هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةالرئيسية  PortalPortal  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر

+11
yasamiin
amin
بهاره
hobbelma7boob's brother
Ali
الهام
MajidDiab
meysam-r
دلارام
SaSaN
nAvId
15 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  الصفحة التالية
نويسندهپيام
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

تعداد پستها : 6314
Registration date : 2007-12-05

کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Empty
پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالجمعة مارس 07, 2008 12:11 pm

امین جان حداقل نرم افزارهایی که داری رو می گفتی که دوباره بهت معرفی نکنیم
این هست

قرمتهای تصویری رایج DVD با کیفیت بسیار بالا امروزه در دسترس اکثر افراد است . در همین راستا برای تبدیل این فرمت تصویری به فرمتهای رایج و گوناگون مورد نیاز , به مدبدلی قدرتمند و سریع نیازمندیم .

شرکت MagicByte Software Studio محصولی قدرتمند تحت عنوان DVD Ripper Deluxe را عرضه نموده است که در زمینه ی تبدیل فرمت دی وی دی به سایر فرمتهای تصویری مورد نیاز , همه کاره است ! ویژگی خوب این نرم افزار در پشتیبانی تبدیل به فرمتهای جدید سخت افزارهای پخش تصویر رایج می باشد.

ویژگی های کلیدی این مبدل تصویری قدرتمند :

مبدل فرمتهای سری جدید سخت افزارها و ویدیو پلیر ها مانند تبدیل فرمتهای DVD به فرمتهای iPod شرکت اپل , PSP شرکت سونی , 3GP گوشی های تلفن همراه , فرمتهای Pocket PC , ....

استفاده ی آسان از نرم افزار , تنها با قرار دادن DVD و کلیک بر روی گزینه ی Convert تبدیل فرمت با سرعت صورت میگیرد .

کیفیت بالای تبدیل صدای نرم افزار .

پیش نمایش ویدیو در هنگام تبدیل فرمت به شما .

توانایی پشتیبانی فرمتهای VCD, VOB, SVCD, DivX, Xvid, MPEG1, MPEG2, MPEG4(mp4), AVI, WMV, MOV, RM, iPod Video, PSP Video and mobile phones 3GP/ MP4 Video برای تبدیل تصویری و توانایی پشتیبانی فرمتهای صوتی mp2, mp3, ra, su, asf, ogg, wma, wav و iPod mp3, PSP mp3 برای تبدیل صوتی DVD های تصویری

.دانلود

Name: www.serials.ws
Serial: 38B544855CF73L9B7BF-9079-D86F-C4D4-BCA8

منبع : P30world.com
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.a-d-w.blogfa.com
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

تعداد پستها : 2828
Registration date : 2007-12-02

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالأربعاء أبريل 02, 2008 7:11 pm

چرا اين تاپيك غير فعال شده؟؟ Razz

اگه ممكنه قيمت مادر بورد و سي پي يو رو بنويسيد ...

حالا انواع مختلفشو حدودا اگه مي دونيد

Very Happy
http://toradoostdaram.blogfa.com
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

تعداد پستها : 4639

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالسبت أبريل 05, 2008 7:49 am

نویـــــــــــــــــــــــــــــــــــد Evil or Very Mad
بگو من با این درایو کمبوی دیوونه چی کار کنم که رایترش کار بیفتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه Sad Sad No
الهام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
الهام

تعداد پستها : 2828

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 08, 2008 2:03 pm

خيلي ممنون كه جواب سولامونو دادين Laughing Laughing

ايهاالناس به احتمال زياد من بايد مادربورد كامپيوترمو عوض كنم

راهنماييم كنين Suspect
http://toradoostdaram.blogfa.com
yasamiin
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
yasamiin

تعداد پستها : 2958
Registration date : 2007-12-18

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 08, 2008 2:15 pm

MajidDiab نوشته است:
امین جان حداقل نرم افزارهایی که داری رو می گفتی که دوباره بهت معرفی نکنیم
این هست

قرمتهای تصویری رایج DVD با کیفیت بسیار بالا امروزه در دسترس اکثر افراد است . در همین راستا برای تبدیل این فرمت تصویری به فرمتهای رایج و گوناگون مورد نیاز , به مدبدلی قدرتمند و سریع نیازمندیم .

شرکت MagicByte Software Studio محصولی قدرتمند تحت عنوان DVD Ripper Deluxe را عرضه نموده است که در زمینه ی تبدیل فرمت دی وی دی به سایر فرمتهای تصویری مورد نیاز , همه کاره است ! ویژگی خوب این نرم افزار در پشتیبانی تبدیل به فرمتهای جدید سخت افزارهای پخش تصویر رایج می باشد.

ویژگی های کلیدی این مبدل تصویری قدرتمند :

مبدل فرمتهای سری جدید سخت افزارها و ویدیو پلیر ها مانند تبدیل فرمتهای DVD به فرمتهای iPod شرکت اپل , PSP شرکت سونی , 3GP گوشی های تلفن همراه , فرمتهای Pocket PC , ....

استفاده ی آسان از نرم افزار , تنها با قرار دادن DVD و کلیک بر روی گزینه ی Convert تبدیل فرمت با سرعت صورت میگیرد .

کیفیت بالای تبدیل صدای نرم افزار .

پیش نمایش ویدیو در هنگام تبدیل فرمت به شما .

توانایی پشتیبانی فرمتهای VCD, VOB, SVCD, DivX, Xvid, MPEG1, MPEG2, MPEG4(mp4), AVI, WMV, MOV, RM, iPod Video, PSP Video and mobile phones 3GP/ MP4 Video برای تبدیل تصویری و توانایی پشتیبانی فرمتهای صوتی mp2, mp3, ra, su, asf, ogg, wma, wav و iPod mp3, PSP mp3 برای تبدیل صوتی DVD های تصویری

.دانلود

Name: www.serials.ws
Serial: 38B544855CF73L9B7BF-9079-D86F-C4D4-BCA8

منبع : P30world.com

آخ گفتي امين جان

عمووو دستت درد نكه...
اين يكي از بزرگتريم معضلات جامعه كامپيوتر بازاست.... study
hobbelma7boob's brother
میزبان
میزبان
hobbelma7boob's brother

تعداد پستها : 288
Registration date : 2008-01-22

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالجمعة أبريل 25, 2008 7:08 am

برنامه‌های امنیتی خود را بهینه كنید

تاكنون ویروس‌ها و كرم‌های اینترنتی متعددی شناسایی شده‌اند كه روز به روز هم بر تعداد آنها افزوده می‌شود. برای ایمن نگهداشتن كامپیوتر خود در برابر این حملات نیاز به ابزارهای ضد ویروس و ضد جاسوسی پیشرفته‌ای داریم. ولی تنها نصب این نرم‌افزارها كافی نیست. در اینجا به نكاتی اشاره می‌كنیم كه به شما كمك می‌كنند تا از ابزارهای امنیتی خود بهتر استفاده كنید.

به طور منظم سیستم خود را كاملاً اسكن كنید

یك اسـكن كامل از سـیستم چـیست؟ اسـكنی كه رجیستری ویـندوز را در زمـان راه‌اندازی سیستم بررسی كرده و نیز به بررسی فایل‌های غیر قابل اجرا، فایل‌های بایگانی و فایل‌های با اندازه‌های متفاوت می‌پردازد. در اكثر اسكن‌ها؛ فایل‌های بایگانی، فایل‌های خیلی بزرگ و گاهی اوقات فایل‌های غیر قابل اجرا نادیده گرفته‌ می‌شوند. اسكن كامل زمان بیشتری می‌برد ولی بررسی دقیق‌تری انجام می‌دهد. اگر نگران ویروس‌ها هستید، به یاد داشته باشید كه از دست دادن فقط یك فایل معیوب بهتراز دست دادن تمام فایل‌ها است. بنابراین توصیه می‌شود كه به طور منظم سیستم خود را اسكن كامل كنید. میزان ترتیب انجام این كار بستگی به میزان استفاده‌ای دارد كه از كامپیوتر خود می‌برید. اگر هر روز با فایل‌های ورودی/خروجی و پست‌های الكترونیكی زیادی سر و كار دارید، بهتر است كه از نرم‌افزارهای ضد ویروس و ضد جاسوسی طبق برنامه‌ای خاص استفاده كنید و هر شب اسكن كامل انجام دهید مگر اینكه از كامپیوترتان زیاد استفاده نكنید. از آنجا كه یك اسكن كامل می‌تواند ساعت‌ها به طول بینجامد، در صورتی كه می‌خواهید كاری با كامپیوترتان انجام دهید، می‌توانید موقتاً از انجام آن صرف نظر كنید.

اسـكـن كـامـل را تـوسـط بـرنامـه‌های ضد جاسوسی نیز انجام دهید

ویروس‌ها نسبت به نرم‌افزارهای جاسوسی مضرتر هستند ولی این نرم‌افزارها موذی‌ترند. اگر شخصی به طور مرتب مراقب باشد كه به چه وب‌سایتی وارد می‌شوید و سپس آنها را به یك شركت دیگر بفروشد، چه كار می‌كنید؟ این كاری است كه نرم‌افزارهای جاسوسی انجام می‌دهند، بنابراین از آنها غفلت نكنید. خواه از یك بـرنـامه كـوچـك مـثـل www.lavasoftusa.com)Ad-Aware) اسـتفاده كنـیـد یـا یـك بـرنـامـه دارای ویـژگی‌هـای مـتعـدد مـثل www.steganos.com) Steganos Antispyware)، اسـكن‌های كامل می‌توانند از ورود این جاسوسان به سیستم شما پیشگیری كنند. بدین منظور، اسكن كامل یك بار در هفته كافی است ولی اگر دائماً نرم‌افزارهایی را نصب و حذف كرده و بعضی نرم‌افزارها را بررسی می‌كنید، بهتر است اسكن‌های بیشتری انجام دهید.
یك ابزار ضد جاسوسی خوب این امكان را فراهم می‌آورد كه به طور روزانه و بدون نیاز به نصب مجدد آن، سیستم خود را بررسی كنید.

کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 3119312222321722115315125216212117567123104169

هـر روز بـه دنـبـال بـه روز رسـانی‌های نرم‌افزارهای ضد ویروس باشید

بعضی از برنامه‌های ضد ویروس به طور خودكار و پیش‌فرض، به روز رسانی‌های خود را از اینترنت دریافت می‌كنند. بررسی كنید آیا برنامه‌ شما نیز دارای این ویژگی است یا خیر؟ اگر این طور نیست، بهتر است كه هر روز به طور دستی این كار را انجام دهید.

اگر مدت دو هفته است كه هیچ نسخه به روز رسانی‌شده‌ای را دریافت نكرده‌اید، بررسی كنید آیا برنامه ضد ویروس شما درست كار می‌كند یا خیر؟ اگر این طور است و به روز رسانی برای آن در سایت شركت سازنده وجود ندارد، سعی كنید كه از برنامه‌ دیگری استفاده كنید. بیشتر ویروس‌ها به ندرت ظاهر می‌شوند، ولی باید دائم مراقب آنها باشید.

بـرنـامـه Firewall ویـنـدوز را فـقـط زمـانی غـیر فعـال كـنیـد كـه بـه صـورت offline كار می‌كنید.ُ

اگر به اینترنت متصل باشید، كامپیوتر شما در معرض خطر حملات ویروس‌ها قرار دارد. بهترین دفاع در برابر آنها برنامه Firewall است،‌ بنابراین هیچ وقت آن را خاموش نكنید مگر اینكه از اینترنت خارج شوید.

بعضی از نرم‌افزارها كه دارای ویژگی‌های خوبی هستند نیز امكان استفاده بهتر از Firewall را نسبت به خود برنامه ویندوز فـراهم می‌آورند. اگـر یـك بـرنامه Firewall سومی را بـر روی سیستم خود نصب و اجرا می‌كنید، ابتدا از اینترنت خارج شده و سپس Firewall قدیمی خود را خاموش كنید. لازم نیست كه دو برنامه Firewall با هم بر روی سیستم اجرا شوند، زیرا بر عملكرد هم تاثیر می‌گذارند.

با تنظیمات كنترل شبكه برنامه Firewall خود آشنا شوید

خواه به یك شبكه محلی (LAN) متصل باشید یا نه، شما و كامپیوترتان بخشی از بزرگ‌ترین شبكه گسترده (WAN) موجود یعنی اینترنت خواهید بود. تنظیمات شبكه‌ای برنامه Firewall شما، ابزارهایی مناسب برای كار در وب‌ به صورت روزانه خواهند بود. فیلتر كردن برنامه‌های اضافه این امكان را به شما می‌دهد كه به برنامه Firewall بفهمانید كه چه برنامه‌هایی اجازه دسترسی به سیستم شما را خواهند داشت. این ویژگی همچنین این امكان را فراهم می‌آورد كه برنامه‌های كامپیوتر شما نتوانند خودشان وارد اینترنت شوند. بعضی از برنامه‌ها این كار را گهگاهی برای یافتن به روزرسانی‌های خود انجام می‌دهند و بعضی دیگر ممكن است كه فعالیت ویروس‌ها و نرم‌افزارهای جاسوسی را مشخص ‌كنند.

نكته: بعضی از برنامه‌های Firewall باید طوری تنظیم شوند كه به صورت خودكار هر زمانی كه كامپیوتر خود را روشن می‌كنید شروع به كار كنند. نادیده گرفتن این كنترل منجر به ورود شما در اینترنت بدون هیچ گونه محافظتی می‌شود.

از یك برنامه راهنمای محتوا استفاده كنید.

کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 571171382532091865441381917513640241237196

برنامه‌های راهنمای محتوا در كنار برنامه‌های Firewall و برنامه‌های اسكن كننده ویروس یاب بلادرنگ برای پیشگیری از حملات به كار می‌روند. آنها كاملاً می‌دانند كه چه سایت‌هایی می‌توانند تنظیمات پیش‌فرض مرورگر را تغییر داده و به صورت خودكار نرم‌افزاری را بدون اطلاع شما نصب كنند یا اینكه در زمانی كه مطلبی را از آنها دریافت می‌كنید، شما را به لیست هرزنامه‌ها اضافه كنند. این برنامه‌ها با مـطلع كردن شـما بـرای عدم ورود به این سـایت‌ها، از آسـیب دیدن سیـستم شـما پیشگیری می‌كـنند. بـرنـامه‌ رایـگان SiteAdvisor مـحـصول شـركـت www.siteadvisor.com) McAfee) از جـمـله ایـن برنامه‌هاست.

نكته: می‌توانید از تجزیه و تحلیل Online این برنامه برای ورود به یك آدرس وب و تحلیل محتوای آن استفاده كنید، ولی این روش نسبت به اجرای برنامه در پس زمینه در زمان جست‌وجو در اینترنت، وقت گیر‌تر است.

جــسـت ‌و جــو در وب بـــدون IE و Outlook Express

هـكرها بیـشتر تـمركزشان را بـر روی ایـن دو برنامه مـحصول شـركـت مـایـكروسـافت قـرار می‌دهـنـد، زیـرا مـتداول‌ترین مـرورگـر و بـرنـامـه پـسـت‌ الـكـترونـیك هـسـتـنـد. اگـر از بـرنامه‌های دیـگری مـثل Opera یا Firefox برای مـرور وب و www.pocomail.com) Pocomail) بـرای ارسـال و دریافت پست‌الكترونیك استفاده كنید، شانس بـیشتری برای ایمن ماندن نسبت به حملات آنها خواهید داشت.

نكته: اگر قـصد استفاده از برنامه Outlook Express را دارید، قاب پیش‌ نمایش آن را ببندید، زیرا پیش‌ نمایش پست‌الكترونیك می‌تواند باعث ایجاد مشكلاتی شود.

استفاده از برنامه‌های مناسب هنگام دریافت یا بازكردن هر چیزی

برنامه‌های ضد ویروس و ضد هرزنامه‌ای كه از آنها استفاده می‌كنید، ابزارهای بسیار خوبی هستند، ولی نمی‌توانند جلوی به‌خطر افتادن شما را بگیرند. بعضی از پست‌های الكترونیك دارای عناوینی فریبنده هستند. اگر چه ممكن است كه بعضی از آنها این طور نباشند ولی بـیشتر كاربـران در دام آنـها می‌افتند. بـسیـاری از بـرنامه‌های ضـد ویــروس، مــثـل McAfee Internet Security Suite و Norton SystemWorks 2007 Premier، می‌تـوانـنـد ایـن نامه‌های الـكترونیك فریبنده را تشخیص دهند.
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

تعداد پستها : 2240
Registration date : 2007-12-04

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالإثنين أبريل 20, 2009 7:42 pm

سلام مجدد به این تاپیک ...

اوه اوه ... ببین چه خاکی گرفته !!!

چند وقت پیش فکر کنم ارغوان جان بود که یه آهنگ از Celen Dion رو میخواست آپلود کنه که دید حجمش زیاده و مثل اینکه بهاره جان قرار شد زحمتش رو بکشه و یه فایل کم حجم تر اون رو آپلود کنه برای بچه ها ...
حالا بعدش چی شد و چی نشد بماند ...

از اونجا یه فکری زد به سرم که در مورد کم حجم کردن فایل های صوتی یه مقاله بنویسم ... بالاخره به درد میخوره ...
مقاله رو نوشتم و اون رو توی دو تا ورژن آپلودش کردم ...
یعنی توی دو نوع فایل ... DOC و PDF ...

لینک دانلود هر کدومشون رو هم میذارم این پایین ... امیدوارم خوشتون بیاد:

آموزش تبدیل و کم حجم کردن فایل های صوتی - DOC

آموزش تبدیل و کم حجم کردن فایل های صوتی - PDF

پیشنهاد من اینه که هر دو تا رو دانلود کنین ... چون حجمی هم ندارن واقعا ... هر کدومشون تقریبا 300 کیلوبایت میشن...

البته من از بین این همه نرم افزار مختلف، JetAudio رو انتخاب کردم ... دلیلش رو هم نوشتم توی مقاله.

خوشحال میشم نظراتتون رو بعد خوندن مقاله م بدونم ... Surprised
http://www.werfriends.blogfa.com
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

تعداد پستها : 6513
Registration date : 2008-12-24

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 21, 2009 7:38 am

نوید من مقالتو ندیدم تو اون 2تا .............. Rolling Eyes
پس کو؟
magnoon diab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
magnoon diab

تعداد پستها : 7074

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 21, 2009 8:01 am

ممنون نوید جان
دست گلت درد نکنه flower flower
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 21, 2009 10:58 am

scratch scratch scratch
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 21, 2009 12:22 pm

Saghar نوشته است:
نوید من مقالتو ندیدم تو اون 2تا .............. Rolling Eyes
پس کو؟

خب ساغر جان ...
شما اول باید روی اون لینک ها کلیک بکنی ... یه صفحه باز میشه ... مثل شکل زیر ...

کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 4share10

(اگه روش کلیک کنین، بزرگ میشه)

بعد دکمه Download Now رو که دورش رو با خط قرمز مشخص کردم بزن ...
چند ثانیه صبر باید بکنی و بعد باز هم Click here to download this file رو که ظاهر میشه بزنی ... مثل شکل زیر ...

کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 4share11

البته، اینم اضافه کنم که فایل ها رو فشرده کردم و بصورت Zip شده آپلودشون کردم ...
باید قبل از خوندن اونا رو Extract کنین . یعنی از حالت فشرده خارج کنین ...
و یه چیز دیگه اینکه اگه فونت B MITRA روی کامپیوترتون نصب نیست، فونت همراه مقاله رو اول نصب کنین و بعد مقاله رو بخونین ...
طریقه نصب کردن فونت هم کاری نداره، اگه مشکلی بود، خبرم کنین تا روش نصب کردن فونت رو هم بذارم اینجا ... Wink

امیدوارم مشکل دیگه ای نباشه ... اگه بود، حتما خبرم کنین ... Smile
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 21, 2009 12:25 pm

magnoon diab نوشته است:
ممنون نوید جان
دست گلت درد نکنه flower flower

خواهش میکنم محبوبه جان ...

قابل شما رو نداشت ... Wink
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 21, 2009 1:20 pm

طعنه؟! .. طعنه ميزني نويد جان .. Mad Evil or Very Mad Twisted Evil
من خودم كليپ اون آهنگ رو داشتم
و وقتي هم كه ديدم شما لطف كردي گذاشتي منصرف شدم .. من واسه آهنگاي بعدي گفتم
كه ارغوان جان هر لينكي دارند بذارند تا من حجمش رو كم كنم و در اختيار ديگر دوستان بذارم Smile
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 21, 2009 1:49 pm

بهاره نوشته است:
كه ارغوان جان هر لينكي دارند بذارند تا من حجمش رو كم كنم و در اختيار ديگر دوستان بذارم Smile

نه من همچین جسارتی نمیکنم بهاره جان
داشتم میگفتم که از اونجا فکرش رسید به ذهنم ...

وگرنه بنده هرگز به ساحت کسی جسارت نمیکنم ... Wink

پی نوشت: حالا شما این "ساحت" رو هر جور دلتون میخواد بخونین؛ ساحت - ساحط - ساهت - ساهط - صاحت - صاحط - صاهت - صاهط - ثاحت - ثاحط - ثاهت - ثاهط ...... scratch

Laughing
بهاره
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
بهاره

تعداد پستها : 7588
Registration date : 2007-12-25

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 21, 2009 2:02 pm

nAvId نوشته است:
بهاره نوشته است:

پی نوشت: حالا شما این "ساحت" رو هر جور دلتون میخواد بخونین؛ ساحت - ساحط - ساهت - ساهط - صاحت - صاحط - صاهت - صاهط - ثاحت - ثاحط - ثاهت - ثاهط ...... scratch

Laughing

Laughing Laughing Laughing

اولندش صاحت درسته
دومندش خواستم يه ريزه بزنم تو ذوقت .. آخه امشب خيلي دلم ميخواد سر به سر يكي بذارم
كه از شانس بدت تو به تورم خوردي Laughing
nAvId
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
nAvId

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالثلاثاء أبريل 21, 2009 2:55 pm

بهاره نوشته است:
nAvId نوشته است:
بهاره نوشته است:

Laughing

Laughing Laughing Laughing

اولندش صاحت درسته
دومندش خواستم يه ريزه بزنم تو ذوقت .. آخه امشب خيلي دلم ميخواد سر به سر يكي بذارم
كه از شانس بدت تو به تورم خوردي Laughing

والا از روز ازل شما در حال زدن سر خود به سر بنده بودید ...

آخ ... مادر جان !!! Sad
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالأربعاء أبريل 22, 2009 4:33 pm

درستش ساحت هستش
صاحت از صحت و درستی میاد
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالخميس سبتمبر 03, 2009 3:18 am

من از چه سایتی واسه upload و گذاشتن عکس استفاده کنم
please help me
tinypicکه هنوزم فیلتره scratch scratch scratch
لی عکس با حال واستون داشتم
حالا من چی کار کنم؟
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالخميس سبتمبر 03, 2009 5:13 am

tinypic.info
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالخميس سبتمبر 03, 2009 7:10 am

Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالأحد سبتمبر 06, 2009 5:29 pm

دلارام نوشته است:
http://www.gigaimage.com/
ممنون دلارام عزيزم
.........................
مجيد جان دست تو هم درد نكنه
اينجا tinyفيلتره lol!
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالأحد سبتمبر 27, 2009 5:25 pm

آموزش نصب ویندوز در 7 دقیقه

برای این کار شما به کمک CD Writer و نرم افزار Nero Burning Rom یک فایل بک آپ از تمام فایلهای ویندوز با پسوند exe می سازید به نحوی که بعدا میتوانید به سرعت با اجرای فایل exe ویندوزی آماده کار خلق نمایید.
نحوه انجام کار :
1.. قبل از هر چیز باید یک ویندوز مرتب بهمراه تمامی نرم افزارهای مفید تهیه کنید (نرم افزارهای اضافی رو رفع نصب کنید و اونهایی رو هم که ندارین نصب کنید، همه درایورها را نصب کنید، با ضد ویروس بروز شده سیستم را چک کنید)
نکته1: ویندوز شما بایستی روی درایو C نصب شده باشد و برنامه های همراهش هم روی همین درایو نصب شده باشند
2. همه فایلها و شاخه های ریشه اصلی درایو C را از حالت مخفی خارج کنید.
نکته2: اگر دو ویندوز بر روی سیستم دارید بهتر است بقیه عملیات را از روی ویندوزی که بر روی C نصب نشده دنبال کنید
3. نرم افزار Nero Burning Rom را اجرا کنید
4. از منوی file یا recorder گزینه Burn HD Backup... را انتخاب کنید
5. حالا پارتیشن 1 و یا همون درایو C رو به عنوان نشانی مبدا انتخاب کنید
6. در صفحه بعدی دکمه Write را بزنید تا سی دی ویندوز ۷ دقیقه ای شما آماده شود.
و اما نحوه استفاده از سی دی ویندوز ۷ دقیقه ای :
1: درایو C را فرمت کنید.
2: در خط فرمان DOS فایل nrestore.exe رو از سی دی ویندوز ۷ دقیقه ای اجرا کنید
3. زبان دلخواه را انتخاب کنید
4. مقصد کپی را درایو C قرار دهید (در غیر اینصورت ویندوز ۷ دقیقه ای کار نخواهد کرد)
5. و در آخر Restart
نکته 3: ویندوز ۳ویندوز ۷ دقیقه ای که شما ساخته اید، در دیگر کامپیوترها نیز قابل استفاده است با این قید که در آنها بایستی سخت افزارهای جدید شناسایی و نصب شوند که این کار حدود 5 الی 10 دقیقه زمان می برد.
Saghar
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
Saghar

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالسبت نوفمبر 14, 2009 6:25 am

شما اگر نتوانستید با کانکشن خود ایدی یاهو خود را لاگین کنید
از روش زیر اقدام کنید تا مشکلتان برطرف گردد :

کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 1326546038

کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 1332557665
دلارام
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
دلارام

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالسبت نوفمبر 14, 2009 4:09 pm

این کار هم واسه ما دیگه جواب نمیده Mad Evil or Very Mad

Sleep
MajidDiab
عضو باشگاه 1000 تایی
عضو باشگاه 1000 تایی
MajidDiab

پستعنوان: رد: کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر   کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر - صفحة 5 Icon_minitimeالأحد نوفمبر 15, 2009 2:30 am

نرم افزار آبکش شکن داشته باشید حله Suspect

کامپيـــــــــــــــــــــــــوتر
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 5 از 7رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  الصفحة التالية