration date : 2007-12-28

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالأربعاء يناير 16, 2008 4:33 pm

A$$AL نوشته است:
آقا میثم سلام....

شرمنده من کامپیوترم داغون شده بود نتونستم چند روز بیام...

خدارو شکر که حال پدرتون رو به بهبوده......

خیلی خوشحال شدم که خبر سلامتی شونو دادین.....

بابت اون متن زیباتون واقعا ممنون.....

مثل همیشه عالی بود.....
سلام عسل جان خوبی خانم؟ کامپیوترت خوبه؟ Laughing
ممنون از لطفت خوش اومدی به کلاس ...
دعا یادت نره خانمی...
meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالأربعاء يناير 16, 2008 4:37 pm

Arakadrish نوشته است:
ايول داش ميثم ... خيلي خيلي عالي بود Very Happy

واقعا لذت بردم ... حالا اسم اون دختر خانوم سياه پوش چي بود !!

بايد همراش تا در خونه شون ميرفتي ... !!

درست نبود توي اين شب تاريك ميذاشتي تنهايي بره ... !!

اين رسم جوونمردي نبود ...

!!
اون دختره زیاد دور نیست دور و برت رو نگاه کنی میبینیش... همین نزدیکی هاست...
نمی تونستم همراهیش کنم ... سایه ی خستگی و دلتنگی نمی گذاشت همراهش برم...هر وقت وقتش بشه باهاش میرم ...کوله بارم به قول خودت حاضره دم در...
ممنون داداش گلم ... Laughing
meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالأربعاء يناير 16, 2008 4:39 pm

مریم اشنا نوشته است:
از متن زیبای که نوشتید لذت بردیم

منتظر شروع کلاس خوبتون هستیم كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 281
سلام مریم خانم ... خوبین ان شاء الله ؟
دیدن شور و شوقتون دلگرمی بهم میده... چشم هر چه زودتر ... همیشه شاد باشی Laughing
meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالأربعاء يناير 16, 2008 4:42 pm

Arghavan نوشته است:
دستتون درد نکنه به خاطر متن زیباتون.خیلی ممنون که همیشه به فکر ما هستید.

انشا الله در این روز های عزیز پدرتون به سرعت بهبود پیدا می کنن.
سلام خانم دکتر ... یه خسته نباشید حسابی به شما و همهی پرسنل بهداشت و درمان میگم... واقعا وظیفهی سخت و سنگینی به عهده تونه... خدا خیر و توفیق خدمت نصیبتون کنه...خانمی خیلی ممنون از قدم رنجه ات... یاحق Laughing
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالأربعاء يناير 16, 2008 8:30 pm

واقعا ممنونم میثم جان ...

عالی بود ...

عالی ...

خدا خیرت بده ...

Smile
http://www.werfriends.blogfa.com
meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالخميس يناير 17, 2008 9:30 am

nAvId نوشته است:
واقعا ممنونم میثم جان ...

عالی بود ...

عالی ...

خدا خیرت بده ...

Smile
سلام نوید جان خوبی داداش ... خواهش میکنم ... این حرفا چیه ... Laughing
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

تعداد پستها : 2828
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالخميس يناير 17, 2008 1:44 pm

سلام....

وقتی یه عالمه سوال داری اما....نه می تونی و نه بلدی که بپرسی چاره چیه؟

آقا معلم میتونی جواب بدی؟!!
http://toradoostdaram.blogfa.com
meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالجمعة يناير 18, 2008 6:30 am

الهام نوشته است:
سلام....

سلام عزیزم خوبی به طور خلاصه بگم دلیل عدم توانایی تو سوال پرسیدن رو من تو چند تا عامل میدونم...
1-اینکه ما سوالهایی رو که میخوایم بپرسیم تو ذهنمون خودمون جوابش رو میدونیم (اکثر اوقات ) چون دنبال تائید عقیده و جوابی که تو ذهنمون داریم از اینکه خلاف اون ثابت بشه میترسیم.پس در نتیجه نمی پرسیم
2- میترسیم سوالمون اون وجهه ای داریم و در طرز فکر بقیه راجع به ما دخیل بشه و به زبون عامیانه بد بشه واسه مون.
3- بعضی وقت ها ما نمی تونیم یعنی بلد نیستیم سوالمون رو به مخاطبمون بفهمونیم... (خوب سوال کردن هنر بزرگیه ... ما ها اغلب عادت داریم وقت سوال کردن جوابی که مد نظرمونه تو دل سوال به طرف القاء کنیم)
4- بعضی از سوالها رو هم چون کسی که صلاحیتش رو داشته باشه نمی تونیم بپرسیم(مهمترین صلاحیتی که باید اون فرد داشته باشه اعتماد... علم ...عدم غرض (جواباش مغرضانه و از روی تعصب نباشه)
5- یه سری از سوالات هم هستن کل دنیا هنوز جوابی براش پیدا نکرده Laughing خوب پس نمی تونیم بپرسیم...
6- بعضی از سوالها هم مربوط به زندگیه شخصی و به قول خودمون اعماق دل و خاطرات طرف هست اینا رو هم شرمنده نپرسین به نظر من بهتره...
7- سوالاتی هم که مربوط به علاقه ی یک نفر به نفر دیگه است هم اغلب پاسخ درستی در بر نداره (اینا رو نپرسین غیر مستقیم تو رفتارش ببینین...
8- می مونه سوالاتی که ما از خدا می کنیم ...
الهام جان اگه چیزی یا کسی رو خدا ازت دور کرد یه روزی
هیچ وقت از خدا دلیل نخواه و چیزی نپرس
چون بهترین دوست کسیه که وقتی ازش چیزی میخوایم بدون کلمه ای حرف بهمون بده... خدا بهترین دوست ماست... ان شاء الله شما هم بهترین دوست خدا بشین ...راز اینهمه عظمت امام حسین ع هم تو همین قضیه است... حکمتش رو بی چون و چرا قبول کردن...

خواهر گلم ... برو سوالاتت رو بنویس تو کاغذ بعد اونها رو مشخص کن جزء کدوم یک از 8 دسته ی بالاست ...
اگه سوالی داره که من لیاقت جواب دادنش رو داشته باشم دریغ نکن تا جایی که بتونم کمک می کنم...در پناه حق تعالی خوشبخت و رستگار باشی... Laughing
Anika
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Anika

تعداد پستها : 1395
Registration date : 2007-12-03

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالجمعة يناير 18, 2008 6:58 am

meysam-r نوشته است:
الهام نوشته است:
سلام....

سلام عزیزم خوبی به طور خلاصه بگم دلیل عدم توانایی تو سوال پرسیدن رو من تو چند تا عامل میدونم...
1-اینکه ما سوالهایی رو که میخوایم بپرسیم تو ذهنمون خودمون جوابش رو میدونیم (اکثر اوقات ) چون دنبال تائید عقیده و جوابی که تو ذهنمون داریم از اینکه خلاف اون ثابت بشه میترسیم.پس در نتیجه نمی پرسیم
2- میترسیم سوالمون اون وجهه ای داریم و در طرز فکر بقیه راجع به ما دخیل بشه و به زبون عامیانه بد بشه واسه مون.
3- بعضی وقت ها ما نمی تونیم یعنی بلد نیستیم سوالمون رو به مخاطبمون بفهمونیم... (خوب سوال کردن هنر بزرگیه ... ما ها اغلب عادت داریم وقت سوال کردن جوابی که مد نظرمونه تو دل سوال به طرف القاء کنیم)
4- بعضی از سوالها رو هم چون کسی که صلاحیتش رو داشته باشه نمی تونیم بپرسیم(مهمترین صلاحیتی که باید اون فرد داشته باشه اعتماد... علم ...عدم غرض (جواباش مغرضانه و از روی تعصب نباشه)
5- یه سری از سوالات هم هستن کل دنیا هنوز جوابی براش پیدا نکرده Laughing خوب پس نمی تونیم بپرسیم...
6- بعضی از سوالها هم مربوط به زندگیه شخصی و به قول خودمون اعماق دل و خاطرات طرف هست اینا رو هم شرمنده نپرسین به نظر من بهتره...
7- سوالاتی هم که مربوط به علاقه ی یک نفر به نفر دیگه است هم اغلب پاسخ درستی در بر نداره (اینا رو نپرسین غیر مستقیم تو رفتارش ببینین...
چون بهترین دوست کسیه که وقتی ازش چیزی میخوایم بدون کلمه ای حرف بهمون بده... خدا بهترین دوست ماست... ان شاء الله شما هم بهترین دوست خدا بشین ...راز اینهمه عظمت امام حسین ع هم تو همین قضیه است... حکمتش رو بی چون و چرا قبول کردن...

خواهر گلم ... برو سوالاتت رو بنویس تو کاغذ بعد اونها رو مشخص کن جزء کدوم یک از 8 دسته ی بالاست ...
اگه سوالی داره که من لیاقت جواب دادنش رو داشته باشم دریغ نکن تا جایی که بتونم کمک می کنم...در پناه حق تعالی خوشبخت و رستگار باشی... Laughing

خیلی از جوابتون خوشم آمد .واقعا احسنتم! منم مثل الهام جون خیلی سوال دارم ولی تا کنون از هر کسی پرسیدم به جز پشیمانی از مطرح کردنش
هیچ نتیجه ای نگرفتم.نمی دونم شما رشته ی تحصیلیتون چیه آقا معلم؟ببخشیدا farao flower
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

تعداد پستها : 2939

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالجمعة يناير 18, 2008 8:28 am

استاد خوشحالم که حال پدتون رو به بهبودیه.تو این شبا براشون
دعا میکنیم.
درستون هم عالی بود.
خدا سلامتی و بهبودی عطا کنه
meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالجمعة يناير 18, 2008 12:34 pm

Anika نوشته است:
meysam-r نوشته است:
الهام نوشته است:
سلام....

خیلی از جوابتون خوشم آمد .واقعا احسنتم! منم مثل الهام جون خیلی سوال دارم ولی تا کنون از هر کسی پرسیدم به جز پشیمانی از مطرح کردنش
هیچ نتیجه ای نگرفتم.نمی دونم شما رشته ی تحصیلیتون چیه آقا معلم؟ببخشیدا farao flower
سلام آنیکا خانم
شما لطف دارین ... Laughing
رشته ام روانشناسی عمومیه ... Laughing
meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالجمعة يناير 18, 2008 12:37 pm

Jany نوشته است:
دعا میکنیم.
درستون هم عالی بود.
سلام مرجان
خوبی خانم؟
کم پیدایی؟
این روزا داداش کوچیکه رو یادتون نره دعا کنین Laughing
موفق باشی عزیزم...یاحق
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالجمعة يناير 18, 2008 1:32 pm

اجازه استاد
سلام عرض کردم
ببخشید بازم دیر کردن خوب اول فرارسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع)به شما تسلیت عرض می کنم
دوم راستی حال اون فامیلتون بحمدالله خوب شد امید وارم خداوند همه مریضا رو خ شفا بده ( الایی آمین)
سوم هم این که من تصمیم گرفتم تو این شبای عزیز دختر خوبی باشم خوب استاد موضوع درس چی بود نه در مورد عمرو دیاب بود نه تیم پرسپولیس آهان یادم اومد خدائیش خیلی حیف شد رئال مادرید تو جام حذفی اوت شد به نظر من کاسیاس دروازبان خوبیه اما گلای خیلی آبکی می خوره بگذریم
نترسید استاد چیزی نبود صدای جیغ مرجان بود یه مار خریدم چوبیه وقتی دمشو می گیری حالت مار پیچی میاد جلو اونا وصل کردم جلوی اتاق مرجان وقتی در اتاق باز میشه ماره هم میاد جلو زبونشم هم تکون میده این مرجان خانم شیر ما هم ترسید بازم صدای بابامه داره میگه محبوبه باز چکار کردی چه بلایی سر این بیچاره اوردی به خدا از دست تو یکی سکته می کنه حفظم متن سخنرانی بابام چون از بس هر روز داره این جمله ها رو تکرار می کنه
راستی استاد مسابقه کشتی کجو دیدم مسابقه بین باتیستا بود مستر کندی باتیستا بردش حسابی خوشحال شدم
آخ یادم اومد ببخشید استاد این رتیل ها همشون پلاستیکی هستن گذاشتمشون تو کیف چند تا از بچه ها
راستی یه چند تاشونو انداختم تو کیف خاله م چون نقشه ام برای شکستن عینکش برملا شد منم اینطور حالشو گرفتم
خوب باید برم برای خودم باز هم دفاعیه تنظیم کنم
نمیشه به همین راحتی ها از دست بابام خلاص شد فکر کنم باید چند تا از این رتیل و عنکبوت ها رو تو ماشین بابام بذارم آخه مرجان طفلکی گناه داره حنجرش درد گرفت تار های صوتیشم هم فکر کنم مشکل پیدا کرده ازبس جیغ سر می ده
راستی استاد می خوام تو جلسه آینده بهترین هم بازیکن بچگیامو بیارم خدائیش گرفتنش خیلی سخته اما من یکی سعی خودمو می کنم

فعلا خداحافظ

مجنون دیاب
meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالجمعة يناير 18, 2008 3:29 pm

magnoon diab نوشته است:
اجازه استاد
سلام عرض کردم
ببخشید بازم دیر کردن خوب اول فرارسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع)به شما تسلیت عرض می کنم
دوم راستی حال اون فامیلتون بحمدالله خوب شد امید وارم خداوند همه مریضا رو خ شفا بده ( الایی آمین)
سوم هم این که من تصمیم گرفتم تو این شبای عزیز دختر خوبی باشم خوب استاد موضوع درس چی بود نه در مورد عمرو دیاب بود نه تیم پرسپولیس آهان یادم اومد خدائیش خیلی حیف شد رئال مادرید تو جام حذفی اوت شد به نظر من کاسیاس دروازبان خوبیه اما گلای خیلی آبکی می خوره بگذریم
نترسید استاد چیزی نبود صدای جیغ مرجان بود یه مار خریدم چوبیه وقتی دمشو می گیری حالت مار پیچی میاد جلو اونا وصل کردم جلوی اتاق مرجان وقتی در اتاق باز میشه ماره هم میاد جلو زبونشم هم تکون میده این مرجان خانم شیر ما هم ترسید بازم صدای بابامه داره میگه محبوبه باز چکار کردی چه بلایی سر این بیچاره اوردی به خدا از دست تو یکی سکته می کنه حفظم متن سخنرانی بابام چون از بس هر روز داره این جمله ها رو تکرار می کنه
راستی استاد مسابقه کشتی کجو دیدم مسابقه بین باتیستا بود مستر کندی باتیستا بردش حسابی خوشحال شدم
آخ یادم اومد ببخشید استاد این رتیل ها همشون پلاستیکی هستن گذاشتمشون تو کیف چند تا از بچه ها
راستی یه چند تاشونو انداختم تو کیف خاله م چون نقشه ام برای شکستن عینکش برملا شد منم اینطور حالشو گرفتم
خوب باید برم برای خودم باز هم دفاعیه تنظیم کنم
نمیشه به همین راحتی ها از دست بابام خلاص شد فکر کنم باید چند تا از این رتیل و عنکبوت ها رو تو ماشین بابام بذارم آخه مرجان طفلکی گناه داره حنجرش درد گرفت تار های صوتیشم هم فکر کنم مشکل پیدا کرده ازبس جیغ سر می ده
راستی استاد می خوام تو جلسه آینده بهترین هم بازیکن بچگیامو بیارم خدائیش گرفتنش خیلی سخته اما من یکی سعی خودمو می کنم

فعلا خداحافظ

مجنون دیاب
به به محبوبه خانم ...چه عجب ... از اینکه انقدر ب دقت و با توجه به تمام مطالب توجه می کنی خیلی ممنونم No
اشکم در اومده از دستت ... Laughing
اخه شیطون بلا همه چیز و گفتی الا حرفهایی که تو کلاس زده شده...انقدر این مرجان رو اذیت نکن... Laughing
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

تعداد پستها : 2828

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالجمعة يناير 18, 2008 6:07 pm

ممنون میثم جان..

راستش سوالهای من تقریبا تو هیچکدوم از این دسته بندیها نبود..

فقط به یه گروهش نزدیکتره...
http://toradoostdaram.blogfa.com
Jany
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Jany

تعداد پستها : 2939

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالسبت يناير 19, 2008 2:55 am

آقا گرفتاری امون نمیده
خدا قبول کنه چشم ولی ما خودمون دربه در دنبال یکی هستیم دعا کنه
بار گناهمون سبک بشه.
شما و پدرتون و همه خونواده تون سالم و سلامت باشین
والتماس دعا
meysam-r نوشته است:
Jany نوشته است:
دعا میکنیم.
درستون هم عالی بود.
سلام مرجان
خوبی خانم؟
کم پیدایی؟
موفق باشی عزیزم...یاحق
meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالسبت يناير 19, 2008 4:39 am

الهام نوشته است:
ممنون میثم جان..

راستش سوالهای من تقریبا تو هیچکدوم از این دسته بندیها نبود..

فقط به یه گروهش نزدیکتره...
سلام الهام جان
ببینم سوالت چیه؟
از خدا که سوالی نداری...
از خلق خدا هم سوالی نداری...
از خودت هم که نه.....
سوالاتت رو به خاطر اینکه کسی صلاحیت جواب دادانش رو نداره نیست نمی پرسی
سوالاتت شخصی هم که نیست
راجع به علاقه و این حرفها هم ک نیست
ازز دسته سوالات بی جواب هم که نیست...
میشه یه ذره راهنماییم کنی؟ برام جالب شده
اگه دوست داشتی بهم بگو تا حتما یکی رو پیدا کنم برات جواب بده
meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالسبت يناير 19, 2008 4:41 am

Jany نوشته است:
آقا گرفتاری امون نمیده
خدا قبول کنه چشم ولی ما خودمون دربه در دنبال یکی هستیم دعا کنه
بار گناهمون سبک بشه.
شما و پدرتون و همه خونواده تون سالم و سلامت باشین
والتماس دعا
meysam-r نوشته است:
Jany نوشته است:
دعا میکنیم.
درستون هم عالی بود.
سلام مرجان
خوبی خانم؟
کم پیدایی؟
موفق باشی عزیزم...یاحق
خیلی ممنون مرجان جان
Laughing
amin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
amin

تعداد پستها : 2691

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالسبت يناير 19, 2008 4:45 am

سلام آقا معلم
حال پدر چطوره؟
بهتر شده؟
خبر سلامتیشو بده و خوشحالمون کن
meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالسبت يناير 19, 2008 5:02 am

amin نوشته است:
سلام آقا معلم
حال پدر چطوره؟
بهتر شده؟
خبر سلامتیشو بده و خوشحالمون کن
سلام امین جان خوبی داداش؟
خوب خدا رو شکر به برکت این روزها و دعاهای شما...خوبه ... Laughing
درس میخونی ؟یا نه ؟ Laughing
Yasaman
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Yasaman

تعداد پستها : 2411

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالسبت يناير 19, 2008 8:02 am

سلام ميثم جان
خوبي؟
ببخشيد ميدونم خيلي خيلي شاگرد بدي هستم...
Embarassed Embarassed Embarassed
آقا معلم من يه سوال دارم...

خب...من تازگياااا متوجه شدم كه وقتي مي خوام با خودكار يا مداد بنويسم ، مداد يا خودكارو خيلي فشار ميدم.منظورم اينه كه خيلي محكم ميگيرمشون.البته متوجه نميشماااااا.وقتي كارم تموم ميشه ميبينم كه واااااااااااااااااي چقدر دستم درد ميكنه.
البته اين عادت جديدي نيست.
فكر ميكنم از خيلي خيلي وقت پيشا اين جوري بودم.
من تو خونه خيلي كار نمي كنم. يعني وقتش نيست. اگه كاري هم بكنم خيلي سنگين نيست...ولي مچ دست راستم خيلي ضعيفه.زود خسته ميشه...فكر ميكنم به خاطر همين عادتم باشه....
به نظر شما دليل خاصي داره؟ منظورم از نظر روانشناسيه
خيلي پر روام.مي دونم.
سر كلاس نميام...بعد ميام فقط سوال مي پرسم Embarassed Embarassed
ببخش منو
flower
http://www.yassesefid.blogfa.com
meysam-r
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
meysam-r

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالسبت يناير 19, 2008 4:00 pm

Yasaman نوشته است:
سلام ميثم جان
خوبي؟
ببخشيد ميدونم خيلي خيلي شاگرد بدي هستم...
Embarassed Embarassed Embarassed
آقا معلم من يه سوال دارم...

خب...من تازگياااا متوجه شدم كه وقتي مي خوام با خودكار يا مداد بنويسم ، مداد يا خودكارو خيلي فشار ميدم.منظورم اينه كه خيلي محكم ميگيرمشون.البته متوجه نميشماااااا.وقتي كارم تموم ميشه ميبينم كه واااااااااااااااااي چقدر دستم درد ميكنه.
البته اين عادت جديدي نيست.
فكر ميكنم از خيلي خيلي وقت پيشا اين جوري بودم.
من تو خونه خيلي كار نمي كنم. يعني وقتش نيست. اگه كاري هم بكنم خيلي سنگين نيست...ولي مچ دست راستم خيلي ضعيفه.زود خسته ميشه...فكر ميكنم به خاطر همين عادتم باشه....
به نظر شما دليل خاصي داره؟ منظورم از نظر روانشناسيه
خيلي پر روام.مي دونم.
سر كلاس نميام...بعد ميام فقط سوال مي پرسم Embarassed Embarassed
ببخش منو
flower

سلام یاسمن جان خوبی خانم؟ Laughing

از زبان و ترجمه و درسها چه خبر؟

خوش اومدی عذرت تا وقتی امتحاناتت تموم بشه موجه Laughing

راجع به سوالت... جواب روانشناسی نداره ... یه عادته که از دوران بچه گی برات مونده...

عادت بدی هم هستش...که باید ترکش کنی … Laughing

من تو بعضی از بیماریها به طور مختصر اطلاعات دارم Laughing

حالا جواب علمی و پزشکیش...(جامعه دکترا و پزشکان منو عفو کنن واسه جسارتم No )

دو نوع آسیب ممکن است باعث این دردها بشه:

1- سندرم تونل مچ دست(سندرم تونل کارپال ) یا سندرم مچ دست تنیس بازان

عصب مدین( median nerve) عصبی است که در جلوی مچ دست از داخل یک تونل استخوانی لیفی به نام کارپال تونل عبور می کند و به عضلات جمع کننده انگشتان عصب می دهد

و همچنین حس نیمه خارجی کف دست و انگشتان را تامین می کند. التهاب عضلات,تاندونها یا شکستگی در محل تونل کارپال سبب تحت فشار قرار گرفتن این عصب در داخل تونل

شده و سبب بروز علایم این سندرم می شود.

علایم:
یک درد گنگ در مچ و ساعد به همراه درد تیر کشنده به انگشتان یایک درد سوزاننده مچ دست به همراه بی حسی در انگشتان شست,اشاره و انگشت میانی درد معمولا در شب

هنگام تشدید می شود

این سندرم اولین بار همون طور که از اسمش مشخصه در تنیس بازان شناخته شده ...اما به طور عمده در زنان خانه دار... تایپیست ها... حسابدارن... قصابان آشپزها ...رانندگان...

سوارکاران و کسانی که استفاده زیادی از کامپیوتر(موس) دارند دیده میشود...

درمان:

استراحت به مچ با استفاده ازمچ بند یا آتل

افراد ابتلا به دیابت(دیابت از علل مهم این عارضه می باشد)

در موارد ملایم استراحت به مچ با آتل بندی و استفاده از داروهای ضد التهابی اساس درمان است

در مواردی که علایم پایدار بماند شاید جراحی لازم باشد

2- بورسیت مچ دست

بورسها یک کیسه کوچک حاوی مایع هستند که سبب لغزندگی و نرم کردن حرکات تاندونها درمحل مفصل ها می شوند. در اثر حرکات و ضربات تکرار شونده به بورس در آن التهاب رخ

میدهد. این امر در کسانی که زیاد بر روی مچ دست اعمال نیرو می کنند مثل رانندگان و سوارکاران و زنان میانسال که زیاد کار خانه انجام میدهند بیشتر رخ میدهد.

علایم: دردمچ هنگامی که مچ به سمت عقب خم شود یا هنگام اعمال وزن روی مچ علامت اصلی آن است, گاهی تورم در روی مچ دست وجود دارد.

درمان:درمان بر اساس استراحت به مچ و سرما درمانی استوار است, در موارد شدید تر گاهی پزشک از امواج فراصوت یا داروهای ضد التهابی و یا در درجه آخر از تخلیه مایع درون

بورس توسط سوزن استفاده می کند.

پیشگیری:

1-ورزش
شما که کارتون فقط نوشتن یا کار با کامپیوتر هست و از مچ دستتون زیاد کار نمی کشین ...(ای تنبل Laughing )باید با ورزش عضلات مچ دستتون رو تقویت کنین ( یه سری حلقه های

لاستیکی هست که کمک میکنه)

2- تغذیه مناسب

استفاده از غذاهای پر ویتامین بخصوص ویتامین B6

3- استفاده از پدهای مناسب برای موس و همچنین موس اپتیک به جای قدیمی ها و همچنین موس هایی که در وسط اونها برای اسکرول صفحات یه زائده دارن...

(این واسه ولگردهای عزیز آخ ببخشید منظورم وب گردهای عزیز بود Laughing Embarassed )

4- برای شما هم تمرین کنین بدون فشار دادن زیاد به خودکار و مداد بنویسین و بعد از هر 30 دقیقه یه استراحت به مچ دستتون بدین ...

شکستن یه عادت سخته اما غیر ممکن نیست ...

اگه اینها رو رعایت نکنین کارتون خدای نکرده به جراحی میکشه ها ...

امیدوارم این اطلاعات به دردتون بخوره من سعی کردم خلاصه بگم

بازم این طرفها تشریف بیارین خوشحال می کنین ... یاحق
Laughing
Arakadrish
مشتاق
مشتاق
Arakadrish

تعداد پستها : 986
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: كلاس روانشناسي و مشاوره...   كلاس روانشناسي و مشاوره... - صفحة 13 Icon_minitimeالسبت يناير 19, 2008 6:05 pm

آقا مولم ... واليباليست ها چي ؟

اونا اگه مچشون درد بيگيره چيكار كنن ؟؟

Embarassed

Laughing

تشكرات ...

كلاس روانشناسي و مشاوره...
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 13 از 40رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  الصفحة التالية
 مواضيع مماثلة
-